تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 87

نام گفتگو: شمع و وایر مناسب برای ریو

زمان پیوستن
    11 Jun 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Kia Rio/Veracruz
    گوشی موبایل
    HTC Incredible S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hosseinabd مشاهده گفتگو
    تا اونجايي که من ديدم سيا جان اون مربوط به شرکت NGK هست نه خود کيا.
    منظور من هم اين بود که از اين مارکها استفاده نکنيد و فقط خود شمع هاي اصلي کيا رو خريداري کنيد.(فکر کنم قيمتش 12000 تومان بود)
    اون نوع شمعهايي که فرموديد رو من استفده نکردم وگرنه حتما اطلاعات در اختيارتون قرار ميدادم.
    حسين جون اين لينکي که من دادم دقيقا همين شمعي هست که فابريک ريو هست و آرو کيا هم روشه
    اينم عکساش:

اگه دقت کني اين همون NGK هست که لينکش رو قبلا لينکش رو داده بودم

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ?!...sia به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (3 April 2010), hosseinabd (5 April 2010)

زمان پیوستن
    11 Jun 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Kia Rio/Veracruz
    گوشی موبایل
    HTC Incredible S

پیش گزیده

دوستان اين لينک رو هم ببينيد
    http://www.denso.com.au/sparkplug/make/10/kia

چيزي سر در مياريد؟

من الان توش موندم که دنسو ايرديوم با گپ 0.044 بگيرم يا NGK ايرديوم با گپ 0.032

4. کاربر زیر از دوست گرامی ?!...sia به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hosseinabd (5 April 2010)

زمان پیوستن
    15 May 2004

Lightbulb

نقل قول نوشته شده توسط kssa مشاهده گفتگو
    دوست من
    نظر شما در مورد گپ کاملا صحیح بود!
    2009 HYUNDAI TUCSON LIMITED 2.7 V6 D FI
    Spark Plug Part No. Stock No. Plug Gap Photo Standard BKR5ES-11 2382 .044 V-Power BKR5E-11 6953 .044 G-Power BKR5EGP 7090 .044 Laser Platinum PFR5N-11 * 5838 .044 OE Laser Iridium IFR5G11 ^ # 7854 .044 Iridium IX BKR5EIX-11 5464 .044 * “Laser Series” Platinum center electrode, and Platinum pad ground electrode
    # Original Equipment Manufacturer, and/or Original Equipment Service Part
    ^ “Laser Series” Iridium center electrode, and Platinum pad ground electrode

فکر میکنم شمعی که توبازار بوده بیشتر مناسب توسان هست تا ریو!!!!!!!!!!!
    برای ریو این شمع باید باشه که البته ایریدیم ای ایکس بهترینشه!
    2002 KIA RIO 1.5 L4 FI DOHC
    Spark Plug Part No. Stock No. Plug Gap Photo Standard BKR6ES 6364 .032 n/a V-Power BKR6E # 6962 .032 G-Power BKR6EGP 7092 .032 Laser Platinum PFR6G * 4793 .032 Iridium IX BKR6EIX 6418 .032 * “Laser Series” Platinum center electrode, and Platinum pad ground electrode
    ^ “Laser Series” Iridium center electrode, and Platinum pad ground electrod
    موفق باشید
    نقل قول نوشته شده توسط ?!...sia مشاهده گفتگو

چيزي سر در مياريد؟

دوست من

این که سوال نداره همانطور که قبلا گفتم گپ 32 مال ریو هست و 44 برای توسان یا امثالهم .

تو صفحه اول هم توضیح دادم. ضمنا در حال حاضر توسان که من خریدم شمع دنسو ایریدیوم 0.44 روش بود.
    اگر NGK ایریدیم استاندارد ریو که در بالا توضیح دادم تو بازار هست با اطمینان خاطر مصرف کنید.

موفق باشید
    تجربه بهترین درس است هر چند حق التدریس آن گران باشد . . .
    کارلایل

کامران

6. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kssa به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (4 April 2010), arash_2006 (4 April 2010), hosseinabd (5 April 2010)

زمان پیوستن
    11 Jun 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Kia Rio/Veracruz
    گوشی موبایل
    HTC Incredible S

پیش گزیده

دوست من

اين که سوال نداره همانطور که قبلا گفتم گپ 32 مال ريو هست و 44 براي توسان يا امثالهم .

تو صفحه اول هم توضيح دادم. ضمنا در حال حاضر توسان که من خريدم شمع دنسو ايريديوم 0.44 روش بود.
    اگر NGK ايريديم استاندارد ريو که در بالا توضيح دادم تو بازار هست با اطمينان خاطر مصرف کنيد.

موفق باشيد
    مرسي کيوان جان
    ولي سوال اينجاست که چرا شمع فابريکش 0.044 هست پس!

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ?!...sia به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (4 April 2010), hosseinabd (5 April 2010), kssa (4 April 2010)

زمان پیوستن
    05 Feb 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    E-72

پیش گزیده

چيزي سر در مياريد؟

با سلام

سیا جان، مگر شما شمع NGK ايرديوم با گپ 0.032 جایی در ایران پیدا کردی، اون هم با همون پارت نامبری که در سایت رسمی NGK مخصوص ریو ذکر کرده.

خوب اگر پیدا کردی، دیگه بحثی در اون نیست، من توصیه ام خرید این شمع هست.
    اما اگر پیدا نکردی، بنده از 2 ماه پیش همین شمع دنزو ايرديوم رو بروی ماشین نصب کردم.
    البته توضیحات آقا کامران و الکس عزیز در مورد شمع مناسب ریو کاملا درست هست ولی این گپ 0.04 شمع فابریک خود ریو در حالت Commercial هست که مطره شده.

البته من شمعها رو با قیمت خوبی نخریدم، ولی در تهران با یکی از فروشنده های شمع ماشین در خیابان ملت آشنا شدم که این مدل شمع رو با قیمت خیلی خوبی میداد.
    حدود 48 هزار تومان...
    اگر رو این شمع نظرت بود و قیمتی که داری بالاتر هست، خواستید بگید در خدمتم.

از کارکرد این شمع راضی هستم ولی باید یادت باشه با این شمعها دیگه دنده مرده یا تنبلی در تعویض دنده رو باید فراموش کنی.
    ماشین خیلی سر گاز خوب راه میره، صدای موتور نرم و در سربالاهایی که باید با دنده 1 بری؛ دنده 2 رو راحت ...
    همین حالت رو اگر با شمعهای NGK ايرديوم امتحان کنی، نتیجه کار بهتر هست.

این موضوع رو هم که در مورد کارکرد 40 هزار کیلومتری با این شمعها میگند هم حتی اگر درست باشه من به شخصه زیاد روشون حساب نمیکنم.
    در مورد عمر و کارکرد مطلوب یک شمع صرفا سالم بودن سر شمع مطرح نیست، اصطحکام بدنه شمع خیلی اهمیت داره.
    من نهایت رو عمر 20 هزارتایی این شمعها در صورت سالم بودن سر شمع حساب کردم.

تو سری بعدی - 20 هزار تایی بعدی - وایر ها رو هم عوض خواهم کرد.
    شاد باشید ...
    آخرین ویرایش به وسیله A-Ahmadi : 4 April 2010 در 12:17 AM

10. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی A-Ahmadi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (4 April 2010), arash_2006 (4 April 2010), hosseinabd (5 April 2010), imanrio (4 April 2010), kssa (4 April 2010)

زمان پیوستن
    11 Jun 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Kia Rio/Veracruz
    گوشی موبایل
    HTC Incredible S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط A-Ahmadi مشاهده گفتگو
    با سلام

سيا جان، مگر شما شمع NGK ايرديوم با گپ 0.032 جايي در ايران پيدا کردي، اون هم با همون پارت نامبري که در سايت رسمي NGK مخصوص ريو ذکر کرده.

خوب اگر پيدا کردي، ديگه بحثي در اون نيست، من توصيه ام خريد اين شمع هست.
    اما اگر پيدا نکردي، بنده از 2 ماه پيش همين شمع دنزو ايرديوم رو بروي ماشين نصب کردم.
    البته توضيحات آقا کامران و الکس عزيز در مورد شمع مناسب ريو کاملا درست هست ولي اين گپ 0.04 شمع فابريک خود ريو در حالت Commercial هست که مطره شده.

البته من شمعها رو با قيمت خوبي نخريدم، ولي در تهران با يکي از فروشنده هاي شمع ماشين در خيابان ملت آشنا شدم که اين مدل شمع رو با قيمت خيلي خوبي ميداد.
    حدود 48 هزار تومان...
    اگر رو اين شمع نظرت بود و قيمتي که داري بالاتر هست، خواستيد بگيد در خدمتم.

از کارکرد اين شمع راضي هستم ولي بايد يادت باشه با اين شمعها ديگه دنده مرده يا تنبلي در تعويض دنده رو بايد فراموش کني.
    ماشين خيلي سر گاز خوب راه ميره، صداي موتور نرم و در سربالاهايي که بايد با دنده 1 بري؛ دنده 2 رو راحت ...
    همين حالت رو اگر با شمعهاي NGK ايرديوم امتحان کني، نتيجه کار بهتر هست.

اين موضوع رو هم که در مورد کارکرد 40 هزار کيلومتري با اين شمعها ميگند هم حتي اگر درست باشه من به شخصه زياد روشون حساب نميکنم.
    در مورد عمر و کارکرد مطلوب يک شمع صرفا سالم بودن سر شمع مطرح نيست، اصطحکام بدنه شمع خيلي اهميت داره.
    من نهايت رو عمر 20 هزارتايي اين شمعها در صورت سالم بودن سر شمع حساب کردم.

تو سري بعدي - 20 هزار تايي بعدي - واير ها رو هم عوض خواهم کرد.
    شاد باشيد ...
    ممنون
    نه يکي از آشناها داره 10 روزي ميره بحرين که ميتونم بهش بگم برام بياره
    بازم ممنون

12. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ?!...sia به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hosseinabd (5 April 2010), kssa (4 April 2010), Mojtaba 231 (4 April 2010)

زمان پیوستن
    15 May 2004

پیش گزیده

مرسي کيوان جان
    ولي سوال اينجاست که چرا شمع فابريکش 0.044 هست پس!
    منظورتون شمع دنسویی که تو ایران هست؟
    من نمیدونم چرا فقط این گرید اینجا هست ولی میدونم که فاق سوزن تا گپ 0.044 مال توسان و امثالهم هستو 0.032 مال ریو حالا هر مارکی باشه بهترنش هم که ngk ژاپنی ایریدیم هست و بس.

ممنون
    نه يکي از آشناها داره 10 روزي ميره بحرين که ميتونم بهش بگم برام بياره
    بازم ممنون
    اگر میتونید همین NGK 0.032 ایریدوم رو بگیرید که بسیار عالیه .قیمت تو امریکا 45 دلار بود .

موفق باشید.

موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله kssa : 4 April 2010 در 01:15 AM
    کارلایل

کامران

14. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kssa به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (4 April 2010), arash_2006 (4 April 2010), imanrio (4 April 2010)

زمان پیوستن
    11 Jun 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Kia Rio/Veracruz
    گوشی موبایل
    HTC Incredible S

پیش گزیده

منظورتون شمع دنسويي که تو ايران هست؟
    من نميدونم چرا فقط اين گريد اينجا هست ولي ميدونم که فاق سوزن تا گپ 0.044 مال توسان و امثالهم هستو 0.032 مال ريو حالا هر مارکي باشه بهترنش هم که ngk ژاپني ايريديم هست و بس.

اگر ميتونيد همين NGK 0.032 ايريدوم رو بگيريد که بسيار عاليه .قيمت تو امريکا 45 دلار بود .

موفق باشيد.

موفق باشيد

نه منظورم اون NGK که کارخونه روش ميذاره

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ?!...sia به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

imanrio (4 April 2010), kssa (4 April 2010)

زمان پیوستن
    15 May 2004

Cool

نه منظورم اون NGK که کارخونه روش ميذاره
    دوست من نمیدنم چی بگم !!! اگر وارداتی بود این ماشین همین الان با یک ایمیل نتیجه میگرفتی
    سال 86 شمع رو ماشین با مشخصات تو سایت ngkو سایز 0.032 اکونومی یکی بود حالا رو نمیدونم!
    فقط یادمه یکجایی گفتم که ریو ما ترکیبی از مدلهای 2002 تا 2005 ریو هست البته از نطر موتوری تقریبا 2002 و شما با یک سرچ مختصر به همون اطلاعاتی میرسی که من و شما رسیدیم ! به هر حال اینجا مونتاژ تابع شرایط خودشه
    از بابت مونتاژ و شرایط خاصش نمیخوام بحثی بکنم ولی به این نکته که بعنوان نمونه بیادم اومد اشاره ای دارم از بابت فراخوانی تعدادی ریو بابت پیچ و مهره اکسل عقب و تعویض ان در سال 86! که فکر کنم هنوز تو تاپیک جامع ریو باشه
    پس تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

موفق باشید
    کارلایل

کامران

18. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kssa به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (4 April 2010), A-Ahmadi (4 April 2010), arash_2006 (4 April 2010), hosseinabd (5 April 2010), imanrio (4 April 2010), Mojtaba 231 (4 April 2010)

زمان پیوستن
    11 Jun 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Kia Rio/Veracruz
    گوشی موبایل
    HTC Incredible S

پیش گزیده

دوستان در مورد سنسور اکسیژن NGK برا ریو اگه پارت نامبرش رو دارن بدن ممنون میشم
    ظاهرا 2 تا هم داره نه؟

زمان پیوستن
    15 May 2004

Thumbs up

دوستان در مورد سنسور اکسیژن NGK برا ریو اگه پارت نامبرش رو دارن بدن ممنون میشم
    ظاهرا 2 تا هم داره نه؟
    این هم اطلاعات کامل برای شما دوست عزیز

Spark Plug Part No. Stock No. Plug Gap Photo Standard BKR6ES 6364 .032 n/a V-Power BKR6E # 6962 .032 G-Power BKR6EGP 7092 .032 Laser Platinum PFR6G * 4793 .032 Iridium IX BKR6EIX 6418 .032 * “Laser Series” Platinum center electrode, and Platinum pad ground electrode
    Wire Set Part No. Stock No. Wire Set KRX006 56001
    Oxygen Sensor Part No. Location Note Photo Oxygen Sensor 25156 Pre-Catalyst n/a Oxygen Sensor 25157 Post-Catalyst
    موفق باشید
    کارلایل

کامران

21. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kssa به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (9 April 2010), arash_2006 (9 April 2010), farid.z (23 November 2010), imanrio (9 April 2010)

زمان پیوستن
    11 Jun 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Kia Rio/Veracruz
    گوشی موبایل
    HTC Incredible S

پیش گزیده

این هم اطلاعات کامل برای شما دوست عزیز

Wire Set Part No. Stock No. Wire Set KRX006 56001
    Oxygen Sensor Part No. Location Note Photo Oxygen Sensor 25156 Pre-Catalyst n/a Oxygen Sensor 25157 Post-Catalyst
    موفق باشید

ممنون کامران جان
    پس 2 تا سنسور اکسیژن داره
    اینطوری که فهمیدم هر کدوم هم حدود 50 دلاری قیمتشه که با شمع و وایر ها 200 دلاری آب میخوره!
    یه کمی خرجم میره بالا
    ترجیح میدم به همون شمع و وایر بسنده کنم

23. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ?!...sia به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (9 April 2010), kssa (9 April 2010)

زمان پیوستن
    15 May 2004

پیش گزیده

ممنون کامران جان
    پس 2 تا سنسور اکسیژن داره
    اینطوری که فهمیدم هر کدوم هم حدود 50 دلاری قیمتشه که با شمع و وایر ها 200 دلاری آب میخوره!
    یه کمی خرجم میره بالا
    ترجیح میدم به همون شمع و وایر بسنده کنم
    خواهش میکنم

بله گرون درمیاد اگر واقعا وایر و سنسور سالمند بهتر فقط همون شمع رو عوض کنید.

موفق باشید
    کارلایل

کامران

25. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kssa به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (9 April 2010), arash_2006 (9 April 2010)

صفحه 2 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد