تبليغات در پيهالز

تبليغات در پيهالز

مشاهده دست آورد همه پرسی: کیا موهاوی V8 یا تویوتا لند کروز V8

رای دهنده
69. شما نمی‌توانید در این رای گیری رای بدهید
  • کیا موهاوی V8

22 31.88%
  • تویوتا لندکروز V8

47 68.12%
صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 30

نام گفتگو: کیا موهاوی V8 یا تویوتا لندکروز

زمان پیوستن
    05 Apr 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 - پراید
    گوشی موبایل
    Nokia N96
    سپاس
    29
    از ایشان 27 بار و در 15 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده کیا موهاوی V8 یا تویوتا لندکروز

سلام دوستان
    خواستم این دو ماشین رو با هم مقایسه کنیم
    از الان می دونم که خیلی ها میان می گن که کیا کجا و تویوتا کجا
    ولی به نظر من توی خرید نباید دنبال مارک بود و امکانات و قیمت (Price Perfirmance) حرف اول رو می زنه
    از دوستان باسواد سایت خواهش می کنم که مشخصات فنی این دو ماشین رو مقایسه کنن و نظر بدن

زمان پیوستن
    02 Nov 2005
    شهر
    تبريز
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    Apple iPhone
    سپاس
    329
    از ایشان 641 بار و در 331 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

این دو ماشین در یک رنج قیمت نیستن که , یک تفاوت 25 الی 30 میلیونی با هم دارن

3. کاربر زیر از دوست گرامی iman به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_2006 (23 December 2009)

زمان پیوستن
    14 Jun 2008
    شهر
    تهران
    سپاس
    425
    از ایشان 1,798 بار و در 576 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

با اينكه اين دو ماشين با هم تفاوت قيمت زيادي دارن ولي هم كلاس هستن و اگه فاكتور ارزش در مقابل مبلغ پرداختي رو در نظر بگيريم ميشه با هم مقايسه شون كرد در واقع بايد گفت كه لندكروز با توجه به قابليت هاش و برتريهاش نسبت به موهاوي آيا ارزش اضافه پرداخت 25 تا 30 ميليوني رو داره يا نه ؟؟؟!!!! چون خيلي سخته كه بگيم موهاوي برتر از سلطان بيابان هست !!!!

5. کاربر زیر از دوست گرامی parsa s به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    28 Nov 2008
    شهر
    karaj
    اتومبيل
    111
    گوشی موبایل
    nokia e5
    سپاس
    953
    از ایشان 379 بار و در 195 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

موهاوی در برابر لندکروز حرفی برای گفتن نداره
    از لحاظ راحتی و کلاس
    پشت موهاوی شبیه ون دلیکاست!
    کیفیت داخلشم نسبت به تویوتا پایینه

7. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی persia19191980 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (23 December 2009),pedram_viper (7 January 2010)

زمان پیوستن
    05 Apr 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 - پراید
    گوشی موبایل
    Nokia N96
    سپاس
    29

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط iman مشاهده گفتگو
    این دو ماشین در یک رنج قیمت نیستن که , یک تفاوت 25 الی 30 میلیونی با هم دارن
    فکر می کنم تقاوت قیمت بیشتر از این باشه موهاوی حدود 80 میلیون هست و لندکروز 140 میلیون
    این به نظر من دلیل نمی شه دوتاماشین هم کلاس رو با هم مقایسه نکیند
    اول باید ببینید هدفتون از خرید ماشین چی هست
    کسی که تویوتا لندکروز V8 می خره یا می خواهد پز داشتن یک ماشین اصیل رو بده واصلا براش مهم نیست که بابت پولی که داده چه امکاناتی می خواهد بگیرد (مثلا ممکن هست حتی یک بار هم از امکانات Offroadesh استفاده نکنه)
    یا می خواد از توانایی های یک ماشین قدرتمند در عین حال راحت استفاده کنه

موهاوی به نظر من یک ماشین قدرمتند 8 سیلند با 4.8 لیتر حجم موتور که امکانات رفاهی و Offroad فوق العاده ای به کاربرش میده.

درسته که KIA بعد از چند سال از تویوتا تازه تاسیس شده و قدمت تویوتا رو نداره ولی باید دید داره نون امکاناتشو می خوره یا نون شهرت.
    سوالی که از همه دوستانی که اینطور فکر می کنند دارم اینه که اگه دوتا ماشین با امکانات کاملاً برابر باشه یکی قیمت دو برابر اونیکی داشته باشه شما کدومشو می خرید ؟
    احتمالا می گید که گرونه چون گرونتره !!!

9. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی محمد‌علی به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (23 December 2009),kamil81 (18 December 2009),khososi (18 December 2009),moje90 (23 December 2009),vroom (17 December 2009)

زمان پیوستن
    18 Feb 2006
    شهر
    همینجا
    اتومبيل
    به زودی ... !
    گوشی موبایل
    3gs 32 & 8800 carbon arte
    سپاس
    833
    از ایشان 241 بار و در 101 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

من خودم از طرفداران و حامیان خودروهای کره ای هستم و تو تاپیک های دیگه میتونید ببینید اما دیگه توی این نظر سنجی برنده بی چون و چرا لندکروزه چون معرف این کلاس لندکروزه واقعا تو این ماشین هیچ نقطه ضعفی من که نتونستم پیدا کنم از نظر استقامت و استهلاک و افرود هم دیگه حرفی نمی مونه درسته کیا موهاوی ماشین ارزنده ای هست ولی نباید یه ماشین تازه وارد همون اول به نبرد با پیر دنیای اس یو وی ببریم . حالا وراکروز یا لکسوس ار ایکس میگفتین یه چیزی .
    نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mads_7454 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (23 December 2009),firstfreelove (29 January 2010)

زمان پیوستن
    16 Apr 2009
    شهر
    Esfahan
    اتومبيل
    Nissan Roniz
    گوشی موبایل
    Nokia 1202
    سپاس
    9,301
    از ایشان 3,272 بار و در 1,057 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

بهتر نیست یکی از دوستان امکانات رفاهی و مشخصات فنی دو تا ماشین رو اینجا قرار بده تا بهتر بشه مقایسه انجام داد؟!
    این دو تا ماشین سمند و پژو نیست که هم از مشصخات فنیش با خبر باشند.
    تا اینجایی هم که بنده خبر دارم موهاوی قیمتش 64 و 69 میلیونه و لندکروز حدود 100.
    چه بخشنده خداي عاشقي دارم،که مي خواند مرا با اينکه ميداند گنهکارم
    دلم گرم است و ميدانم بدون لطف او تنهاي تنهايم
    اي دوست،برايت من خدا را آرزو دارم

13. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی haftsin به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (23 December 2009),kamil81 (18 December 2009),mohammadrezaef (18 December 2009)

زمان پیوستن
    18 Feb 2006
    شهر
    همینجا
    اتومبيل
    به زودی ... !
    گوشی موبایل
    3gs 32 & 8800 carbon arte
    سپاس
    833
    از ایشان 241 بار و در 101 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد

زمان پیوستن
    17 May 2008
    شهر
    تهران
    سپاس
    396
    از ایشان 561 بار و در 265 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

دقیقا در تایید دوستان
    موهاوی 3800 ,66/700 ملیون و موهاوی 4600 , 69/700 ملیون هستش نه 80 ملیون

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Gold eagle به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (23 December 2009),haftsin (18 December 2009)

زمان پیوستن
    04 Sep 2009
    شهر
    شمال
    اتومبيل
    لوگان اتومات..البته فروختمش
    گوشی موبایل
    huawei g610
    سپاس
    171
    از ایشان 266 بار و در 128 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

بنظر من موهاوی.(لندکروز=موهاوی + سوناتا2009).هم سدان سواری هم suv.
    صعود هر چقدر صعب به رفتن ادامه بده.شاید قله تنها در یک قدمی تو باشد!!

18. کاربر زیر از دوست گرامی nima_autol2001 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2
    سپاس
    10,907
    از ایشان 3,455 بار و در 1,193 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط محمد‌علی مشاهده گفتگو
    این به نظر من دلیل نمی شه دوتاماشین هم کلاس رو با هم مقایسه نکیند
    اول باید ببینید هدفتون از خرید ماشین چی هست
    کسی که تویوتا لندکروز V8 می خره یا می خواهد پز داشتن یک ماشین اصیل رو بده واصلا براش مهم نیست که بابت پولی که داده چه امکاناتی می خواهد بگیرد (مثلا ممکن هست حتی یک بار هم از امکانات Offroadesh استفاده نکنه)
    یا می خواد از توانایی های یک ماشین قدرتمند در عین حال راحت استفاده کنه

موهاوی به نظر من یک ماشین قدرمتند 8 سیلند با 4.8 لیتر حجم موتور که امکانات رفاهی و Offroad فوق العاده ای به کاربرش میده.

درسته که KIA بعد از چند سال از تویوتا تازه تاسیس شده و قدمت تویوتا رو نداره ولی باید دید داره نون امکاناتشو می خوره یا نون شهرت.
    سوالی که از همه دوستانی که اینطور فکر می کنند دارم اینه که اگه دوتا ماشین با امکانات کاملاً برابر باشه یکی قیمت دو برابر اونیکی داشته باشه شما کدومشو می خرید ؟
    احتمالا می گید که گرونه چون گرونتره !!!
    دوست عزیز همیشه هم پول بیشتر دادن بخاطر اسم نیست
    درسته اکثر خریداران این خودروها در ایران از تمام توانایی ها بخصوص آفرود اون استفاده نمیکنند ولی این دلیل نمیشه که خاصیت ذاتی اونها رو نادیده گرفت (اونم در خیابون هایی که کم از آفرود نمیاره)
    شاید اس یو وی سواران عزیز پول بیشتر بابت خودرو و البته مصرف بیشتر اونو به جون خریده باشند تا در شرایط حادی که دیگه خودروهای سواری قدرت عبور و مرور رو ندارند راحتی رو تمام و کمال احساس کنند
    یادم نمیره تو پیک نیکی که به اتفاق خانواده رفته بودیم بخاطر باران شدید و جاده خاکی تقریبا راه بسته شده بود و خیلی خودروها نمیتونستند برگردند که یهو یک پرادو خیلی نرم و راحت از روی جاده رد شد و برای ما گلای پاشیده شده رو ماشین رو به یادگار گذاشت این صحنه ها رو شاید شما هم دیده باشید
    در ضمن قیمت بالا بی دلیل نیست اگر تجربه سواری خودروهای لوکس و مدل بالایی همچون ب ام و یا بنز یا لکسوس رو داشته باشید اگر بعد از مدتی سواری با اونها سوار خودروهایی کره ای که هم رده اونها و رقیب اونهان بشید متوجه تفاوت خواهید شد و اونوقت که متوجه میشید این ضرب المثل تا چقدر صحت داره که هرچقدر پول همون قدر آش میخوری
    به هیچ عنوان نمیشه تکنولوژی بکار رفته در لندکروز برای عبور از بدترین جاده ها و با بیشترین آسایش رو با موهاوی که تازه قدم به این میدون گذاشته مقایسه کرد
    شاید در آینده این دو خودرو بهم نزدیک تر بشن ولی مطمئنا تجربه چند ساله تویوتا حالا حالاها اجازه برتری رو به خودروسازهای دیگه نمیده
    ببخشید که طولانی شد
    موفق باشید

20. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Ace (5 January 2010),firstfreelove (29 January 2010),hosseinabd (24 December 2009),mads_7454 (24 December 2009)

زمان پیوستن
    22 Dec 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    درحال خريد از بي او و !‌مدل ؟ احتمال زياد 335 كروك يا 630
    گوشی موبایل
    Sony Vivaz Pro
    سپاس
    112
    از ایشان 323 بار و در 139 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

من به لندکروز رای می دم چون هیچ حرفی نمی ذاره بمونه ! یه SUV همه چی تموم هست !

این هم مشخصات فنی این 2 خودرو :
    موهاوی MH120
    مدل فول آپشن خلیج فارس - 2010 - 7 نفره
    مشخصات موتور و دنده 6 سیلندر 3800 سی سی، 271 اسب بخار - 5 دنده اتوماتیک
    امکانات ب رکاب جانبی - سیستم ترمز ABS - سنسور پارک عقب - مه شکن جلو - رینگ 18 اینچی - راهنما روی آینه های جانبی - بلوتوت - فرمان هیدرولیک با قابلیت تنظیم دستی ارتفاع - آینه برقی - دستگیره های داخلی کروم - کنترل فعال گشتاور - سیستم لغزش محدود دیفرانسیل - کروز کنترل اتوماتیک - نورپردازی داخلی - قفل مرکزی - سیستم ورود بدون کلید - شیشه برقی - تهویه هوای اتوماتیک جلو و عقب - تزیینات کروم - توری محافظ بار - سیستم مدیریت پیمایش (کامپیوتر سفری) - آینه الکتروکرومیک به همراه قطب نما - موکت کف - دستگیره های همرنگ بدنه - کلید هوشمند
    امکانات ویژه 6 ایربگ - کنترل خودکار چراغها - درب صندوق عقب برقی - کلید هوشمند - صندلی برقی راننده و سرنشین جلو - حافظه صندلی راننده و سرنشین جلو - صندلی چرم - سانروف - سیستم کنترل پایداری (ESP ) - آینه های تاشو برقی - سیستم صوتی اینفینیتی با قابلیت پخش CD و MP3 و DVD صفحه نمایش 7 اینچی و نویگیشن - قابلیت تنظیم ارتفاع - اتصال USB و iPod

لندکروزر LC121
    مدل شش سیلندر - آپشن عمان - GXR 2010
    مشخصات موتور و دنده 6 سیلندر- 4000 سی سی - 24 سوپاپ DOHC - دنده اتوماتیک 5 دنده - دو دیفرانسیل
    امکانات ترمزها ABS - EBD - BA - باک دوبل 45+93 لیتر - آنتن شیشه ای - قلاب بکسل عقب - شیشه عقب ضد بخار - رینگ 17 اینچ اسپورت - زاپاس بند زیر - آینه های جانبی برقی - کنسول عقب - برف پاک کن جلو و عقب تناوبی - کمربند ایمنی ردیف سوم - کپسول آتش نشانی- آینه وسط الکتروکرومیک - کف پایی فابریک - جلو داشبورد طرح چوب - قطب نما دیجیتال - سان روف دوحالته - باله عقب با چراغ ترمز
    امکانات ویژه 2 عدد ایربگ - سیستم هوشمند ورود به خودرو و دکمه استارت (Keyless Go) - تهویه مطبوع اتوماتیک - سنسور سوخت گیری - فرمان بشکن تلسکوپی - بلوتوت - یخچال - مه شکن جلو - شیشه شور چراغ جلو - سنسور پارک -کروز کنترل (تثبیت سرعت) - دیفرانسیل عقب با سیسثم ضد لغزش - زاپاس زیر - صندلی چرم - DVD ، مانیتور، تلویزیون ، iPod ، دوربین عقب دید در شب ، وینچ

بارز ترین نکته شاستی استارت لندکروزر هست !!!!

22. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی S A S A N به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (25 December 2009),firstfreelove (29 January 2010),haftsin (1 January 2010),hosseinabd (24 December 2009),mads_7454 (24 December 2009)

زمان پیوستن
    05 Apr 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 - پراید
    گوشی موبایل
    Nokia N96
    سپاس
    29

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط S A S A N مشاهده گفتگو
    من به لندکروز رای می دم چون هیچ حرفی نمی ذاره بمونه ! یه SUV همه چی تموم هست !

این هم مشخصات فنی این 2 خودرو :
    موهاوی MH120
    مدل فول آپشن خلیج فارس - 2010 - 7 نفره
    مشخصات موتور و دنده 6 سیلندر 3800 سی سی، 271 اسب بخار - 5 دنده اتوماتیک
    ....

لندکروزر LC121
    مدل شش سیلندر - آپشن عمان - GXR 2010
    مشخصات موتور و دنده 6 سیلندر- 4000 سی سی - 24 سوپاپ DOHC - دنده اتوماتیک 5 دنده -
    ....

بارز ترین نکته شاستی استارت لندکروزر هست !!!!
    سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعات مفید در مورد هر دو ماشین ولی هدف تاپیک مقایسه هر دو ماشین مدل هشت سیلندرشون هست.
    نکته دیگه اینکه شاستی استارت چی هست که بارزترین نکته لندکروز هست.

24. کاربر زیر از دوست گرامی محمد‌علی به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_2006 (28 December 2009)

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند