تبليغات در پي‌هالز

صفحه 7 از 7 اولاول 1234567
نمایش نتایج 79 به 87 از 87

نام گفتگو: هیوندای سانتافه 2010

زمان پیوستن
    12 Oct 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i اتوماتیک

پیش گزیده

من از یکی از دوستان که تو کار لوکس و قطعات هست پرسیدم گفت آینه های فابریکشو آسان موتور برداشته و وارد بازار کرده خیلی هم پیشرفته تر از نسل قبلشه ولی باید 120000 بابتش پول بدی.
    جالبه!!!!

2. کاربر زیر از دوست گرامی stam به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

drnariman (21 November 2011)

زمان پیوستن
    31 Dec 2011

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان.بنده يكي از كارشناسان بازرگاني داخلي شركت آسان موتور هستم.در مورد گفته دوستمون در بالا بايد عرض كنم كه شركت آسان موتور آينه اي را از روي اين خودرو بر نداشته
    است.همانگونه كه اطلاع داريد سانتافه هاي شركتي تا مدل 2012 هيچ كدام داراي ضبط مونيتور دار و ناويگسشن و بلوتوث نبودند و مونيتور براي دوربين عقب در آينه موجود بود و اين مورد هميشه نسبت به مدلهاي وارداتي يك ضعف از طرف خريداران تلقي ميشد.در مدلهاي 2012 اين شركت سفارش آپشن نصب پخش فابريك با كيفيت،با ناويگيشن فارسي و نقشه ها براي ايران و تلفن كننده فابريك كه ميكروفن آن هم به صورت فابريك در سقف بالاي سر راننده نصب شده است را بر روي اين ماشين سفارش داده كه به اين دليل آينه ديد عقب از حالت قبلي با مونيتور،تغيير كرده است و مطمئنا افزايش اين سيستم صوتي جديد نسبت به حذف يك آينه الكتروكروماتيك ارزش بيشتري به اين اتومبيل اضافه كرده است.در ضمن ذكر اين نكته هم حائز اهميت است كه تغيير اين سيستم صوتي نيز توسط كارخانه سازنده انجام گرفته و با سيستمهايي كه در كشورهاي حاشيه خليج،يا ايران بر روي اين اتومبيلها نصب ميگردد از نظر كيفيتي و امكانات تفاوت عمده اي دارد كه يكي از اين موارد جالب مجهز بودن اين سيستم به هشدار راننده در مورد سيگنالهاي ارسالي از رادار سرعت سنج پليس است.
    آخرین ویرایش به وسیله karim13 : 7 January 2012 در 10:52 AM

4. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی karim13 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

-Mehdi- (7 January 2012), drnariman (7 January 2012), gigi64 (8 January 2012), mahdi13 (7 January 2012)

زمان پیوستن
    31 Dec 2011

پیش گزیده

باز هم اگر در مورد اتومبيلهاي هيونداي سوالي باشه در خدمتم

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی karim13 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

-Mehdi- (7 January 2012), mahdi13 (7 January 2012)

زمان پیوستن
    24 May 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Nissan MAXIMA
    گوشی موبایل
    SG Gio

پیش گزیده

قراره النترا (آوانته) 2012 وارد بشه؟

زمان پیوستن
    31 Dec 2011

پیش گزیده

دوست محترم اينجا كلوپ هيونداي و صفحه سانتافه است.لطفا سوال خود را در انجمن مربوطه اعلام كنيد

9. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی karim13 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

drnariman (7 January 2012), haftsin (7 January 2012), mahdi13 (7 January 2012)

زمان پیوستن
    13 Jul 2005
    شهر
    esfahan
    اتومبيل
    IX55,Megan 2000,Rio
    گوشی موبایل
    htc mozart,iphone 5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط karim13 مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت دوستان.بنده يكي از كارشناسان بازرگاني داخلي شركت آسان موتور هستم.در مورد گفته دوستمون در بالا بايد عرض كنم كه شركت آسان موتور آينه اي را از روي اين خودرو بر نداشته
    است.همانگونه كه اطلاع داريد سانتافه هاي شركتي تا مدل 2012 هيچ كدام داراي ضبط مونيتور دار و ناويگسشن و بلوتوث نبودند و مونيتور براي دوربين عقب در آينه موجود بود و اين مورد هميشه نسبت به مدلهاي وارداتي يك ضعف از طرف خريداران تلقي ميشد.در مدلهاي 2012 اين شركت سفارش آپشن نصب پخش فابريك با كيفيت،با ناويگيشن فارسي و نقشه ها براي ايران و تلفن كننده فابريك كه ميكروفن آن هم به صورت فابريك در سقف بالاي سر راننده نصب شده است را بر روي اين ماشين سفارش داده كه به اين دليل آينه ديد عقب از حالت قبلي با مونيتور،تغيير كرده است و مطمئنا افزايش اين سيستم صوتي جديد نسبت به حذف يك آينه الكتروكروماتيك ارزش بيشتري به اين اتومبيل اضافه كرده است.در ضمن ذكر اين نكته هم حائز اهميت است كه تغيير اين سيستم صوتي نيز توسط كارخانه سازنده انجام گرفته و با سيستمهايي كه در كشورهاي حاشيه خليج،يا ايران بر روي اين اتومبيلها نصب ميگردد از نظر كيفيتي و امكانات تفاوت عمده اي دارد كه يكي از اين موارد جالب مجهز بودن اين سيستم به هشدار راننده در مورد سيگنالهاي ارسالي از رادار سرعت سنج پليس است.
    سلام.
    مرسی از توضیحات
    یه سوال: من روی سانتافه 2012 همین سیستن هشدار رادار پلیس رو دیدم ولی این گزینه در settinge جی پی اس دستگاه بود..که برداشت من این بود که این سیستم مکان دوربین ها رو روی نقشه دستگاه مشخص کرده و الارم میده و اصلا کاری به امواج دوربین پلیس نداره... توی سفری هم که با سانتافه به یزد داشتم پلیس بود و اخطاری نداد.
    شما میدونین که این سیستم واقعا کار میکنه یا نه؟
    و یه سوال دیگه: چرا شیشه های سانتافه 2012 دودی نیست؟
    چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد-من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
    اسم شما به خط میخی...کلیک کنید:
    هر که باشی و به هرجا برسی... آخرین نقطه ی هستی این است

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

در خصوص این سیستم باید بگم که مکان دوربین های کنترل سرعت الان برای نویگیشن ها اعلام شده و به شما همراه با میزان سرعت مجاز در اونجا اعلام میشه . مثلا در گوشی گلکسی تب سامسونگ که نویگیتور NDrive11 مجانی ارایه میشه تمامی دوربین های تهران موجوده .

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی romeo_1593 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

drnariman (9 January 2012), mehran_tavakoli (10 January 2012)

زمان پیوستن
    31 Dec 2011

پیش گزیده

دوست عزيز مهران جان.فكر كنم نتوانستم منظورم را در پست قبلي كامل بيان كنم.منظورم از دوربينهاي پليس خب همان كنترل سرعت است(مگر دوربينهاي كنترل سرعت سيگنال نمي فرستند؟) اما آنهايي كه ثابت نصب شده اند نه آنهايي كه سيار مي باشند كه كه دوست عزيزم در پست قبلي هم اين نكته من را تصحيح كردند و از از ايشان تشكر مي كنم.در مورد سوال دوم از سال 2010 كه سري جديد سفارشات سانتافه ثبت شد در آن زمان پليس راهور مجوز شيشه دودي را حذف كرد و شركت مجبور شد كه به صورت شيشه رنگي وارد كند و اين مورد از آن زمان در ثبت اين سفارش و در پارتهاي بعد لحاظ گرديد.سري وارداتيهاي شخصي هم تعدادي از آنها هنوز شيشه دودي است كه سفارش عرب است(بخاطر آفتاب منطقه)اما اين نكته را ياد آوري بكنم كه شيشه هاي مدل 2012 علاوه بر سولار بودن كه در سريهاي قبل هم بود يو وي هم است و اشعه ماورا بنفش خورشيد را تا درصد 35spfحذف مي كند و مانند اين است كه ديگر داخل اتومبيل كه هستيد احتياجي به كرم ضد افتاب نخواهيد داشت و اين خصيصه ارزش بيشتري به اين مدل داده است.اما شما مي توانيد از ويندوز فيلمهاي شركت شايان در تهران براي دودي كردن همانند فابريك استفاده كنيد تا اتومبيلتان جلوه اسپرتتر و خاص تري بخودش بگيره.فقط قيمتش نسبت به برچسب خيلي گرانتره كه به نظر من ارزشش را دارد.اطلاعات كاملترش هم در بخش تيونينگ همين سايت موجود است
    آخرین ویرایش به وسیله karim13 : 9 January 2012 در 12:03 PM

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی karim13 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

drnariman (9 January 2012), mehran_tavakoli (10 January 2012)

زمان پیوستن
    01 Dec 2008
    اتومبيل
    لندکروز
    گوشی موبایل
    iphone 4

پیش گزیده

سلام
    در پاسخ شما دوست عزیز بنده از اردیبهشت 89 این ماشینو (3500) رو دارم خیلی ازش راضیم اما مصرفش یه کم بالاست در بهترین حالت یه باک 650 کیلومتر میره .
    مزایایاش:
    شتاب بسیار رضایت بخش
    صدای غرش موتور بسیار دلچسب
    فرمون پذیری بهتر نسبت به 2700 مدل 2010 داشتم که با 2010 موتور جدید عوض کردم.
    خوش دستی ماشین توی سرعت بالا،من 205 تا باهاش رفتم با 4 سرنشین توی کورس با یه آزرا 25 کیلومتر رفتیم من 150 متری زوتر به خط پایان رسیدم جاده شمال اتوبان (من مزیت آشنائی کامل به اون قسمت جاده رو داشتم همیشه اونجا تا تاپ اسپید ماشینامو چک می کنم)نمی گم دقیقأ کجا کار دست خودتون یا من می دین.
    ترمزش نسبت به نسل قبل یه سروگردن بهتر شده
    نور چراغش بهتر شده
    سفتی فرمون بیشتر شده
    چراغ شور اضافه شده (به هیچ کاری نمی یاد به جز به کار دزدها)

معایب
    جلو بندیش زود داغون شد 75000 کیلومتر رفتم یه تعمیر 570 تومنی با تعویض 4 لاستیک دستم گذاشت
    زاپاس ماشینو مثل آب خوردن می دزدن (درد کشیده هستم)
    ماشین کمی خشکه
    تو آفرود (مرخصه)
    کیفیت چرمش نسبت به 2700 ها افت کرده (اینو مطمئنم)
    مصرفش نسبت به روز اول 30% بالا رفته بود انژکتور ها رو شستم و فیلتر بنزین عوض کردم بهتر شد
    سنسور بارون حذف شده

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی gilan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

drnariman (10 November 2012), mahdi13 (10 November 2012)

صفحه 7 از 7 اولاول 1234567

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد