تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 31

نام گفتگو: تفاوت قدرت ماکسیمای صفر با ماکسیمای مدل 83؟

زمان پیوستن
    11 Nov 2009
    اتومبيل
    پارس elx
    گوشی موبایل
    d900

پیش گزیده تفاوت قدرت ماکسیمای صفر با ماکسیمای مدل 83؟

سلام.
    من تو فکر خریدن یه ماکسیما هستم.چیزی حدود 28 میلیون.
    یا باید اتوماتیک 84 بگیرم.
    یا باید دستی 86 بگیرم.
    یا باید لیزینگ کنم و صفرشو بگیرم.
    حالا سوال من اینه که با توجه به اینکه من به شتاب و سرعت ماشین علاقه دارم ایا واقعا ماکسیماهای کارکرده کاهش شتاب و قدرت دارن؟
    ایا کسی تا حالا بین یه ماکسیمای صفر و ماکسیمای کارکرده کورس گذاشته؟
    ممنون.

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i , MEGAN 2.0
    گوشی موبایل
    8800 Carbon

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pars elx مشاهده گفتگو
    سلام.
    من تو فکر خریدن یه ماکسیما هستم.چیزی حدود 28 میلیون.
    یا باید اتوماتیک 84 بگیرم.
    یا باید دستی 86 بگیرم.
    یا باید لیزینگ کنم و صفرشو بگیرم.
    حالا سوال من اینه که با توجه به اینکه من به شتاب و سرعت ماشین علاقه دارم ایا واقعا ماکسیماهای کارکرده کاهش شتاب و قدرت دارن؟
    ایا کسی تا حالا بین یه ماکسیمای صفر و ماکسیمای کارکرده کورس گذاشته؟
    ممنون.
    سلام
    اول از همه اگر امکانش رو دارید با همون لیزینگ صفر بگیرید
    یعنی اگر افت قیمت شدیدش اذیتتون نمیکنه!
    دوم اینکه حتما حتما اتومات بگیر
    هرچه قدر هم که عشق شتاب و سرعت داشته باشی به محض اینکه یک بار اتومات رو تجربه کنی پشیمون میشی که چرا اتومات نخریدم
    همون اتوماتش رو من نزدیک یک سال تقریبا 2 روز یه بار سوار میشدم (مال دوستم بود ) مدل 82 بود با 130هزارتا کارکرد اولا که میشستم این رفیقم گازش رو تخته میکرد به معنای واقعی میترسیدم هنوزم که هنوز توی ماشین دیگه ای این طرز شتاب گیری رو ندیدم
    در مورد کورس بین صفر و کارکرده هم که پرسیدید ما با همون موردی که بالا گفتم با یکی دیگه که هم مدل بود و کارکردش 190 هزارتا بود کورس گذاشتیم که اون 190 هزارتاییه سرحال تر نشون میداد.
    در ضمن ازرا رو هم راحت میگیره
    اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم
    با تشکر

3. کاربر زیر از دوست گرامی amingzj به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

moje90 (19 November 2009)

زمان پیوستن
    06 Jun 2007
    شهر
    اردبیل - تهران
    اتومبيل
    Toyota Camry
    گوشی موبایل
    W810-W950-Satio

پیش گزیده

واقعا این حرفتون خنده داره که میگین آزرا رو راحت میگیره !
    خواهشا موقع راهنمائی کردن اغراق نکنید

5. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی benyamilan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Innovation (21 August 2010), kamil81 (10 June 2011), nojex (20 November 2009)

زمان پیوستن
    11 Nov 2009
    اتومبيل
    پارس elx
    گوشی موبایل
    d900

پیش گزیده

مرسی اقا امین از جوابتون.
    منم متله شما دوستم ماکسیما داره مدلش 83 هست با 65 تا کارکرد و اتوماتیکه.بیشتر وقتها من میرونم واقعا شتاب عجیبی داره من که خودم احله کورس گذاشتن و سرعت رفتنم وقتی با ماکسیما پر میکنم واقعا میترسم.
    هر وقت ماکسیمارو میرونم دیگه از ماشین خودم elx خسته میشم.اونقدر راحت و پر شتاب که ادم میگه فقط باهاش رانندگی کنی و اصلا ادمو خسته نمیکنه.برعکس ماشینای ما که فقط باید استرس گازو کلاج رو بخوری.
    من سوال رو به خاطر این پرسیدم چون تو یه جایی خوندم مدلهای 83 به پایین دچار افت قدرت میشن و چون اونقدر قدرت ماکسیما زیاد که این افت به چشم نمییاد.
    ولی امین من با بیشتر ماشینها کورس گداشتم ولی یبار از یه ازرا عقب موندم حدود 1.5 ماشین و از همه بدترم از اپیروس که تا من از زمین بخوام بلند بشم یه 4 5 ماشینی ازم جلو زذ.
    این ماکسیما یه مشکلی که داره از زمین اصلا خوب بلند نمیشه و وقتی گاز رو تا ته میدی ادم احساس میکنه ماشین خفه میکنه در حالی که تو کمری و ازرا قتی گازو تا ته میدی ماشین با تیک اف از زمین بلند میشه.ماله شما هم همین مشکلو داره؟

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i , MEGAN 2.0
    گوشی موبایل
    8800 Carbon

پیش گزیده

مال من که نبود الانم اصلا دیگه بهش دسترسی ندارم
    ولی اصلا این حالتی که شما میگید رو نداشت اتفاقا تمام جذابیتش به همین تخته کردن و معکوس عجیب و کنده شدن عجیب ترش بود !
    شاید بد نباشه مال رفیق شما هم یه باز بینی بشه توسط نمایندگی
    در ضمن ازرا رو با همون 1 ماشین اختلاف جلوتر بود ماکسیما
    البته میدونید دیگه کورس توی اتوبان های تهران با توجه به حجم ترافیکش نسبت کاملا مستقیمی با دست فرمون داره
    کمری هم که اصلا شتاب در حد این ها نداره
    اپیروس هم تجربه نداشتم

در ضمن من نه ازرا دارم نه ماکسیما و نه تعصب روی هیچ کدام که بخوام بیام اینجا به دوستانم دروغ بگم یا اغراق بکنم
    پشت ازرا هم نشستم نسبت به ماکسیما مشکلش اینه که شتاب ثانویه اش خوب نیست
    آخرین ویرایش به وسیله amingzj : 19 November 2009 در 10:18 PM

زمان پیوستن
    09 Apr 2007
    شهر
    خیلی دور خیلی نزدیک
    اتومبيل
    bmw x5, bmw 540
    گوشی موبایل
    hTC Sensation xe

پیش گزیده

باید یه نکته رو اینجا اضافه کنم اونم این که ماکسیما دنده ای به راحت تو شتاب ازرا رو می گیره ولی اوتوماتش اصلا همچین شانسی رو نداره که با اختلاف شتاب که دارن این یه مورد منطقیه 8.9 (یا به قولی 8.2)در برابر 7.8 .
    نوشته پنهان شده

9. کاربر زیر از دوست گرامی drnariman به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (14 May 2013)

زمان پیوستن
    11 Nov 2009
    اتومبيل
    پارس elx
    گوشی موبایل
    d900

پیش گزیده

یعنی کسی تا الان با ماکسیمای صفر اتوماتیک با ماکسیمای 83 کورس نگداشته تا ببینیم نتیجش چی بوده؟
    من یه سوال هم در مورد ماکسیمای دستی داشتم اونم اینکه من شنیدم کلاجش متله گازه ماشینه و تو زاوییه 45 درجه حرکت میکنه و خیلی نرمه و متل ماشینای دیگه کلاجش محکم و خسته کننده نیست.ایا این درسته؟
    در ضمن میگن صفحه کلاج دستی خیلی زود زود تموم میشه.قضییش چییه؟
    و اینکه صفصه تو اتوماتیک چطوره و چقدر طول میکشه که باید عوض بشه؟
    ممنون.

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i , MEGAN 2.0
    گوشی موبایل
    8800 Carbon

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pars elx مشاهده گفتگو
    یعنی کسی تا الان با ماکسیمای صفر اتوماتیک با ماکسیمای 83 کورس نگداشته تا ببینیم نتیجش چی بوده؟
    من یه سوال هم در مورد ماکسیمای دستی داشتم اونم اینکه من شنیدم کلاجش متله گازه ماشینه و تو زاوییه 45 درجه حرکت میکنه و خیلی نرمه و متل ماشینای دیگه کلاجش محکم و خسته کننده نیست.ایا این درسته؟
    در ضمن میگن صفحه کلاج دستی خیلی زود زود تموم میشه.قضییش چییه؟
    و اینکه صفصه تو اتوماتیک چطوره و چقدر طول میکشه که باید عوض بشه؟
    ممنون.
    من چون یک مدتی خودم هم دنبال خریدش بودم میتونم خیلی از سوال های شما رو که قبلا سوال خودم بوده رو هم جواب بدم
    من برای خرید دنده ایش هم رفتم که معامله نشد !
    کلاچش فوق العاده نرم بود و بسیار کم بالا و پایین میشد اصطلاحا کوتاه بود ولی اون قضیه 45 درجه رو اولین باره میشنوم و اصلا متوجه منظورتون نشدم
    صفحه کلاچش هم چون قدرت موتور بالاست مقداری طبیعیه اما از نمایندگی که پرسیدم گفت داریم موردی که سر 100هزارتا عوض کرده مورد هم داریم 20هزارتا 20هزارتا عوض میکنه بستگی به رانندگی داره( عینا حرف اون بنده خداست)
    از صفحه اتومات اصلا اطلاعاتی ندارم ( مگه صفحه داره اتومات ؟)
    البته این رو میدونم این افراد دورو برم که دارن و داشتن تا به حال خرجی برای گیربکس اتومات انجام نداده اند

12. کاربر زیر از دوست گرامی amingzj به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

pars elx (20 November 2009)

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

سلام
    دوست عزیز pars elx
    هر ماشینی بعد از کارکرد دچار افت توان میشه . مقدار کاهش توان افت موتور بستگی داره به خیلی از مساعل و دلایل زیادی هم داره از رسوب گرفتن سوپاپ و انژکتور و ... و تا میزان کمپرس موتور و ..
    شما تاحدی میتونید این افت توان رو با صرف هزینه ای به ماشین برگردونید ولی نه همه اش رو!!!
    هر چی کاکرد ماشین بیشتر باشه و طول عمر بالاتری داشته باشه به طبع اقت توان موتوری بیشتری هم داره!!!
    اما این افت توان که شما انقدر نگرانش هستید قکر میکتید در چه حد در شتاب ماشین تاثیر داره؟؟ نهایتا" بین 1 الی 2 دهم ثانیه!!! این یعنی اینکه شما تفاوت محسوسی رو حس نمیکنید مگر اینکه توان موتور رو با داینو انداره بگیرید یا اینکه از ماشین کاملا" صفر بشینید پشت ماشین دست دوم و شاید این افت توان رو حس کنید!!!
    من به شخصه بین ماکسیما دنده ای و اتومات . اتومات رو انتخاب میکنم چون دیگه هم از شر ترافیک و نیم کلاچ خلاص میشم هم از شر دنده عوض کردن . در ضمن دوست عزیز همه چیز برای کلکل و ریس خیابونی به شتاب و قدرت موتور نیست!!! ماکسیما موتور عالی و پر قدرتی داره ولی بدنه ضعیفی برای اینجور مساعل داره!!!! چون این ماشین هندلینگ ضعیفی داره!!! وتمایل عجیبی به اور استیر شدن!!! یعنی با یک فرمان شدید و عکس العمل تند کنترل ماشین ار دستتون در میره!! ضمن اینکه مطمعنم نمونه اتومات از لحاظ شتاب کاملا" شما رو ارضا میکنه . شتابش در حد دنده ای نیست ولی شتاب خوبی داره!!! در ضمن شما با ماشینی با اون هیکل و ضعف شدید هندلینگ چطور میخوای کلکل کنی و لایی بازی و ... خدا داند
    ماکسیمای دنده ای در بهترین شرایط دیسک وصفحه اش 70000 کیلومتر کار میکنه و اگر بهش فشار بیارید رو 20000 کیلومتر تموم میشه!!! تا زمانی که دیسک و صفحه اش نو باشه نرم و راحته ولی به محض اینکه تا حدی استفاده بشه به شدت صفت میشه!!! و اذیتتون میکنه!

14. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

drnariman (20 November 2009), m2c-patriot (16 April 2010), MaZi Zo0M Z0oM (14 May 2013), natsihit (20 November 2009), pars elx (20 November 2009), shahram2006_m (20 November 2009)

زمان پیوستن
    11 Nov 2009
    اتومبيل
    پارس elx
    گوشی موبایل
    d900

پیش گزیده

بازم ممنونم از جوابهاتون و ممنون از اقا محمد رصا به خاطر جواب کاملشون.
    در مورد هندلینگ ماکسیما من کاملا تجربش کردم و حرف شما کاملا درسته.همه میدونیم ماکسیما ضعفها و قوت های زیادی داره ولی نسبت به قیمتش و امکاناتش(مخصوصا دسته دومش)و خر کار بودنش که تو ایران خیلی مهمه انتخاب بیشتره مردم شده.
    جالبش اینکه تو شهر من تبریز ماکسیما بین جوونا خیلی مد شده و تو جردن ما که دور میزنی بیشترین ماشینی که میبینی ماکسیماست.
    اره اتوماتیکش راحتی زیاد داره ولی باید قبول کرد که شتاب دستی و کارایی که میشه با دستی کرد خیلی بیشتره.مخصوصا این تفاوت زمانی به درد میخوره که میخوای با ماشینای بالا دستت کلکل کنی.چون با اتوماتیکش من زیاد امتحان کردم و بیشتر عقب موندم در حالی که با دستی میشه تو اون موقعیت فشار بیشتری رو ماشین وارد کرد که لااقل جا نمونی.

16. کاربر زیر از دوست گرامی pars elx به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (20 November 2009)

زمان پیوستن
    09 Apr 2007
    شهر
    خیلی دور خیلی نزدیک
    اتومبيل
    bmw x5, bmw 540
    گوشی موبایل
    hTC Sensation xe

پیش گزیده

اخه pars elx عزیز دلم تو جردن شهر قشنگ شما که همون فروغی فکر می کنم که باید باشه تو (سنگفرشو فاکتور می گیرم)ساعت شلوغی (که غروب به بعد و بعد از ظهرای جمعه)است! که یه میلیمتر هم ادم به زور تکون می خوره دیگه چه برسه به شتاب و کورس تازه تو زمونای خلوتشم به علت طول کوتاه اون خیابون اصلا نمی شه سرعت گرفت !! و دوم این که اونجا همه جور ماشینی زیاد می بینی که ماکسیما یکی از اوناست .

راستی اون x6 سفید پلاک دوبی هنوز اونجا ول می چرخه ؟
    نوشته پنهان شده

18. کاربر زیر از دوست گرامی drnariman به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (20 November 2009)

زمان پیوستن
    11 Nov 2009
    اتومبيل
    پارس elx
    گوشی موبایل
    d900

پیش گزیده

اره دکتر جون شما راست میگی همون فروغی.اما من منظورم اونجا نبود باسه کورس گداشتن.جاهایه زایادی هستن که شبها بعد از 10.30 جون میده باسه اینکار.
    اره اون مرده هنوزم اون bmw x6 رو میرونه ولی به نظرم مییاد پلاکشم کرده ولی خداییش ماشینه خوبییه ولی دسته یه دهاتی افتاده.
    یه سوال راجب گیربکس اتوماتیک داشتم.اصلا صفحه داره و تموم میشه یا نه؟قضییش چییه؟
    ممنون.

زمان پیوستن
    21 Sep 2009
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    Ford C Victoria 1955
    گوشی موبایل
    Nokia 5700XM

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط benyamilan مشاهده گفتگو
    واقعا این حرفتون خنده داره که میگین آزرا رو راحت میگیره !
    خواهشا موقع راهنمائی کردن اغراق نکنید
    با ماکسیما دستی تو سرعتهای پایین میشه آزرا رو گرفت ولی بعد جا میمونید یکی از اقوام ما ماکسیما داره یه بار یه معکوس کشید 3 به 2 باور کنید من وحشت زده شدم اصلا همچین شتابی رو ندیده بودم!

21. کاربر زیر از دوست گرامی equinoxe به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (14 May 2013)

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند