تبليغات در پيهالز

نمایش نتایج 1 به 12 از 12

نام گفتگو: نمایندگی فروش (پراید) سایپا

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1
    از ایشان 5 بار و در 4 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده نمایندگی فروش (پراید) سایپا

سلام

دوستان ، دنبال شماره تلفن و آدرس یک نمایندگی فروش سایپا واسه خرید پراید می گردم نزدیک میدان ونک ، ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
    راستی سایت خود سایپا را دیدم بی خیالش ........ توش همه چی پیدا می شه به غیر از اطلاعات بدرد بخور!!!!!!!!!!!!!

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1

پیش گزیده

خوب ضمن تشکر از دوستانی که جواب من را نداند ( خوب حتما کسی نمی دونسته که جواب بده)
    جواب خودم را می دهم بلکه برایه سایرین نیز مفید فایده باشد:

نمایندگی خ ولیعصر ضلع جنوبی پارک ساعی نزدیک ترین بود
    برخوردشون خوب فعلا که بسیار خوب و شایسته بود
    یک پراید هیدرولیک - متالیک خریدم ، تحویل فوری به قیمت 7956000 تومان
    انشا الله گفتند تا یک ماه دیگه تحویل میدهند
    سوالی باشه در خدمتم

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1

پیش گزیده یک تجربه

من روز چهار شنبه صبح در نمایندگی ثبت نام کردم ولی عملا به خاطر تعطیلات اخر هفت روز یک شنبه من پذیرش شدم در ثبت نامها به مورد دقت کنید مخصوصا اگر خرید نقدی می کنید و کل پول را دراید پرداخت می کنید

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1

پیش گزیده

من امروز صبح دقیقا پس از 2 هفته پراید خود را تحویل گرفتم البته لازم به توضیح است که مدیر فروش نمایندگی مذکور با تعجب می گفت شما شانس آورده اید و معمولا زمان تحویل دیر تر است به هر حال ماشین را تحویل گرفتم بدون حتی یک برگه مدرک نه کارت سوخت نه کارت ماشین نه بیمه و ... خلاصه هیچی گفتند 2 روز دیگر می اید
    در خصوص کیفیت فرما هیدولیک باید بگویم که واقعا عالیست من یک سوناتا دارم باور کنید فرمان ماشین قابل مقایسه است ولی .... از بقیه ماشین بهتر است چیزی نگویم
    کیفیت مونتاژ در حد روستا ، کیفیت لوام تزئینی یک چیزی می گم یک چیزی می شنوید بی کیفیت یک کلام از همه چیز این ماشین زده اند دربها خوب بسته نمی شود ، صندلیها درست عقب و جلو نمی روند و الی آخر
    ولی از لحاظ کلاج و ترمز و فرمان کیفیت قابل قبول است

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1

پیش گزیده

امروز یعنی دقیقا پس از دو روز مدارک من شامل برگه کمپانی ، کارت گارانتی ، بیمه نامه ثالث اومد نمایندگی مربوطه و من تحویل گرفتم
    در خصوص سند خودرو ، کارت ماشین و کارت سوخت گفتند پست می شه در خونه شما

شماره پلاک ماشین را هم که در سایت کارت سوخت وارد می کنی می گه جهت صدور ارسال شده حالا یعنی چی و کی می دند خدا می دونه ما که فعلا داریم آزاد می زنیم

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1

پیش گزیده

در مورد مشکل سخت بسته شدن دربهای خودرو با توجه به اینکه اکثر دوستان این مشکل را داشتند بد ندیدم تجربه زیر را با دیگران شریک بشوم
    جهت بازدید دربها مراجعه کردم طرف که شخص واردی هم بود گفت این هیچ مشکلی نداره به علت نو و سفت بودن جنس لاستیکهای بین در پیش آمده با اسپری مخصوص داشبورد اگه چربش بکنی بعد از یک مدتی درست می شود
    فعلا که اقدام کردیم تا نتیجه چه شود

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1

پیش گزیده

امروز یعنی تقریبا بعد از 18 روز سایر مدارک ماشین شامل کارت خودرو و سند مالیکت به آدرس منزل ما پست شده بود را دریافت کردم فقط مونده کارت سوخت که فکر می کنم با این اماری که من در آوردم زود زود 10 روزه دیگه دست من برسه فعلا که داریم آزاد می زنیم

زمان پیوستن
    06 Jan 2007
    سپاس
    0
    از ایشان 40 بار و در 24 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

مبارک باشه ولی شما سوناتا داری بعد رفتی پراید خریدی؟!
    خوب معلومه اون رو با این نمیشه مقایسه کرد چون اون ماشین حداقل چندین برابر این یکی قیمت داره!

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1

پیش گزیده

منظورم مقایسه این دوتا نبود منظورم این بود که اون با اون هیکل و حجم و موتور و وزنش مصرفش یک مقدار بیشتر از پرایده
    خوب هر کدوم را جهت کاری ساخته اند ولی کلا بگم پراید بعنوان یک خودرو سایز کوچک جهت خیابانهای تهران ( تاکید می کنم خیابانهای تهران ) ماشین بسیار مناسبی هست / التبه فرمان هیدرولیکش

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1

پیش گزیده

امروز پس از کارکرد 700 کیلومتر رفتم لنت ترمزهای ماشین را عوض کردم . چون صدا می داد و چندان هم میزون نبود . تعمیر کار می گفت این یک چیز عادی هست همه بعد از تحویل گرفتن ماشین از کارخانه می ایند یک راست لنت ترمزهاش را عوض می کنند !!!!! درست یا علطش با خودش
    ولی الان نه دیگه صدای سوت می ده و به مراتب هم بهتر شده من یک لنت خریدم به اسم گلد به قیمت 8000 تومان

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1

پیش گزیده

امروز یعنی پس از 21 روز از تحویل ماشین ، کارت سوخت خودرو مربوطه تحویل شد و پروسه خرید خودرو کامل شد یعنی از زمان ثبت نام و تحویل کامل مدارک تقریبا 5 هفته طول انجامید

12. کاربر زیر از دوست گرامی mahbod_v به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

saman_2325 (15 December 2009)

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    سپاس
    1

پیش گزیده سرویس اولیه پراید

امروز پس از طی 1000 کیلومتر جهت سرویس اولیه پراید را به همان نمایندگی ساعی بردم باید ساعت 6:30 آنجا باشی تا پزیرش کنند خلاصه ساعت 7 صبح پزیرش شد و ساعت 10:30 نیز ماشین را تحویل دادند با این توضیح که صرفا روغن ماشین و فیلتر را تعویض کردند که طبق برگه هزینه آنها 38 هزارتومان شد و از محل گارانتی کسر گردید و بنده پولی پرداخت نکردم ولی نه رگلاژ درها درست شد و نه سایر موارد که گفتند همینه که هست و بهتر نمی شه .......

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد