تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 15

نام گفتگو: گواهی نامه بین المللی

زمان پیوستن
    27 Mar 2009
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ها؟
    گوشی موبایل
    N95,5800

پیش گزیده گواهی نامه بین المللی

سلام
    از بچه ها کسی در مورد گواهی نامه بینالمللی اطلاعاتی داره مثلا
    اعتبارش
    چه کشورهایی قبولش دارن و....
    و اگه کسی بخواد بره آمریکا اونجا هم قبولش دارن یا باید حتما اونجا امتحان بده؟
    ممنون
    الملک یبقی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم

زمان پیوستن
    21 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206A
    گوشی موبایل
    iphone 3GS

پیش گزیده

اکثر کشورها قبولش دارن.داخل آمریکا هم اعتبار داره ولی اعتبارش 1 ساله است که اگه قصد اقامت دارین بالاخره باید گواهینامه اونجا رو گرفت که خیلی هم سخته.گواهینامه بین المللی بیشتر مصرف توریستی داره.

3. کاربر زیر از دوست گرامی hoda.1 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hrc123 (7 September 2009)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

ایران گواهینامه امریکا رو قبول نداره پس فکر نمی‌کنم امریکا هم گواهینامه ایران رو قبول داشته باشه. حالا باز یه پرس‌وجویی بکن.
    برای گرفتنش هم می‌ری دفتر فدراسیون اتومبیلرانی توی خ نوبخت. یه تاپیک هم داشتیم در موردش یه سرچی بکن توضیحاتش هست.

5. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

1111 (7 September 2009), hrc123 (7 September 2009), سپندار مزد (7 September 2009)

زمان پیوستن
    30 Mar 2005
    شهر
    کوالالالالالامپور
    اتومبيل
    حمل و نقل عمومي+خط 11
    گوشی موبایل
    hTC Desire

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hoda.1 مشاهده گفتگو
    اکثر کشورها قبولش دارن.داخل آمریکا هم اعتبار داره ولی اعتبارش 1 ساله است که اگه قصد اقامت دارین بالاخره باید گواهینامه اونجا رو گرفت که خیلی هم سخته.گواهینامه بین المللی بیشتر مصرف توریستی داره.
    سلام به همگی
    درسته منم چیزی رو که دوستمون می گن قبول دارم این گواهینامه بیشتر جهت توریست هستش
    منم پارسال زمستون گرفتم ولی این جا اگه بخوام پشت ماشین بشینم باید برم گواهینامه خودشون رو بگیرم چون دیگه توریست نیستم!!
    در مورد امریکا هم نباید مشکلی داشته باشه چون این گواهینامه(بین المللی) مال ایران که نیست که امریکا قبولش نکنه!!! (البته این فقط یه حدسه )

7. کاربر زیر از دوست گرامی OH_MSS به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    05 Apr 2006
    اتومبيل
    two 0 six GRAY -T3 & ALX SD
    گوشی موبایل
    5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط PAYAM مشاهده گفتگو
    ایران گواهینامه امریکا رو قبول نداره پس فکر نمی‌کنم امریکا هم گواهینامه ایران رو قبول داشته باشه. حالا باز یه پرس‌وجویی بکن.
    برای گرفتنش هم می‌ری دفتر فدراسیون اتومبیلرانی توی خ نوبخت. یه تاپیک هم داشتیم در موردش یه سرچی بکن توضیحاتش هست.
    رئیس برای گرفتنش میری دفتر هواپیمایی پلاس گواهی نامه و پاسپورتت و مبلغ 20،000 تومن(تا همکنون) واست صادر میکنن .

ایران گواهی نامه امارات رو از پارسال قبول نمیکنه سر جریاناتی (شایدم اونا هم ).اما خب اونجا همین گواهی نامه های خودمونو قبول میکردنو نمیخاست بری بین المللی بگیری، اما برای اجاره ماشینی که خودت بخای پشت رولش بشینی باید یکی از مقیم های اونجا ضمانتت میکرد (تا پارسال) .
    فک نکنم امریکا مثل اینجا هردنبیل باشه حداقل با داشتن گواهی نامه باید کسی(مقیم اونجا) ضمانتت کنه تو اِمریکا ایالات هاشم قوانینش با هم فرق میکنه باید مشخص کنی کدوم ایالت میخای بری بعد برو تو ویکی پیدا توی سرچش بنویس ایالت متحده اِمریکا بعد اون ایالت رو انتخاب کن اونجا سایت شهرداری اون ایالت رو نوشته کلیک و سوالتو اونجا بپرس.
    .با این اوضاع و روابط دیپلماتیک حسنه که ما داریم فک نکنم خر دزدی بدن سوار بشیم کم کم باید این چیزا رو تو آمالمون ببریم نه تو آرزو هامون.
    با امید... و از این حرفها
    آخرین ویرایش به وسیله سپندار مزد : 7 September 2009 در 05:09 PM
    احمق باشم نقد دنیا وانهم و به نسیه اخوا دل خوش کنم.

9. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی سپندار مزد به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

1111 (7 September 2009), hrc123 (7 September 2009), Nima_Afsordeh (8 September 2009), Nomad (8 September 2009), Senator (15 April 2010)

زمان پیوستن
    23 Feb 2006
    شهر
    شهر هزار و یک شب/شهر بی خوابی ها
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

در مورد مدت اعتبار گواهینامه ایران در امریکا اطلاعاتی ندارم اما در مورد کانادا و اروپا مدت اعتبار 6 ماهه هستش.
    برای گرفتنش هم میتونید به آژانس های هوایی که این خدمات رو ارائه میدن مراجعه کنید تا خودشون پیگیر کارها بشن و شما وقتتون تلف نشه.
    مدارکش هم تا جایی که یادم بیاد 2 کپی از گواهینامه و گذرنامه تون و مبلغی بین 25 تا 30 تومن هستش.
    موفق باشید.
    به من نگاه کن – درست به چشمهایم – می دانم که تازه از زیر چتر برگشته ی – می دانم که وقت نمی کنی دلت برایم تنگ شود – ولی من از دلتنگی تمام وقتها برگشته ام ...

11. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی navid_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

1111 (7 September 2009), hrc123 (7 September 2009), Masoud 206-16v (7 September 2009), mohammadrezaef (9 April 2010), سپندار مزد (8 September 2009)

زمان پیوستن
    05 Feb 2005
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    نيو مزدا 3 تيپ3-206 تيپپ6
    گوشی موبایل
    iPhone 4S

پیش گزیده

جهت اطلاع دوستان شیرازی واسه گرفتن <<گواهینامه بین المل>> ، خیابان زند آژانس هواپیمایی مهاجران هستش. شرایطشم که دوستمون navid_2006 بالا گفتن.

13. کاربر زیر از دوست گرامی Masoud 206-16v به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    03 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو پرشیا + ABS
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson Aino

پیش گزیده

جهت کسب اطلاعات تکمیلی یه سایت کانون جهانگردی مراجعه کنید

15. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Farbod.E به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

1111 (8 September 2009), hrc123 (8 September 2009)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

مجوز رانندگي بين المللي
    بموجب اين گواهي بين المللي كه مدت اعتبار آن يكسال مي باشد مي توان بصورت موقت دربرخی کشورها،به رانندگي پرداخت. بديهي است دارنده مجوز رانندگي بين المللي با داشتن اين مجوز نمي تواندقوانين و مقررات مربوط به شرايط اقامت و يا پرداختن به شغل و يا حرفه اي كه دركشورهاي مسير حركت او جاري و قابل اجرا مي باشد را ناديده انگاشته و يا نقض نمايد.اين گواهينامه علاوه بر زبان فارسي به 7 زبان بين المللي (‌انگليسي ـ فرانسوي ـروسي عربي ـ‌ آلماني ـ اسپانیائی ـ ژاپني)‌ نيز ترجمه گرديده است . مجوزهاي رانندگي بين المللي قابل تمديد نبوده و پس از انقضاء مي بايست نسبت به درخواست مجوز رانندگي جديد اقدام نمود.
    مدارك لازم جهت درخواست مجوز رانندگي بين المللي:
    - گواهینامه معتبر جمهوری اسلامی ایران
    - دو قطعه عكس تمام رخ زمینه سفید3 * 4(در صورتیکه عکس گواهینامه با عینک می باشد عکسهاحتما با عینک باشد)
    - ارائه گواهینامه بین المللی قبلی (در صورت دارابودن)
    - ارائه تصویر صفحه اول گذرنامه (در صورت دارابودن)
    - تکمیل فرم درخواست (فارسی و لاتین -تاریخ تولدلاتین می بایست به میلادی درج گردد)
    - پرداخت مبلغ 000/300 ریال بابت هر جلدگواهینامه
    (در صورتیکه گواهینامه خودرو و موتور سیکلت با همصادر شود مبلغ400000 ریال دریافت خواهد شد)

روشهای دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی
    1 - مراجعه به کانون "معاونت اسناد و مدارک بین المللی:"تهران - خ خرمشهر- خ شهيد عربعلي - پلاك 2
    2 - مراجعه به یکی از نمایندگیهای کانون در سراسرکشور (تحویل فوری)
    3 - مراجعه به ادارات پست سراسر کشور (زمان تحویل یکهفته پس از ارسال مدارک)
    4 - از طریق اینترنت www.govahiname.ir(زمان تحویل حدودا7 روزکاری)
    در ليست كشورها نام آمريكا هم مي باشد.
    با اتمام يك سال بايد گواهينامه همان كشور را گرفت كه بايد شرايط اقامت را داشته باشيد.
    در آمريكا هر ايالتي جداگانه گواهينامه مي دهد.

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

17. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

1111 (8 September 2009), hrc123 (8 September 2009), kssa (16 June 2010)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

به اطلاع دوستان مي رسانم كه اخيراً در كشورهاي اروپايي در هنگام اجاره خودرو، علاوه بر گواهينامه بين المللي، اصل گواهينامه ايراني را هم مطالبه مي كنند!

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

19. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kssa (16 June 2010), سپندار مزد (28 October 2009)

زمان پیوستن
    06 Dec 2007
    اتومبيل
    رونیز - ویتارا
    گوشی موبایل
    N95

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط PAYAM مشاهده گفتگو
    ایران گواهینامه امریکا رو قبول نداره پس فکر نمی‌کنم امریکا هم گواهینامه ایران رو قبول داشته باشه. .
    آمریکا هم قبول داره تا مدت اعتبارش که یکسال هست.
    من خودم 6 ماه در آمریکا با همین گواهینامه های بین المللی که از ایران گرفته بودم رانندگی کردم.
    اما اگه بخای گواهینامه اونجا رو بگیرید مال هر ایالت با ایالت دیگه فرق می کنه

زمان پیوستن
    13 Mar 2010
    اتومبيل
    S550 BLACK
    گوشی موبایل
    APPLE 3GS

پیش گزیده

برای گرفتنش کجا باید اقدام کنم؟ آدرسی دارید؟

زمان پیوستن
    16 Apr 2009
    شهر
    Esfahan
    اتومبيل
    Nissan Roniz
    گوشی موبایل
    Nokia 1202

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط I_AM_KING مشاهده گفتگو
    برای گرفتنش کجا باید اقدام کنم؟ آدرسی دارید؟
    سلام
    در بعضی آژانس های مسافرتی خدمات گرفتن گواهینامه بین المللی ارائه میشه.
    چه بخشنده خداي عاشقي دارم،که مي خواند مرا با اينکه ميداند گنهکارم
    دلم گرم است و ميدانم بدون لطف او تنهاي تنهايم
    اي دوست،برايت من خدا را آرزو دارم

23. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی haftsin به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mohammadrezaef (10 April 2010), سپندار مزد (10 April 2010)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد