تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 21 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 262

نام گفتگو: هیوندای سوناتا 2011

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mse1445 مشاهده گفتگو
    نمیدونم چرا از دیزاینش زیاد خوشم نیومد مثلا دیزاین ماشینی مثل M5 و صد بار هم که نگاه میکنم هارمونی خیلی زیبایی داره که احساس من اینکه هیچ وقت قدیمی نمیشه ولی این یجورایی دیزاین اش اون هماهنگی رو نداره
    دوسته عزیز شما داری M5 رو با این مقایسه میکنی ؟؟؟
    میدونی واسه اونا این ماشین مثل چی برای ما میمونه ؟؟؟
    این ماشین سمند اوناست. مردم سمند سواره ایرانی اونجا اینو سوار میشن.
    حالا به نظر شما این ماشین واسه کلاسی مثل سمند واقعا زیبا نیست ؟؟؟
    شما مثلا دیزاین این ماشین و میتونی با کمری و هوندا اکورد و ازین جور چیزا مقایسه کنی نه دیگه یهو m5!!!
    من خودم جزو کسانی بودم که تا پارسال میگفتم هیوندا و کیا جزو برندهای چیپ هستن. البته هنوزم میگم.
    اما دیگه کار به جایی رسیده من به شما قول میدم اندازه M5 به هیوندایی پول بدید یه چیز بهتر از M5 به شما میده.
    ادعا

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    هیوندای توسان- پژو 206
    گوشی موبایل
    سامسونگ B5702

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط H.Bigdeli مشاهده گفتگو
    سلام، روز خوش. طبق اطلاعات سایت http://www.sonata-hyundai.com/main.html قدرت موتور مدل جدید سوناتا ظاهرا تغییر خاصی نکرده و مدل 2.4 لیتری قدرتی برابر با 128 کیلووات یا 171 اسب بخار داره و حداکثر گشتاور هم عدد 127 نیوتن متر هست. حداکثر قدرت موتور 3.3 لیتری 6 سیلندر هم برابره با 247. فکر کنم یه مقدار اشتباه تو خوندن اطلاعات شده باشه. در کل موتور 4 سیلندر غیر توربوشارژی یادم نمیاد که بتونه 200 اسب بخار توان تولیدی داشته باشه. به غیر از هوندا S2000 که برای خودش رقمی بود. نمونه دیگه BMW 32Oi مدل 2009 هست که توان موتور اون هم در حدود 170 اسب بخاره.
    البته اینجا جواب می دم که اون یکی تاپیک منحرف نشه.

اونی که شما گذاشتی برای بازار خود کره هستش ولی برای بازار آمریکا و جهانی از سال آینده موتور 200 اسبی ارائه می شه که مشخصاتش صفحه قبل گذاشتم.

موتور توربو نیست و با تنفس طبیعی کار می کنه. موتور توربو هم قرار شده ارائه کنن با قدرتی در حدود 280 اسب با موتور 2 لیتری

مشخصات کامل سایت هیوندای

http://hyundainews.com/Media_Kits/20...ifications.asp
    یا درست حرف بزن یا عاقلانه سکوت کن.

ژرژ هربرت

3. کاربر زیر از دوست گرامی afshin_k به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

تك سوار (24 January 2010)

زمان پیوستن
    30 Dec 2009
    شهر
    ايران 55
    اتومبيل
    توسان

پیش گزیده

بنظر من اين ماشين در بعد طراحي داخلي بسيار زيباو پيشرفته و در بعد طراحي خارجي نيز مطابق با طرحهاي روز دنيا وزيباست.موتور قدرتمندش هم ديگر خصوصيت مثبتشه.
    غمناك نبايد بود از طعن حسود اي دل......از فر وشكوه توست خير تو در اين باشد

زمان پیوستن
    30 Dec 2009
    شهر
    ايران 55
    اتومبيل
    توسان

پیش گزیده

چند تا عكس مي ذارم از اين ماشين بسيار زيبا در تمامي جنبه هاي طراحي كه توسط يكي از دوستانم در موتور شوي دوبي گرفته شده:

6. 16 نفر از کاربران ، از دوست گرامی تك سوار به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

530i (25 January 2010), ?!...sia (10 March 2010), afshin_k (24 January 2010), aminmz1986 (24 February 2010), behnam-86 (26 January 2010), drnariman (24 January 2010), haftsin (15 March 2010), imanrio (26 January 2010), حسام 61 (25 January 2010), khososi (26 January 2010), mahdyshr (24 January 2010), N.25 (27 January 2010), rambo_1386 (9 March 2010), reza engine (24 January 2010), saeed_spfc (6 February 2010), پاژن (26 January 2010)

زمان پیوستن
    27 Jun 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا
    گوشی موبایل
    نوكيا

پیش گزیده

دسته دنده جاش كمي نامناسب نشده ؟ دسترسي سخت تر شده ؟

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط azma مشاهده گفتگو
    دسته دنده جاش كمي نامناسب نشده ؟ دسترسي سخت تر شده ؟
    اتفاقا ارگونومیک تر شده. اکثره ماشینا داره دنده هاشون میره به این حالت.
    ادعا

زمان پیوستن
    30 Jul 2008

پیش گزیده

کلا طراحي داخلي همه ماشينهاي کره اي جديد افت کرده... البته احتمالا اينها نهايي نيستند و تغيير خواهند کرد.

طراحي خارجي هم خيلي بهتر شده، ولي من شخصا با اين تغييراتي که تو طراحي هاي اين دو سال اخير از کره اي ها ديدم بايد بگم کره اي ها ثابت کردند اصالت ندارند! يعني خصوصيات اصلي خودروها از يک نسل به نسل بعدي کاملا دگرگون ميشه... ولي تو خودروهاي اروپايي و حتي ژاپني اين دگرگوني آنقدر کند هست که عملا به چشم نمياد.

فقط کافيه يک نگاه مختصر به سوناتا، اپتيما، سورنتو و توسان نسل جديد و قديم بياندازيد، گويا طراح ميخواسته مردم فراموش کنند "نسل قبلي" هم وجود داشته!

من اگر ميتونستم به شرکت هاي کره اي ميگفتم کمي تو طراحي هاتون خونسرد تر باشيد و بخاطر بازار و رقابت سريع خودتون رو خراب کنيد.

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی maticz به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Arasp (14 March 2010), Real Madrid (21 March 2010)

زمان پیوستن
    27 Jun 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا
    گوشی موبایل
    نوكيا

پیش گزیده جاي دسته دنده

نقل قول نوشته شده توسط natsihit مشاهده گفتگو
    اتفاقا ارگونومیک تر شده. اکثره ماشینا داره دنده هاشون میره به این حالت.
    شما آيا پشت فرمان اين مدل نشسته ايد ؟ آيا شخصا تجربه راحتر بودن محل دسته دنده را داريد؟
    به نظرم براي افراد قد بلند و چاق كمي سخت باشد
    آخرین ویرایش به وسیله azma : 26 January 2010 در 09:02 AM دلیل: اصلاح

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    هیوندای توسان- پژو 206
    گوشی موبایل
    سامسونگ B5702

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط maticz مشاهده گفتگو
    کلا طراحي داخلي همه ماشينهاي کره اي جديد افت کرده... البته احتمالا اينها نهايي نيستند و تغيير خواهند کرد.

طراحي خارجي هم خيلي بهتر شده، ولي من شخصا با اين تغييراتي که تو طراحي هاي اين دو سال اخير از کره اي ها ديدم بايد بگم کره اي ها ثابت کردند اصالت ندارند! يعني خصوصيات اصلي خودروها از يک نسل به نسل بعدي کاملا دگرگون ميشه... ولي تو خودروهاي اروپايي و حتي ژاپني اين دگرگوني آنقدر کند هست که عملا به چشم نمياد.

فقط کافيه يک نگاه مختصر به سوناتا، اپتيما، سورنتو و توسان نسل جديد و قديم بياندازيد، گويا طراح ميخواسته مردم فراموش کنند "نسل قبلي" هم وجود داشته!

من اگر ميتونستم به شرکت هاي کره اي ميگفتم کمي تو طراحي هاتون خونسرد تر باشيد و بخاطر بازار و رقابت سريع خودتون رو خراب کنيد.
    این دو کمپانی کره ای دارن رویه طراحی رو تغییر می دن کافیه به خطوط طراحی توسان جدید - سوناتا جدید - وراکروز نگاه کنید و همینطور به رویه طراحی اپتمیا چدید - سراتو جدید سورنتو جدید و حتی اپیروس جدید کاملا رویه جدید رو می بینید و در نسل های بعدی همین رویه ادامه پیدا می کنه.

حتی کانسپتهای خودروهای جدید مثل هیوندای blue-will یا qarmaq که در آینده به محصولات هیوندای خواهند پیوست همین قضیه هستن.

حتی خود تویوتا هم همین طور بود یعنی شما نسل قدیم کمری هیچ ارتباطی به نسل جدید نداره و همینطور شاسی بلندها ولی تویوتا هم داره به یک رویه می رسه که این رویه در محصولات جدید کاملا به چشم میاد و در نسل آینده ادامه پیدا می کنه.

نیسان هم همینطور اما نیسان زود تر شروع کرده.

ژرژ هربرت

13. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afshin_k به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

تك سوار (26 January 2010), natsihit (26 January 2010), shahram2006_m (26 January 2010)

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط azma مشاهده گفتگو
    شما آيا پشت فرمان اين مدل نشسته ايد ؟ آيا شخصا تجربه راحتر بودن محل دسته دنده را داريد؟
    به نظرم براي افراد قد بلند و چاق كمي سخت باشد
    پشته لکسوس rx جدید نشستم. اونم دندش به همین ترتیبه. مشکلی نبوده. البته من نه چاقم نه قدم بالای 2 متره.
    ادعا

15. کاربر زیر از دوست گرامی natsihit به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

afshin_k (26 January 2010)

زمان پیوستن
    30 Jul 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط afshin_k مشاهده گفتگو
    این دو کمپانی کره ای دارن رویه طراحی رو تغییر می دن کافیه به خطوط طراحی توسان جدید - سوناتا جدید - وراکروز نگاه کنید و همینطور به رویه طراحی اپتمیا چدید - سراتو جدید سورنتو جدید و حتی اپیروس جدید کاملا رویه جدید رو می بینید و در نسل های بعدی همین رویه ادامه پیدا می کنه.

حتی کانسپتهای خودروهای جدید مثل هیوندای blue-will یا qarmaq که در آینده به محصولات هیوندای خواهند پیوست همین قضیه هستن.

حتی خود تویوتا هم همین طور بود یعنی شما نسل قدیم کمری هیچ ارتباطی به نسل جدید نداره و همینطور شاسی بلندها ولی تویوتا هم داره به یک رویه می رسه که این رویه در محصولات جدید کاملا به چشم میاد و در نسل آینده ادامه پیدا می کنه.

نیسان هم همینطور اما نیسان زود تر شروع کرده.
    من نظرم روي مقايسه اروپايي ها با کره اي ها بود، ژاپني ها فعلا وسط راه هستند، همين تويوتا نسل جديد پرادو رو بعد از چند سال تغيير داد؟ اومد و هر سال يا هر دو سال تغيير اساسي توش بده؟

خلاصه وقتي به قول شما کانسپت رو تغيير ميدي يعني هويت ماشين رو تغيير ميدي. حالا شما همون حرف من رو زدي ولي با زبان خودتون، و من نفهميدم نتيجه اين حرف شما تحسين کار کره اي ها بود يا نه!

يک نکته خيلي مهم هم بايد سشما در نظر بگيري، شايد يک کمپاني دلش بخواد بعد از يک سال نسل جديد مثلا کمري خودش رو تغيير بده، اين ممکنه از ديدگاه مشتري جديد بسيار مطلوب هست ولي اگر خود شما کري قديم داشتي چه احساسي بهتون دست ميداد؟

تو محصولات تويوتا هم کمري به خاطر همين تغييراتش در مقايسه با خودروهايي که هويت خودشون رو از دست ندادند (مثل پرادو يا گل سر سبد تويوتا يعني کرولا) چقدر در بين مشتريان جهانيش محبويت داره؟

شما از ديدگاه مشتري قديمي نگاه کني منظور من رو ميفهمي، من شخصا دفعه بعد که بخوام ماشين بگيرم سعي ميکنم برند انتخاب کنم، چون کره اي ها تا زماني که به يک ثبات شخصيت در محصولاتشون برسند حداقل 5 سال ديگه زمان ميخوان...

17. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی maticz به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afshin_k (27 January 2010), تك سوار (26 January 2010)

زمان پیوستن
    30 Dec 2009
    شهر
    ايران 55
    اتومبيل
    توسان

پیش گزیده

بنظر من دليل اين تغييرات اساسي در طراحي خارجي و ياداخلي ماشيناي جديد در مقايسه با مدلاي قبليشون علاقه خريداران به داشتن ماشينايي با طراحي جديدتر و پيشرفته تر نسبت به مدلاي قبليه و خودروسازا از همين علاقه براي بدست اوردن سهم بيشتر در بازار بين المللي خودرو دست به تغييرات عمده در طراحي ماشيناشون مي زنن تا همراه با نياز بازار و سليقه نسلهاي جديد بتونن ماشيناشونو بسازن و بفروشن.

يه سري برندهاي قديمي ومعتبر هستن كه بخش عمده اي از فروششون به دليل اينه كه مشتري خاص دارن.مثلا بي ام و علاوه بر خريداراي عادي يا اتفاقي يه سري هم خريدار ثابت داره بنابراين براي پاسخگويي به نياز اين دسته از مشترياش مياد در كنار به روز كردن ماشيناش در تطابق با سليقه و خواست نسلها از استراكچر قديمي و ثابت خودش هم پيروي مي كنه تا بتونه بازار بيشتري داشته باشه و اين دسته از مشتريانش رو از دست نده.

ماشيناي كره اي مثل هيونداي خريدارن خاص ندارن وكسي اين ماشينا رو به دليل اينكه هميشه از اين برند خريد مي كنه انتخاب نمي كنه بلكه دنبال كسب بازار فروش بيشتر در تمام دنيا هستن پس با تعيرات پي در پي در طراحي مدلاي مختلفشون سعي دارن تا مشتري بيشتري رو جذب ماشيناشون بكنن.بنابراين بحث اصلا اصالت يا ثبات شخصيت نيست و شما در 5 سال آينده هم شاهد ثبات در طراحي خارجي اين برنده نخواهيد بود.

من تا حالا هيچ جا نخوندم در بحث تحليل طراحي ماشيناي مختلف از اصالت حرفي زده بشه يااينكه پيروي از طراحي نسل قديم يه ماشين يه مزيت شمرده بشه چون هدف اصلي وعمده فقط فروش بيشتره و بدست اوردن سلايق افراد مختلف براي سود بيشتر. بهمين دليل مشاركت هيونداي-كيا تونستن در نيمسال اول 2009 بعنوان چهارمين فروشنده يا خودروساز بزرگ دنيا دست پيدا كنن و اگر از طراحي نسلهاي قبلي خودشن پيروي مي كردن هيچوقت نمي تونستن انقدر مشتري جذب كنن. اين مسئله مورد توجه خودروسازاي ديگه هم هست و مطمئنا در آينده شاهد تغيرات بيشتري در طراحي ماشيناي نسل جديد خواهيم بود.

19. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی تك سوار به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afshin_k (27 January 2010), m_1000_fire (14 March 2010)

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    هیوندای توسان- پژو 206
    گوشی موبایل
    سامسونگ B5702

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط maticz مشاهده گفتگو
    من نظرم روي مقايسه اروپايي ها با کره اي ها بود، ژاپني ها فعلا وسط راه هستند، همين تويوتا نسل جديد پرادو رو بعد از چند سال تغيير داد؟ اومد و هر سال يا هر دو سال تغيير اساسي توش بده؟

خلاصه وقتي به قول شما کانسپت رو تغيير ميدي يعني هويت ماشين رو تغيير ميدي. حالا شما همون حرف من رو زدي ولي با زبان خودتون، و من نفهميدم نتيجه اين حرف شما تحسين کار کره اي ها بود يا نه!

يک نکته خيلي مهم هم بايد سشما در نظر بگيري، شايد يک کمپاني دلش بخواد بعد از يک سال نسل جديد مثلا کمري خودش رو تغيير بده، اين ممکنه از ديدگاه مشتري جديد بسيار مطلوب هست ولي اگر خود شما کري قديم داشتي چه احساسي بهتون دست ميداد؟

تو محصولات تويوتا هم کمري به خاطر همين تغييراتش در مقايسه با خودروهايي که هويت خودشون رو از دست ندادند (مثل پرادو يا گل سر سبد تويوتا يعني کرولا) چقدر در بين مشتريان جهانيش محبويت داره؟

شما از ديدگاه مشتري قديمي نگاه کني منظور من رو ميفهمي، من شخصا دفعه بعد که بخوام ماشين بگيرم سعي ميکنم برند انتخاب کنم، چون کره اي ها تا زماني که به يک ثبات شخصيت در محصولاتشون برسند حداقل 5 سال ديگه زمان ميخوان...
    اگر از اروپایی منظورتون فرانسوی که با سی 5 جدید نشون دادن خیلی به اصالت پایبند نیستن اگر منظورتون آلمانیه خوب پولش رو هم می گیرن و حتی آمریکایی ها هم که زمانی اصالت از سر و روشون می بارید جلوی آلمان ها کم آوردن.

هیچ کمپانی بعد از یکسال نسل عوض نمی کنه. فقط فیس لیفت ها جزئی یا حتی کلی همین سی کلاس نسل جدید الان داره فیس لیفت میشه یا سری 3 و اس کلاس هم همین منوال اصلا فیس لیفت و تغییر چهره جزئی سیاست کمپانی برای حفظ مشتری بر پایه رفع اشکالاته.

تغییر نسل در خودروی در رده ارزان مثل هیوندای و تویوتا هر 4 یا نهایتا 5 سال انجام می گیره ولی با توجه به شرایط استثنائاتی هم داره مثل سورنتو پرادو کوپه یا حتی اپیروس. اما در خودروهای آلمانی و لوکس هر 6 یا 7 سال این اتفاق می افته.

من نمی دونم کجای نظرم با شما یکی شد ولی همین کرولا که به نظر شما اون رو محبوب دونستی چون اصالت داره در نسل جدید کاملا نسبت به نسل قبلی تغییر کرد و هیچ نشانی از نسل قبلی در اون نیست. مثله همین سوناتا ولی گفتم این خودروسازها هم دارن به اون نقطه می رسن اما کم کم.

ژرژ هربرت

21. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afshin_k به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

تك سوار (1 February 2010), haftsin (15 March 2010)

صفحه 3 از 21 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد