تبليغات در پيهالز

نمایش نتایج 1 به 9 از 9

نام گفتگو: بلبرینگ چرخ 206

زمان پیوستن
    22 Sep 2008
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    206 تيپ5 مدل 84 (ECU=7.4.4_BSI=32)
    گوشی موبایل
    iPhon 4

پیش گزیده بلبرینگ چرخ 206

امروز رفتم برای صدایی که از سمت جلو ماشین می آمد تعمیرکار گفت که مشکل از بلبرینگ چرخ هست و گویا بلبرینگ چرخ جلو 206 تیپ 5 با چرخ جلو 405 یکی هست به قیمت 19 SNR فرانسوی و همون بلیرنگ در بسته بندی شرکتی به قیمت 27 این هم عکس بلبرینگ:

آخرین ویرایش به وسیله reza_118 : 3 August 2009 در 10:05 PM

زمان پیوستن
    08 Jun 2007
    شهر
    ایران 24 ... س ..
    اتومبيل
    206SD V8
    گوشی موبایل
    HTC HD2

پیش گزیده

رضا جان چه جور صدایی میداد؟ صدایی ریز مثل چیق چیق که وقتی تند تر بری بلندتر و تندتر میشه؟

زمان پیوستن
    22 Sep 2008
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    iPhon 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط HusseinR مشاهده گفتگو
    رضا جان چه جور صدایی میداد؟ صدایی ریز مثل چیق چیق که وقتی تند تر بری بلندتر و تندتر میشه؟
    صدای زوزه شبیه صدای دیفرانسیل پیکان من هم ابتدا فکر کردم صدا از گیربکس هست ولی با تعویض بلبرینگ تقریباً بخش اعظم صدا رفع شد و اندک صدای باقی مانده گیربکس فقط به گوش میرسد در سرعت مثلاً 68 ولی جدیداً صدا زیاد شده بود که من فکر میکردم اوضاع گیربکس به هم ریخته که خوشبختانه با تعویض بلیرینگ صدا تقریباً رفع شد.

زمان پیوستن
    01 Dec 2008

پیش گزیده

سلام.رضا خان کیلومتر ماشینت چنده؟پس از چه مدت چرخ 206 نیاز به تعویض بلبرینگ داره؟
    ابتدا تو را نادیده می گیرند، سپس تو را مسخره می کنند، سپس با تو می جنگند و آنگاه تو پیروز می شوی ...
    ماهاتما گاندی

زمان پیوستن
    22 Sep 2008
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    iPhon 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط salar_kafka مشاهده گفتگو
    سلام.رضا خان کیلومتر ماشینت چنده؟پس از چه مدت چرخ 206 نیاز به تعویض بلبرینگ داره؟
    میشه گفت خیلی ربطی به کیلومتر نداره شاید بد شانسی باشه چون ماشین عموم نزدیک 220 هزار رفته مدل 82 هیچ آخ هم نگفته من این بلبرینگ را تقریباً 20000 پیش عوض کرده بودم دوباره نمیدونم چرا خراب شده تعمیرکاره گفت اگر دوباره زود خراب شد مشکل از سگ دست ماشین هست الان کیلومتر ماشین 160000 است.

زمان پیوستن
    09 Apr 2007
    شهر
    خیلی دور خیلی نزدیک
    اتومبيل
    bmw x5, bmw 540
    گوشی موبایل
    hTC Sensation xe

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط salar_kafka مشاهده گفتگو
    اسیب دیدن بلبرینگ بیشتر به ضربه خوردن و جلوبندی ربط داره و همون طور که رضا جان گفت به کیلومتر ربطی نداره .
    نوشته پنهان شده

زمان پیوستن
    28 Sep 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206 تیپ 2 مدل 89
    گوشی موبایل
    NOKIA N900

پیش گزیده

سلام
    من ماشینم 26 تا راه رفته
    الان یه 1 ماهی هست وقتی آروم راه میرم صدای قیچ قیچی از چرخ میاد . البته اول کم بود اما الان زیاد شده . احساس میکنم به گفته دوستمون صدای گیربکس و دفرنسیال ماشین خیلی رفته بالا آدم دیوونه میشه انگار تو وانت نیسان نشتی . فکر میکنید از بلبرینگ چرخه این مشکل ؟؟؟
    نمایندگی رفتم گفت از بلبرینگه اما یه تعمیرکار 206 بردم فقط گفت چند تا راه رفتی : گفتم 26 تا
    گفت : بلبرینگت نیست همین

حالا برم بلبرینگ عوض کنم ؟
    براي رسيدن به اهداف بزرگ ، تلاشت هم بايد به همان اندازه بزرگ باشد .

زمان پیوستن
    08 Nov 2010

پیش گزیده

دوستان تیپ 5 من که هنوز 350 کیلومتر خالی بیشتر راه نرفته یه مشکلی داره اونم اینه که وقتی ماشین در حال ایستاده میخواد دنده عقب بره و پشت ماشین جاده یکم شییب داشته باشه(وقتی میخام بیام تو پارکینگ) وقتی سرعتو زیاد میکنم یا با یکم شتاب به سمت عقب حرکت مینم انگار از زیر چرخهای سمت راننده صدای ویژژژژژژژژ ویژژژژژژژژژ ویژژژژژ (صداش شبیه اینه که یه چرخ گوشت یه دفعه کار کنه ولی صداش به بلندی و دلخراشی صدای چرخ گوشت نیست یکم ملایمتره)میاد انگار که لاستیک داره به گلگیر داخل و به بدنه سابیده میشه و وقتی که سرعتو کم میکنم یا نیش ترمز میزنم صدا قطع میشه البته فکر نکنم از لاستیک باشه چون لاستیکم فابریکه185 65 14 و وقتی هم دنده عقب میرم مسیرم مستقیمه به عبارتی در یه جاده بدون شیب هم تست کردم وقتی دنده عقب یه دفعه گاز میدم این صدا میاد به نظرتون مشکل ازچیه ؟گیربکسه و دنده عقب ؟از بلبرینگ چرخه؟ از چیه؟
    لطفا کمکم کنید من این مشکلو تو مسیر رو به جلو و دنده های دیگه ندارم و ماشین بی صداست

زمان پیوستن
    30 Apr 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206 تیپ 2
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون

پیش گزیده

سلام
    ماشین من لاستیک عقب سمت راننده از داخل حدود یه ماهه که لاستیک سابی پیدا کرده. یه جا رفتم نشون دادم گفتن که بلبرینگ چرخ لق شده و حدود 250000 تومن خرجشه.
    میخواستم بدونم که تشخیص تعمیرکاره درست بوده؟ آخه اگه از بلبرینگ باشه چرخ نباید صدا بده (که مال من هیچ صدایی نداره) ؟.ماشینم 206 تیپ 2 مدل 87 هستش و حدود 60000 تا کار کرده.
    ممنون

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد