تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 27 به 36 از 36

نام گفتگو: سوال در مورد خرید سمند EF7 و TU5 و XU7

زمان پیوستن
    12 Jul 2011
    شهر
    تبریز

پیش گزیده

دوستان عزیز در بین شما کسی سمند LX EF7 داره؟ من میخوام یه سمند LX EF7 بخرم و میخوام با یه نفر که قبلا تجربه رانندگی با این ماشین رو داشته صحبت کنم چون که میگن (شنیدن کی بود مانند دیدن) و البته اونی که این ماشینو داشته خیلی اطلاعاتش میتونه بیشتر از کسایی باشه که فقط کاتالوگ این ماشین رو خوندن.

زمان پیوستن
    15 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    PRO CEE'D
    گوشی موبایل
    HTC Wildfire S

پیش گزیده

EF7 تكنولوژيش جديدتره

افرادي بودن كه به مشكل خوردن خيلي ها هم بودن كه راضي بودن

براي جثه ي سمند بهترين موتور همين EF7

هم قدرت خوبي داره هم مصرفش كمه

THE POWER TO SURPRISE

3. کاربر زیر از دوست گرامی Mostafa United به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (5 October 2011)

زمان پیوستن
    04 Oct 2011

Red face

خدمت همه دوستان ! ماشین سواران ! سمند بازان محترم و کارشناسان عزیز سلام دارم ....

اینو بزارید به حساب حساسیت و آینده نگری که من کاملا گیج در انتخاب موندم !!!

من حدود یه سال یه ال ایکس بنزینی دارم و با توجه به شغلم مجبور به تعویض به دوگانه سوز دارم ولی موندم حیرون چیکار کنم یه ال ایکس xu7 گاز سوز یا ef7 گاز سوز ...!!!! به جان خودم اینقد فروما رو رفتم اینقد از نمایندگیها از بنگاهیا پرسیدم کچل شدم نمیدونم قضیه چیه !!! من بدببین نیستم نسبت به خرابیهای یک ماشین در عین حال چون شغلم یه جوریه که ماشین لازمم واقعا نمیتونم به خاطر نبود قطعه و ... برم روز ها ماشینم و بخوابونم (قابل توجه ef7 سوارا ) واقعا از جهتی هر چی هزینه تعمیر و مصرف سوختم پایین تر باشه واسم بصرفه تر و مهمتره ... چون من سفر هام تک نفره و بسیار زیاده تو جاده م میرونم و از همه مهمتر تو شهرستانم !!!!! مشکلاتم یه کم بیشتره واسه انتخاب ...

حالا از شما عزیزان میخوام نظراتتونو واسم بگین مخصوصا اون ef7 سوارایی که از کیلومتر کار کردشون یه که م رفته !!! من خیلی در موردش خوندم اینقد نظر ضد و نقیضه که یه بار که داری یه پستو میخونی میگی فردا ساعت 8 دم دره ایران خودرو میرم واسه ثبت نام بعد اون پست یه عرق سردی میکنی میگی عجب خر شانسم پولمو نریختم تو جوغ !!!!!!

وجدانی بگین من چیکار کنم اگه قراره یه نمره به هر دوتاشون بدین از یک تا بیست هر کدوم چقد میگیرن ؟؟؟؟

یا اصلا بهترین خود رو دوگانه ایران چیه ؟؟؟ پرایده سمنده پرشیا اس دی ؟؟؟؟ من که نمیتونم تصمیم بگیرم یه کم با ترس به ef نیگا میکنم واسه خرید چون فک میکنم xu مطمین تره !!! ولی مخرف تر نظر شما چیه اگه نمیمونم واسه تعمیر و علافی و اینجو ر چیزا (من دارم نون در میارم با ماشین ) برم سراغش هااا ؟؟؟؟؟ خستتتون کردم ببخشید

زمان پیوستن
    08 Sep 2006
    شهر
    کاشان
    اتومبيل
    V8 و EF7 Petrol
    گوشی موبایل
    SAMSUNG Galaxy S GT-I9000

پیش گزیده

شما که سمند داشتی دیگه نرو با کلی ضرر یه سمند دیگه بخر که احتمالا مشکلاتی هم داشته باشه.
    به نظر من یه L90 فول دوگانه برای شما مناسبه. هم کیفیتش بالاتره، هم خرابیش کمتر، هم ایمنیش بیشتر (با توجه به سفرهای زیادتون این مزیت مهمیه)، قیمتش هم حدود 1 تومن کمتره.
    الان فروش اینترنتیش رو گذاشتن و تا فردا هم بیشتر وقت نداره. قیمت 16.600 تحویل 30 روزه و ظرفیت هر نمایندگی فقط 2 تا. هرچند با اختلاف قیمتش نسبت به نوع بنزینیش (1.5 میلیون) می تونید 35000 کیلومتر با بنزین آزاد برین و هزینه گاز هم ندین.

6. کاربر زیر از دوست گرامی mortezagipsy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (5 October 2011)

زمان پیوستن
    04 Oct 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mortezagipsy مشاهده گفتگو
    شما که سمند داشتی دیگه نرو با کلی ضرر یه سمند دیگه بخر که احتمالا مشکلاتی هم داشته باشه.
    به نظر من یه L90 فول دوگانه برای شما مناسبه. هم کیفیتش بالاتره، هم خرابیش کمتر، هم ایمنیش بیشتر (با توجه به سفرهای زیادتون این مزیت مهمیه)، قیمتش هم حدود 1 تومن کمتره.
    الان فروش اینترنتیش رو گذاشتن و تا فردا هم بیشتر وقت نداره. قیمت 16.600 تحویل 30 روزه و ظرفیت هر نمایندگی فقط 2 تا. هرچند با اختلاف قیمتش نسبت به نوع بنزینیش (1.5 میلیون) می تونید 35000 کیلومتر با بنزین آزاد برین و هزینه گاز هم ندین.
    خیلی ممنون از جوابتون !!! ولی من نمیتونم نقدی خرید کنم و اما شما منظورت اینه که ال نود ضرر نمیده ؟؟؟
    یعنی افت قیمت نداره ؟؟ شما ال نود دوگانه سوارید ؟؟؟ اگه هستید راضید ازش ؟؟؟ دوست من به نظر شما اون مشکلات نبود قطعه نبود تعمیر کار و و و .... تو ال نود مطرح نیست .... ؟؟ شما در نظر بگرید بنده شهر ستانم و واقعا از شهر های بزرگ واسه سرویس و خدمات رسانی دورم .... لطفا نظرتونو کامل بگید میخوام توجیهم کنید که ال نود از سمند بهتره واسه من .... خیلی ممنون و مچکر از توجه و عنایتتون

زمان پیوستن
    08 Sep 2006
    شهر
    کاشان
    اتومبيل
    V8 و EF7 Petrol
    گوشی موبایل
    SAMSUNG Galaxy S GT-I9000

پیش گزیده

نه ندارم. ولی اگه یه کم تو فروما بگردین می بینین از لوگان بیشتر راضی بودن تا سمند EF7.
    منظورم این بود که شما سمند رو با افت قیمت می فروشین و یه سمند دیگه می گیرین. حداقل با خرید ماشین دیگه یه تجربه جدید و تنوع همراه هست.
    دقیقا به خاطر این که شهرستان هستین گفتم نرین سراغ EF7. مطمئن باشید کمبود قطعه و تعمیرکار برای EF7 بیشتر از لوگان مطرحه. ضمن اینکه ریسک ایراد در EF7 بیش از لوگانه. (زوزه گیربکس، روغن ریزی و روشن شدن چراغ چک از ایرادات شایع این ماشین هستن.)
    تنها مزیت EF7 یه مقدار قدرت بیشتر در حالت گاز هست و ظاهر قابل تحملتر. اما از نظر ایمنی و کیفیت و قیمت لوگان بهتره.
    این رو هم بگم که EF7 بنزینی یکی داریم تو خونه و تا به حال ایراداتی مثل زوزه گیربکس، سوختن مدول فن بخاری اون هم 2 بار!، گیر کردن شیشه بالابر سمت راننده و سوختن لامپ کلیدش، صدای تقه دسته موتور، خالی شدن باتری، ریختن قسمتی از رنگ سپر و صدای جیر جیر لاستیک دور درها رو داشته که خوشبختانه غیر از دو مورد آخر همه رو گارانتی تعویض کرده. ولی خوب در نظر بگیرید برای هر کدوم حداقل یه بار باید رفت نمایندگی و کلی وقت و اعصاب هزینه کرد!

9. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mortezagipsy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

gepard (22 February 2013), martia (7 October 2011), mohajer_137860 (6 October 2011)

زمان پیوستن
    09 Nov 2007

پیش گزیده

دوستان من LX موتور XU7 گرفتم. آیا اشتباه کردم و باید EF7 می گرفتم؟

11. کاربر زیر از دوست گرامی amirrh به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gepard (22 February 2013)

زمان پیوستن
    09 Jun 2009
    شهر
    تهـــــران
    اتومبيل
    سمند ال ايكس
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط amirrh مشاهده گفتگو
    دوستان من LX موتور XU7 گرفتم. آیا اشتباه کردم و باید EF7 می گرفتم؟
    سلام . دوست گلم اشتباه نکردین ! الان دیگه EF7 ارزش خرید نداره ! کیفیتش فوق العاده افتضاس

13. کاربر زیر از دوست گرامی MoHaMaD Z به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gepard (22 February 2013)

زمان پیوستن
    22 Dec 2012
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    L90-E2
    گوشی موبایل
    Galaxy-NoteII

پیش گزیده

ببخشيد يه سوال داشتم کدوم يکي از اين آمپر ها براي سمند TU5 هست؟
    http://www.acopart.org/upload/ACO-13...1012254113.jpg
    -----------------------------------------------------------------------
    http://upload.tuningtalk.com/upload/k-elx.gif
    -----------------------------------------------------------------------
    سمند TU5 هنوز توليد ميشه؟سورن ELX-TU5 موجود هست؟
    !!I0098
    ''چـو ايــران نباشد تن من مباد
    بدين بوم و بر زنده يک تن مباد''

زمان پیوستن
    24 May 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Nissan MAXIMA
    گوشی موبایل
    SG Gio

پیش گزیده

دومی مربوط به سورن elx هست و اولی lx بدون مالتی پلکس

16. کاربر زیر از دوست گرامی mahdi13 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gepard (27 February 2013)

صفحه 3 از 3 اولاول 123

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند