تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 36

نام گفتگو: سوال در مورد خرید سمند EF7 و TU5 و XU7

زمان پیوستن
    25 Nov 2005
    شهر
    اصفهان / تهران
    اتومبيل
    زانتیا-206-مگان
    گوشی موبایل
    N85

پیش گزیده

خب فکر نمیکنید این موتور TU5 که روی 206 ها میزارن برای سمند ضعیف باشه چون بلاخره فکر کنم سمند حدود 200 کیلو سنگین تره ! درسته ؟
    درسته که این موتور واسه خودرو های کوچیک ساخته شده اما خب توی موتور مهم قدرتش هست
    حداقل از Xu7 خیلی سرتره با حجم کمتر قدرت بیشتری داره بیشتر 10 اسب

2. کاربر زیر از دوست گرامی salar68 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gandolf05 (24 July 2009)

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    Galaxy Nexus

پیش گزیده

دوست عزیز در کل بین TU5 و EF7 کودوم بهتره؟کاری به بنزین و این جور مسائل نداشته باشید؟
    از لحاظ شتاب ،قدرت،ایمنی(البته ایمنی هر سه مدل فکر کنم در یه کلاس باشه درسته؟)
    اصولا این مدلEF7 خوب جواب داده ؟با بنزین خوب کار میکنه؟این که میگید روش فشار بیاد شاید صدمه ببینه منظرتون چیه؟

زمان پیوستن
    25 Nov 2005
    شهر
    اصفهان / تهران
    اتومبيل
    زانتیا-206-مگان
    گوشی موبایل
    N85

پیش گزیده

دوست عزیز در کل بین TU5 و EF7 کودوم بهتره؟کاری به بنزین و این جور مسائل نداشته باشید؟
    از لحاظ شتاب ،قدرت،ایمنی(البته ایمنی هر سه مدل فکر کنم در یه کلاس باشه درسته؟)
    اصولا این مدلEF7 خوب جواب داده ؟با بنزین خوب کار میکنه؟این که میگید روش فشار بیاد شاید صدمه ببینه منظرتون چیه؟
    خب موتورها از یه کلاس نیستند مزیت موتور ملی این هست که پایه گازسوز هست یعنی واسه گاز ساخته شد ( البته توسط آلمان ها ) موتور جدیدی هست جوابشم بد پس نداده

مشکلش به نظر من الان اینه که واسه این موتور گیربکس مخصوص ساخته نشده هر چیم که موتور بهترین باشه اما فایده ای نداره
    ECU مناسب واسش طراحی نشده
    حداقل با این قابلیت هائی که این موتور داره می تونه خیلی بهتر این باشه با اهمه این تفاسیر هم الان روی این سمند ها که نصب شده بد در نیومده هم با گاز خوب کار می کنه هم با بنزین شتاب و زور خیلی خوبی هم داره ماا خب اشکلات جزئی هم داره
    شاید هم بتونه خیلی بهتر این باشه

Tu5 هم که دیگه معرف همه هست همه قابلیت هاشو می دونن و یه موتور خب و بی عیبی هست

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی salar68 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

aTN_1366 (24 July 2009), gandolf05 (24 July 2009)

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    Galaxy Nexus

پیش گزیده

واقعا بین این دو مدلEF7 و TU5 موندم
    عجب انتخاب سختی هست؟

زمان پیوستن
    29 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Lifan 620
    گوشی موبایل
    imate

پیش گزیده

مشكل من با ef7 اشغال فضاي صندوق و صفهاي گاز و افزايش وزن خودروست ولي موتور واقعا خوبي داره
    در مجموع tu5 بهتره و مصرفش فوق العاده است
    از نظر ايمني هم tu5 ايربگ و كمربند پيشكشنده و فرمون تلسكوپي داره

8. کاربر زیر از دوست گرامی farshad_ata به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gandolf05 (25 July 2009)

زمان پیوستن
    27 Dec 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 SD V8 سفارشي
    گوشی موبایل
    HTC HD2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farshad_ata مشاهده گفتگو
    مشكل من با ef7 اشغال فضاي صندوق و صفهاي گاز و افزايش وزن خودروست ولي موتور واقعا خوبي داره
    در مجموع tu5 بهتره و مصرفش فوق العاده است
    از نظر ايمني هم tu5 ايربگ و كمربند پيشكشنده و فرمون تلسكوپي داره
    راستش بله مشکل من هم جای صندوق هست و اینکه برای استفاده حتماً 5 نفر معمولاً سوار ماشین میشن !!!! صفهای گاز هم که دیگه به کنار ،
    در مورد tu5 خیلی خوبه ولی یه جایی خوندم که گفته بود اگه میخواید با تعداد و وزن زیاد استفاده کنید بهتره tu5 رو انتخاب نکنید فکر کنم توی Tunningtalk بود !
    در مورد ایربگ که فکر نمیکنه lx ها داشته باشن و در مورد فرمون تلسکوپی هم که همه سمند های lx و سورن دارن دیگه ، مگه نه ؟

راستی در مورد EF7 ، ایران خودرو این موتور رو که کاملاً به صورت پایه گازسوز تولید شده هم به صورت بنزینی روی سمند میزانه و هم به صورت دوگانه سوز !!!!!!!!
    حالا نمیدونم که بنزینی ها هم مثل دوگانه سوز هاش خوبه یا نه ؟؟؟

10. کاربر زیر از دوست گرامی aTN_1366 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gandolf05 (25 July 2009)

زمان پیوستن
    29 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Lifan 620
    گوشی موبایل
    imate

پیش گزیده

متاسفانه LX فرمون تلسكوپي و كمربند پيشكشنده و ايربگ نداره و فقط LX TU5 و سورن دارن . در مورد وزن هم TU5 اصلا مشكلي نداره و 10 اسب از XU7 قوي تره تنها ايراد TU5 در دور پايين هست ( زير 2000) كه نسبت به XU7 محسوسه كه اين مورد در 206 هم مشاهده ميشه كه بايد تغيير در شيوه دنده عوض كردن داشته باشيد و بقولي دنده در دور بالاتر تعويض بشه ( البته اين تجربه شخصي منه )

البته يك مورد هم فراموش نشه و اون فروش ماشينه كه در حال حاضر XU7

12. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farshad_ata به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

aTN_1366 (25 July 2009), gandolf05 (25 July 2009), hosseiniyan (7 December 2009)

زمان پیوستن
    27 Dec 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 SD V8 سفارشي
    گوشی موبایل
    HTC HD2

پیش گزیده

با تشکر فراوان از همگی دوستان ، راستش منم به این نتیجه رسیدم که LX TU5 بگیرم !

14. کاربر زیر از دوست گرامی aTN_1366 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gandolf05 (25 July 2009)

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    Galaxy Nexus

پیش گزیده

ولی من بنظرم EF7 موتور بهتری باشه
    تازه اینکه معلوم نیست TU5 شما صادراتی مال ترکیه باشه یا برا بازار داخل؟
    در کل تا الان نکته منفی دربارهEF7 نخوندم و مشکل کمی صندوق هم برا منی که سالی دو یا سه مسافرت طولانی میرم با باربند حل میشه

زمان پیوستن
    08 Sep 2006
    شهر
    کاشان
    اتومبيل
    V8 و EF7 Petrol
    گوشی موبایل
    SAMSUNG Galaxy S GT-I9000

پیش گزیده

کاتالوگ سمند با موتور ملی رو ببینید. موتور خیلی پیشرفته ای هست گویا ! من ماشینی تو این رده ی قیمتی سراغ ندارم که تکنولوژی زمانبندی متغیر سوپاپها رو داشته باشه ...
    به نظر من از TU5 خیلی بهتره. من بودم EF7 می گرفتم ...

17. کاربر زیر از دوست گرامی mortezagipsy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gandolf05 (25 July 2009)

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    Galaxy Nexus

پیش گزیده

آقا ما هنوز نتونستیم به جمع بندی برسیم
    تازه بین این دو مدل TU5وEF7 خودروی 206V8 هم اضافه شد
    حالا کودوم رو برداریم؟فقط موتور و توان خوب اون به کنار راحتی وایمنی برام مهمه
    دوستان راهنمایی کنید

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    Galaxy Nexus

پیش گزیده

سلام دوستان
    شاید بگید این عجب وسواس شده اما باز هم از شما تقاضای راهنمایی و کمک دارم

امروز رفتیم EF7 بنویسیم که یکی از دوستام که با هم سال 85 تندر نوشتیم دیدم (اون میخواست 206 ثبت نام کنه) خلاصه وقتی تصمیم رو شنید
    زد پشتم و گفت این ماشین موتورش از تندر ضعیف تره و نمیدونم جا دار نیست(صندوقش منظورش بود) لوازمش نیست و ......
    گفت تو که میخوای اینو بگیری بیا تندر بگیر که خیلی سر تره و اونو نگیر و اگه سمندEF7 با اینکار ثبت نام کنی نسبت به تندر با پول بیشتری متضرر شدی

دوستان چیکار کنم گفتم شاید دوست ما هم نقل یه کلام چهل کلام کنه پس بهتره که با شما عزیزان مشورت کنم واقعا موتورش از تندر ضعیف تره؟بجز ایربگ آیا تندر برتری های دیگری به اون داره؟(ایراد هایی به مهمی ایربگ منظورمه)؟

زمان پیوستن
    25 Nov 2005
    شهر
    اصفهان / تهران
    اتومبيل
    زانتیا-206-مگان
    گوشی موبایل
    N85

پیش گزیده

سلام دوستان
    شاید بگید این عجب وسواس شده اما باز هم از شما تقاضای راهنمایی و کمک دارم

امروز رفتیم EF7 بنویسیم که یکی از دوستام که با هم سال 85 تندر نوشتیم دیدم (اون میخواست 206 ثبت نام کنه) خلاصه وقتی تصمیم رو شنید
    زد پشتم و گفت این ماشین موتورش از تندر ضعیف تره و نمیدونم جا دار نیست(صندوقش منظورش بود) لوازمش نیست و ......
    گفت تو که میخوای اینو بگیری بیا تندر بگیر که خیلی سر تره و اونو نگیر و اگه سمندEF7 با اینکار ثبت نام کنی نسبت به تندر با پول بیشتری متضرر شدی

دوستان چیکار کنم گفتم شاید دوست ما هم نقل یه کلام چهل کلام کنه پس بهتره که با شما عزیزان مشورت کنم واقعا موتورش از تندر ضعیف تره؟بجز ایربگ آیا تندر برتری های دیگری به اون داره؟(ایراد هایی به مهمی ایربگ منظورمه)؟
    این که لوازمش نباشه خب یه کم باید قائدتا" کم باشه چون خیلی زیاد تولید نشده اما نگران این موضوع نباشید چون قرار هست روی خیلی ماشین های ایران خودرو این موتور قرار بگیره و تولیدش زیاد بشه
    اینطوری نیست که گیر نیاد اما خب هر روز وضعش بهتر می شه
    قدرتش هم اتفاقا" بیشتره
    حدود 112 اسب در حالت بنزین و 100 اسب در گاز
    تندر هم 105 اسبه
    واسه تفاوت تندر با سمند هم این همه تاپیک در این مورد هست
    بخش مقایسه بحث کافی روش شده

21. کاربر زیر از دوست گرامی salar68 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gandolf05 (7 August 2009)

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند