تبليغات در پي‌هالز

صفحه 76 از 76 اولاول ... 26666970717273747576
نمایش نتایج 976 به 984 از 984

نام گفتگو: هیوندای توسان 2009

زمان پیوستن
    09 Apr 2007
    شهر
    خیلی دور خیلی نزدیک
    اتومبيل
    bmw x5, bmw 540
    گوشی موبایل
    hTC Sensation xe

پیش گزیده

جدا !! نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی.

امیدوارم دوباره شماها رو اینجا و فعال ببینم .
    نوشته پنهان شده

2. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی drnariman به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arte (31 August 2011), FL66 (5 November 2011), mehran_tavakoli (31 August 2011), mohammadrezaef (31 August 2011), N.25 (20 October 2011)

زمان پیوستن
    13 Jul 2005
    شهر
    esfahan
    اتومبيل
    IX55,Megan 2000,Rio
    گوشی موبایل
    htc mozart,iphone 5

پیش گزیده

آره دکتر جان
    خوب تعداد کم شده...نیستن خیلی ها..
    امروز برای دومین بار طی 2 سالی که توسان دارم باتریش تموم شد. وسط خیابان موندگار شدم
    خدارو شکر با اینکه عید بود یه باتری سازی نزدیک بود بهم-رفتم و یک باتری خریدم 140000 تومان
    وصل ماشین کردم و ماشین هم روشن شد..
    چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد-من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
    اسم شما به خط میخی...کلیک کنید:
    هر که باشی و به هرجا برسی... آخرین نقطه ی هستی این است

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehran_tavakoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arte (31 August 2011), FL66 (5 November 2011)

زمان پیوستن
    13 Jul 2005
    شهر
    esfahan
    اتومبيل
    IX55,Megan 2000,Rio
    گوشی موبایل
    htc mozart,iphone 5

پیش گزیده

بچه های توسان سوار کجایین پس؟
    یه همت کنین و بیاین تو این تاپیک راجع به سفرهاتون با این ماشین و مشکلاتی که بوده و ... صحبت کنین.
    من تا چند روز دیگه میفروشم ماشینم رو به زودی خاطرات 34000 کیلومتری خودم رو با توسان مینویسم.
    الان بعد از 34000 کیلومتر مصرف ماشین روی 14-15 هست. در صورتی که او اوایل بیشتر 16-17 بود.
    از lcd که روی ماشین گذاشتم (Casca) حقیقتا ناراضی هستم(بعضی وقتها sd نمیخونه-usb نداره)
    به عنوان یه تجربه : به نظر من حتما گارد عقب و جلو روی ماشین بندازین چون تو بعضی تصادفات کوچیک واقعا حفاظت میکنه از ماشین.
    در کل من واقعا توسان رو دوستش دارم... خیلی بهم حال داد تو این 2 سال.

6. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehran_tavakoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afshin_k (20 October 2011), FL66 (5 November 2011), haftsin (17 March 2012), N.25 (20 October 2011), natsihit (5 April 2012)

زمان پیوستن
    13 Jul 2005
    شهر
    esfahan
    اتومبيل
    IX55,Megan 2000,Rio
    گوشی موبایل
    htc mozart,iphone 5

پیش گزیده

سلام به همه دوستان.
    خوب... بالاخره توسان رو فروختیم...بعد از 2 سال و 6 ماه و حدود 34000 کیلومتر رانندگی.
    مدل ماشین من 2009 gls تیپ 3 بود.
    رنگ بیرون و درون مشکی.
    اون روزای اول که رانندگی میکردم باهاش اولین بار بود که تجربه شخصی روندن همچین ماشینی رو داشتم و جمع و جور بودنش یه جورایی کمکم میکرد.
    مصرف شهریش اوایل روی 17 بود/ با رانندگی پر گاز.. دوستان توی همین تاپیک پیشنهاد میدادن که با سر گاز روندن مصرف میاد پایین تر که واقعا درست هست.. تا 12 هم میومد با این روش(توی شهر)
    اما توی جاده.... احساس همه ما این هست که اولین باری که باهاش سفر رفتیم(قبل سرویس اولیه) ماشین خیلی تیز و سریع بود... یعنی توی جاده غافل میشدی -سرعت 140-150 بود ولی بعد از سرویس اولیه ماشین او جهش قبلی رو نداشت...
    مصرفش توی جاده اگر میزاشتی روی کروز 120 حتی تا 9.5 هم پایین میومد ولی اگر خودت میروندی معمولا 10-10.5 بود.اگر سرعت بالا میرفتی مداوم مصرف حداکثر روی 11 میشد.
    هندلینگ خوبی داشت( به نسبت خودش).من در حد 40 میلیون ازش راضی بودم...کاملا راضی بودم که توسان خریدم و سمت سوزوکی و اسپوریتیج نرفتم.
    یکبار با سرعت 100 آقای پدر کوبید به جدول کنار خیابان. سفر بودیم و تایر ترکید و رینگ ضربه دید... بماند ولی ظاهر ماشین هیچیش نشد و با زاپاس برگشتیم اصفهان و وقتی برای تعمیر بردمش کمک فنر جلو عوض شد و کلی کار دیگه و حدود 500 هزینه شد(اگر درست یادم باشه).
    چیزی که من رو خوشحال کرد این بود که با اینکه از درون ماشین داغون شده بود ولی کار ما رو لنگ نگذاشت و مثل مرد تا اصفهان اومد بدون یه آخ گفتن...
    از نظر نرم بودن نفرات جلو خوب بود ولی ضربه ها کاملا به نفرات عقب وارد میشه و کاملا حس میشه.. که من شاکی بودم ازش
    سرعت 200 تا رو پدرم تجربه داشته باهاش و خودم هم حدود 170-180 تجربه دارم.. میتونم بگم که به هر حال از 150 به بالا کاملا لرزش فرمون و ماشین حس میشه که بازم بستگی به جاده داره چون توی اتوبان قم-کاشان حتی تا 170 هم بی استرس میومدم.
    LCD: من یه DVD کاسکا گذاشتم.اوایل راضی بودم ولی این اواخر یکم اذیتم کرد و چون GPS هم نداشت خوشم نیمد در مجموع.دوربین عقب هم داشتم که واقعا به درد بخور بود
    یکبار یادم هست که بارون میومد و من تند میرفتم در حال پیچ بودم که ماشین سر خورد و لرزید و دیگه گاز نخورد!!! نمیدونم سیستمش فهمیده بود که اگر گاز بدم بدتر میشه!!! ولی esp واقعا مفید بود..
    در کل: بلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــه.در حد 40 میلیون خوبه... نه با سانتافه مقایسه اش میکنم نه با ماشین سدان... در واقع بین سوزوکی و اسپورتیج قدیم به نظر من توسان بهتره.
    کولر خوبی داشت که واقعا برای کسایی که جلو بودن عالی عمل میکرد ولی خوب به هر حال سرنیشنای عقب یکم طول میکشید که خنک بشن.
    گرم کن صندلی هم یکبار ازش استفاده کردیم که توی جاده بودیم و سرد بود...حس خوبی داشت.. یه گرمای ایده عالی منتقل میکرد
    شتاب 0 تا 100 هم یکبار خودم گرفتم!!! تو شرایط کاملا غیر استاندارد و 2 نفر بودیم شد حدود 13.5. ولی عملکرد گازش خوبه.. یعنی تا گاز میده ماشین خیــــــــــــــز میگیره که ادم حال میاد...

یک سری عکس هم دارم که توی جاده با سرعت کم مصرف روی 8.8 هست که حتما میگذارم...
    دوستش داشتم توسان رو... توی این 2 سال خیلی حال داد بهم... با اینکه ماشین لوکس و تاپی نبود ولی خیلی جاها نگذاشت کم بیارم...

8. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehran_tavakoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arte (17 March 2012), djgholum (5 November 2011), FL66 (5 November 2011), haftsin (17 March 2012), mehdies (12 February 2012), Mgh122 (4 April 2012), mohammadrezaef (1 November 2011)

زمان پیوستن
    09 Jun 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    هیوندا توسان 2009
    گوشی موبایل
    NOKIA N96

پیش گزیده

سلام بر همه دوستان خوب
    دوستان روزهای اولی که این بخش را باز کردم خیلی سریع رسید به صفحه 30 و 40 و بعد از مدتی کوتاه تا 60 هم رفت اما دیگر فرصت نشد
    هم من و خیلی از دوستان دیگر به این صفحه نگاه نکردیم

دوستان یک سوال ؟
    بهترین روغن موتور برای این ماشین چیست ؟
    آیا روغن توتال 15-50w سینتتیک مناسب است ؟
    یا از روغن مگنتیک کاسترول استفاده کنم ؟
    سپاس

10. کاربر زیر از دوست گرامی arte به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

haftsin (17 March 2012)

زمان پیوستن
    13 Jul 2005
    شهر
    esfahan
    اتومبيل
    IX55,Megan 2000,Rio
    گوشی موبایل
    htc mozart,iphone 5

پیش گزیده

سلام.
    نمایندگی اینجا توی چارتشون از مگنتیک کاسترول استفاده میکنه
    خودمم که ماشین رو میبردم سرویس کاسترول استفاده میکردن...به نظر من برای سرویس های دوره ای برین نمایندگی...من هر 5000 کیلومتر میبردم سرویس ماشین رو

12. کاربر زیر از دوست گرامی mehran_tavakoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arte (17 March 2012)

زمان پیوستن
    26 Apr 2006

پیش گزیده

با سلام به همگي و تبريك سال نو
    يك اتفاق عجيبي برام افتاد كه گفتم اينجا مطرح كنم تا از تجربه ساير دوستان هم استفاده كنم، روز 14 فروردين داشتم از شمال بر ميگشتيم و از بد شانسي ترافيك زيادي هم تو منجيل بود. من هم تو ترافيك بودم و داشتم كم كم پيش مي رفتم كه يه دفعه پدال گاز بدون اينكه فشارش بدم تا آخر رفتش و همونجا موند خيلي شانس آوردم كه پام رو ترمز بود وگرنه ......
    بهرصورت خيلي هول شده بودم ماشيد رو زدم رو خلاص و چند بار محكم زدم رو پدال تا اومد بالا . از طرف ديگه طبق محاسبه خودم بنزينم تا قزوين مي رسيد ولي بعد از اين اتفاق مصرف بنزين از 9.5 رفت رو 13.5 ~ 14 و باعث شد بنزينم خيلي زود تموم بشه بازم شانس آوردم كه يه پمپ سيار تو اتوبان بود.
    ممنون ميشم كه نظر شما رو هم بدونم.
    با تشكر.

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farzadonline به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

haftsin (4 April 2012), mehran_tavakoli (15 September 2012)

زمان پیوستن
    16 Jan 2015
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Tucson 2009
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

سلام دوستان من تازه توسان غ²غ°غ°غ¹ گرفتم ميخواستم ببينم راهي وجود داره که من بتونم از سلامت سيستم 4wd اين ماشين مطمين بشم يا نه

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

درود
    lfhv; fhai fi sghljd

صفحه 76 از 76 اولاول ... 26666970717273747576