تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 4 از 4

نام گفتگو: مدل W1i سونی اریکسون وجود خارجی داره ؟

زمان پیوستن
    01 Dec 2005
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده مدل W1i سونی اریکسون وجود خارجی داره ؟

امروز اتفاقی به یه مغازه موبایل فروشی سر زدم و پوستری رو دیدم که چند مدل از گوشی های مختلف رو زده بود از جمله N96 نوکیا و W960 سونی اریکسون . ولی یه گوشی توجه منو جلب کرد . اونم چیزی نبود جز W1i سونی اریکسون با دوربین 20 مگاپیکسلی !!!! سال ساخت رو هم زده بود 2008 . من فکر کنم واقعیت نداره ولی فروشنده ادعا میکرد که همچین گوشی هست و حتی گفت سفارش میگیریم و اگه بخواید واستون میاریم . قراره قیمتش رو هم فردا بهم بده . ولی من چیزی تو سایت gsmarena پیدا نکردم . میخواستم ببینم کسی اطلاعی نداره ؟

زمان پیوستن
    14 Jun 2005
    شهر
    تهران

پیش گزیده

امروز اتفاقی به یه مغازه موبایل فروشی سر زدم و پوستری رو دیدم که چند مدل از گوشی های مختلف رو زده بود از جمله N96 نوکیا و W960 سونی اریکسون . ولی یه گوشی توجه منو جلب کرد . اونم چیزی نبود جز W1i سونی اریکسون با دوربین 20 مگاپیکسلی !!!! سال ساخت رو هم زده بود 2008 . من فکر کنم واقعیت نداره ولی فروشنده ادعا میکرد که همچین گوشی هست و حتی گفت سفارش میگیریم و اگه بخواید واستون میاریم . قراره قیمتش رو هم فردا بهم بده . ولی من چیزی تو سایت gsmarena پیدا نکردم . میخواستم ببینم کسی اطلاعی نداره ؟
    احتمالا از این گوشی چینی هاس
    سوالی که در موقع خرید آیفون باید از خودتون بکنید: اگه سامسونگ بود میخریدینش؟

3. کاربر زیر از دوست گرامی SMN به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Vahid e (19 July 2009)

زمان پیوستن
    01 Dec 2005
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده

احتمالا از این گوشی چینی هاس
    آخه تو عکسی که زده بود بالای lcd و زیر earphone نوشته بود Sony Ericsson

زمان پیوستن
    25 Jul 2005
    شهر
    Bandar-e-Abbas
    گوشی موبایل
    Nokia X1, E71

پیش گزیده

وحید جان مگه شما اون گوشی های N95 نوکیا رو یادت نمیاد توی موجهای اول گوشی های چینی که دقیقا عبارت Nokia هم روشون حک شده بود ... فکر کنم هنوز هم از اونها تو بازار پیدا بشه .

اینها هم چینی هستن .
    دو نوع احمق وجود دارد : " آنان که بخاطر يک تهديد ، از انجام کاري دست مي کشند ، و آنان که گمان مي کنند مي توانند به کاري دست بزنند ، چون تهديد گرانه است "

6. کاربر زیر از دوست گرامی Nomad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Vahid e (19 July 2009)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد