تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 8 از 8

نام گفتگو: سرويس مكالمات بين المللی بيستاك

زمان پیوستن
    29 Aug 2004
    شهر
    پرت
    اتومبيل
    تويوتا کمري
    گوشی موبایل
    Galaxy S5

پیش گزیده سرويس مكالمات بين المللی بيستاك

دوستان تا حالا كسي از سرويس بيستاك استفاده كرده ؟
    با توجه به اينكه اينجور تبليغات ها خيلي زياده ، من تا امروز هيچ توجهي به اين سرويس نكرده بودم . چند روز پيش توي راديو شنيدم ميگفت بجاي 00 اگر 020 بگيريد ميتونيد از سرويس بيستاك استفاده كنيد و هزينش روي قبض تلفنتون مياد . ( با توجه به قراردادي كه با مخابرات بستن )
    امروز براي آزمايش اين كار رو كردم ، كيفيت مكالمه عالي بود . اونقدر خوب بود كه اصلا به شك افتادم !!
    براي همين ميخوام ببينم از دوستان كسي تا حالا از سرويس هاي بيستاك استفاده كرده ؟ هزينه هاي مكالمه دقيقا همونيه كه اعلام ميكنند ؟ يا سر ماه بايد دوبرابر قبض عادي رو بابت پورسانت مخابرات و . . . پرداخت كنيم ؟
    ( وقتي از كارت اعتباري اين شركت ها استفاده ميكنيم ، ميتونيم بفهميم هزينه هر دقيقه مكالمه چقدره و چقدر از اعتبارمون كم ميشه )

زمان پیوستن
    29 Aug 2004
    شهر
    پرت
    اتومبيل
    تويوتا کمري
    گوشی موبایل
    Galaxy S5

پیش گزیده

يك مشكل عجيب پيش اومده . علي رقم تماس موفقي كه امروز صبح داشتم ، الان هركاري ميكنم نميتونم يك شماره توي كره جنوبي رو بگيرم و بجاش وصل ميشم به يك شماره توي آلمان !!!!!!!!
    دو بار گرفتم و هر دو بار هم يك نفر توي آلمان گوشي رو برداشت .
    با پشتيباني بيستاك تماس گرفتم ، اپراتوره اصرار داشت كه شما با كره صحبت كرديد خلاصه از من اصرار و از اون انكار تا اينكه شماره تماسم رو گرفت كه مثلا پيگيري كنه
    اين هم از مكالمه اينترنتي باكيفيت .

زمان پیوستن
    01 Mar 2008
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    206 تيپ 3، لوگان E2 LP
    گوشی موبایل
    -

پیش گزیده

دوست عزيز الان تلفنهاي خارج از كشور عملاً امكان پذير نيست. به دليل وقايع اخير...
    درست ميشه، كمي بايد صبر كنيد.

زمان پیوستن
    29 Aug 2004
    شهر
    پرت
    اتومبيل
    تويوتا کمري
    گوشی موبایل
    Galaxy S5

پیش گزیده

البته همون روز عصر از پشتيبانی بيستاك دوباره باهام تماس گرفتند و گفتند مشكل حل شده . ديروز امتحان كردم ، خوشبختانه مشكلی نداشت .

زمان پیوستن
    07 Nov 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط PJK مشاهده گفتگو
    يك مشكل عجيب پيش اومده . علي رقم تماس موفقي كه امروز صبح داشتم ، الان هركاري ميكنم نميتونم يك شماره توي كره جنوبي رو بگيرم و بجاش وصل ميشم به يك شماره توي آلمان !!!!!!!!
    دو بار گرفتم و هر دو بار هم يك نفر توي آلمان گوشي رو برداشت .
    با پشتيباني بيستاك تماس گرفتم ، اپراتوره اصرار داشت كه شما با كره صحبت كرديد خلاصه از من اصرار و از اون انكار تا اينكه شماره تماسم رو گرفت كه مثلا پيگيري كنه
    اين هم از مكالمه اينترنتي باكيفيت .
    ببخشید می تونید شماره پشتیبانی بیستاک و بدید. من هرچی گشتم پیدا نکردم.اصلا چطوری میشه استفاده کرد؟

زمان پیوستن
    29 Aug 2004
    شهر
    پرت
    اتومبيل
    تويوتا کمري
    گوشی موبایل
    Galaxy S5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط elnaz17147 مشاهده گفتگو
    ببخشید می تونید شماره پشتیبانی بیستاک و بدید. من هرچی گشتم پیدا نکردم.اصلا چطوری میشه استفاده کرد؟
    شما بجای ۰۰ ( دو صفر ) کد کشور مقصد ۰۲۰ رو بگیر .
    شماره پشتیبانیش هم : ۸۴۲۴۲ هست ( تهران )

زمان پیوستن
    07 Nov 2011

پیش گزیده

ببخشید می دونید بیستاک هزینش چقدره . یه بار 2000 تومن شارژ کردم خیلی زود تموم شد در حالی که زیاد استفاده نکرده بودم فقط چند بار با استفاده از بیستاک تک زنگ زده بودم . نمی دونم چطوری شده

زمان پیوستن
    29 Aug 2004
    شهر
    پرت
    اتومبيل
    تويوتا کمري
    گوشی موبایل
    Galaxy S5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط elnaz17147 مشاهده گفتگو
    ببخشید می دونید بیستاک هزینش چقدره . یه بار 2000 تومن شارژ کردم خیلی زود تموم شد در حالی که زیاد استفاده نکرده بودم فقط چند بار با استفاده از بیستاک تک زنگ زده بودم . نمی دونم چطوری شده
    یکی اینکه هزینه به کشور مقصد ربط داره و دوم اینکه مگه بیستک هم شارژی داره ؟!!! شما فقط بجای ۰۰ عدد ۰۲۰ رو میگیرید و هزینه تماس هم بعدا روی قبض تلفن میاد .
    من که کاملا راضی هستم از هزینش و نسبت به ارتباط مستقیم کاملا مقرون بصرفه هست .

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد