تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 27 به 30 از 30

نام گفتگو: سيستمهاي ارتباط بيسيم و Walky-Talky ا

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    من یه هفته گذشته رفته بودم جمهوری،یه مدل جنرال الکتریک که برد فوق زیاد 500 متر در فضای باز رو نهایتا پوشش میداد گفت جفتی 200 تومن.
    یه مدل کنوود هم بهم پیشنهاد داد که 500 تومن قیمتش بود و تا 5km برد در فضای باز بود(در فضای شهری که ساختمان و موانع زیاد هست برد بیسیم کاهش پیدا میکنه)
    همین میکرولبی که فرمودید رو تو مهرماه قیمت کرده بودم 180 تومن جفتی.برد 3km در فضای باز بود.همون موقع همین جنرال الکتریک 120 قیمت داشت.

همه اینهایی که گفتم نیاز به اخذ مجوز از سازمان تنظیم و مقررات رادیویی نمیخواست.و در مورد اون نمونه هایی هم که نیاز به اخذ مجوز داره،گفتند که اگر که مزاحمت برای ارگانها ایجاد نکنی کسی کاری باهاتون نداره.
    ضمن اینکه الان دیگه همه بیسیم ها دیجیتال هستند یعنی چند تا فرکانس تحت عنوان کانال دارند.دیگه مثل دوران قدیم که آنالوگ بودند و پیچ تنظیم فرکانس داشتند،نیست.
    آدرس هم همون جمهوری تقاطع حافظ،خیلی از تلفن فروشی ها دارند.همینطور پاساژ امجد.
    میدان امام خمینی و کلا پشت شهرداری هم گیر میاد.

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Mehrdad_jafari89 (21 February 2013), PAYAM (23 February 2013)

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پيكاپ فوتون ديزلي 4X4
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 1020

پیش گزیده

مرسي مازيار جان بابت توضيحات خوبتون!
    فقط مازيار جان اين ميكرولب رو از كجا مي تونم بخرم و اينكه نمايندگي يا سايتي داره واسه فروش؟!!!قيمتش الان چند هست؟
    ممنون ميشم اگر دوستان ديگر هم كه اطلاعاتي دارند بهم كمك كنند!
    شاد و برقرار باشيد.

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    حدودی میتونی براورد کنی.
    جنرال الکتریک 120 تومنی شده 200 تومن.
    پس حدودا میکرولب 180 تومنی میتونه تورنج 20+ [280] 20- باید قیمت داشته باشه.
    این دستگاه ها چیزی نیست که مثلا فروشش ممنوع باشه.همون جمهوری تقاطع حافظ که بری خیلی از مغازه هایی که تلفن بیسیم هم فروش دارند اصلا توی ویترین مغازه گذاشتند از این واکی تاکی ها.
    برای میکرولب هم من اون مغازه ای که آمار گرفتم دقیقا ضلع شمال غربی جمهوری-حافظ(روبروی علاءالدین)یه پاساژ هست که فروش لوازم خانگی بیشتر توش هست.حداکثر 10 دقیقه بگردی پیداش میکنی.مشخصاتشم یک مغازه 2 نبش هست که playsatation , xbox , و کلا کنسول بازی و لوازم جانبی اونها رو میفروشه.اصلا ویترین مغازه اش خواه نا خواه جلب توجه میکنه از دور.اون میکرولب ها رو اونجا داشت و پشت شیشه ویترین مغازه اش هم به راحتی قابل رویت هست.
    در مورد نمایندگی و سایت فروشش اطلاعاتی ندارم.اینها رو هم بخاطر نیاز بالایی که تو تست ها بهش داشتیم آمار گرفته بودم که خوشبختانه یکی از دوستانم داشت و چون که فعلا نیازی بهش نداشت بصورت امانی ازش قرض گرفتم که دیگه هزینه سرتراشیدن پرداخت نکنم...!

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Mehrdad_jafari89 (22 February 2013), PAYAM (23 February 2013)

زمان پیوستن
    26 Mar 2004
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    پیکاپ و پژو 206 و پراید
    گوشی موبایل
    Motorola XT910&Thuraya2510

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mehrdad_jafari89 مشاهده گفتگو
    سلام دوستان.
    همونطور كه معلوم هست يك تاپيك فوق زير خاكي رو بالا آوردم!!!!خودم هم كف كردم...
    بگذريم...
    دوستان من براي آفرود رفتن نياز به يك جفت واكي تاكي دارم كه بردشون توي شهر حداقل 500 متر و در بيابون هم حداقل 2 يا 3 كيلومتر باشه!من براي آفرود با دوستام بيشتر ميريم سمت سوهانك و خارج تهران ولي خوب گم شدن و ... خيلي برامون دردسر درست كرده چون موبايل كلا آنتن نميده و نميشه ازش استفاده كرد براي همين گفتم يك جفت(2 عدد) واكي تاكي بخرم!ولي نمي خوام زياد هزينه كنم!نهايت پولي كه مي تونم پرداخت كنم 120 هزار تومان هست!خيلي كمه آره؟!!
    فقط قبلش يك تعداد سوال هم داشتم!
    1- با اين بودجه چيزي مي تونم پيدا كنم؟
    2- يك مدل ميكرولب 2 يا 3 سال قبل پيدا كردم كه مي گفت 60 هزار تومن!نو و با گارانتي!مدلش يادم نيست!اونها خوبن؟
    3- براي استفاده كه به مشكل نمي خورم؟!!تا اينجا كه فهميدم ميگن بايد باند UHF باشه چون باند ديگه مال ارگان هاي نظامي و انتظامي هست.
    4- توي بيابون اينها چطوري آنت ميدن؟
    5- جاي خاصي براي خريد هست؟مثلا جايي كه بشه با اين قيمت من واكي تاكي تهيه كرد؟
    ممنون ميشم اگر كمي زود بهم كمك كنيد!خيلي واجب هست.همين دو روز پيش كه رفته بوديم آفرود وسط راه گم شديم!
    منتظر جواب هاي دوستان هستم.
    شاد و پيروز باشيد.
    سلام دوست گرامی

با این بودجه شما چیزی پیدا نخواهید کرد مگه دسته دوم که اون هم باید هواست خیلی جمع باشه بهت ندازن چون اکثرا کریستاشون می سوزه و تعمیر می کنن و چیز جالبی در نمی یاد

در بلند مدت می ببینی کارایی خودشون رو از دست می دن

الا ارزون ترین مدلی که توی بازار هست جنرال الکتریک هست که یک جفت اون رو با لوازم کامل اون رو می فروشن 330 تا 350 تومن

بله شما باید چیزی که می گیری روی باند UHF باشه چون VHF باند نظامی و ارگان ها هست برات دردسر میشه و معمولا کسی هم پیدا نمی شه بدون نامه فرکانس این رده رو بهت بفروشه

مگر در موارد خاص

والا اینا معمولا بستگی به چند وات بودن دستگاه داره که چه بردی داشته باشه این دستگاه از نیم وات هست تا 4 وات که آخرش هست

من تهران نیستم تا بهت راهنمایی کنم از کجا می تونی تهیه کنی ولی اون دوستمون گفت از همون طرفهای خیابون جمهوری

من خودم آف رود می رم علاوه بر داشتن بیسیم تلفن ماهوره ایی هم دارم که تا حالا چند بار جونمو نجات داده چون این ورای که من می رم تا 200 کیلومتر دایره هیچ موجود زنده ایی وجود نداره

اگه سوال خاصی بود در خدمتتون هستم

7. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ناران به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (23 February 2013), Mehrdad_jafari89 (23 February 2013), PAYAM (23 February 2013)

صفحه 3 از 3 اولاول 123

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد