تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 12 از 12

نام گفتگو: نصب کروز کنترل سوزوکی گراند ویتارا

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    RX350 - MAXIMA

پیش گزیده

دوستان سوزوکی سوار و علاقه مندان به این ماشین سلام و خسته نباشید
    انصافاً جای کروز کنترل روی فرمون این ماشین خیلی خالیه و یکی از بزرگترین کمبودهای این ماشینه که توسط ایران خودرو مونتاژ میشه .میخوام با کمک همدیگه اگر بشه این آپشن رو فعال کنیم.

حالا بریم سر اصل مطلب

فکر میکنم نشه این قطعه ر از داخل کشور تهیه کرد. من کلی سرچ کردم. توی سایتهای خارجی که چیز زیادی پیدا نکردم. فقط یه نفر توی چند تا سایت ایرانی تبلیغ برای واردات قطعات انواع ماشین ها از جمله ویتارا رو زده بود که وقتی از طریق Messengr ازش سوال کردم یه قیمتی در حدود 650.000 تومان به پول ایران رو داد. دوستان دیگه اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند اینجا قرار بدن یا کسانی که ویتارا وارداتی دارند اگر ممکنه Part Number رو اینجا بگن.

ظاهراً این تاپیک اصلاً برای کسی جالب نیست. ولی خوب من بازم ادامه می دم.

من با یکی از نمایندگیهای خارج از کشور Suzuki تماس گرفتم و قضیه رو گفتم. اولش که مونده بود و می گفت چه دلیلی داره و چرا این آپشن رو از ماشین حذف می کنند.خلاصه کلی تعجب کرده بود. بعد هم از من خواست تا شماره بدنه ماشین رو براش بخونم. ولی چون هنوز ماشین رو تحویل نگرفتم شماره بدنه نداشتم. حالا باید چند روزی صبر کنم تا ماشین بیاد.
    بعد ببینم چه شود.
    آخرین ویرایش به وسیله reza_118 : 17 November 2009 در 11:31 PM

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mn244 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (9 July 2012), reza_118 (17 November 2009)

زمان پیوستن
    09 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Megane Antique-206 V8-Grand Vitara-R5-Logan E2 LP
    گوشی موبایل
    HTC Desire HD

پیش گزیده

با سلام

دوست عزیز اگر تونستی چیزی پیدا کنی من هم مشتاقم بدونم چون واقعا جای خالی این آپشن تو مسافتای بالا حس میشه.....

با تشکر

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    RX350 - MAXIMA

پیش گزیده

من شماره بدنه رو فرستادم. قرار شده جواب بدن. به محض دریافت جواب تو همین تاپیک خبرش رو میدم.

5. کاربر زیر از دوست گرامی mn244 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Alireza_g (7 July 2009)

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    RX350 - MAXIMA

پیش گزیده

این ایران خودرو هم شورش رو در آورده.
    من شماره بدنه رو برای نمایندگی سوزوکی mail کردم. گفتن این شماره بدنه معتبر نیست. حالا برادرم قراره حضوری بره سوال کنه.
    کم کم دارم وسوسه میشم غربیلک رو اوراق کنم ببینم توش چه خبره.
    آخرین جوابها رو بازم اینجا قرار میدم.

7. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mn244 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (28 July 2009), fahim2 (11 January 2010), reza_118 (17 November 2009)

زمان پیوستن
    09 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    HTC Desire HD

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mn244 مشاهده گفتگو
    این ایران خودرو هم شورش رو در آورده.
    من شماره بدنه رو برای نمایندگی سوزوکی mail کردم. گفتن این شماره بدنه معتبر نیست. حالا برادرم قراره حضوری بره سوال کنه.
    کم کم دارم وسوسه میشم غربیلک رو اوراق کنم ببینم توش چه خبره.
    آخرین جوابها رو بازم اینجا قرار میدم.
    سلام

دوست عزیز اگر ماشینتون مونتاژ ایرانه این طبیعیه
    ایرانخودرو که نمیتونه سریال کارخونه سوزوکی به شما بده

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    RX350 - MAXIMA

پیش گزیده

ایران خودرو که بدنه تولید نمیکنه. فقط مونتاژ میکنه. اگر اینطور باشه شماره موتور رو هم باید خود ایران خودرو بزنه.
    یه چیز جالب ، جای اون پلاک که روی داشبورد قرار داره و از پشت شیشه دیده میشه خالیه.

10. کاربر زیر از دوست گرامی mn244 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Alireza_g (30 July 2009)

زمان پیوستن
    29 Jan 2009
    شهر
    مشهد
    گوشی موبایل
    6131

پیش گزیده

سلام دوست عزیز
    من هم خیلی مشتاق به اینقضیه هستم.من بهمن 87 ماشینو از ایران خودرو تحویل گرفتم (اتوماته).
    لطفا نتایج کار تو برامون بزار. ممنون

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    RX350 - MAXIMA

پیش گزیده

من این پست ها رو تو یه سایت دیگه هم گذاشته بودم. ولی چون قول دادم به اینجا هم انتقال میدم.

12/5/88
    امروز برادرم از نمایندگی سوئد این فایل رو برام گرفت و فرستاد که شامل تجهیزات قابل نصب روی ویتارا هست. دو مدل کروز کنترل روی این ماشین نصب میشه. یکی فابریک که تو مدلهای وارداتی نصب هست و دومی تو صفحه 7 عکس 5 می بینیدو با سیم کشی کامل در حدود 700.000 تومن هزینه داره. اون مدل هم که فابریک هست گفتن چک کنید اگه سیم کشی موجود باشه با 300 تومن قابل انجامه. امروز میخوام اگه وقت شد این غربیلک رو اوراق کنم.
    تو این فایل یه dvd player خیلی شیک هم تو صفحه 3 عکس 2 هست که گفتم آمار اونو هم بگیره.

Grand_Vitara_Accessories

13/5/88
    دیشب غربیلک رو باز کردم. چند تا عکس گرفتم و براش فرستادم. قراره خبرش رو بده. ظاهراً که فیش کروز و کنترل ضبط با هم ادغام میشه و به فرمون وصل میشه. نمایندگی هم یه همچین چیزی رو گفته. فیش ضبط 3 تا سیم بود که با یه سوکت 6 خونه به مرکز فرمون وصل می شد.3 تا جای خالی بود که احتمالاً ماله کروز باشه

13. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mn244 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (4 August 2009), fahim2 (11 January 2010), OH_MSS (17 December 2009), persia19191980 (19 October 2009), reza_118 (17 November 2009), salar68 (4 August 2009)

زمان پیوستن
    09 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    HTC Desire HD

پیش گزیده

من این پست ها رو تو یه سایت دیگه هم گذاشته بودم. ولی چون قول دادم به اینجا هم انتقال میدم.

12/5/88
    امروز برادرم از نمایندگی سوئد این فایل رو برام گرفت و فرستاد که شامل تجهیزات قابل نصب روی ویتارا هست. دو مدل کروز کنترل روی این ماشین نصب میشه. یکی فابریک که تو مدلهای وارداتی نصب هست و دومی تو صفحه 7 عکس 5 می بینیدو با سیم کشی کامل در حدود 700.000 تومن هزینه داره. اون مدل هم که فابریک هست گفتن چک کنید اگه سیم کشی موجود باشه با 300 تومن قابل انجامه. امروز میخوام اگه وقت شد این غربیلک رو اوراق کنم.
    تو این فایل یه dvd player خیلی شیک هم تو صفحه 3 عکس 2 هست که گفتم آمار اونو هم بگیره.

Grand_Vitara_Accessories

13/5/88
    دیشب غربیلک رو باز کردم. چند تا عکس گرفتم و براش فرستادم. قراره خبرش رو بده. ظاهراً که فیش کروز و کنترل ضبط با هم ادغام میشه و به فرمون وصل میشه. نمایندگی هم یه همچین چیزی رو گفته. فیش ضبط 3 تا سیم بود که با یه سوکت 6 خونه به مرکز فرمون وصل می شد.3 تا جای خالی بود که احتمالاً ماله کروز باشه
    سلام

ممنون که انتقال دادید.
    ما رو هر دو سایت کارتون رو دنبال می کنیم

زمان پیوستن
    26 Feb 2008

پیش گزیده

12/5/88

Grand_Vitara_Accessories

13/5/88

سلام

من دنبال نصب کروز روی سوزوکی هستم

لطفا اگر اطلاعاتی دارید برای من بفرستید

ضمنا عکس که گذاشتیدباز نشد

سپاس

زمان پیوستن
    22 Sep 2008
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    206 تيپ5 مدل 84 (ECU=7.4.4_BSI=32)
    گوشی موبایل
    iPhon 4

پیش گزیده

من این پست ها رو تو یه سایت دیگه هم گذاشته بودم. ولی چون قول دادم به اینجا هم انتقال میدم.......
    در مورد کروز به نتیجه ای نرسیدید ایا اضافه کردن همان کلید کفایت می کنه یا مثل 206 سیم کشی هم لازم داره دیاگ و... خلاصه بی خبر نذارید
    ضمنا اون فایلی هم که گذاشتید اگر لطف کنید دوباره قرار بدید چون قابلیت دانلود نداره

زمان پیوستن
    17 Dec 2009

پیش گزیده

با سلام به تمام عزیزان
    لطفا اگه خبری از کروز کنترل برای ویتارا شد, ما رو هم خبر کنید. ممنون میشم.

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد