تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 72

نام گفتگو: باتری ریو

زمان پیوستن
    28 Jan 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206TU5
    گوشی موبایل
    LG G2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط goudarzi مشاهده گفتگو
    باطري هاي VARTA در اصل آلماني است و KIA هيچوقت باطري هاي آلماني رو پيشنهاد نمي كنه روي محصولات وارداتي Kia هم شما باطري آلماني نمي بينيد چرا كه كشور كره جزء بهترين توليد كنندگان باطري است.
    باطري كه سايپا بر روي ريو قرار ميده از همين باطري هاي معمولي ايراني داخل بازار و با كيفيت نسبي است و مارك باطري خيلي مهم نيست و چيزي بنام باطري فابريك هم وجود نداره. براي ريو بهتره كه از باطري هاي خشك ( ترجيحا كره اي) البته اروپايي ها هم اگه اصلش باشه كه خيلي خوبه با آمپر 60 و نهايتا تا 75 بسته به اينكه رو ماشينتون سيستم بسته باشيد و با چه قدرتي مي تونيد استفاده كنيد. حتما تاريخ توليد باطري رو توجه كنيد كه خيلي ازش نگذشته باشه. آمپر بيش از 75 هم ممكنه كه سيم كشي ماشينتون رو مرخص كنه خوب دسته سيم ريو هم ديگه ساخت داخل شده و بقيشم كه هممون مي دونيم يعني چي
    دوست عزیز دلیلی نداره که کیا از باتری آلمانی استفاده نکنه تازه علاوه بر ریو روی کارنیوا و اسپورتیج و رتونا هم از وارتا استفاده میکنه و وارتا باتری این باتری رو برای خودروهای آسیایی ساخته تو سایت وارتا هم میتونین مشاهدا کنید

The VARTA ASIA dynamic

Custom-made for all Asian automobiles with the silver technology!

الاغ بينوايي کرد عرعر
    چه ميخواهند آدمها ز يک خر
    خدايا پس چرا بختم کج افتاد ؟
    از اول ادمي با من لج افتاد

2. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alireza_sos به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (11 August 2010), arash_2006 (12 August 2010), تك سوار (11 August 2010), imanrio (11 August 2010), Mojtaba 231 (15 August 2010), Validator (11 August 2010)

زمان پیوستن
    04 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Pride Hback ،Kia Rio
    گوشی موبایل
    SE W200

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammad1983 مشاهده گفتگو
    این عکس باتری 60 آمپر که گرفتم.موتلو ترک هست با لیسانس رنو

دوست عیز این باتری که معرفی کردین از لحاظ سایز و اندازه در جایگاه باتری ریو مشکلی نداره؟ هنوز هم راضی هستین؟ نمایندگی های پارس خودرو دارن یا از بیرون خریدین؟

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

سلام
    از لحاظ سایز مشکلی نداره.فعلا که خدا رو شکر راضی هستم.
    در مورد نمایندگی نمیدونم که دارد یا نه. ولی من از یک باطری سازی معتبر در کرج خریدم.
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (21 August 2010), arya_m2 (21 August 2010)

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

دیشب باطری منم بعد از 27 ماه و در کیلومتر 37000 تعطیل شد!
    بدلیل عجله و البته تعطیلی امروز زیاد فرصت نشد تو بازار بچرخم و بخاطر همین یک باطری 60 آمپر های تک ایرانی خریدم به مبلغ 62 هزار تومان!
    از اونجایی که مصرف برق تو ماشین من بسیار معمولیه نیاز زیادی به باطری خوب نداشتم، همینطور که همین باطری فابریک هم این مدت برام خوب کار کرد!
    نظر دوستان در مورد این باطری چیه!؟
    به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند!
    دقیقاً پشت سرتان!!

7. کاربر زیر از دوست گرامی arash_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

alireza_sos (4 October 2010)

زمان پیوستن
    28 Jan 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206TU5
    گوشی موبایل
    LG G2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_2006 مشاهده گفتگو
    بدلیل عجله و البته تعطیلی امروز زیاد فرصت نشد تو بازار بچرخم و بخاطر همین یک باطری 60 آمپر های تک ایرانی خریدم به مبلغ 62 هزار تومان!
    از اونجایی که مصرف برق تو ماشین من بسیار معمولیه نیاز زیادی به باطری خوب نداشتم، همینطور که همین باطری فابریک هم این مدت برام خوب کار کرد!
    آرش جان باتری بدی نیست منم برای پرشیا یکبار از ایرانی استفاده کردم خوبم جواب داد

امیدوارم مثل باتری فابریک برات کار کنه

الاغ بينوايي کرد عرعر

9. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alireza_sos به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (10 October 2010), mohammadrezaef (11 October 2010), Validator (10 October 2010)

زمان پیوستن
    22 Feb 2010
    شهر
    همین نزدیکی ...

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_2006 مشاهده گفتگو
    من هم تجربه خوبی با برنا داشتم که نزدیک 3 سال برایم کار کرد (البته با مصرف معمولی از برق ماشین و بدون تجهیزات پرمصرف). این قدرها هم باتری ایرانی برای استفاده های معمول، بد نیستند ولی بعضی مارکهاشون بهتر از بقیه است.
    ...hunted by the memory of a lost Paradise

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Validator به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alireza_sos (10 October 2010), arash_2006 (10 October 2010)

زمان پیوستن
    30 Apr 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    پرايدABS & ريو اتوماتیک
    گوشی موبایل
    Nokia E71

پیش گزیده

سلام

باتری ریو من هم بعد 9 ماه کارکرد و 12هزار کیلومتر رفت تعطیلات !! تجهیزات برقی پرمصرف ندارم واقعا باعث خجالته که 9 ماه بیشتر کار نکرد.
    اتومات هم هست و نمی شه با هل روشنش کرد حسابی گیر افتادم !

آیا باتری جزو گارانتی محسوب می شه؟!

قطعا باتری خارجی می خواهم بگیرم حالا چه مارکی پیشنهاد می کنید ؟؟

13. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kamil81 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (21 October 2010), imanrio (25 October 2010)

زمان پیوستن
    19 Mar 2009
    شهر
    طهران
    اتومبيل
    SD V8 / ریو / سورن مولتی پلکس
    گوشی موبایل
    nokia n97

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط kamil81 مشاهده گفتگو
    سلام

باتری ریو من هم بعد 9 ماه کارکرد و 12هزار کیلومتر رفت تعطیلات !! تجهیزات برقی پرمصرف ندارم واقعا باعث خجالته که 9 ماه بیشتر کار نکرد.

من 2سال و نیم پیش مارک cene مدل دلکور 60 آمپر برای ریو گرفتم هنوز خوب داره کار میکنه و نشانگرش هم سبزه. خیلی مارک خوبیه و برای سمند هم از همون با آمپر بالاتر گرفتم.
    تا چند روز دیگم میخوام برای 206 بگیرم. چون از باطری ایرانی وحشت دارم.
    عمری به تماشای جهانی کردیم * رخساره به سیلی ارغوانی کردیم * عمری گذراندیم به مُردن مُردن * مردم به گمان که زندگانی کردیم

15. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MOHAMMADREZA_4444 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (21 October 2010), hosseinabd (23 October 2010), imanrio (25 October 2010), kamil81 (22 October 2010)

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط kamil81 مشاهده گفتگو
    سلام

دوست گرامي
    با درود
    باتري هم اگر اشتباه نكنم براي مدت 1 سال يا 20 هزار كيلومتر گارانتي داره (در سايت سايپا يدك توضيح داده شده است) اگر اشتباه نكنم يا باتري شما از اول خوب نبوده و يا آب باتري كامل نداشته و به سرعت از بين رفته است.
    به هر روي هرچه كه شده الان باتري نياز داريد. اگر نمي خواهيد از باتري ايراني گارانتي استفاده كنيد باتري را در همان نمايندگي با مابه تفاوت با باتري خشك خارجي عوض كنيد. باتري خوب هم مارك puma ، delkor و يا ceine است از من مي شنويد آمپرش رو 70 بگيريد تا كم نياورد.
    با احترام
    اين يك جمله تاريخي است و در بردارنده توهين به هيچ شخصي نمي باشد:
    بقول ناپلئون اون چيزي كه حدي نداره خريته (از جملات تاريخي دائي جان ناپلئون)

17. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farzadba به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (24 October 2010), elxrs (25 October 2010), تك سوار (24 October 2010), imanrio (25 October 2010), kamil81 (24 October 2010), Validator (24 October 2010)

زمان پیوستن
    30 Apr 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    پرايدABS & ريو اتوماتیک
    گوشی موبایل
    Nokia E71

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzadba مشاهده گفتگو
    دوست گرامي
    با درود
    باتري هم اگر اشتباه نكنم براي مدت 1 سال يا 20 هزار كيلومتر گارانتي داره (در سايت سايپا يدك توضيح داده شده است) اگر اشتباه نكنم يا باتري شما از اول خوب نبوده و يا آب باتري كامل نداشته و به سرعت از بين رفته است.
    به هر روي هرچه كه شده الان باتري نياز داريد. اگر نمي خواهيد از باتري ايراني گارانتي استفاده كنيد باتري را در همان نمايندگي با مابه تفاوت با باتري خشك خارجي عوض كنيد. باتري خوب هم مارك puma ، delkor و يا ceine است از من مي شنويد آمپرش رو 70 بگيريد تا كم نياورد.
    با احترام
    سلام

ممنون از توضیحاتتون.

درسته باتری هم جرء گارانتی بود و برایم تعویض کردند . در مورد باتری هم اشکال از آب باتری نبود چون همیشه چک می کنم چون کاملا ناگهانی باتری قطع شده احتمالا از الکترود داخل باتری بوده.

فردا می روم بازار و یک باتری خشک خارجی می گیرم.
    از راهنماییتون ممنون.

19. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kamil81 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (25 October 2010), imanrio (25 October 2010), Validator (24 October 2010)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

خوشحالم که مشکل این دوستمون هم با گارانتی عوض شد و خدا رو شکر میکنم که ریو ما از 85 تا الان اشکالات فنی نداشته خداروشکر و حتی باتری اون هم تا 3 سال راحت کار کرد و البته بازم کار میکرد که ما یه 70 امپر اتمیک انداختیم و راحت شدیم.

21. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hosseinabd به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (25 October 2010), kamil81 (25 October 2010)

زمان پیوستن
    24 Apr 2007
    شهر
    ارواین (کالیفرنیا_آمریکا)
    اتومبيل
    هیوندای النترا , داج استراتوس
    گوشی موبایل
    htc desire 310, SAMSUNG J3

پیش گزیده

واسه باتری چه مارکی رو پیشنهاد میکنین؟ میگن پوما و دلکور خوبه. پوما 60 آمپر قیمت کردم 108000 تومن (بیشتر از 60 آمپر نمیخوام بگیرم چون اره کاری داره). لطفا" راهنمایی کنین

زمان پیوستن
    28 Jan 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206TU5
    گوشی موبایل
    LG G2

پیش گزیده

به نظر من خارجی نگیر همین باتری فابریک از همه بهتره

الاغ بينوايي کرد عرعر

24. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alireza_sos به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

el matador (5 July 2011), hamid afa (1 August 2011)

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد