تبليغات در پي‌هالز

صفحه 6 از 6 اولاول 123456
نمایش نتایج 66 به 72 از 72

نام گفتگو: باتری ریو

زمان پیوستن
    19 Dec 2012

پیش گزیده

با سلام باتری ریو من 14 ماه با 17000 کارکرد خراب شده ( سکته کامل کرده ) و یکباره اینطور شد صبح براحتی استارت خورد عصر نه. دوستان چه نوع باطری بگیرم که نیاز به بریدن سینی نباشه ؟ ضمنا سیستم ندارم -- ماشین فابریک خودشه + دزدگیر آیا پوما 60 خشک در سینی جا میشه و مناسب هست ؟ با تشکر

زمان پیوستن
    27 Dec 2011
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    htc

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hamid novin مشاهده گفتگو
    با سلام باتری ریو من 14 ماه با 17000 کارکرد خراب شده ( سکته کامل کرده ) و یکباره اینطور شد صبح براحتی استارت خورد عصر نه. دوستان چه نوع باطری بگیرم که نیاز به بریدن سینی نباشه ؟ ضمنا سیستم ندارم -- ماشین فابریک خودشه + دزدگیر آیا پوما 60 خشک در سینی جا میشه و مناسب هست ؟ با تشکر
    سلام... من اصفهان زندگی میکنم ...تو اصفهان سه چهارتا کارخونه باطری سازی هست ...دوستم توش کار میکنه ...من ماشینم چند روز پیش 20000 کارکرد باطریش خوابید...خارجی بخری پول اضافه دادی....بخاطر مسائل دلار همچین گرونش کردن...هرجا هم بری میگن ریو حیفه خارجی بنداز...چرته همش...ایرانیهاش بروز ترن ...گارانتی داره ...60 امپر خوبه اوربیتال یا اتمیک ....خریدم با یکسال و دو ماه گارانتی .....فیت سینی هم هستند.

3. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amingh123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Kam-Telecom (23 January 2013), phyniks (21 December 2012)

زمان پیوستن
    19 Dec 2012

پیش گزیده

دوستانی که مطلع هستند لطفا راهنمائی کنند به صدای مشتری سایپا زنگ میزنم میگه گارانتی باطری ریو با گارانتی خودرو یکیه 30000 کیلومتر یا 18 ماه ولی با تعمیرگاه مجاز تهران زنگ میزنم میگن باتری یکسال گارانتی داره. دوستانی که مراجعه کردند و مطلع هستند پاسخ بدهند چون ریو من 14 ماه 17000 کار کرده تحویل مهر 90

زمان پیوستن
    27 Dec 2011
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    htc

پیش گزیده

من خودمو اذیت نکردم فایده نداره رفتم خریدم

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

سلام
    والا من باطری ایرانی به خوبی اوربیتال سپاهان ندیدم.
    چند روز پیش بعد از 25 ماه از کارکرد باطری فلاشر های ماشین 1 ساعت و خورده ای روشن بود.اومدم استارت بزنم دیدم چراغ آمپر خاموش میشه اما انگار نه انگار.گفتم باطری مرخص شد
    به کمک یکی از دوستان باطری به باطری کردیم و ماشین روشن شد/2 ساعتی چرخیدم.از اون روز ماشین بدون کوچکترین مشکلی با نیش استارت روشن میشه.
    قشنگ شارژ شده بود.
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

زمان پیوستن
    19 Dec 2012

پیش گزیده

دوستان بعد از چند بار تماس با صدای مشتری سایپا 096770 بنده را رهنمائی کردند که سریعا برو تعمیرگاه مرکزی 1 سایپا تهران جاده دماوند بنده هم تماس گرفتم بعد از چند دقیقه انتظار گفتند 8 صبح ماشین را بیار بردم پذیرش دادند چند کار دیگر هم داشت مثل بازدید جلوبندی و تنظیم موتور و خرده کاریهای دیگر پرسیدم چه نوع باطری هست گفتند ما نمیدانیم سیستم تععین میکند نهایتا بعد از 2 ساعت و نیم خودرو آمد با کمال تعجب دیدم باطری خشک چشمی دار رویال 60 آمپر ( 64 ) انداختند پرسیدم گفتند شانست کره ای هست فاکتور را که دیدم یک رقم 480 هزارتومان دیدم که مبلغ باطری 270 هزار داخلش بود و مابقی کارهای دیگر مثل تنظیم موتور و تعویض سیبک و رگلاژ تسمه تایمینگ گفت ببر حسابداری پرسیدم تمام 480 هزار تومان را باید بدم گفت هیچ هزینه ای شما ندارید فقط 600 تک تومانی پ.ل فیوز با شماست گارانتی پرداخت میکند هم خوشحال شدم هم فهمیدم ریو تا 30000 کیلومتر باطریش گارانتیه حتی اگر یکسال هم گذشته باشه من که خیلی راضیم خدمات خوبی میدهند بعد پرسیدم مگر این باطری ها بیرون چنده که شما 280 هزار تومان فاکتور کردید داغیش هم برداشتید گفت باطری خشک اتمیک چشمی دار 64 آمپر بسیار جدید و بروز هست و بیرون پیدا نمیشه ولی اگر باشه بالای 300 تومنه و ماشین کلی تغییر کرد از شیشه برقی تا نور چراغها و بسیاری دیگر ضمنا گفت کارشناس تائید کرده که باطری شما از اول نقص داشته که انجام شده خواستم به دوستان تهرانی که ریو دارند و مشکل باطری با مرکزی هماهنگ کنند که جدید باطری های خوبی رسیده. حالا دنبال یک دست روکش صندلی مناسب رنگ نوک مدادی دارم هر کس روکش قشنگ و با کیفیتی خریده و راضی هست بنده را هم راهنمائی کنه حتی الامکان عکسش را هم بزاره . ممنون میشم

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hamid novin به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hamid afa (26 December 2012), Kam-Telecom (23 January 2013), najafi140 (27 December 2012)

زمان پیوستن
    24 Apr 2007
    شهر
    ارواین (کالیفرنیا_آمریکا)
    اتومبيل
    هیوندای النترا , داج استراتوس
    گوشی موبایل
    htc desire 310, SAMSUNG J3

پیش گزیده

ديشب و بعد از 97000 كيلومتر واسه بار دوم باتري ماشين رو عوض كردم. دلكور 60 آمپر (6068) انداختم 230000 تومن

صفحه 6 از 6 اولاول 123456

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد