تبليغات در پي‌هالز

صفحه 7 از 7 اولاول 1234567
نمایش نتایج 79 به 86 از 86

نام گفتگو: بررسی مصرف سوخت در آوانته

زمان پیوستن
    14 Jul 2004
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    هیوندای آوانته

پیش گزیده

هفته پيش يه سفر از اصفهان به تبريز و اروميه و برعگس داشتم . موقغ حركت از اصفهان مصرف را 10.4 نشان ميد كه من ريستش نكردم. با رسيدن به زنجان مصرف را 10 نشان ميداد. خوب خيلي شك كردم. بر اساس مصافت طي شده و بنزين زده شده به مصرف متوسط 7.5 رسيدم كه با توجه به روشن بودن كولر و گردش توي قزوين منطقي بود.
    نتيجه: چيزي كه به عنوان مصرف نشان داده ميشه ميانگين 100 كيلومتر آخر نيست بلكه ميانگين از آخرين باره كه ريست شه تا حالا

2. کاربر زیر از دوست گرامی a2002_ahmadi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (24 June 2011)

زمان پیوستن
    02 May 2011
    شهر
    طهــــــــــــران
    اتومبيل
    M3SNRT2010&206TU5-7.4.4
    گوشی موبایل
    SAMSUNG GALAXY SII i9100

Lightbulb

نقل قول نوشته شده توسط a2002_ahmadi مشاهده گفتگو
    هفته پيش يه سفر از اصفهان به تبريز و اروميه و برعگس داشتم . موقغ حركت از اصفهان مصرف را 10.4 نشان ميد كه من ريستش نكردم. با رسيدن به زنجان مصرف را 10 نشان ميداد. خوب خيلي شك كردم. بر اساس مصافت طي شده و بنزين زده شده به مصرف متوسط 7.5 رسيدم كه با توجه به روشن بودن كولر و گردش توي قزوين منطقي بود.
    نتيجه: چيزي كه به عنوان مصرف نشان داده ميشه ميانگين 100 كيلومتر آخر نيست بلكه ميانگين از آخرين باره كه ريست شه تا حالا
    دوست عزیز خیلی ممنون بابت پست خیلی خوبو با ارزشتون
    این همون جوابیه که من باید در بحث مصرف مزدا به یکی از دوستان میدادم تا ایشون نمایش میزان بالارو از مصرف بالا یا ایراد در کامپیوتر سفری این خودرو ندونن ، متاسفانه ایشون این حرف منو قبول نداشتن که برای نمایش میزان دقیق باید هر بار ریست بشه و اگر مدت زیادی ریست نشه میزان درستو نمایش نمیده
    موفق باشید

4. کاربر زیر از دوست گرامی FL66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hamidreza_xd (24 June 2011)

زمان پیوستن
    29 Aug 2011
    شهر
    نیشابور
    اتومبيل
    آوانته 89
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون

پیش گزیده

با سلام به اوانته سوران
    من حدود 4 ماه است که این ماشینو خریدم 2300 تا کارکرد مدل 89 دستی الان هم 7000 تا
    --تجربه ای که دارم در خصوص مصرف بنزین با مصرف بنزین سوپر (اغلب) به شرح زیر است :
    ترکیبی حدود 8
    داخل شهر 9 تا 9.5
    جاده 6تا 6.5 که با ماکسیمم سرعت 130 و مینیم 100 بوده با کولر همون حدود 6.5 و جاده مشهد تا نیشابور
    این هفته می خوام برم مسافرت از روی تریپ کام و یاداشت میزان بنزین و مسافت طی شده یاداشت می زارم به شرط حیات

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی bidaki به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Real Madrid (4 September 2011), tanhaa (3 September 2011)

زمان پیوستن
    29 Aug 2011
    شهر
    نیشابور
    اتومبيل
    آوانته 89
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون

پیش گزیده

با سلام مجدد
    مسیر مسافرت ما نیشابور دامغان کیاسر ساری لاهیجان و برگشت نیز همین مسیر بود جمعا حدود 2200 کیلومتر با 4 مسافر تقریبا سنگین وزن و صندوق عقب پر
    تا چشمه علی دامغان قبل از جاده کوهستانی کامپیوتر عدد 6.4 رو نشان میداد با کولر و میانگین سرعت 120
    تا ساری این عدد به 6.8 افزایش یافت و در مسیر جاده های شمال به 7.8 و در برگشت تا اخر مسیر به 7.6 رسید
    کل بنزینی که زدم 200 لیتر بوده که نصف باک در اخر سفر پر بود بنابراین می شه گفت که برای 2200 کیلومتر حدود 170 لیتر مصرف شده
    که می شود هر صد کیلومتر 7.7 اختلاف بین این عدد با عدد کامپیوتر بایستی مربوط به عدم امکان محاسبه دقیق بنزین باقیمانده در باک و یا یا موجود در باک از ابتدای سفر باشد

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی bidaki به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Real Madrid (11 September 2011), vroom (10 September 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Nissan MAXIMA
    گوشی موبایل
    SG Gio

پیش گزیده

ببخشید با متوسط سرعت چند؟

چون من که با متوسط حدود 130 صدی 8 می سوزند(در بهترین حالت)

زمان پیوستن
    29 Aug 2011
    شهر
    نیشابور
    اتومبيل
    آوانته 89
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون

پیش گزیده

با ترافیک جاده های شمال و سرعت گیراش و ترمزهای فراوان مصرف من بالاتر رفته بود وگرنه در جاده های معمولی و حتی کوهستانی با کولر و سرعت 130 نباید مصرف از 7 بیشتر بشه در ضمن گیربکس اتومات مصرفش بیشتره

زمان پیوستن
    24 May 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Nissan MAXIMA
    گوشی موبایل
    SG Gio

پیش گزیده

باز هم رسیدیم به مسئله تخم مرغ شانسی بودن ماشینی که خودروساز ایرانی بهش دست زده

ماشین من دستی بود مدل 88 تولید 87

زمان پیوستن
    18 Jan 2010
    شهر
    THR
    اتومبيل
    Xantia , Avante
    گوشی موبایل
    Samsung Dous

پیش گزیده

دوستان سلام

این هفته تونستم یه گریزی بزنم به شمال
    در مسیر رفت ، از ابتدا تا انتهای اتوبان همت (تهرانپارس تا خیابان پژوهش) با سرعت ثابت 110 کیلومتر به مصرف رویایی 6.6 دست پیدا کردم !!!
    شرایط : سه نفر سرنشین ، بار و چمدان به اندازه کافی ! ، ساعت 5 صبح بدون ترافیک و ترمز و شتابگیری و ... ، بنزین سوپر ، گیربکس اتوماتیک
    در مقصد هم (چلندر ، 240 کیلومتر ) مصرف کمتر از 8 بود (حدود7.8) و همین مسیر هنگام برگشت که در بعضی جاها کولر گرفتم مصرف شد 8.2

ارادت - رضا
    تاپیک محصولات کاربردی فونیکس کنتاکت phoenix contact
    تاپیک محصولات کاربردی امرن اتوماسیون omron
    تاپیک محصولات کاربردی فوجی الکتریک fuji electric
    تاپیک محصولات کاربردی ریتال تابلو و کولر rittal
    تاپیک محصولات پزشکی امرن پزشکی omron health care

13. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Aurora به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mahdi13 (20 June 2012), vroom (20 June 2012)

صفحه 7 از 7 اولاول 1234567

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد