تبليغات در پي‌هالز

مشاهده دست آورد همه پرسی: کدام مارک را انتخاب می کنید ؟

رای دهنده
28. شما نمی‌توانید در این رای گیری رای بدهید
  • Kingston

8 28.57%
  • سونی

3 10.71%
  • توشیبا

2 7.14%
  • سایر

15 53.57%
صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 31

نام گفتگو: بهترین فلش (كول ديسك ) برای رادیوپخش ماشین

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Hyosung GT250R & Pulsar 220 & پارس ELX
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده بهترین فلش (كول ديسك ) برای رادیوپخش ماشین

سلام .

من برای ضبطم 2 سال هست که از فلش Kingston استفاده میکنم . الان مدتی هست که گیر میکنه وسط آهنگ و شاید بعضی وقت ها 5 دقیقه طول میکشه تا آزاد بشه . روی آهنگ خاص هم گیر نمیکنه . همه جا امکانش هست گیر کنه . فکر کنم دیگه فلش مشکل دار شده و بدرد ضبط نمیخوره . آخه شما روزی 3 ساعت متوسط مصرف بگیری میشه به عبارتی 365*3=1095 ساعت کار کرده و خاموش و روشن شدن ماشین فکر کنم خیلی تاثیر منفی داره .

حالا میخوام یک فلش 4 گیگ بخرم که مثل این 2 سال راحت جواب بده .
    رفتم بیرون مارک توشیبا و سونی با قیمت بین 12 تا 14 پیشنهاد دادن . نظر شما چی هست ؟

مدل ضبط : Pioneer 7950

کسی میدونه ضبط 8 گیگ هم ساپورت میکنه یا نه ؟
    آخرین ویرایش به وسیله farzad_Sh_2020 : 18 May 2009 در 07:48 PM
    خريد از كليه سايت هاي خارجي توسط Visa Card براي شما با كمترين قيمت

زمان پیوستن
    15 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    -tu3a-1384/grey & tu3a-1390/white + 2006 Huyndai Sonata-I4-MT/white
    گوشی موبایل
    iPhone 4S

پیش گزیده

به عقیده من Apcer از همه بهتره،سرعت Read و Writeش با King و Transcend قابل مقایسه نیست!

3. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Galexy1985 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (19 May 2009), farzad_Sh_2020 (18 May 2009)

زمان پیوستن
    04 Mar 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Logan E2LP
    گوشی موبایل
    Galaxy Gio

پیش گزیده

توشیبا و سونی بدرد نمیخوره

از برند های تایوانی انتخاب کنید خیلی بهتره trancend یا pqi خوب اند البته شناخته شدنش هم توسط دستگاه مهمه کینگ خوبیش اینکه 90 درصد رو همه دستگاه ها شناخته میشه

5. کاربر زیر از دوست گرامی mse1445 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

farzad_Sh_2020 (18 May 2009)

زمان پیوستن
    22 Oct 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Honda CBR150R
    گوشی موبایل
    Xperia mini Pro

پیش گزیده

سلام
    من فکر می کنم که توشیبا و سونی خوب باشن , البته کینگ استون هم بد نیست , ولی انتخاب خیلی مشکله , من اگه باشم سونی رو انتخاب می کنم و فکر می کنم طول عمرش هم بیشتر باشه , البته خودم از توشیبا استفاده می کنم و 2 سال پیش خریدم و حسابی گرون بود , الآن نمی دونم قیمت چنده , اگه میشه دوستان قیمت ها رو هم بگن خیلی خوبه چون تو مقایسه دوتا فلش که با هم برابرند , قیمت میتونه تعیین کننده باشه .
    با تشکر .

7. کاربر زیر از دوست گرامی Amir 1986 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    11 Apr 2008
    اتومبيل
    زانت
    گوشی موبایل
    3310

پیش گزیده

این سوال دیگه از اون سوالاست ها . فرقی نمیکنه هر چی گیرت اومد . فقط به نظر من از این فلش هایی که مثل رم گوشی هستند بگیری بهتره چون من یه بار با زانوی پام زدم یه فلش که تو پخش ماشین بود شکستم
    ای بابا

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mahdi_mak2000 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

farzad_Sh_2020 (18 May 2009), sarir007 (27 November 2012)

زمان پیوستن
    01 Dec 2005
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده

من سونی رو پیشنهاد میکنم . خودم دارم 4 گیگ رو استفاده میکنم ولی ضبط چیزه دیگه ای هست . سونی ساخت تایوان هست

11. کاربر زیر از دوست گرامی Vahid e به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mse1445 مشاهده گفتگو
    توشیبا و سونی بدرد نمیخوره

از برند های تایوانی انتخاب کنید خیلی بهتره trancend یا pqi خوب اند البته شناخته شدنش هم توسط دستگاه مهمه کینگ خوبیش اینکه 90 درصد رو همه دستگاه ها شناخته میشه
    چرا بدرد نمیخورن ؟ دلیلتون لطفاً بگید .

سلام
    من فکر می کنم که توشیبا و سونی خوب باشن , البته کینگ استون هم بد نیست , ولی انتخاب خیلی مشکله , من اگه باشم سونی رو انتخاب می کنم و فکر می کنم طول عمرش هم بیشتر باشه , البته خودم از توشیبا استفاده می کنم و 2 سال پیش خریدم و حسابی گرون بود , الآن نمی دونم قیمت چنده , اگه میشه دوستان قیمت ها رو هم بگن خیلی خوبه چون تو مقایسه دوتا فلش که با هم برابرند , قیمت میتونه تعیین کننده باشه .
    با تشکر .
    سونی الان دیدم 18.5 با گارانتی تعویض ، توشیبا 15 بود با گارانتی ، ترنسکند هم که تو مایه 12 13 هست . ترنسکند دوستم داره 3 بار تاحالا سوخته .
    این سوال دیگه از اون سوالاست ها . فرقی نمیکنه هر چی گیرت اومد . فقط به نظر من از این فلش هایی که مثل رم گوشی هستند بگیری بهتره چون من یه بار با زانوی پام زدم یه فلش که تو پخش ماشین بود شکستم
    دوست عزیز من اطلاعاتم برام مهم هست . پس اگر بخواد بسوزه بدردم نمیخوره . اوونا م معمولاً بخاطر ظرافتی که دارن خیلی زود خراب میشن . ضبط ماشین کابل داره و کنار صندلی قرار دادم

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    206SD - v8 LX 1.6 & سمند LX EF7/CNG
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

به نظرم فرقی تو انتخاب نیست..!!
    شما اگه برای ماشین می خوای... دیگه نیازی نداری پوله اضافی بدی... هر مدل فلشی که Vista Ready Boost رو ساپورت کنه کاره شما رو راه میندازه..!!
    من خودم یک ترنسند دارم.. 4 گیگ... مدل V85..بدنه اش استیل هستش.. خیلی سرعت خوبی هم داره.. تازه بیفته هم کایش نمیشه..!!
    فقط چون استیل هستش... زود گرم میشه...!!

در ضمن این ترنسند گارانتی خوبی داره.. 3 با تعوض هسنش..!!

کلا شما فلش رو برا چی میخوای..!؟؟! فقط آهنگ گوش دادن یا اتقال فایل هم دارین..!!!؟؟؟

14. کاربر زیر از دوست گرامی mil-i300 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

farzad_Sh_2020 (19 May 2009)

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Benz 230E + 206 T5
    گوشی موبایل
    HTC ONE X

پیش گزیده

verbatim بهترينه ولي هم كمه و هم تنوع مدل كمي داره و اكثرا" بسيار بزرگ هستند .
    apacer خيلي خوبه ، بالاترين سرعت رو هم داره .
    pny و pqi انتخاب خوبي هستن ، تنوع زيادي دارند و من مشكلي تاحالا توشون نديدم .
    kingston ها و trancend ها اكثرا" تقلبي هستند و در ايران بسته بندي ميشوند . از هر كدوم 1دونه قبلا" سوزوندم من .
    من 10-11 تا مدل دارم . براي ماشين يه pny خيلي كوچيك رو با بندش به جاسوييچي وصل كردم و سيم usb ضبط رو نزديك سوييچ قرار دادم ، با اين كار وقتي سوييچو در ميارم usb هم همراش جدا شده و جا نميمونه رو ماشين و هميشه همراهمه .

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی achachi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

farzad_Sh_2020 (19 May 2009), Shanli (24 May 2009)

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mil-i300 مشاهده گفتگو
    به نظرم فرقی تو انتخاب نیست..!!
    شما اگه برای ماشین می خوای... دیگه نیازی نداری پوله اضافی بدی... هر مدل فلشی که Vista Ready Boost رو ساپورت کنه کاره شما رو راه میندازه..!!
    من خودم یک ترنسند دارم.. 4 گیگ... مدل V85..بدنه اش استیل هستش.. خیلی سرعت خوبی هم داره.. تازه بیفته هم کایش نمیشه..!!
    فقط چون استیل هستش... زود گرم میشه...!!

در ضمن این ترنسند گارانتی خوبی داره.. 3 با تعوض هسنش..!!

کلا شما فلش رو برا چی میخوای..!؟؟! فقط آهنگ گوش دادن یا اتقال فایل هم دارین..!!!؟؟؟
    سلام .
    اتفاقاً چون برای ضبط هست خیلی مهم هست که کیفیتش خوب باشه . چون همش داره استفاده میشه . ماشین خاموش و روشن بشه اوونم قطع و وصل میشه . پس اگر کیفیت خوب نباشه زود میسوزه یا مثل الان کینگستونم خراب میشه . البته مغاز دار گفت 2 سال جواب داده پس خیلی جنسش خوب بوده .

هم آهنگ و هم اطلاعات . بعضی وقت ها برنامه های نوشته شده که خیلی مهم هستن هم نیاز دارم روش بریزم و به استاد نشون بدم . کلاً قیمت تا 20 هم که باشه مشکلی ندارم . یک جنس خوب میخوام . کینگستون سرعتش بالا هست . یعنی تا ضبط روشن بشه 3 ثانیه بعد کل فلش خوانده شده و پخش میکنه . درصورتی که الان 3.7 گیگ پر هست و توی ترنسکند که دوستم داشت دیدم قفل میکنه وقتی خیلی پر میشه

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

برای اینکاری که شما میخوای.. بهتره دوتا فبش بگیری.. یکی برای کارت.. یکی برای آهنگ هات..!!
    آخه این چه کاری با فلش بیچاره میکنی..!!

اگه گیرت بیاد OCZ هم برند خوبیه... سرعت مخصوصا خیلی خوبه با کیفیت جنسش.. من خودم کار نکردم و لی تعریفشو زیاد شنیدم..!!

الته کلا این جور استفاده از فلش به نظر من زیاد جالب نیست... چون ولتاژ بیش از حد به فلش میاد... اگه از این ترنسمیترهای FM استفده کنی.. چون رویه فندک میحخره... به مراتب عمر فلش بیشتر میشه...!!
    بازم هر جور خودتون میدونین.. بالاخره شما 2 تا فلش بیشتر از ما سوزوندین..!!

19. کاربر زیر از دوست گرامی mil-i300 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

farzad_Sh_2020 (19 May 2009)

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

دوست عزیز شما کیفیت USB ضبط را میخوای با ترنسمیترهای FM مقایسه کنی ؟
    ممنون از راهنماییتون . برم بگردم ببینم چی گیرم میاد

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

نه..!! من کی گفتم این بهتره یا اوون یکی..!!
    این یک پیشنهاد برای افزایش طول عمر فلش بود..!! اگر می خوای این روش برای آهنگ گوش دادن استفاده کنی..!!
    مطمئنا که LAN از WLAN خیلی بهتره..!! ( مثال بود..!! )

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد