تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 23

نام گفتگو: صدا از گیربکس روا

زمان پیوستن
    07 Jan 2006

پیش گزیده رفع ایراد صدای لق زدن گیربکس پژو RD

دوستان عزیز
    من یک RD مدل 83 دارم که انگار گیربکس آن لق هست و در دست اندازهاصدا می ده . پیچ هایی رو که فکر می کردم اتصال گیربکس به بدنه باشه سفت کردم ولی فایده ای نداشت . کسی می تونه راهنمایی کنه . در ضمن این صدا مربوط به تمام RD ها نیست چراکه با یکی دوتا رانندگی کردم ولی همچین مسئله ای نداشتند .

با تشکر

زمان پیوستن
    20 Feb 2006
    شهر
    جاده اراك زنجان
    اتومبيل
    RD
    گوشی موبایل
    ندارم

پیش گزیده

همين صداي لق زدن رو من توي ديفرانسيل (يا تجهيزي در عقب خودرو) ميشنوم ولي رفع عيب نشده ظاهرا اين صدا مادر زاديه!!

زمان پیوستن
    26 Nov 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammad54 مشاهده گفتگو
    همين صداي لق زدن رو من توي ديفرانسيل (يا تجهيزي در عقب خودرو) ميشنوم ولي رفع عيب نشده ظاهرا اين صدا مادر زاديه!!

خيلي جالبه كه اين صدايي كه شما مي‌گيد (از بخش عقب) رو هم من جديداً توي روآ هم دارم. اوايل نبود. هر چي هم چك كردم به جايي نرسيدم. يعني متعلقات اگزوز و گاردان و ديفرانسيل ثابت و به نظر بي‌صدا هستن. جديداً با تعميركارها داريم به اين نتيجه مي‌رسيم كه صدا كمك‌فنرهاست.

زمان پیوستن
    23 Nov 2008
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    روا
    گوشی موبایل
    n70

پیش گزیده صدا از گیربکس روا

سلام به دوستان عزیز
    هنگامی که دنده خلاص هستش یه صدای مثل قرقر کردن از تو گیربکس میاد و زمانی که کولر میگیرم و فن کولر روشن میشه صداش بیشتر میشه و با کلاج گرفتن صدا قطع میشه.
    دنده 3 رو زمانی که جا میندازم یا معکوس میدم یه صدای قیچ ازش میاد بیرون و دنده پنج هم از جا میپره

آیا این مشکل صدای قرقر طبیعی یا باید ببرم نمایندگی و گیربکس باید تعمیر بشه بهتر یا تعویض بشه .
    ماشین 7000 هزارتا کارکرد داره .

خیلی ممنون میشم از راهنمایتون

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

سلام دوست عزیز این مشکلی که شما داری تقریبا شبیه مشکل آردی های مدل زیر 83 هستش که گیربکس متال داشتند ولی گیربکس مدل های اواخر 83 به بعد از نوع گیربکس بهینه هستش که قانونا نباید صدای غیر عادی بدهند البته ممکن است به احتمال زیاد بلبرینگ کلاچ خراب شده باشد چون مال یکی از دوستام همین طوری شده بود و بلبرینگ کلاچش رو عوض کرد و صدا کاملا رفع شد (البته از ماشین های ایران خودرو هر گونه ایرادی بگین بر میاید) امیدوارم مشکلتون زود حل شه

زمان پیوستن
    23 Nov 2008
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    روا
    گوشی موبایل
    n70

پیش گزیده

سلام . امروز ماشینو بردم نمایندگی و مشکلشو بهشون گفتم(صدای تق تق از کلاج) و کارشناس امود نگاه کرد و گفت باید گیرببکس عوض بشه و گفت باید شرکت سازندش تاییدیه بده و بعدش هم گفت باید درخواست بدیم تهران تا مجوز تعویض برسه .
    بهم گفتن برو دو سه روز دیگه بیا تا جوایشو بهت بدیم اما مسئولش گفت دوماهی صول میکشه که گیربکس عوض بشه.
    حال موضوع سر گارانتی ماشین که تا آخر خرداد ماه یعنی 88.3.31 تو ی برگش نوشته تمام میشه .
    ایا اگر گیربکس جدید بیشتر از تاریخ گارانتی طول بکشه گیربکسو میدن یا گارانتی باطل بشه نمیدن دیگه
    دفم هم صدا میده بازم باید تو نوبت باشم یانه
    متشکرم از راهنمایتون

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Hyosung GT250R & Pulsar 220 & پارس ELX
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط 1368m مشاهده گفتگو
    سلام . امروز ماشینو بردم نمایندگی و مشکلشو بهشون گفتم(صدای تق تق از کلاج) و کارشناس امود نگاه کرد و گفت باید گیرببکس عوض بشه و گفت باید شرکت سازندش تاییدیه بده و بعدش هم گفت باید درخواست بدیم تهران تا مجوز تعویض برسه .
    بهم گفتن برو دو سه روز دیگه بیا تا جوایشو بهت بدیم اما مسئولش گفت دوماهی صول میکشه که گیربکس عوض بشه.
    حال موضوع سر گارانتی ماشین که تا آخر خرداد ماه یعنی 88.3.31 تو ی برگش نوشته تمام میشه .
    ایا اگر گیربکس جدید بیشتر از تاریخ گارانتی طول بکشه گیربکسو میدن یا گارانتی باطل بشه نمیدن دیگه
    دفم هم صدا میده بازم باید تو نوبت باشم یانه
    متشکرم از راهنمایتون

سلام . شما براتون یک حالت از گارنتی میزنن که فایلتون باز میمونه ( اگه اشتباه نکنم اسمش امداد ویژه هست ) . اگر از تاریخ بگذره هیچ مشکلی ندارید و طبق پرونده قبلی که باز هست تعویض میشه . ولی در مورد بعد باید بگم که فکر نکنم دیگه اگر مشکل داشته باشه شامل گارانتی بشه
    خريد از كليه سايت هاي خارجي توسط Visa Card براي شما با كمترين قيمت

زمان پیوستن
    23 Nov 2008
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    روا
    گوشی موبایل
    n70

پیش گزیده

سلام

فردا میخوام برم نمایندگی ببینم چه کار کردن فقط خدا کنه که یه گیربکس خوب برام بیفته رو ماشین
    برای دفشم میرم نوبت بزنم ببینم چه کار میکنن
    کسی از شماها تا حالا مورد من براتون پیش اومده و مراحلی که تی شده را ذکر کنید .
    خیلی ممنون

زمان پیوستن
    07 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    5300

پیش گزیده

سلام. متاسفانه این مشکل شما رو اکثر آردی ها وجود داره.
    مثله اینکه گیربکس تعویض میشه و به امید خدا مشکلتون برطرف. اما بد ندونستم مشکلاتی رو که باعث تعویض گیربکس توسط نمایندگی شده را بگویم. مشکل صدای قرقر هنگام خلاص بودن ار بلبرینگ شفت گیربکس است. و صدای قیژژ هنگام دنده 3 از خراب بودن سنکرونیزه یا همون دنده برنجی دنده3 می باشد و پریدن بیرون دنده5 هم مشکل از خار و فنری است که وظیفه ثابت کردن ماهک ها رو داره و ایراد داره. که برای برطرف کردن هرکدوم از این مشکلات ساده ترین راه تعویض گیربکس است.
    امیدوارم گیربکس جدید سالم باشه و خوب کار کنه! شاد باشید.
    3 اصل رستگار شدن:1.انديشه نيك 2.گفتار نيك 3.كردار نيك

زمان پیوستن
    23 Nov 2008
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    روا
    گوشی موبایل
    n70

پیش گزیده

سلام
    امروز صبح بردم نمایندگی گفتن هنوز جوابش نیومده
    بعدش برای دفش درخواست دادم اول یارو گفت که ما دف دست نمیزنیم یه خورده که باهاش صحبت کردم یاروگفت خودت برو یه دف تو هر قیمتی که دوستاشتی از 50 تومن تا 300 تومن بنداز بعد بیا پیش ما شرکت یه مبلقی حدود 120 هزارتومن بهت میده
    حال من چه کار کنم؟
    این چه گارانتی که خودت باید خرجش کنی اینجا کجای دنیا است
    ایا چیزی که نمایندگی میگه درست یا نه ؟
    ایا همه ماشینها ی ایران خودرو اینجوری یا فقط برای روا این بانبولو در آوردن

لطفا کسی ازشماحا که دفتونو تو نمایندگی عوض کردین راهنمایی کیند
    متشکرم

زمان پیوستن
    20 Feb 2009
    شهر
    اهواز

پیش گزیده

بهترین کار اینه که ماشینت را بفروشی البته این نظر شخصیه منه اگه پول داری یه ماشین بهتر بگیر اما اگه نه میخوای تو همین رنج قیمت بگیری به نظر من پراید ماشین خوبیه دوست منم یه روا صفر داشت که از همون روز اول شروع به روغن ریزی کرد صدای موتورش اینقدر بلند بود که عذاب وجدان گرفته بودش دندهاشم جا نمیرفتن مخصوصا دنده عقب پس به نظر من برو بفروشش خودت را راحت کن

زمان پیوستن
    23 Nov 2008
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    روا
    گوشی موبایل
    n70

پیش گزیده

تو فکر فروشش نیستم من حالا تو فکر گیربکس و دف هستم
    نمودونم چرا هر کی ماشینش یه عیبی داره سریع بهش یه پراید سفارش میکینید
    شما ها نمایندگی رفتید بگید یه قطع عوض کردن چقدر برو بیا داره
    متشکرم

زمان پیوستن
    23 Nov 2008
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    روا
    گوشی موبایل
    n70

پیش گزیده

سلام امروز رفتم نمایندگی پیگیرش شدم
    نامه رسید و گفتن که تاریخ پذیرش دیگه مجاز نیست و گیربکس عوض نمیشه .یارو بهم گفت برو طبقه بالا دفتر منطقهای رفتم بالا موضوع رو گفتم بهش .یارو گفت شرکت اصلا تعویض نمیکنه ولی تعمیر میکنن
    من گفتم به تعمیر کردنش هم راضی هستم
    بعد رفتم پایین یاروگفت گارانتیت تمام شده حتی برای تعمیر کردن .
    من حدود یه ماهی هستش که میرم چرا نمایندگی میگه تاریخ پذیرش کجاز نیست
    اگر بیرون بدم تعمیر کنن چقدر میشه .
    متشکرم از راهنماییاتون

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •