تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 72

نام گفتگو: بهترین روغن برای آوانته

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

10w-30 که خیلی بد است!
    شما به بازه ی دمایی اش نگاه نکنید.
    10w-30 فقط برای مناطقی که تقریبا همیشه دمایشان زیر 30-25 درجه است کاربر دارد...
    بهترین ویسکوزیته ی روغن برای ایران و مخصوصا الان(فصل های گرم) 10w-40 است و در زمستان ها باز هم همین 10w-40 برای جاهایی مانند اصفهان و ... ولی برای شهر هایی مانند اردبیل, شهرکرد و ... بهتر است از 5w-40 و 5w-30 و 10w-30 استفاده شود چون به ندرت دمای آن ها به بالای 0 می رسد...

با تشکر

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Warrior-- به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

chormang (31 May 2010), mohammadrezaef (30 June 2010), rezasx1 (31 May 2010)

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    پراید141 مدل ، پارس ، آوانته دنده ای 88
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط chormang مشاهده گفتگو
    بله پروفی کار فول سینتیتیک.مرد بزرگ من هم این مسئله رو به تعویض روغنی گوش زد کردم ول گفت برای موتور هایی که قدیمی میریزند و نیاز نیست. در ضمن گفت با ساکشن تمامش رو میکشیم بیرون. منم دل رو زدم به دریا.حس میکنم اشتباه بزرگی کردم.به نظرت الان میشه فلاش اویل استفاده کرد؟

احمد طلا . اینجوری که من شنیدم ذرات ارگانیک با فلاش اویل خارج میشن و گرنه داخل می مونن . پس اگه اینجوری باشه اگه الانم انجام بدی طوری نسیت اما یه مساله مهمتر اینه که ارگانیک اغلب باعث میشه بعضی از لاستیکهای داخل موتور باد کنن و کار نشت گیری رو انجام بدن اما سنتتیک این کار رو انجام نمیده و سیل موتور به هم میخوره و بعد از مدتی نشتی روغن دیده میشه البته تمام این اتفاقا زمانی میوفته که توی دفترچه ماشین ننوشته باشه از سنتتیک هم می تونین استفاده کنین که البته من هنوز فرصت نکردم دفتر آوانته رو ببینم

4. کاربر زیر از دوست گرامی omid_npc به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

chormang (31 May 2010)

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    samsung d803 - siemens s65

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط omid_npc مشاهده گفتگو
    احمد طلا . اینجوری که من شنیدم ذرات ارگانیک با فلاش اویل خارج میشن و گرنه داخل می مونن . پس اگه اینجوری باشه اگه الانم انجام بدی طوری نسیت اما یه مساله مهمتر اینه که ارگانیک اغلب باعث میشه بعضی از لاستیکهای داخل موتور باد کنن و کار نشت گیری رو انجام بدن اما سنتتیک این کار رو انجام نمیده و سیل موتور به هم میخوره و بعد از مدتی نشتی روغن دیده میشه البته تمام این اتفاقا زمانی میوفته که توی دفترچه ماشین ننوشته باشه از سنتتیک هم می تونین استفاده کنین که البته من هنوز فرصت نکردم دفتر آوانته رو ببینم
    امید من توی فروم های غیر ایرانی دیدم که دوستان از دین و دنیا بی خبر هم توی ماشینشون سینتیتیک میریزند. راجب این فلاش اویل هم باید انجامش بدم. لرزش هم طبق صحبت همشهری و آقا رضا باید به خاطر 20/50 باشه. حالا اگه 10/40 گیرم بیاد فکر کنم بهتر باشه. برند هم دیدم باز توی ممالک بیگانه بیشتر valvoline استفاده میککند. حالا توی ایران نسبت به تقلبیش کمی شاعبه پیش میاد

زمان پیوستن
    28 Apr 2005
    شهر
    ساری
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    siemens_sx1- n95

پیش گزیده

احمد جان منم حرف دوست عزیز Warrior رو تایید میکنم
    فکر کنم 10/30 کم باشه 10/40 مناسبه ... ولی رانا که من میریزم فکر کنم 5-50 یا 10-50 باشه ولی احتمال زیاد 5-50 هست
    SX1 is the best
    زنده باد SMO

7. کاربر زیر از دوست گرامی rezasx1 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

chormang (31 May 2010)

زمان پیوستن
    08 Oct 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Avante-XD & 206 Type 5
    گوشی موبایل
    نوکیا 6300

پیش گزیده

چند روز پیش رفتم روغن عوض کردم. ایندفعه Castrol EDGE 5w-40 ریختم. صدای موتور کمتر شده و خیلی هم نرم کار میکنه. در ضمن احساس میکنم که قدرت ماشین هم بیشتر شده.

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل

پیش گزیده

اهل پیهالز....کجایید....نبینم فروم بی سرو صدا باشه...امروز بهران رانا نوش جون آوانته کردم...حس میکنم انتخاب خوبی داشتم

زمان پیوستن
    04 May 2010
    اتومبيل
    111وآوانته و e2lp
    گوشی موبایل
    nokia n 96

پیش گزیده

با سلام.در سرویس های نمایندگی هر روغنی که خودمون بخواهیم میریزند یا هر چی خودشون بخواد!؟منم تعریف بهران رانا رو خیلی شنیدم.

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط latari مشاهده گفتگو
    با سلام.در سرویس های نمایندگی هر روغنی که خودمون بخواهیم میریزند یا هر چی خودشون بخواد!؟منم تعریف بهران رانا رو خیلی شنیدم.
    یه زمانی لیکومولی..حالا کاسترول...هر چی داشته باشند...میگند بخشنامه اومده اگه روغن اینجا عوض نشه ماشین از گارانتی خارج میشه...سال 2010 هنوز باید از این حرفا شنید؟؟؟ آقا معمولاً هر چی توی انبار دارند میریزن

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی chormang به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

latari (18 July 2010), vroom (18 July 2010)

زمان پیوستن
    04 May 2010
    اتومبيل
    111وآوانته و e2lp
    گوشی موبایل
    nokia n 96

پیش گزیده

در دوره گارانتی باید هر 5000 تا روغن وفیلتر روغن و هوا عوض شه؟

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط latari مشاهده گفتگو
    در دوره گارانتی باید هر 5000 تا روغن وفیلتر روغن و هوا عوض شه؟
    چه دلیلی داره روغن رو زود تر از موعد عوض کنید...فیلتر هوا رو بله اما روغن رو ببینید چی میریزه و چند کیلومتر عمر داره...من سینتیتیک میزم و هر 15 عوض میکنم...نمایندگی معدنی میریزه.

زمان پیوستن
    27 Jul 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    AVANTE ** New MAZDA3 ** 206 Type3
    گوشی موبایل
    IPHONE4G & S-ericsson W960

پیش گزیده

کسي از دوستان بهران رانا رو تست کرده ؟

زمان پیوستن
    08 Oct 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Avante-XD & 206 Type 5
    گوشی موبایل
    نوکیا 6300

پیش گزیده

من 5w-30 ریختم. بهران رانا. یکماهی مبشه. به نظرم که از تمام روغنهای مشابه خارجی بهتره. در ضمن موتور هم به نرمی کار میکنه.

17. کاربر زیر از دوست گرامی f808d به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

firstfreelove (13 December 2010)

زمان پیوستن
    31 Mar 2007
    شهر
    قزوين
    اتومبيل
    آوانته دنده ای

پیش گزیده

من ایندفه بهران پیشتاز 10w40 ریختم احساس میکنم نسبت به روغن قبلی (والوالین) صداش بیشتر شده شایدم من توهم زدم؟

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد