تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 72

نام گفتگو: بهترین روغن برای آوانته

زمان پیوستن
    28 Apr 2005
    شهر
    ساری
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    siemens_sx1- n95

پیش گزیده

من یه بارسوپر پیشتاز ریختم و راضی بودم ولیالان 2بارهست که رانا میریزم و اختلافشو با بقیه حس کردم
    رانا بنظرم فوق العاده هست
    SX1 is the best
    زنده باد SMO

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی rezasx1 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

chormang (30 May 2010), firstfreelove (31 May 2010), Homayoun_el (27 May 2010)

زمان پیوستن
    27 Jul 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    AVANTE ** New MAZDA3 ** 206 Type3
    گوشی موبایل
    IPHONE4G & S-ericsson W960

پیش گزیده

حقیقتش در مورد کاسترول این چیزایی که دوستمون فرمودن رو شنیدم و روی خودش خوندم ولی خیلی روی اینجور جملات تبلیغاتی حساب نکردم . نمیدونم چقدرش راسته چقدرش تبلیغات الکی.
    خلاصه اینکه امروز دل به دریا زدم و بهران سوپر پیشتاز ریختم , قیمتش هم 13 تومن بود.
    الحق ماشین فعلا که خیلی نرم تر از همیشه داره کار میکنه . حالا این 6000 هزار تاش که تموم شد شاید رانا هم تست کردم.

4. کاربر زیر از دوست گرامی firstfreelove به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

chormang (30 May 2010)

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    پراید141 مدل ، پارس ، آوانته دنده ای 88
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

دوستان عزیز میتونین فایل pdf ی که ضمیمه کردم و اطلاعات کاملی در مورد انتخاب روغن رو نوشته دانلود کنین کامله کامله و امکان استفاده از روغنای ارگانیک و سنتتیک رو کامل توضیح داده

http://www.mediafire.com/file/am3kzwzjyxa/roghan.pdf

6. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی omid_npc به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Behrooz_S (31 May 2010), ertiholiday (30 May 2010), firstfreelove (31 May 2010), mask42163 (31 May 2010), rezasx1 (31 May 2010)

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    samsung d803 - siemens s65

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط omid_npc مشاهده گفتگو
    دوستان عزیز میتونین فایل pdf ی که ضمیمه کردم و اطلاعات کاملی در مورد انتخاب روغن رو نوشته دانلود کنین کامله کامله و امکان استفاده از روغنای ارگانیک و سنتتیک رو کامل توضیح داده

امید فایل مشکلی نداره؟

زمان پیوستن
    10 Dec 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک ، پراید 111
    گوشی موبایل
    ای پود

پیش گزیده

فایل ارزشمندی است خیلی پر محتوا و قابل فهم تدوین شده است.بسیار سپاسگزارم

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط chormang مشاهده گفتگو
    امید فایل مشکلی نداره؟
    والا خودمم امتحانی دانلودش کردم موردی نداشت ظاهرا eairth عزیز هم دیدتش

10. کاربر زیر از دوست گرامی omid_npc به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

chormang (31 May 2010)

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

امید فایل مشکلی نداره؟
    والا خودمم امتحانی دانلودش کردم موردی نداشت ظاهرا ateena عزیز هم دیدتش

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل

پیش گزیده

ممنون امید.دان کردم. حله.ظاهرا دیروز سرور مشکل داشته. رفقا حالا جدای از برندی که استفاده میکنید برای شاخص ویسکوزیته توی چه رنجی استفاده میکنید. من خودم دفعه پیش 20w50 ریختم اما زیاد راضی کننده نبود. اما در تحقیق بع عمل آمده شدیداً 10W30 توصیه شده. SJ اما خوب حالا اگه SM بریزیم هم مشکلی پیش نمیاد. دوستان کمکی کنن چون وقته تعویض روغن این دلیر مرد فرا رسیده

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل

پیش گزیده

این مورد ضریب وسکوزیته کاملاً به دمای محیط بر میگرده یا توصیه کارخونه؟؟؟؟ من توی سایت های بیگانه دیدم اکثراً 10w30 یا حتی 5w30 استفاده میکنند اما توی فایلی که امید زحمت کشید گفته شده اگه تابستونی هستی 25w50 حالا به نظر شما کدوم رو استفاده کنیم. البته من احساس میکنم لرزش موتور کمی بیشتر شده.نسبت به قبل که ایرانول میریختم.البته قبل از این مینرال بود.ممکنه این موتور با روغن مینرال بیشتر حال کنه؟

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

این مورد ضریب وسکوزیته کاملاً به دمای محیط بر میگرده یا توصیه کارخونه؟؟؟؟ من توی سایت های بیگانه دیدم اکثراً 10w30 یا حتی 5w30 استفاده میکنند اما توی فایلی که امید زحمت کشید گفته شده اگه تابستونی هستی 25w50 حالا به نظر شما کدوم رو استفاده کنیم. البته من احساس میکنم لرزش موتور کمی بیشتر شده.نسبت به قبل که ایرانول میریختم.البته قبل از این مینرال بود.ممکنه این موتور با روغن مینرال بیشتر حال کنه؟

احمد جان منظورت اینه که الان سنتتیک ریختی؟ چون خودت استادی و میدونی که اگه ارگانیک رو بخوای با سنتتیک عوض کنی باید حتما با فلاش اویل 20 دقیقه بذاری کار کنه تا رسوباتو بکنه و گر نه....

15. کاربر زیر از دوست گرامی omid_npc به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

chormang (31 May 2010)

زمان پیوستن
    28 Apr 2005
    شهر
    ساری
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    siemens_sx1- n95

پیش گزیده

دقیقا وقتی 20/50 ریخته بودم لرزشماشین بیشترشده بود
    اون ضریب هم به دما بستگی داره اگه تابستونی هستید ضریب بالاتر و اگه خنک تره ضریب پاییتره
    استاندارد sm طیف وسیعی از دما رو شامل میشه و در شرایطمختلف دمایی روغن کاری بهتر انجام میشه
    SX1 is the best
    زنده باد SMO

17. کاربر زیر از دوست گرامی rezasx1 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

chormang (31 May 2010)

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل

پیش گزیده

احمد جان منظورت اینه که الان سنتتیک ریختی؟ چون خودت استادی و میدونی که اگه ارگانیک رو بخوای با سنتتیک عوض کنی باید حتما با فلاش اویل 20 دقیقه بذاری کار کنه تا رسوباتو بکنه و گر نه....
    بله پروفی کار فول سینتیتیک.مرد بزرگ من هم این مسئله رو به تعویض روغنی گوش زد کردم ول گفت برای موتور هایی که قدیمی میریزند و نیاز نیست. در ضمن گفت با ساکشن تمامش رو میکشیم بیرون. منم دل رو زدم به دریا.حس میکنم اشتباه بزرگی کردم.به نظرت الان میشه فلاش اویل استفاده کرد؟

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط rezasx1 مشاهده گفتگو
    دقیقا وقتی 20/50 ریخته بودم لرزشماشین بیشترشده بود
    اون ضریب هم به دما بستگی داره اگه تابستونی هستید ضریب بالاتر و اگه خنک تره ضریب پاییتره
    استاندارد sm طیف وسیعی از دما رو شامل میشه و در شرایطمختلف دمایی روغن کاری بهتر انجام میشه
    رضا جون شما الان چی میریزی؟ 10/30 ؟ توی اصفهان 10/30 کم گیر میاد. حالا شاید ماله اینه که اکثرا 20/50 میریزن.
    آخرین ویرایش به وسیله chormang : 31 May 2010 در 03:25 PM

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند