تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 23 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 295

نام گفتگو: تعميرگاه مجاز گل نمايندگي پيهالز

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

دوتا 206 سوار حرفه اي نشستن پشت ماشينم اولين نكته اي كه بعد از نرمي ماشين گفتن ضعف ترمزام بود!!؟؟واقعا ترمزام بايد چه جوري باشه يعني نمدونم ضعفي كه اين 2 نفر حس كردن درسته يا نه!!

زمان پیوستن
    14 Nov 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    هیوندای آوانته
    گوشی موبایل
    HTC Hero

پیش گزیده

حالا قربون ترمز 206. فرهاد جون شما به حرفشون گوش نده. ترمز به این خوبی داره گل.

3. کاربر زیر از دوست گرامی majid2992 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

F^RH^D (20 April 2009)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

نه مجيد جون منظورم اينه كه نكنه ترمزام ايراد داره ولي چون تا حالا گل ديگه اي سوار نشدم نميتونم مقايسه كنم

زمان پیوستن
    18 Mar 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط F^RH^D مشاهده گفتگو
    نه مجيد جون منظورم اينه كه نكنه ترمزام ايراد داره ولي چون تا حالا گل ديگه اي سوار نشدم نميتونم مقايسه كنم

دوست گلم من تا به حال 2 تا گل داشتم و 2تا 206 تیپ 5 و 6 که البته ترمز جفتشون همونتور که میدونی 4 چرخ دیسک absو البته ترمز 206 خیلی کم و در بضی مواقع بهتر هست ولی من تا به حال مشکلی با ترمز گل نداشتم شکر خدا و دارای قدرت و مانور خوبیه
    این 206 ییها همهشون بد جنسن یه دفه که کد بپرونن وسط بیابون نه ماشین روشن شه نه شیشهها بالا پایین بره خلاصه قفل قفل دیگه گیر به این چیزا نمیدن البطه خدا واسه کسی نیاره

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hamed8295 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

F^RH^D (20 April 2009), james_hetfiel (20 April 2009)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hamed8295 مشاهده گفتگو
    دوست گلم من تا به حال 2 تا گل داشتم و 2تا 206 تیپ 5 و 6 که البته ترمز جفتشون همونتور که میدونی 4 چرخ دیسک absو البته ترمز 206 خیلی کم و در بضی مواقع بهتر هست ولی من تا به حال مشکلی با ترمز گل نداشتم شکر خدا و دارای قدرت و مانور خوبیه
    این 206 ییها همهشون بد جنسن یه دفه که کد بپرونن وسط بیابون نه ماشین روشن شه نه شیشهها بالا پایین بره خلاصه قفل قفل دیگه گیر به این چیزا نمیدن البطه خدا واسه کسی نیاره
    حامد جان حالا ممكنه ترمزام به هر دليلي ضعيف تر از حالت استاندارد براي گل باشه؟؟؟چه جوري ميتونم اينو بفهمم؟؟

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    VW GOL 1.8 ( تیپ 6 صفر میفروشم البته)
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

دوتا 206 سوار حرفه اي نشستن پشت ماشينم اولين نكته اي كه بعد از نرمي ماشين گفتن ضعف ترمزام بود!!؟؟واقعا ترمزام بايد چه جوري باشه يعني نمدونم ضعفي كه اين 2 نفر حس كردن درسته يا نه!!
    آقا شما فک کنم عمرت در پیهالز به مقایسه بین تیپ 5 و گل قد نمیده بساطی داشتیم اونجا ، برو به لینکی که فرستادم چند صفحه بخون خودت در مورد حسادت 206 سوارا همه چیز دستگیرت میشه .

ببیـــــــــــــن فرهاد جون !!!!! تو پستای قبلیت نگفتی مشکل ترمز داری ، بیخودی اونا تو دلتو خالی کردن ، مگه ماشینت صفر نیست؟؟؟؟ پس مشکلی نداره خیالت راحت

http://www.phalls.com/showthread.php?t=15853&page=41

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی james_hetfiel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

F^RH^D (21 April 2009), majid2992 (20 April 2009)

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

البته قدرت پمپ ترمزهاي گل شديداً به دور موتور بستگي داره. در دور موتورهاي بالا قدرت ترمزگيري وحشتناكه طوريكه سپر جلو آسفالت جاده رو ميبوسه. ميتونيد يكبار در سرعت بالاي 120 يكدفعه ترمز بگيريد تا معني مطلب مشخص بشه. در عوض در سرعتهاي خيلي كم كه دور موتور پايينتر از 1500 باشه قدرت ترمزها خيلي افت ميكنه چونكه قدرت موتور بسيار كم ميشه. ميشه گفت پدال ترمز قدرت اصليش رو از موتور ميگيره تا پاي راننده.

11. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MKHSH به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

eysun (21 April 2009), F^RH^D (21 April 2009), james_hetfiel (22 April 2009)

زمان پیوستن
    18 Mar 2007

پیش گزیده

حامد جان حالا ممكنه ترمزام به هر دليلي ضعيف تر از حالت استاندارد براي گل باشه؟؟؟چه جوري ميتونم اينو بفهمم؟؟
    دوست من این اگر پرایدو پزو 405و جمیدونم اینا بود ادم شک به هزار جاش میکرد ولی تا به حال ندیدم تو این کیلومتر مشکل جدی داشته باشه اگر ترمز زیر پات پر و خلاصی نداره خالی نمیکنه به اطراف نمیکشه دستیتم رگلازه مشکلی نداره بدم مامولا اگر ماشین زیاد راه نره و تو سرعتای کم ازش استفاده کنی لنتا اینه میکنه میتون کمی قدرت ترموزو کم کنه
    بازم اگه شکداری ببر نمایندگی بده یه چک کنن

13. کاربر زیر از دوست گرامی hamed8295 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

F^RH^D (21 April 2009)

زمان پیوستن
    05 Mar 2006

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط james_hetfiel مشاهده گفتگو
    آره آقا باید باز بشه ، در داشبورد رو که باز میکنی 6 7 تا پیچه ،؟ اونها رو باز میکنه و روکش ایربگ رو در میاره و چسب میزنه، بالانسر رو خودم هم دقیقا نمی دونم ولی فکر کنم یه چیزیه که به محور عقب وصله و از اسمش پیداست برای حفظ تعادله ، اگه برو بچه ها میدونن به ما بگن خوشحال میشیم

هر کسی را بهر کاری ساختند ، حالا اینا صافکاراش خانمن ، احتمالا تمام کارمندا و کارگرای مونتاژ ایران خودرو هم خانم هستند
    با سلام
    داشبورد من صدا داشت خودم از داخل داشبورد پیچها را باز کردم و روکش ایربگ رو در آوردم اما دیگر نتوانستم روکش ایربگ را به شکل اول جاگزاری کنم هنوز هم داشبورد صدا می دهد اگر ممکن است اینجانب را راهنمائی کنید

زمان پیوستن
    05 Mar 2006

پیش گزیده

با سلام ماشین من 29 هزار کار کرده چند وقتی بود که تسمه پروانه صدا داشت هفته پیش رفتم نمایندگی مشهد عوض کردم نمایندگی می کفت تمام گلها در کیلومتر 28 تا 30 باید تسمه را عوض کنند . در ضمن دونوع تسمه داشت یکی قیمتش 16 و یکی 24 تومن بود اولی المانی و دومی آمریکایی بود و می گفت دومی خیلی بهتر است و برای من هم دومی را عوض کرد می خواستم نظر شما را در این مورد بدانم در ضمن الان نیز از اطراف تسمه کمی صدا دارد ضمن 56 تومن تیز بابت تعویض لنتها گرفت .

16. کاربر زیر از دوست گرامی SABA81 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

sogoli (21 April 2009)

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    VW GOL 1.8 ( تیپ 6 صفر میفروشم البته)
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط SABA81 مشاهده گفتگو
    با سلام
    داشبورد من صدا داشت خودم از داخل داشبورد پیچها را باز کردم و روکش ایربگ رو در آوردم اما دیگر نتوانستم روکش ایربگ را به شکل اول جاگزاری کنم هنوز هم داشبورد صدا می دهد اگر ممکن است اینجانب را راهنمائی کنید
    نقل قول نوشته شده توسط SABA81 مشاهده گفتگو
    با سلام ماشین من 29 هزار کار کرده چند وقتی بود که تسمه پروانه صدا داشت هفته پیش رفتم نمایندگی مشهد عوض کردم نمایندگی می کفت تمام گلها در کیلومتر 28 تا 30 باید تسمه را عوض کنند . در ضمن دونوع تسمه داشت یکی قیمتش 16 و یکی 24 تومن بود اولی المانی و دومی آمریکایی بود و می گفت دومی خیلی بهتر است و برای من هم دومی را عوض کرد می خواستم نظر شما را در این مورد بدانم در ضمن الان نیز از اطراف تسمه کمی صدا دارد ضمن 56 تومن تیز بابت تعویض لنتها گرفت .
    درمورد داشبورد بگم که خیلی سخت نیست جا زدنش البته خود ایربگ خیلی قطعات ظریف آلومینیومی کنارش داره که اگه موقع بازکردن صدمه دیده باشن ممکنه جازدنش رو مشکل کنن ولی خیلی جا زدنش زور نمیخواد ، شما پین های بالا و پایین روکش رو یکم بررسی کن ، فکر کنم اول قسمت بالا رو باید از زیر جا بندازی و بعد هم پیچها رو ببندی .

میدونی چیه آقا ، آلمانی و آمریکایی بودنش بنظر هیچ اهمیتی نداره ، مهم نو بودن یه قطعه لاستیکیه، حتما مطمئن شو که تسمه نو میندازه برات

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    New Mazda 3
    گوشی موبایل
    iPhone 5

پیش گزیده

لازم میدونم به اطلاع دوستان جدیدترمون برسونم که توی این سایت با هر نوع پست خارج از موضوع تاپیک یا فاقد بار علمی لازم برخورد میشه.
    در صورت مشاهده انحراف مجدد تاپیک با کاربران خاطی برخورد خواهد شد.

با سپاس
    .Strength comes from inner calm

A good photograph is knowing where to stand. Ansel Adams

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

سلام
    بچه ها يادتونه در مورد دير گاز خوردن ماشينم تو سر بالايي ها موقع شروع حركت باهاتون صحبت كردم؟؟!!ديروز 2 بار. اولش كه ماشينو روشن كردم اين اتفاق افتاد جوري كه ماشين ميخواست خاموش بشه؟!!

صفحه 3 از 23 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد