تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 23 اولاول 12345678912 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 295

نام گفتگو: تعميرگاه مجاز گل نمايندگي پيهالز

زمان پیوستن
    18 Mar 2007

پیش گزیده

دوستان سلام اقا تا این بحث گاز خوردن و نخوردن بازه لطفا یه دوست وسواسی مثل من جک کنه ببینین تو ماشینای شما اگر ماشین گرم باشه خاموشش کنین بد از مثلا نیم ساعت که روشنش میکنین دور موتور در اول حرکت جند بار افت میکنه بد میاد سر جاش میره رو 700

بدم دوستان توی گل نمیدونم ولی در تمام ماشینهای انزکتور که ای سی یودخالت در تقسیم برق شمعها به صورت مستقیم نداره و ماشین دارای دلکو هست به صورت مشهود که گلم مثل این دسته است
    سنسوری در کتار دریجه گاز هست که سنسور دریچه گاز نام دارد و وضیفش انتقال پیام مربوط به میزان باز بودن دریچه گاز به ای سی یو و نهایتا فرمان به انزکتور هاست در واقع یه پتانسیل متره
    که هرجه گار بدی ولتاز بیشتری از خودش عبور میده و اگر این قطعه خراب باشه این مشکل پیش میاد
    ینی ماشین دیر گاز میخوره معمولا هم تو دیاگ خرابیشو نشون نمیده حالا تو گل گلی نمیدونم داره یا نه

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

كم حساس بوديم كه اين تاپيك حساسيتمونو ... كرد. عرض كنم ديروز پرايد اخوي دستم بود . با دنده 2 به راحتي از زمين بلند ميشد بعد كه پياده شدم و گلم رو سوار شدم ديدم بايد موقع حركت حتما با دنده 1 شروع به حركت كنم و دنده 2 كم جونه. (البته وقتي ماشين تو سربالايي باشه) تا حالا دقت نكرده بودم. ميخواستم ببينم گل پسر شما هم اينجوريه؟

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

دوستان سرويس هاي دوره اي گارانتي هر كاري كه رو ماشين انجام بدن اجرتشو ميگيرن؟؟!!حتي خرابي هايي كه شامل گارانتي ميشه؟؟

زمان پیوستن
    08 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    VW GOL 1.8
    گوشی موبایل
    Sony Erricson M600i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط F^RH^D مشاهده گفتگو
    دوستان سرويس هاي دوره اي گارانتي هر كاري كه رو ماشين انجام بدن اجرتشو ميگيرن؟؟!!حتي خرابي هايي كه شامل گارانتي ميشه؟؟
    تقریبا همینطوریه

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    VW GOL 1.8 ( تیپ 6 صفر میفروشم البته)
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

سلام به همگی
    امروز صبح ساعت 7 ماشین رو بردم شیخ بهایی برای سرویس 30000 ، بعنوان هشتمین مورد عجایب جهان بگم که ظهر تحویل داد!!!!!!!!!! من خودم رو برای لااقل یک روز بی ماشینی آماده کرده بودم

چیز عجیب دیگه اینکه بعد از 30000 تا هنوز لنتهام رو عوض نکرده!!!!!!! ترسیدم گفتم نکنه بازدید نکرده که به اصرار دوباره بازدید کرد . گفت رانندش خوب بوده نیازی به تعویض نداشته

نمایندگی شیخ بهایی هم کل دکوراسیونش رو داره با نمایندگی های آسان موتور هماهنگ میکنه ، خدا بخیر کنه

حدود 95 تومن خرجش شد

زمان پیوستن
    08 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    VW GOL 1.8
    گوشی موبایل
    Sony Erricson M600i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط james_hetfiel مشاهده گفتگو
    سلام به همگی
    امروز صبح ساعت 7 ماشین رو بردم شیخ بهایی برای سرویس 30000 ، بعنوان هشتمین مورد عجایب جهان بگم که ظهر تحویل داد!!!!!!!!!! من خودم رو برای لااقل یک روز بی ماشینی آماده کرده بودم

چیز عجیب دیگه اینکه بعد از 30000 تا هنوز لنتهام رو عوض نکرده!!!!!!! ترسیدم گفتم نکنه بازدید نکرده که به اصرار دوباره بازدید کرد . گفت رانندش خوب بوده نیازی به تعویض نداشته

نمایندگی شیخ بهایی هم کل دکوراسیونش رو داره با نمایندگی های آسان موتور هماهنگ میکنه ، خدا بخیر کنه

حدود 95 تومن خرجش شد
    این طوری که شما میگید بردن به نمایندگی مرکزی اشتباه محض هست! اونجا خیلی بی انصافن! رو سرویس 10000 تا لنتامو عوض کردن 120000 تومنم از ما گرفتن! حاضرم 1 هفته ماشین نداشته باشم پول یامفت ندم به نمایندگی مرکزی!

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط eysun مشاهده گفتگو
    این طوری که شما میگید بردن به نمایندگی مرکزی اشتباه محض هست! اونجا خیلی بی انصافن! رو سرویس 10000 تا لنتامو عوض کردن 120000 تومنم از ما گرفتن! حاضرم 1 هفته ماشین نداشته باشم پول یامفت ندم به نمایندگی مرکزی!
    البته من نمایندگی مرکزی نبردم تاحالا ولی دفعه پیش هم که با شما حرفشو میزدیم خیلی شاکی بودی برای همین نبردم من
    یکی از همکارام ماشینش رو برای صافکاری برده بود مرکزی میگفت کارشناس قیمت صافکاریش یه خانمه !!! البته صافکارهاش هم ظاهرا تعریفی ندارند چون بعد از یک هفته تمام رنگ کاپوت و سپرش پوسته پوسته شده بود!!!!!!!

نمی خوام تبلیغ بیخودی کنم برای این نمایندگی ولی لااقل تو این 7 8 سالی که سیلو و گلمون رو بردیم اونجا ، بغیر از معطلی مسئله خاصی نداشتیم باهاش. البته با ماشینامون خوب رفتار کردیم (پدرم شدیدا مراعات میکنه و من هم نه اهل سرعتم نه لایی نه ...) و انتظار مشکل هم نداشتیم ولی گرونی خدمات گل در برابر ارزونی مسائل سیلو یکم برامون غیر منتظره بود.
    مثلا یه مدت بوی بنزین شدید میومد تو اتاق ( سیلو) که چند بار بردیم نتونست مشکل رو حل کنه ولی هیچوقت بیخودی شیلنگ و پمپ بنزین و ..... عوض نکرد که بیخودی خرج بذاره رو دستمون ، آخر سر هم مشکل رو فهمید و با یه قطعه 2000 تومنی درست شد.

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MKHSH مشاهده گفتگو
    كم حساس بوديم كه اين تاپيك حساسيتمونو ... كرد. عرض كنم ديروز پرايد اخوي دستم بود . با دنده 2 به راحتي از زمين بلند ميشد بعد كه پياده شدم و گلم رو سوار شدم ديدم بايد موقع حركت حتما با دنده 1 شروع به حركت كنم و دنده 2 كم جونه. (البته وقتي ماشين تو سربالايي باشه) تا حالا دقت نكرده بودم. ميخواستم ببينم گل پسر شما هم اينجوريه؟
    آقا موقع تحویل ماشین یادمه مسئول تحویل گفت از راه افتادن با دنده 2 خودداری کنید البته دلیلش رو نپرسیدم ولی یکی دو بار که این کار رو کردم من هم تجربه مثل شما رو داشتم.

پول اجرت رو که حتما میگیرن چون سرویسهای دوره ای ( مواردی که تو چک لیستشون دارن ) جزو گارانتی محسوب نمیشه، پول قطعات مصرفی مثل روغن ها و فیلتر ها و بستهای اگزوز و لنت و از این قبیل رو هم میگیرن. میمونه موارد دیگه که مثلا جلو داشبورد من صدا میداد یکبار ، بالانسر عقب جیر جیر میکرد یا درها رگلاژ نبود یا دسته دنده میلرزید که این موارد رو با گارانتی حساب کرد.

9. کاربر زیر از دوست گرامی james_hetfiel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

F^RH^D (19 April 2009)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

پس من براي 5000 تا كه سرويس مهمي هم هست ببرم شيخ بهايي؟؟چون من هم صداي داشبورد دارم. دستگيره در جلو شاگرد يكي از پيم هاش شكسته ولي باز ميكنه درو.قفل در عقب خرابه از تو قفلش بازو بسته نميشه!! روز اول كه داشتم تحويل ميگرفتم خراب بود چند ساعت به خاطرش معطل شدم آخرش اورد ديدم خار رو دري جا نرفته ميگفت ببر 5000 تا بيا درستش ميكنيم خلاصه به زور خارو درست كرد قفلش دوباره خراب شده!!....

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

پس من براي 5000 تا كه سرويس مهمي هم هست ببرم شيخ بهايي؟؟چون من هم صداي داشبورد دارم. دستگيره در جلو شاگرد يكي از پيم هاش شكسته ولي باز ميكنه درو.قفل در عقب خرابه از تو قفلش بازو بسته نميشه!! روز اول كه داشتم تحويل ميگرفتم خراب بود چند ساعت به خاطرش معطل شدم آخرش اورد ديدم خار رو دري جا نرفته ميگفت ببر 5000 تا بيا درستش ميكنيم خلاصه به زور خارو درست كرد قفلش دوباره خراب شده!!....
    اگه حوصله داری از 6:30 بری و شاید یه روز ماشین نداشته باشی خوب ببری بد نیست ، تا مرکزی رفتن بره من تنبل البته سخت هم هست علاوه بر اینکه بچه ها خیلی دل خوشی ازش ندارن

اگه داشبوردت (طرف شاگرد! ) صدا میده برای اینه که چسب های دور روکش ایربگ رو منظم نچسبوندن ( چسب هایی که مانع اصطکاک قطعات آهنی و پلاستیکی میشه) برای من رو تقریبا بار دهم درست کرد ولی اگه فکر میکنی مشکل همینه بهش بگو از اون چسب نواری کلفت ها که دورش سبزه دوباره بزنه درست میشه.

بازم در خدمتم

12. کاربر زیر از دوست گرامی james_hetfiel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

F^RH^D (19 April 2009)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

اگه حوصله داری از 6:30 بری و شاید یه روز ماشین نداشته باشی خوب ببری بد نیست ، تا مرکزی رفتن بره من تنبل البته سخت هم هست علاوه بر اینکه بچه ها خیلی دل خوشی ازش ندارن

اگه داشبوردت (طرف شاگرد! ) صدا میده برای اینه که چسب های دور روکش ایربگ رو منظم نچسبوندن ( چسب هایی که مانع اصطکاک قطعات آهنی و پلاستیکی میشه) برای من رو تقریبا بار دهم درست کرد ولی اگه فکر میکنی مشکل همینه بهش بگو از اون چسب نواری کلفت ها که دورش سبزه دوباره بزنه درست میشه.

بازم در خدمتم
    آره داداش سمت شاگرده.يعني داشبورد بايد باز شه؟؟يه سوال ديگه--بالانسر عقب چيه؟؟!!

زمان پیوستن
    08 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    VW GOL 1.8
    گوشی موبایل
    Sony Erricson M600i

پیش گزیده

البته من نمایندگی مرکزی نبردم تاحالا ولی دفعه پیش هم که با شما حرفشو میزدیم خیلی شاکی بودی برای همین نبردم من
    یکی از همکارام ماشینش رو برای صافکاری برده بود مرکزی میگفت کارشناس قیمت صافکاریش یه خانمه !!! البته صافکارهاش هم ظاهرا تعریفی ندارند چون بعد از یک هفته تمام رنگ کاپوت و سپرش پوسته پوسته شده بود!!!!!!!

نمی خوام تبلیغ بیخودی کنم برای این نمایندگی ولی لااقل تو این 7 8 سالی که سیلو و گلمون رو بردیم اونجا ، بغیر از معطلی مسئله خاصی نداشتیم باهاش. البته با ماشینامون خوب رفتار کردیم (پدرم شدیدا مراعات میکنه و من هم نه اهل سرعتم نه لایی نه ...) و انتظار مشکل هم نداشتیم ولی گرونی خدمات گل در برابر ارزونی مسائل سیلو یکم برامون غیر منتظره بود.
    مثلا یه مدت بوی بنزین شدید میومد تو اتاق ( سیلو) که چند بار بردیم نتونست مشکل رو حل کنه ولی هیچوقت بیخودی شیلنگ و پمپ بنزین و ..... عوض نکرد که بیخودی خرج بذاره رو دستمون ، آخر سر هم مشکل رو فهمید و با یه قطعه 2000 تومنی درست شد.
    آره یه خانومس کارشناسش! نمایندگی مرکزی به نظر من فقط علافیش کمه! دفعه پیش به طرف گفتم داشبوردم به صدا افتاده گفت کاریش نمیشه کرد! گفتم دوستام میبرن شیخ بهایی آچار کشی میکنه! گفت نداریم یه همچین چیزی! دیگه خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

آره داداش سمت شاگرده.يعني داشبورد بايد باز شه؟؟يه سوال ديگه--بالانسر عقب چيه؟؟!!
    آره آقا باید باز بشه ، در داشبورد رو که باز میکنی 6 7 تا پیچه ،؟ اونها رو باز میکنه و روکش ایربگ رو در میاره و چسب میزنه، بالانسر رو خودم هم دقیقا نمی دونم ولی فکر کنم یه چیزیه که به محور عقب وصله و از اسمش پیداست برای حفظ تعادله ، اگه برو بچه ها میدونن به ما بگن خوشحال میشیم

نقل قول نوشته شده توسط eysun مشاهده گفتگو
    آره یه خانومس کارشناسش! نمایندگی مرکزی به نظر من فقط علافیش کمه! دفعه پیش به طرف گفتم داشبوردم به صدا افتاده گفت کاریش نمیشه کرد! گفتم دوستام میبرن شیخ بهایی آچار کشی میکنه! گفت نداریم یه همچین چیزی! دیگه خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!
    هر کسی را بهر کاری ساختند ، حالا اینا صافکاراش خانمن ، احتمالا تمام کارمندا و کارگرای مونتاژ ایران خودرو هم خانم هستند

16. کاربر زیر از دوست گرامی james_hetfiel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

F^RH^D (20 April 2009)

صفحه 2 از 23 اولاول 12345678912 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند