تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 23 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 295

نام گفتگو: تعميرگاه مجاز گل نمايندگي پيهالز

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده تعميرگاه مجاز گل نمايندگي پيهالز

مشكلات فني خودروي خود و تجربه تان از راه حل اون مشكل و روش جلوگيري از بروز آنها را اينجا مطرح كنيم تا حده اقل اين مشكل براي بقيه گل سواران اتفاق نيافتد يا به راحتي حل شود.هر كسي هم كه به مشكلي بر ميخوره ميتونه از بقيه دوستان راهنمايي بگيره.
    آخرین ویرایش به وسیله F^RH^D : 7 April 2009 در 10:49 AM

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

دوستان كار نمايندگي مركزي براي گارانتي و سرويس هاي دوره اي چطوره؟؟من ميخوام سرويس 5000 برم جاده مخصوص به محل كارم نزديكتره؟؟ولي كيفيت كار برام مهمتره..چون گل پسرمون ايراد زياد داره!اولين بار هر نمايندگي بري دفعات بعدم بايد همونجا بريم؟

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

بهتره اول شما ايرادات گل پسرتون رو بفرماييد تا دوستان راهنمائيتون بكنند. ولي تا جائيكه من ميدونم نمايندگي مركزي سريعتر كارتون رو انجام ميده به شرطي كه وقت قبلي گرفته باشيد. ولي نمايندگي بم كو تو شيخ بهايي دقتش زياد ولي براي رفع يك ايراد كوچك ماشينتون بايد مدتي بخوابه.

4. کاربر زیر از دوست گرامی MKHSH به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

F^RH^D (13 April 2009)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

آقا ممنون از راهنماييت خيلي گلي مثل ماشينت
    پس نماييندگي مركزي از لحاظ كيفيت كار(تعميرات) خوبه.
    والا اين گل ما چنتا ايراد داره كه يكيش اينه كه توي دنده 3 بعضي وقات دنده از جا در ميره!!؟
    دوم اينكه وقتي تو يك خيابان سر بالايي و شلوغ هستم كه بايد متوقف بشم و از دنده يك شروع به حركت كنم وقتي ميخوام نيم كلاچ كنم ماشين گاز نميخوره(دير گاز ميخوره) مثل اينكه داره خفه ميكنه جون نداره و سخت راه ميوفته ماشين يكم عقب ميره (نيم كلاچ كردن بلدم )اين ماشين با اين موتور نبايد اينجوري باشه...كسي گلش اين حالت ميشه!!!
    يكسرس مشكلات ديگه مثل درب صندوق ومصرفم وكيلومتر شمارم و...هستش كه فكر نميكنم مهم باشه.
    ولي خدايي ماشين دوست داشتنيي يعني هرچي بيشتر سوارش ميشيد بيشتر دوسش داري
    آخرین ویرایش به وسیله F^RH^D : 13 April 2009 در 04:56 PM

زمان پیوستن
    29 Jul 2005
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    Rio-Pars
    گوشی موبایل
    Omnia I900

پیش گزیده

فرهاد جان این مشکل خفه کردن ماشینت رو من هم تو ریوی خودم دارم تا الانم تمام اونایی که ادعا د و کلی هم دم و دستگاه داشتن جز اینکه وقتم رو بگیرن و هزینه الکی بتراشن هیچ کاری نکردند تو رو خدا اگه دیدی مشکل از کجاست تو یه پیغام خصوصی برای من هم بزار که ببینم مال من هم رفع میشه یا نه
    همه هم اولش میرن سراغ شمع و صافی بنزین و استپرموتور که ایراد از هیچکدوم اینا نیست (تو مال من که اینجوری بود) و چون این مشکل فقط یه وقتایی پیش میاد میگن گیر بیخود نده ولی خودت این مشکل رو داری و میدونی چه عذابیه
    با تشکر و سپاس
    در تصاویر حكاكی شده بر سنگهای تخت جمشید هیچكس عصبانی نیست. هیچكس سوار بر اسب نیست. هیچكس را در حال تعظیم نمیبینید. هیچكس سر افكنده و شكست خورده نیست .هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست و هیچ تصویر خشنی در آن وجود ندارد . از افتخارهاي ایرانیان این است كه هیچگاه برده داری در ایران مرسوم نبوده است در بین صدها پیكره تراشیده شده بر سنگهای تخت جمشید حتی یك تصویر برهنه و عریان وجود ندارد

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط F^RH^D مشاهده گفتگو
    والا اين گل ما چنتا ايراد داره
    1- توي دنده 3 بعضي وقات دنده از جا در ميره!!؟
    2- وقتي تو يك خيابان سر بالايي و شلوغ هستم كه بايد متوقف بشم و از دنده يك شروع به حركت كنم وقتي ميخوام نيم كلاچ كنم ماشين گاز نميخوره(دير گاز ميخوره) مثل اينكه داره خفه ميكنه جون نداره و سخت راه ميوفته ماشين يكم عقب ميره (نيم كلاچ كردن بلدم )اين ماشين با اين موتور نبايد اينجوري باشه...كسي گلش اين حالت ميشه!!!
    3- درب صندوق
    4-مصرفم وكيلومتر شمارم و...هستش كه فكر نميكنم مهم باشه.
    مورد 1- زير چرمي دسته دنده يك توپي هست كه قابل تنظيمه و عملكرد شما رو با ميله اي كه از سوراخ زير كنسول (جا ليواني) عبور كرده به گيربكس جلو هدايت ميكنه. بهتره بديد نمايندگي يا مكانيك قابل اطمينان اين توپي رو براتون جابجا كنه. البته اگر ماشينتون نو باشه اين مشكل با مروره زمان حل خواهد شد.( بخاطر مستعمل شدن توپي) ضمنا موقع تعويض دنده حتما كلاج رو تا ته فشار دهيد يا بديد يك مكانيك يا خودتون با پيچ تنظيم بغل موتور كمي كلاج رو جمع كنيد. من اين كار رو كردم و راضيم.
    مورد 2- حداقل توان مطلوب موتور گل در دور موتور 2500 بدست مي آيد به عبارتي اگر موقع حركت در سربالايي با دور موتور زير 2500 نيم كلاچ كنيد توان مطلوبي از موتور نخواهيد گرفت. چنانچه در ريو و آوانته بخاطر بالا بودن دور موتور حداقل توان مطلوب در 3000 بدست مي آيد. (توصيه مي كنم با حداقل توان مطلوب، توان در حد بهره برداري و توان نهايي آشنا شويد).
    مورد 3- اگر مشكل با باز شدنش هست راه حلش رو قبلا در تاپيك مربوطه گفتم (افزايش ضخامت ضربه گير هاي درب صندوق عقب)
    مورد 4- مشكل شفاف نيست.

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MKHSH به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

F^RH^D (14 April 2009), sogoli (14 April 2009)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

MKHSH جان ممنون از راهنمايي هاي خوبت.در مورد خفه كردن مشكل انجاست كه سخت گاز ميخوره تو همچون شرايطي يعني انگار دور موتور كند تر از حالت معمولي بالا ميره!!و اين باعث ميشه چند ثانيه گاز رو نگه داري!!كه يا ميري عقب يا اگر بخواي خيلي سريع عمل كني خاموش ميكني(كه من تا حالا نكردم).ولي اين مشكل فقط تو سر بالايي ديده ميشه!!!!
    راجع به درب صندوقم راستشو بخواي درست متوجه نشدم چيكار بايد بكنم نمايندگي نمكنه برام؟؟
    مصرف بنزينم حدود 10-11 كه بايد نمايندگي حلش كنه.
    راستي تو سرعت 140-150 انگار شيشه پايينه انقدر صداي باد ميپيچه تو ماشين؟؟!!

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

MKHSH جان ممنون از راهنمايي هاي خوبت.در مورد خفه كردن مشكل انجاست كه سخت گاز ميخوره تو همچون شرايطي يعني انگار دور موتور كند تر از حالت معمولي بالا ميره!!و اين باعث ميشه چند ثانيه گاز رو نگه داري!!كه يا ميري عقب يا اگر بخواي خيلي سريع عمل كني خاموش ميكني(كه من تا حالا نكردم).ولي اين مشكل فقط تو سر بالايي ديده ميشه!!!!
    راجع به درب صندوقم راستشو بخواي درست متوجه نشدم چيكار بايد بكنم نمايندگي نمكنه برام؟؟
    مصرف بنزينم حدود 10-11 كه بايد نمايندگي حلش كنه.
    راستي تو سرعت 140-150 انگار شيشه پايينه انقدر صداي باد ميپيچه تو ماشين؟؟!!
    سخت گاز ميخوره : اگر منظورتون يك ثانيه مكثيه كه بعد از فشار پدال گاز موقع حركت از ايست رخ ميده طبيعيه و علت اون پردازش اطلاعات در ECU فولكسه تا با طرز فشار پدال مشخص بشه كه هدف راننده يك رانندگي اسپرته يا يك رانندگي آرام. در حالت اول دريچه پاشش سوخت بيشتر باز ميشه و مصرف سوخت تا 11 هم ميرسه ولي در حالت دوم مصرف 9 ليتر براي صد كيلومتر رانندگي داخل شهر خواهد بود.
    براي رانندگي اسپرت اگر موقع حركت پدال گاز را تا ته فشار دهيد پاشش سوخت زياد موجب خفگي موتور ميشه لذا بهتره اول با فشار يكنواخت پدال گاز دور موتور را به بالاي 3000 رسانده و نيم كلاج با شتاب زياد حركت كنيد.
    براي رانندگي آرام بهتر است پدال گاز را مديريت كنيد و به مقداري كه موتور ميخواهد سوخت رساني كنيد تا مصرف بهينه 9 ليتر داخل شهر و 7.5 ليتر خارج شهر داشته باشيد.
    اگر حين رانندگي آرام تصميمتان عوض شد و خواستيد اسپرت رانندگي كنيد در دور موتور 2500 تا 3000 پا را يكبار كامل از روي پدال برداشته و بلافاصله پدال گاز را تا ته فشار دهيد.
    همين اشوه هاي فولكسه كه عاشقان فولكس رو كشته
    در مورد صداي باد كدام ماشين زير 30 ميليون رو ميشناسي كه در 150 تا صداي باد نداشته باشه. دوست عزيز شما هم مثل من يك فولكس سوار حساسي هستيد.

در مورد صندوق پران به آدرس زير سر بزنيد
    http://www.phalls.com/showthread.php?t=47148&page=25
    آخرین ویرایش به وسیله mehdizadeh04 : 14 April 2009 در 11:11 AM دلیل: ادغام 2 پست پیاپی

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MKHSH به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

F^RH^D (14 April 2009), sogoli (14 April 2009)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

MKHSH جون درسته حرفات كاملا علمي و درسته با هاشون موافقم. ولي مشكل منو حل نميكنه !!چون من هر دو حالت رو امتحان كردم!!مشكل اون تاخير است كه فقط تو سر بالايي پيش مياد.ميدوني مثل اين ميمونه كه ماشين با 3 سياندر كار ميكونه كشش ماشين كم كيشه؟؟!!

هيچ گل سوار ديگه اي بوده كه اين مشكلو داشته باشه؟؟!!
    آخرین ویرایش به وسیله Super Oli : 20 April 2009 در 11:17 PM دلیل: Merge

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

MKHSH جون درسته حرفات كاملا علمي و درسته با هاشون موافقم. ولي مشكل منو حل نميكنه !!چون من هر دو حالت رو امتحان كردم!!مشكل اون تاخير است كه فقط تو سر بالايي پيش مياد.ميدوني مثل اين ميمونه كه ماشين با 3 سياندر كار ميكونه كشش ماشين كم كيشه؟؟!!
    من فقط ميترسم پولتون رو حروم كنيد. چون بعضي وقتها حساسيت بيش از حد كار دست آدم ميده مخصوصا اين نمايندگيها كه دستمزدهاي الكي از آدم ميگيرند. ولي اگر تا اين حد به مشكلدار بودن موتور اطمينان داريد توصيه ميكنم:
    1- شمع و وايرها رو كنترل كنيد
    2- استپر موتور رو تميز كنيد.
    3- بستهاي درب دلگو-مگنت رو محكم كنيد.
    4- صافي بنزين رو تعويض كنيد
    5- فيلتر هوا رو چك كنيد.
    6- روغن موتور رو هم كه انشاء ا...
    اگر حل نشد اقدام اساسي بكنيد (بازنگري موتور)

زمان پیوستن
    14 Nov 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    هیوندای آوانته
    گوشی موبایل
    HTC Hero

پیش گزیده

هيچ گل سوار ديگه اي بوده كه اين مشكلو داشته باشه؟؟!!
    سال پیش یکی از دوستام گل پسرش گاز با تاخیر می خورد و تو سربالایی ها مشکل داشت رفتیم باهاش نمایندگی مرکزی نشون بدیم. یکی از تعمیرکاراشون نشست پشت ماشین چند تا دور زد بعد گفت ماشین داره با سه تا سیلندر کار می کنه. فوری دیاگ زد و گفت یه کوئلش سوخته. بعد که باز کرد گفت سیم پیچیش ایراد داشته به مرور زمانم سوخته. خلاصه عوض کرد تازه ماشین حال اومده بود. دیگه تا الانم هیچ مشکلی نداشته.
    کلی هم بهمون سفارش کرد وسایل برقی اضافی رو ماشین نصب نکنیم بهتره مثل زنون و سیستم صوتی و ...

15. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی majid2992 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

F^RH^D (15 April 2009), MKHSH (15 April 2009)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

مجيد جان مرسي MKHSH جان از شما هم ممنونم ولي اين مواردي كه گفتي ميتونم بازرسي كنم با در نظر گرفتن كاركرد ماشينمه كه 3500 كيلومتره؟؟!!

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    VW GOL 1.8 ( تیپ 6 صفر میفروشم البته)
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

والا اين گل ما چنتا ايراد داره كه يكيش اينه كه توي دنده 3 بعضي وقات دنده از جا در ميره!!؟
    دوم اينكه وقتي تو يك خيابان سر بالايي و شلوغ هستم كه بايد متوقف بشم و از دنده يك شروع به حركت كنم وقتي ميخوام نيم كلاچ كنم ماشين گاز نميخوره(دير گاز ميخوره) مثل اينكه داره خفه ميكنه جون نداره و سخت راه ميوفته ماشين يكم عقب ميره (نيم كلاچ كردن بلدم )اين ماشين با اين موتور نبايد اينجوري باشه...كسي گلش اين حالت ميشه!!!
    يكسرس مشكلات ديگه مثل درب صندوق ومصرفم وكيلومتر شمارم و...هستش كه فكر نميكنم مهم باشه.
    سلام به دوستان گل گل سوارم

در مورد مشکل گاز خوردن بگم که من 4 5 بار تو سربالایی اوین این مشکل رو داشتم فقط ، حدود چند ماهیه نشد دیگه اینطوری ، از نمایندگی پرسیدم گفت تاخیر جزیی ECU هستش همونطور که MKHSH عزیز گفت.
    فرهاد جان ماشین من اول که تحویل گرفتم صدی 15 تا میسوزوند، اصلا نگران نباش تنظیم موتور درستش میکنه
    درب صندوق هم بعد سیستمش همینه که بعد از چند ثانیه نیمه قفل میشه

صفحه 1 از 23 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند