تبليغات در پي‌هالز

صفحه 10 از 10 اولاول ... 345678910
نمایش نتایج 118 به 127 از 127

نام گفتگو: عینک های آفتابی

زمان پیوستن
    07 May 2011

پیش گزیده

سلام
    مهردادجان من برای تشخیص اصل از فرع چند تا عکس میگذارم. اگرچه باز هم ممکنه این برادران چینی ...
    این عکسها مربوط به سری Aviator 3025 هست. ببخشید اگر بد کیفیته با موبایل گرفتم:
    شکل کلی عینک:

جعبه و وسایل همراه:

قسمتهایی که نام ری بن وجود دارد. مهمترین بخش همون عکسیه که با مستطیل قرمز مشخص کردم. میبایست در راستای دسته و نه بالاتر و یا پایینتر، حروف RB به فرم مارک ری بن وجود داشته باشه. متاسفانه در عکس خوب نیفتاده چون بی رنگ هست.

آخرین ویرایش به وسیله masoud687 : 7 April 2012 در 02:30 PM

2. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی masoud687 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alish_2006 (8 April 2012), arash99ir (7 April 2012), ehsan-inventor (8 April 2012), Mehrdad_jafari89 (7 April 2012), Nomad (7 November 2012), PAYAM (9 April 2012)

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پيكاپ فوتون ديزلي 4X4
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 1020

پیش گزیده

خیلی ممنونم مسعود جان!عالی و کامل بود...
    مسعود جان این عینکی که شما عکسش رو گذاشتید قیمتش چقدر هست؟

4. کاربر زیر از دوست گرامی Mehrdad_jafari89 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

masoud687 (7 April 2012)

زمان پیوستن
    07 May 2011

پیش گزیده

یه نکته‌ی دیگه هم نوشته‌ی حک شده زیر پل عینک که وقتی عینک رو به سمت خودتون گرفتید و میچرخونید نوشته‌ها رو باید بتونید درست بخونید و برعکس نباشه

در تمامی مراحل چک کردن به کیفیت حک یا پرینت بشدت دقت کنید.
    روی دکمه‌ی کیف عینک باید اسم ری بن هم حک شده باشه.
    نکات ظریف دیگه‌ای هم هست که از حوصله‌ی بحث خارجه. اگر دوستی خواستند انتخاب کنند پ خ کنند تا بیشتر راهنماییشون کنم
    موفق باشید

6. کاربر زیر از دوست گرامی masoud687 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ehsan-inventor (8 April 2012)

زمان پیوستن
    07 May 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mehrdad_jafari89 مشاهده گفتگو
    خیلی ممنونم مسعود جان!عالی و کامل بود...
    مسعود جان این عینکی که شما عکسش رو گذاشتید قیمتش چقدر هست؟
    خواهش میکنم.
    پارسال سیصد و اندی بود که امسال به نزدیکای 500 هم احتمالا رسیده. به انصاف فروشنده ربط داره. این سری با توجه به پولارایز بودن یا جنس فریمش بین 120 تا 200 دلار قیمت داره.
    راستی مهرداد جان یه سری عینک با مارک AO optical هم هست. کیفیت و قیمت خوبی داره.کاناداییه. حداقلش اینه که میدونی طرح نیست.
    یه شرکت هم هست که یه سری محصولات زیر مجموعه luxottica که شامل ری بن و غیره هم میشه رو وارد میکنه. اسمش گلدانه عینک پارته. توگوگل جستجو کنید میاد. تماس بگیرید شاید هنوز محصولات اصل رو وارد کنند. انشالا هر چی میخری با دل خوش باشه.
    آخرین ویرایش به وسیله masoud687 : 7 April 2012 در 08:49 PM

زمان پیوستن
    17 Sep 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    satio << p1 << w810

پیش گزیده

من ميخوام يه عينك آفتابي بخرم بدم برام شيشه بندازن با شماره چشم خودم. ميخواستم بدونم شيشه پولاريزه هم براي اين كار وجود داره؟ يا فقط شيشه هاي طبي رنگي ميندازن روي عينك؟
    امكانش هست شيشه خود عينك را هم بتراشن و طبي كنن؟ با توجه به اينكه شماره چشم من هم بيشتر از 1.5 نيست؟

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    جاي خوش اب و هوايي نيست!!!
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehrdad_zero مشاهده گفتگو
    من ميخوام يه عينك آفتابي بخرم بدم برام شيشه بندازن با شماره چشم خودم. ميخواستم بدونم شيشه پولاريزه هم براي اين كار وجود داره؟ يا فقط شيشه هاي طبي رنگي ميندازن روي عينك؟
    امكانش هست شيشه خود عينك را هم بتراشن و طبي كنن؟ با توجه به اينكه شماره چشم من هم بيشتر از 1.5 نيست؟
    چند ماه پیش مادرم یکی گرفت پولاریزه هم بود
    شماره چشمش هم فک کنم همین حدودای شما بود...اما شیشه عینک را تراش ندادن...فرم عینک را انتخاب می کنید با درصد رنگی بودنی که نیاز دارید و براتون می سازند...طول هم میکشه ساختش

10. کاربر زیر از دوست گرامی farshad_1988 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehrdad_zero (23 October 2012)

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

قیمت عینک دودی الان خیلی رفته بالا....مخصوصا برند های معروف که یه مدل معمولیشون را دیگه زیر 500 تومن نمی تونید پیدا کنید
    اما هنوز هم میشه با حدود 100 تومن عینک اصل خرید...برند هایی که زیاد معروف نیستند اما حداقل کیفیت خوبی دارند و برای چشم مضر نیستند

12. کاربر زیر از دوست گرامی farshad_1988 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehrdad_zero (23 October 2012)

زمان پیوستن
    17 Sep 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    satio << p1 << w810

پیش گزیده

مضر بودن و نبودنش كه ديگه خيلي مهم نيست چون من ميخوام بدم شيشش را برام عوض كنند.فقط جنس فرمش خوب باشه و قشنگ باشه كافيه.
    ديروز رفته بودم در مغازه يه آشنا يه عينك پسنديدم مارك پليس .اول اينكه تابلو بود تقلبيه ميگفت 130 تومن.بعد هم بهش گفتم ميخوام شيشه طبي بندازم گفت پولاريزه نداره.حدس زدم داره چرت و پرت ميگه يه طوري پيچوندمش و از مغازش اومدم بيرون.

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehrdad_zero مشاهده گفتگو
    مضر بودن و نبودنش كه ديگه خيلي مهم نيست چون من ميخوام بدم شيشش را برام عوض كنند.فقط جنس فرمش خوب باشه و قشنگ باشه كافيه.
    ديروز رفته بودم در مغازه يه آشنا يه عينك پسنديدم مارك پليس .اول اينكه تابلو بود تقلبيه ميگفت 130 تومن.بعد هم بهش گفتم ميخوام شيشه طبي بندازم گفت پولاريزه نداره.حدس زدم داره چرت و پرت ميگه يه طوري پيچوندمش و از مغازش اومدم بيرون.
    اره بابا 130 تومنی که اصل نیست مارک پلیس...
    ولی روی هر فرمی نمیشی شیشه نداخت...بستگی به قطر شیشه عینک باید فرم بخرید
    یه جای خوب برو که زیاد پول میدی تمیز در بیارن برات

15. کاربر زیر از دوست گرامی farshad_1988 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehrdad_zero (24 October 2012)

زمان پیوستن
    25 Jul 2005
    شهر
    Bandar-e-Abbas
    گوشی موبایل
    Nokia X1, E71

پیش گزیده

مسعود خان ، عکس های بسیار مفیدی گذاشتی .
    از اونجاییکه تقریبا هیچ منبع و رفرنس معتبری برای چک کردن اصل و فرع عینک ها خصوصا برند ری بن وجود نداره ؛ تنها همین عکسها و مقایسه های تصویری میتونه کارگشا باشه .
    شخصا حتی نمونه هایی دیدم که بارکد و کل محتوای اون هم کپی شده بود و به اسم اصلی فروخته می شد . یا حتی نمونه هایی که نوشته ها و علامت ها و حتی کیفیت لنزها هم تقریبا با نمونه اصلی یکی هست ولی اصل نیست .
    من عینک ری بن ـــم رو چندین سال پیش 180 خریدم با تخفیف از یک فروشنده آشنا . تا جایی که خاطرم هست 240 تومن قیمت داشت . متاسفانه الان احتمالا برای خریدار حدود 400 یا حتی 500 هست !!
    باز هم ممنون .
    دو نوع احمق وجود دارد : " آنان که بخاطر يک تهديد ، از انجام کاري دست مي کشند ، و آنان که گمان مي کنند مي توانند به کاري دست بزنند ، چون تهديد گرانه است "

صفحه 10 از 10 اولاول ... 345678910

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد