تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 45

نام گفتگو: حمایت برای تولید دوباره ی فولکس در ایران

زمان پیوستن
    05 Apr 2006

پیش گزیده حمایت برای تولید دوباره ی فولکس در ایران

با سلام خدمت تمامی دوستان
    همه ی ما سال هاست که با محصولات فلکس واگن آلمان آشنا هستیم. و چند سالیست که محصولی با نام فلکس واگن گل در ایران تولید می شود و مورد رضایت هموطنان عزیز ایرانی بوده است . اما همانگونه که دیده می شود متاسفانه شرکت منتاژ کننده ی فلکس واگن ( بم خودرو ) تولید این خودرو را متوقف کرده است و به سمت خودرو های بی کیفیت چینی روی آورده است . این در حالی است که در این روز ها شاهد بهبود روابط بین ایران و آلمان هستیم که امید می دهد که بتوانیم روزی محصولات دیگر شرکت های آلمانی و حتی با کیفیت بالاتر را در کشورمان ببینیم. لذا از تمامی دوستداران محصولات فولکس در ایران می خواهم که حمایت خود را با دادن نظرات خود نسبت به ادامه ی تولید فلکس واگن در ایران و جلوگیری ا تولید خودروهای بی کیفیت چینی اعلام کنند
    با تشکر
    An engineers mind ,the pilots hearts

2. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی علی م به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

eCom2001 (28 February 2009), eysun (28 February 2009), F^RH^D (1 March 2009), Mehdi-HTC (2 March 2009), MKHSH (2 March 2009), niceman_1st (8 March 2010), nimool (2 March 2009), Nomad (3 March 2009), omidh81 (1 March 2009)

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

فكر كنم اولين اقدام اينكه همگي به مديران بم خودرو ايميل بزنيم و از اقدام قبلي آنها تشكر و از اقدام اخير اونها انتقاد كنيم. www.bamkhodro.com

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    VW GOL 1.8 ( تیپ 6 صفر میفروشم البته)
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

اقدام بسیار خوبیه
    البته من معتقدم اگر جای این ماشین چینی بی کیفیت ( خو نمایندگی شدیدا اظهار نارضایتی میکرد! ) گل مدل 2008 تولید میکردن خیلی بهتر بود ، البته شاید هم تلاش کردن و نتونستن!!! الله اعلم

زمان پیوستن
    05 Apr 2006

پیش گزیده

بله ، امیدوارم که مدیران این شرکت و سایر مسیولین دولتی هم ناراضی بودن مردم رو از جایگزینی یک خودروی بی کیفیت چینی با یک خودروی آلمانی بفهمند

زمان پیوستن
    25 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

من به همه مدیرانشون ایمیل زدم .خداکنه حداقل بخوننش

7. کاربر زیر از دوست گرامی sogoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Ace (3 March 2009)

زمان پیوستن
    31 Aug 2005

پیش گزیده

والا دوستان بم خودرو ماشینای خوبی تا به اینجا مونتاژ کرده مثل ماتیز و سیلو.امسال هم داره اتوبوس مونتاژ میکنه و لیفان.امیدوارم به قول دوستان قطع نشه مونتاژ گل برزیلی و همچنان شاهد مونتاژ این خودروی هاچبک زیبا باشیم

زمان پیوستن
    25 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

دوستان خبرای خوبی دارم
    همونطوری که گفتم به همه مسئولین بم خودرو میل زدم و امروز مدیر فروش و بازاریابی آن یعنی آقای میر طاهری پاسخ مرا داد که فکر می کنم برای شما جالب باشه:

ایمیل من:
    1-علت عدم تولید گل که بصورت شایعه در بازار شنیده می شود،چیست؟
    2-ایا در تامین قطعات و لوازم یدکی گل در اینده بدلیل تحریمها ، مشکلی بوجود خواهد امد؟
    3-ایا شرکت بم خودرو رابطه کاری خود را با فولکس قطع کرده است؟
    4- ایا محصول دیگری از فولکس در ایران تولید خواهد شد؟

پاسخ:
    1-توليد گل همچنان تا تبديل اين محصول به جايگزين ادامه پيدا خواهد کرد
    2-خير لوازم يدکي اين خودرو از برزيل وارد ايران ميشود که تحريمها مشکلات چنداني براي شرکت ايجاد نخواهد نمود.
    3و4-خير، شرکت خودروسازان بم در حال مذاکره براي ورود محصولات جديد فولکس يا به صورت توليد ويا به صورت واردات ميباشد.

امیدوارم شاهد نیو پاسات و گل 2009 در ایران باشیم

10. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sogoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Ace (4 March 2009), james_hetfiel (3 March 2009), mani60060 (13 March 2010), McAcE (11 April 2010), MKHSH (3 March 2009), reza_s29 (4 March 2009), Warrior-- (4 March 2009)

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sogoli مشاهده گفتگو
    دوستان خبرای خوبی دارم
    همونطوری که گفتم به همه مسئولین بم خودرو میل زدم و امروز مدیر فروش و بازاریابی آن یعنی آقای میر طاهری پاسخ مرا داد که فکر می کنم برای شما جالب باشه:

ایمیل من:
    2-ایا در تامین قطعات و لوازم یدکی گل در اینده بدلیل تحریمها ، مشکلی بوجود خواهد امد؟

پاسخ:
    2-خير لوازم يدکي اين خودرو از برزيل وارد ايران ميشود که تحريمها مشکلات چنداني براي شرکت ايجاد نخواهد نمود.
    3و4-خير، شرکت خودروسازان بم در حال مذاکره براي ورود محصولات جديد فولکس يا به صورت توليد ويا به صورت واردات ميباشد.

خبر بشدت خوشحال کننده ای بود
    ممنون از پیگیریت سوگلی جان

انشاالله یه تاپیک جدید در آینده ای نه چندان دور میزنیم و در مورد تجربه هایی که در مورد پاسات ها و گلف هایی که خریدیم بدست آوردیم با هم بحث مبکنیم.

12. کاربر زیر از دوست گرامی james_hetfiel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

sogoli (3 March 2009)

زمان پیوستن
    05 Apr 2006

پیش گزیده

تشکر از دوستان عزیز
    من هم خوشحال شدم که این خبر را شنیدم . امیدواریم که محصولات فولکس کماکان در ایران تولید بشه.
    در ضمن یادتون باشه که دیگه تحریمی در کار نیست . الان بازارهای اروپا نیازمند کشور ما هستند .
    مثلا همونطور که گفتم صدر اعظم سابق آلمان که همسرش هم ایرانی هست ( شرودر ) رو فرستادن ایران برای ایجاد روابط اقتصادی و تلویزیون های آلمان هم هر روز دارند یه فیلم راجه به ایران و بالا بودن فرهنگ ایرانی ها پخش می کنند که نشون دهنده ی همین مساله هست. تازه شاید از بعد از انتخابات شرایط بهتر هم بشه !!!

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی علی م به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

james_hetfiel (3 March 2009), sogoli (3 March 2009)

زمان پیوستن
    19 Sep 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i
    گوشی موبایل
    iPhone 4,HTC Touch Diamond

پیش گزیده

اگه گلف 2009 رو بیارن من اولین نفر میخرم.
    گل سرخی به او دادم ٬ گل زردی به من داد
    برای یک لحظه ناتمام قلبم از تپش افتاد
    با تعجب پرسیدم:مگر از من بیزاری؟!
    گفت:نه!باور کن نه!ولی نمیخواهم پس از آنکه از من کام گرفتی٬برای پیدا کردن گل زردی٬زحمتی به خود هموار کنی...

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

دوستان خبرای خوبی دارم

ایمیل من:

پاسخ:

دوست عزيز خبر تكان دهنده اي بود مخصوصا براي من كه از طرفداران جدي فولكس واگن هستم. اميدوارم خودروسازان رقيب سنگ به پاي بم خودرو نندازند.

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MKHSH مشاهده گفتگو
    دوست عزيز خبر تكان دهنده اي بود مخصوصا براي من كه از طرفداران جدي فولكس واگن هستم. اميدوارم خودروسازان رقيب سنگ به پاي بم خودرو نندازند.
    همونطور که موقع تولید سیلو و ماتیز سنگ اندازی میکردند الآن هم میکنند. فکر میکی حاضرا ببینن چند درصد از بازار رو دارن از دست میدن؟؟؟ بالآخره ماشینهای بقول خودشون باکیفیت رو باید به ملت بندازن دیگه ( تو میزگرد خبری کانال 2 ساعت 22.30 حدود 6 ماه پیش مدیر عامل سایپا میگفت امتیاز منفی خودروهای سایپا از خودروهای ساخت آلمان کمتره!!! )

زمان پیوستن
    08 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    VW GOL 1.8
    گوشی موبایل
    Sony Erricson M600i

پیش گزیده

دوستان خبرای خوبی دارم

ایمیل من:

پاسخ:

خدا از زبونت بشنوه

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند