تبليغات در پي‌هالز

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3678910111213
نمایش نتایج 157 به 161 از 161

نام گفتگو: سفت و خشک شدن کلاچ تندر

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

با سلام. کلاچ ما هم خیلی سفت شده بود کیلومتر 38000. امروز تو خونه تعویضش کردم. یک نکته بگم که قبل از اینکه تشریف ببرین بیرون و تستش کنید حتما یکبار دنده عقب رو جا بزنین ببینید جا میره یا نه که توی یک جای شلوغ گیر نیفتین. امروز اینکار رو نکردم و موقع برگشتن دبدم دنده عقب به هیچ شیوه ای جا نمیره و صدای قروچ هم میده که با سفت کردن مهره درست شد.

2. کاربر زیر از دوست گرامی smith123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash99ir (21 October 2014)

زمان پیوستن
    15 May 2015

پیش گزیده

ممنون ميشم شماره اين بنده خدارو به منم بدين. متاسفانه منم با اين مشکل مواجه شدم حتي با تعويض ديسک و صفحه و سيم کلاچ هم برطرف نشده...
    ايميلم piano_sadeq@yahoo.com

زمان پیوستن
    05 Aug 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mmd791 مشاهده گفتگو
    ظاهراً اين مشکل تو ال90 همه گير شده!
    من هم دقيقاً همين مشکل سفت شدن و ناله کردنه کلاچ! رو از 2000 تا داشتم. هر کاري کردم و نمايندگي بردم درست نشد. اصلاً هم دلم نمي خواست توي 2000تا گيربکس بد بدخت رو بذارم دم تيغ نمايندگي هاي ناشي! چون ديدم که براي باز کردن گيربکس چه جاهايييييي از موتور رو باز مي کنن و سطل سطل پيچ و مهره هم اضافي ميارن... ولي از زور سفتي و خر خر کردن کلاچه اعصابم خورد شده بود و به سرم زده بود بدم بيرون بازش کنن کيربکس شو. تا اينکه يکي از دوستان يه بنده خدايي رو معرفي کرد که مال خود امداد خودرو هم بود. اومددر خونه يه کارايي کرد که خداييش از اين رو به اون رو شده کلاچه! به قول قديمي ها مثه دنبه شده!
    من چون کارم تو طرحه ماشين نمي برم متاسفانه نمي دونم کجاها رو چيکارا کرد ولي پدرم گفت حدوداً 1 ساعت کار کرده و 20 تومن گرفته. ولي نوش جونش خييييلي کارش درست بود. تا حالا کلي تو ترافيک تردد کردم دريغ از يه کوچولو سفتي !
    شمارشو پدرم ازش گرفته.تا حالا براي کلي از دوستان ال90يي انجام داده.اگه دوستان کسي خواست ميتونم معرفي کنم باهاش هماهنگ کنين بياد در خونتون انجام بده.خواستين پيام بدين.

سلام لطفا اگه امکانش هست تلفن اين تعميرکار را براي من بفرستيد ممنون ميشم 09196334124
    با تشکر

زمان پیوستن
    05 Aug 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط kaveh_kamrani مشاهده گفتگو
    سلام لطفا اگه امکانش هست تلفن اين تعميرکار را براي من بفرستيد ممنون ميشم 09196334124
    با تشکر
    سلام لطفا اگه امکانش هست تلفن اين تعميرکار را براي من بفرستيد ممنون ميشم غ°غ¹غ±غ¹غ¶غ³غ³غ´غ±غ²غ´

زمان پیوستن
    05 Aug 2007

پیش گزیده

سلام يک قطعه هست براي l90 نرم کننده کلاچ بنده نصب کردم به مقدار قابل توجهي تاثير داشت توسط اين نصاب انجام شد اگر کسي احتياج داشت تماس بگيره با ايشون
    09353943959

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3678910111213

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند