تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 20

نام گفتگو: بهترین صفحه کلاچ برای سمند

زمان پیوستن
    14 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    X6

Thumbs up بهترین صفحه کلاچ برای سمند

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    با جست و جو در کل تاپیک ها دیدم که تاپیکی برای دیسک و صفحه کلاچ سمند نیست.برای همین این تاپیک رو زدم که کسانی از جمله خودم که قصد تعویض دیسک و صفحه سمندشون رو داشتن بتوانند استفاده کنند و به نتیجه مطلوبی برسند.
    دوستان لطفا تجربه خودشون را در مورد بهترین دیسک و صفحه کلاچ برای سمند بفرمایند که هم جنس خوبی داشته باشه و هم در شتاب تغییر محسوسی داشته باشه.با توجه به اینکه فابریک ماشین برند والئو هست ولی در بازار اصلی این برند گیر نمیاد و همه چینی هستند که کیفیت خیلی بدی دارند و متاسفانه کسانی هم که ادعا می کنند اصلی دارند نیز ساخت چین هست.
    طبق تحقیقاتی که کردم در سایت تیونینگ تاک دوستان برند لوک به اصطلاح آلمانی رو بیشتر پیشنهاد داده بودن و برند دایکن چند نفر که نصب کرده بودن خیلی راضی بودن ولی گویا تقلبی این برند هم زیاد شده.در این رابطه دیسک و صفحه زانتیا 1800 نیز خیلی ها پیشنهاد می کنن ولی من از چند تعمیرکار خبره پرسیدم گفتن هیچ فرقی نداره!
    امیدوارم با راهنمائی اساتید محترم بتونیم در این تاپیک به نتیجه خوبی برسیم.
    "با تشکر"

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی rayanreza به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

atteesh (26 February 2009), Kohi (24 February 2009)

زمان پیوستن
    14 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    X6

پیش گزیده

دوستان کسی نظری نداره؟

امروز خیلی دنبال دیسک و صفحه زانتیا رفتم که متاسفانه پیدا نکردم.
    البته چند لوازم فروش آشنا گیر آوردم که والئو اصلی فابریکی رو 60 و لوک آلمان را 65 قیمت میداد.البته ایساکو هم والئو رو همین قیمت میده

دوستان لطفا راهنمائی کنید چون شنبه باید عوض کنم

با تشکر

زمان پیوستن
    07 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    5300

پیش گزیده

سلام.
    در مورد تاپيك چون سمند با پارس و 405 فرقي نداره مطمئنن همون نظر هايي كه در اون تاپيك ها داده شده اينجا هم تكرار ميشه.
    ديسك و صفحه زانتيا هم فكر ميكنم با 405 فرقي نداشته باشه! چون فلايويل و ..... يكي هست.
    پيشنهاد ميكنم همون والئو بگيريد...
    3 اصل رستگار شدن:1.انديشه نيك 2.گفتار نيك 3.كردار نيك

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shei2nak به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Raminium2001 (26 February 2009), rayanreza (26 February 2009)

زمان پیوستن
    14 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    X6

پیش گزیده

با سلام
    در مورد دیسک و صفحه زانتیا بعضی تعمیرکارا میگن با 405 و سمند فرق داره بعضی ها هم میگن فرق نداره.
    من میخوام ماشین شتابش زیاد بشه و کلاچ هم خیلی نرم باشه و زود خراب نشه.

زمان پیوستن
    07 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    5300

پیش گزیده

اگر ميخواهيد شتاب ماشين زياد بشه بايد به تالار تيونينگ مراجعه كنيد و قدرت موتورتون رو افزايش دهيد...
    كلاج فقط قدرت رو منتقل ميكند... نه افزايش! حتي كلاچ اسپرت هم در زماني استفاده ميشه كه موتور رو تقويت كرده باشيد و كلاچ استاندارد جواب ندهد و دير درگير شود كه در اون موقع از كلاچ ريس استفاده ميكنند كه داراي ضربب اصطحكاك بيشتر و ديسكش هم داراي فنر قوي تري مي باشد...
    3 اصل رستگار شدن:1.انديشه نيك 2.گفتار نيك 3.كردار نيك

8. کاربر زیر از دوست گرامی shei2nak به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

rayanreza (27 February 2009)

زمان پیوستن
    16 Feb 2009
    اتومبيل
    سمند
    گوشی موبایل
    1200

پیش گزیده

صفحه کلاچ زانتیا زمانی سرعت و شتاب و زیاد میکنه که از گیربکس زانتیا هم استفاده کنی مثل ماشین من برای نرمتر شدن کلاچم سیم کلاچتو عوض کن نوع کوتاهشو بگیر

10. کاربر زیر از دوست گرامی MR.DJ به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    14 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    X6

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان عزیز
    منظور من از شتاب اینه که مثلا با صفحه کلاچ زانتیا شتابم بهتر از فابریک بشه که مصداقشم در 206 تیپ 2 یکی از دوستان بود که صفحه کلاچ تیپ 5 رو انداخت که خیلی تو شتابش تاثیر داشته.
    امروز رفتم پیش مکانیک و به این نتیجه رسیدم که همون فابریک رو بندازم که احتمالا برند والئو را بگیرم.شنبه یا یک شنبه ترتیبشو میدم و نتییجه را اعلام می کنم.
    در مورد سیم کلاچ کوتاه هم سوال می کنم که اگه در نرمی کلاچ تاثیر داشته باشه از همین نوع میندازم

با تشکر

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    اتومبيل
    مزدا 3 ، پارس Elx

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط rayanreza مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    منظور من از شتاب اینه که مثلا با صفحه کلاچ زانتیا شتابم بهتر از فابریک بشه که مصداقشم در 206 تیپ 2 یکی از دوستان بود که صفحه کلاچ تیپ 5 رو انداخت که خیلی تو شتابش تاثیر داشته.
    امروز رفتم پیش مکانیک و به این نتیجه رسیدم که همون فابریک رو بندازم که احتمالا برند والئو را بگیرم.شنبه یا یک شنبه ترتیبشو میدم و نتییجه را اعلام می کنم.
    در مورد سیم کلاچ کوتاه هم سوال می کنم که اگه در نرمی کلاچ تاثیر داشته باشه از همین نوع میندازم

با تشکر
    rayanreza عزيز
    در مورد تاثير روي شتاب درسته تاثير داره بخصوص در دنده هاي سنگينتر و در دورهاي بالاتر ولي به شرطي كه ديسك رو هم عوض كني ، در مورد واليو اصلي نرم هست و وتا اونجايي كه يادمه تو جعبه هاي سبز رنگ با حروف سفيد بود ،
    در مورد سيم كلاج كوتاه از مزاياي ان اينكه كلاج مقداري نرمتر ميشه و به همون ميزان كوتاه بودن هم نقطه درگيري كلاج پايين ميرود (مخصوصا مناسب براي نيم كلاج )
    واز معايب ان اين كه براي تعويض دنده كلاج حتما تا انتها بايد فشرده شود (مخصوصا 1و 2 ) و بعلت اينكه اكثرا اين عمل انجام نميشود ميزان در گيري صفحه بيشتر است و فرسايش ان افزايش پيدا ميكند بخصوص هنگامي كه صفحه نو هست

13. کاربر زیر از دوست گرامی Kohi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    14 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    X6

پیش گزیده

با سلام
    Kohi عزیز در مورد معایب سیم کلاچ کوتاه یه چیزایی شنیده بودم . واسه اطمینان فردا از مکانیک می پرسم اگه صلاح دید میندازم.

با تشکر

زمان پیوستن
    14 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    X6

پیش گزیده

با سلام
    امروز که واسه تحویل ماشین پیش مکانیک رفتم و ماشینو که گرفتم کلاچش خیلی نرم شده بود انگاری پدال کلاچ نداره و ماشین جون دار شده ولی مارکشو هر کاری کردم نگفت فقط 67500 قیمتشه که فکر میکنم والئو اصلی باشه.
    سیم کلاچم عوض کرده ولی نمیدونم کوتاهه یا نه.

با تشکر

16. کاربر زیر از دوست گرامی rayanreza به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hamid_dental (10 March 2009)

زمان پیوستن
    07 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 V9 - سمند LX سال - L90 E1 CP
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S II

پیش گزیده

با سلام
    امروز که واسه تحویل ماشین پیش مکانیک رفتم و ماشینو که گرفتم کلاچش خیلی نرم شده بود انگاری پدال کلاچ نداره و ماشین جون دار شده ولی مارکشو هر کاری کردم نگفت فقط 67500 قیمتشه که فکر میکنم والئو اصلی باشه.
    سیم کلاچم عوض کرده ولی نمیدونم کوتاهه یا نه.

با تشکر

با تشکر از شما دوست عزیز، میشه بگید هزینه تعویضش (دستمزد) چقدر شده دقیقاً؟

زمان پیوستن
    14 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    X6

Thumbs up

نقل قول نوشته شده توسط sutlimited مشاهده گفتگو
    با تشکر از شما دوست عزیز، میشه بگید هزینه تعویضش (دستمزد) چقدر شده دقیقاً؟
    با سلام
    sutlimited عزیز من علاوه بر تعویض صفحه کلاچ برای یک سری مشکلات ماشین رفتم تعمیرگاه و کلی حساب کردم و نمیدونم ریز این کار چقدر شده ولی میدونم اگه منصف باشه بین 30 تا 35 نهایتا دستمزدش باشه.

19. کاربر زیر از دوست گرامی rayanreza به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

sutlimited (17 March 2009)

زمان پیوستن
    28 Apr 2009
    شهر
    فاز 1 انديشه
    اتومبيل
    پرايد, سمند معمولی, فعلاً پياده
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

با سلام
    در مورد دیسک و صفحه زانتیا بعضی تعمیرکارا میگن با 405 و سمند فرق داره بعضی ها هم میگن فرق نداره.
    من میخوام ماشین شتابش زیاد بشه و کلاچ هم خیلی نرم باشه و زود خراب نشه.

سلام
    برادر من يه سمند مدل 83 داشت که ديسک و صفحه زانتيا روش انداخته بود. اين ماشين موقع حرکت پرواز می کرد. با نيش گاز سرعتش به 160-150 می رسيد. و واقعاً عملکردش عالی بود

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد