تبليغات در پي‌هالز

صفحه 6 از 6 اولاول 123456
نمایش نتایج 66 به 71 از 71

نام گفتگو: مسائل امنیتی و ضد سرقتی در مزدا 3

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Hosein-3 مشاهده گفتگو
    من هم این حرف رو شنیدم که نيازي به دزدگير نيست ايموبيلايزر نداره اما بدون سوئيچ خودش روشن نميشه!!!!!
    انقدر تعجب کردم که برای تست این موضوع رفتم کلید سازی و گفتم یه کپی‌ از قسمت فلزی سوییچ ماشین بسازه،بعد سوییچ اصلی رو گذشتم در یک فاصلهٔ دور با سوئیچ کپی‌ رفتم سراغ ماشین!!در رو که به راحتی‌ باز کرد نشستم پشت فرمون و امیدوار بودم که حداقل موتور استارت نخوره که بــــــــله استارت هم می‌خوره!!
    پس نتیجه میگیریم نمایندگی‌ محترم اطلاعات دقیق و بالائی دارند!

اي جانم گوگوليمون پس به يه سوت بنده
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

زمان پیوستن
    19 Dec 2011

پیش گزیده

آقا من میخوام واسه ترسوندن آقا دزده یک چشمی نصب کنم کنار آینه وسط که وقتی ماشین رو خاموش میکنم چشمک بزنه.کسی میتونه کمک کنه برقش رو از کجا بگیرم که تداخل با جایی نداشته باشه و وقتی درها رو قفل میکنم فعال بشه.

3. کاربر زیر از دوست گرامی amir_babak به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (20 November 2012)

زمان پیوستن
    19 Dec 2011

زمان پیوستن
    03 Jun 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا3جدید تیپ3نقره ای
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط amir_babak مشاهده گفتگو
    کسی اطلاع نداره؟
    شما میتونید یه مدار ساده چشمک زن از جمهوری بخرید که با دو تا باطری قلمی ماهها براتون کار میکنه-ولی اگه واقعا میخواهید دزدگیر داشته باشید یه دزد گیره معمولی یا تصویری را بدید بجای نصب رو ماشین بطور مجزا در یک جعبه براتون راه اندازی کنند و فقط یک چشمی
    (موشن دتکتور)داشته باشه باطری نیکل کادمیم12ولت یا باطری خشک12ولت موتورسیکلتی هم جدا گانه تو جعبه بزارید و در صندوق عقب بگذارید وفقط چشمی رو داخل اتاق بیارید برای شارژ باطری میتونید به فندک ماشین هر ماه وصل کنید. اگه تصویری بگیرید که از فعال شدن اون در منزل هم مطلع میشید تازه به سادگی قابل انتقال به ماشین دیگه هم هست. البته یه قفل فرمان با آژیر هم و ریموت تصویری هم سال پیش تو بازار بود.تو پستهای قبلی من نگاه کنید متوجه خواهید شد.

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ALIREZA8280 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir_babak (27 November 2012), MaZi Zo0M Z0oM (20 November 2012)

زمان پیوستن
    05 Jan 2015

پیش گزیده

دوستان يه کمکي به من ميکنيد:
    سيستم امنيتي يا قفلي که به درد مزدا 3 نيو بخوره وجود داره ؟ مقلا گيربکسش يا دندش قفل بشه ؟ عملا اينجوري هر کي در ماشينو باز کنه ريموتش رو اشکن کرده باشه سوار ميشه الفرار !

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    اول اینکه مزدا3 جدید دارای سیستم ایموبلایزر میباشد.که مانع از سرقت خودرو توسط سایر ریموت ها یا کلید ها میشود.
    دوم اینکه از سیستم قفل دوبل بهره میبرد که در صورت فعال نمودن قفل دوبل،درب ها از داخل و خارج خودرو به هیچ وجه باز نمیشوند.
    سوم اینکه دارای آژیر دزدگیر میباشد(در صورت ورود به داخل خودرو بدون استفاده از کلید یا ریموت،اقدام به بوق منقطع جهت اعلام سرقت میباشد.در صورتیکه خودروی شما در مورد مشابه بوق آژیر هشدار نمیزند،جهت فعالسازی میبایست به تعمیرگاه مرکزی مراجعه فرمایید)
    چهارم اینکه آپشنی تحت عنوان قفل دسته دنده برای مزدا3 بود و عرضه میشده (از طرف گروه بهمن)که برای خروج از حالت پارک حتما میبایست بتوسط کلیدی،ابتدا قفل دسته دنده رو آزاد و سپس از پارک خارج نمایید.تا سال گذشته رو میدونم این قفل دسته دنده رو داشتند.امسال چون نرفتم اطلاع ندارم که هنوز هم دارند یا نه.میتونید به همون آپشن تعمیرگاه مرکزی یا آپشن اداره تحویل خودرو مراجعه کنید.

یا حق ... !

9. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

maya2015 (23 January 2015)

صفحه 6 از 6 اولاول 123456

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند