تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 71

نام گفتگو: مسائل امنیتی و ضد سرقتی در مزدا 3

زمان پیوستن
    03 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3

پیش گزیده

من هم مرداد 87 گرفتم نمد زير کاپوت نداره ، از اون سري قبلي هاست (ضبط Audioداشت !!)

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    اتومبيل
    Pride,Proton Wira,Mazda3
    گوشی موبایل
    K700,P910i

پیش گزیده

ماشين ما هم نداشت تيپ 2 آبان 86

زمان پیوستن
    02 Feb 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 , 2010 Mazda3
    گوشی موبایل
    HTC

پیش گزیده

مال من داشت ، بهمن 87 گرفتم تیپ 3

زمان پیوستن
    22 Sep 2008
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    پرايد

پیش گزیده

ماشين من داره-آذر 87 ت 3

زمان پیوستن
    10 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    کرولا 2008
    گوشی موبایل
    6300 نوکیا

پیش گزیده

سلام
    نمی دونم کجای این فروم بود که دیدم :
    یکی از دوستان ادعا کرده بود سیستم قفل دوبل مزدا 3 با یک برق دهی از کار میفته .
    خواستم بپرسم آیا این موضوع صحت داره ؟
    IMAGINE
    ALL THE PEOPLE , LIVING LIFE IN PEACE

زمان پیوستن
    05 Feb 2005
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    نيو مزدا 3 تيپ3-206 تيپپ6
    گوشی موبایل
    iPhone 4S

Lightbulb Gold110AS(M110AS)MAGICAR

بعد از شنیدن و امتحان کردن سیستم ایمنی(ضد سرقت) مزدا3 و به یقین رسیدن که ایموبلایزر نداره، تصمیم گرفتم که دزدگیر نصب کنم.انواع و اقسام با کارایی های زیاد و حتی ردیاب بودن اکثر دزدگیرها که بیشترشون از پشتیبانی خوبی هم برخوردار نیستن تصمیم به انتخاب برند ماجیکار گرفتم.لااقل این یکی تا به امروز به نسبت خدمات بهتری داره(سه سال گارانتی) و از همه مهمتر اینه که دوست خودم هم نماینده ی فروش و نصبش رو داشت مدل M110AS رو انتخاب کردم.
    البته هنوز سوکت فابریک هیچ دزدگیری واسه مزدا3 در ایران وجود نداره.حتی اون نمونه ای که به نام مدل M903F گروه بهمن نصب میکنه نمونه ی 902F هستش که بخاطر اینکه مجیکار ایران این نمونه رو به گروه بهمن واگذار کرده(انحصاری گرفته)،خود بهمن خورو ی مدل درآوردی گذاشته که اون مدل هم سوکت فابریک نیست و از اتصال(کمر سیسم) به دسته سیسمهای مزدا3 دزدگیر رو نصب میکنن.
    پس بنابراین دوستانی که قصد خرید دزدگیر رو دارن خودشون هم میتونن اقدام کنن و به ی نصاب خوب واسه نصب مراجعه کنن و احتیاج به پرداخت هزینه بیشتر نیست.
    ==========================================

خوب برمیگردیم به نصب دزدگیر بروی مزدا3 خودم ، من استاتر رو نصب نکردم . ولی پاور ویندوز و صندوق پَرون رو نصب کردم.سیستم قفل حرکت رو هم داره و همچنین کال کار.
    برد مناسبی داره.
    قیمت خود دزدگیر239700 تومن ، پاور 36000 تومن و پمپ درب صندوق رو هم 10000 تومن حساب کرد. که جمعا 285700 تومن . چون حق آب وگل داریم من 280 هزار تومن پرداخت کردم.
    =============
    ریموت تصویری مدل MR561

================================================== ==

کارکرد کلیدهای ریموت تصویری

ریموت دوم مدل MR180

================================================== ===

مقایسه M110AS با مدلهای مختلف از برند خود مجیکار در جدول زیر :

آدرس سایت مجیکار کره (روی تصویر کلیک کنید)

اینم آدرس سایت مجیکار در ایرانwww.magicar.ir

7. 12 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Masoud 206-16v به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

baris (11 May 2009), bazikadeh (11 May 2009), drnariman (11 May 2009), farzinkhan (11 May 2009), JBF (1 December 2009), Mazda-Drive (11 May 2009), moore (11 May 2009), OH_MSS (11 May 2009), pargraphic (11 May 2009), parsa3774 (12 May 2009), sepehr-saheli (12 May 2009), yaghini (12 May 2009)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    شهر
    ته ران ایران
    اتومبيل
    206V9 A >>Cherry Tiggo X33
    گوشی موبایل
    N85 >> N8

پیش گزیده

سلام

دوستان می خواستم بدونم این ماشین اصولا از لحاظ ایمنی نیاز به دزدگیر داره ؟
    منظورم اینکه با وجود قفل دوبل و شیشه ها ی سکوریت نیاز به دزگیر ضروری است !؟؟

متشکرم

زمان پیوستن
    09 Apr 2007
    شهر
    خیلی دور خیلی نزدیک
    اتومبيل
    bmw x5, bmw 540
    گوشی موبایل
    hTC Sensation xe

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط msa85 مشاهده گفتگو
    سلام

دوستان می خواستم بدونم این ماشین اصولا از لحاظ ایمنی نیاز به دزدگیر داره ؟
    منظورم اینکه با وجود قفل دوبل و شیشه ها ی سکوریت نیاز به دزگیر ضروری است !؟؟

متشکرم

دوست عزیزم از اول این تاپیک یه دوری بزنی به جوابت می رسی .
    نوشته پنهان شده

10. کاربر زیر از دوست گرامی drnariman به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Mazda-Drive (12 May 2009)

زمان پیوستن
    21 Mar 2004
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    iphone 4

پیش گزیده نصب ردیاب ماهواره ای

از دوستان کسی رو ماشینش ردیاب ماهواره ای نصب کرده و یا باهاش کار کرده؟ منظورم web Based AVL System است GSM/GPRS&GPS

من چند روز پیش یکی رو ماشین خودم ویکی رو ماشین دوستم دادم نصب کردن و چون اولش فکر میکردم چیز خاصی نداره و از طرفی گرفتار هم بودم نتونستم موقع نصب بالاسرش وایستم . البته این دوستمون هم ظاهرا فقط یه تغذیه بهش داد و آنتن هاش رو وصل کرد و والسلام، این کارو خودم هم میتونستم انجام بدم، فعلا تنها کاری که میتونم باهاش بکنم اینه که ریل تایم موقعیت و سرعت و توقف و حرکت ماشین رو تو اینترنت روی نقشه بطور دقیق ببینم و حتی از قسمت هیستوری میتونم به سال و ماه و ساعت و دقیقه بدونم مثلا این ماشین رو مثلا یه هفته پیش دست کسی دادم کجا ها رفته و کجا ایستاده و با چه سرعتی و.....و اما متوجه شدم که میتونم از رو اینترنت یا موبایل بدون در نظر گرفتن شرایط مسافت و مکانی یه سری کامند هائی به ماشین بدم، مثلا خاموشش کنم یا درب هاشو قفل کنم و الی آخر که این کارها مستلزم نصب دقیق این وسیله است،جالب اینه که وقتی با IMEI خودم رجیستر و لاگین کردم رفتم دیدم که گزارش یه سری وسائل نقلیه که احتمالا اجباری روشون نصب کردم رو هم میتونم ببینم، از قبیل ساعت حرکت بطور دقیق، ساعت توقف ، مسافت پیموده شده،تایم سپری شده بین استارت و توقف، متوسط سرعت ،حداکثر سرعت و...که سعی میکنم عکسی ازش اینجا قرار بدم، و اما تمامی کانفیگ های این دستگاه رو من بایستی از رو اینترنت به ماشین بفرستم، مثلا کیلومتر اولیه ماشین رو از زمانی که میخوام اطلاعات رو برام لاگ کنه و تعریف سرعت برای آلارم دادن و............... که بتونه چیزائی که من میخوام رو گزارش گیری کنه و رو سایت بفرسته که متاسفانه هنوز زیاد فرصت پیدا نکردم سر و کله بزنم باهاش ، ولی تو سایت برای خیلی ماشینا کانفیگ شدست ، خلاصه دوستان اطلاعات داشتند کمک کنند ، خدائی حال و حوصله try&error ندارم.
    این نمایش موقعیت ماشین خودمه رو نقشه که از هیستوری سایت کشیدمش بیرون، عکس پائینیش هم ریپورت احتمالا یکی از مسافر کش های شمال کشوره ، ولی مسیر هائی که من میرم هنوز بصورت جدول زیر لاگ نمیشه تو سایت

آخرین ویرایش به وسیله baris : 12 October 2009 در 03:36 AM

12. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی baris به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali25852 (14 October 2009), drnariman (12 October 2009), farzinkhan (13 October 2009), JBF (1 December 2009)

زمان پیوستن
    17 Sep 2009
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    mazda 3 - pride
    گوشی موبایل
    samsung i8510

پیش گزیده

میشه بگید کجا نصب کردید و قیمتشم ذکر کنید؟

اگه میشه اطلاعات بیشتری راجبش بدین.ممنون

زمان پیوستن
    21 Mar 2004
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    iphone 4

پیش گزیده

این مگافورس هست مدل X1 برای من 310 تموم شد ولی شما تا 290 هم میتونید بگیرید ، من وقت و حوصلشو نداشتم زنگ زدم اومدن تو پارکینگ محل کارم برام نصب کردن،این رو همون کسی برام نصب کرد که قبل از عید برام دی وی دی و سنسور و دوربین نصب کرده بود که در حقیقت این دوستمون رو مسعود خودمون بهم معرفی کرد اون موقع Masoud 206-16v عزیز ، تقریبا باهاشون صمیمی و دوست هستم از همون موقع و یه بار هم دی وی دیم رو کامل برام عوض کردن و چندین بار هم سر تعویض GPS و تغییر دوربین و.. .. حال دادن بهم ، چند روز پیش هم که زنگ زدم برای دوستم که تازه مزدا 3 خریده بود بیاد تو پارکینگ دی وی دی و.... نصب کنه دادیم یه دونه از اینا هم برای جفتمون بست.
    آخرین ویرایش به وسیله baris : 13 October 2009 در 12:02 AM

15. کاربر زیر از دوست گرامی baris به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ali25852 (14 October 2009)

زمان پیوستن
    17 Sep 2009
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    mazda 3 - pride
    گوشی موبایل
    samsung i8510

پیش گزیده

ممنون baris جان

یه سوال ؟ شما که این اپشن ها رو بیرون میبندی واسه گارانتیت مشکل ایجاد نمیکنه ؟؟؟

ایا نمایندگی هم این دستگاه رو داره که نصب کنم؟؟؟

زمان پیوستن
    01 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    النترا - pK
    گوشی موبایل
    galaxy S5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Masoud 206-16v مشاهده گفتگو
    بعد از شنیدن و امتحان کردن سیستم ایمنی(ضد سرقت) مزدا3 و به یقین رسیدن که ایموبلایزر نداره، تصمیم گرفتم که دزدگیر نصب کنم.انواع و اقسام با کارایی های زیاد و حتی ردیاب بودن اکثر دزدگیرها که بیشترشون از پشتیبانی خوبی هم برخوردار نیستن تصمیم به انتخاب برند ماجیکار گرفتم.لااقل این یکی تا به امروز به نسبت خدمات بهتری داره(سه سال گارانتی) و از همه مهمتر اینه که دوست خودم هم نماینده ی فروش و نصبش رو داشت مدل M110AS رو انتخاب کردم.
    البته هنوز سوکت فابریک هیچ دزدگیری واسه مزدا3 در ایران وجود نداره.حتی اون نمونه ای که به نام مدل M903F گروه بهمن نصب میکنه نمونه ی 902F هستش که بخاطر اینکه مجیکار ایران این نمونه رو به گروه بهمن واگذار کرده(انحصاری گرفته)،خود بهمن خورو ی مدل درآوردی گذاشته که اون مدل هم سوکت فابریک نیست و از اتصال(کمر سیسم) به دسته سیسمهای مزدا3 دزدگیر رو نصب میکنن.
    پس بنابراین دوستانی که قصد خرید دزدگیر رو دارن خودشون هم میتونن اقدام کنن و به ی نصاب خوب واسه نصب مراجعه کنن و احتیاج به پرداخت هزینه بیشتر نیست.
    ==========================================

خوب برمیگردیم به نصب دزدگیر بروی مزدا3 خودم ، من استاتر رو نصب نکردم . ولی پاور ویندوز و صندوق پَرون رو نصب کردم.سیستم قفل حرکت رو هم داره و همچنین کال کار.
    برد مناسبی داره.
    قیمت خود دزدگیر239700 تومن ، پاور 36000 تومن و پمپ درب صندوق رو هم 10000 تومن حساب کرد. که جمعا 285700 تومن . چون حق آب وگل داریم من 280 هزار تومن پرداخت کردم.
    =============
    ریموت تصویری مدل MR561

کارکرد کلیدهای ریموت تصویری

ریموت دوم مدل MR180

مقایسه M110AS با مدلهای مختلف از برند خود مجیکار در جدول زیر :

آدرس سایت مجیکار کره (روی تصویر کلیک کنید)

اینم آدرس سایت مجیکار در ایرانwww.magicar.ir
    با سلام

دوستان عزیز بنده حقیر یه سری اطلاعات جزئی در مورد سیستم برقی مزدا میدونم که حدالامکان کمتر لوازم اضافی مثل دزدگیر و غیره روی ماشین ببندید. دزدگیر فابریک مزدا مال شرکت FORD آمریکا هستش که خیلی چیز جالبی هستش قیمتشم 450 تومان هست.

سیستم برقی این ماشین CAN هستش به روز ترین تکنلوزی سیستم برقی . سعی کنید زیاد لوازم برقی نبندید
    مثلا اگر پاور بندید از حالت اتومات در میاد و حالت دیگری داره که اگر دست کسی بین شیشیه قرار گیرد بطور اتوماتیک شیشه پایین میاد ولی با بستن پاور از این حالت خارج میشه.
    آخرین ویرایش به وسیله mehdizadeh04 : 13 October 2009 در 06:26 PM دلیل: برداشتن عکس ها

18. کاربر زیر از دوست گرامی mmm2007 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ali25852 (14 October 2009)

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند