تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 8 12345678 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 98

نام گفتگو: صداهاي نا مشخص مزاحم در مزدا 3 و رفع آن

زمان پیوستن
    03 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3

پیش گزیده صداهاي نا مشخص مزاحم در مزدا 3 و رفع آن

سلام دوستان اين تاپيک رو اختصاص مي ديم به صداهايي که داخل اتاق مزدا 3 شنيده مي شه و يا علت ايجاد آن صدا را نمي دونيم و يا را حلي براي اون نداريم .
    حقيقتش ماشين من الان تقريبا 10000 تا راه رفته و يک صدايي از تاقچه عقب مي آد که واقعا کلافم کرده و بصورت رندم هم قطع مي شه و يه چيزي شبيه جير جير مي مونه ! تمامه صندوق رو هم بيرون ريختم ولي علت صدا را پيدا نکردم ! خواستم تاقچه عقب رو در بيارم که اون هم نشد (نتونستم) خلاصه خيلي تو مخه و صداش هم زيادي بلنده و نمي شه ازش چشم پوشي کرد !
    دوستان هم اگه اين مشکل رو داشتن و فهميدن از چيه و رفعش کردن ممنون مي شم راهنمايي کنند

زمان پیوستن
    12 Feb 2009
    شهر
    اراک
    اتومبيل
    مزدا3 تیپ 3
    گوشی موبایل
    Nokia N82

پیش گزیده

اتفاقا من هم همچین مشکلی دارم ولی برعکس. صدا از قسمت موتور میاد. انگار که یه پیچ یا شیء پلاستیکی اونجا افتاده باشه . وقتی روی دست انداز با سرعت رد میشم یا ماشین تکون میخوره صداش شنیده میشه. طوری که فقط خودم میفهمم. صدا دقیقا جولوی رانندست. که چند باری دست کردم روی کیلومتر شاید چیزی افتاده باشه. و یه چیز دیگه. به لطف جاده های صافی که داریم از قسمت ظبط صدا میاد. نه همیشه. وقتی روی دست انداز میرم. یعنی ظبطش جا باز کرده یا پیچش باز شده؟

زمان پیوستن
    03 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3

پیش گزیده

چه جالب !! همسايه ما دقيقا همين مشکل شما رو داره و مي گه يه صدايي از اطراف ضبط و کنسول جلو مي آد و نمايندگي مرکزي هم براي سرويس برده بود و گفته بود که صدا مي ده ولي پس از سرويس ماشين رو که بهش داده بودن دوباره اون صدا مي اومد !! اون هم منبع صدا رو نتونسته بود پيدا کنه !

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    اتومبيل
    Pride,Proton Wira,Mazda3
    گوشی موبایل
    K700,P910i

پیش گزیده

من گاهي يه صداي جير جير خفيف از قسمت فرمون ميشنوم كه بعضي وقتا با تنظيم دوباره فرمون درست ميشه و بعضي وقتا هم نه نميدونم صدا دقيقا از كجاس

زمان پیوستن
    04 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 - هيونداي سوناتا
    گوشی موبایل
    Nokia 6500 Slide - SE G900

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pargraphic مشاهده گفتگو
    سلام دوستان اين تاپيک رو اختصاص مي ديم به صداهايي که داخل اتاق مزدا 3 شنيده مي شه و يا علت ايجاد آن صدا را نمي دونيم و يا را حلي براي اون نداريم .
    حقيقتش ماشين من الان تقريبا 10000 تا راه رفته و يک صدايي از تاقچه عقب مي آد که واقعا کلافم کرده و بصورت رندم هم قطع مي شه و يه چيزي شبيه جير جير مي مونه ! تمامه صندوق رو هم بيرون ريختم ولي علت صدا را پيدا نکردم ! خواستم تاقچه عقب رو در بيارم که اون هم نشد (نتونستم) خلاصه خيلي تو مخه و صداش هم زيادي بلنده و نمي شه ازش چشم پوشي کرد !
    دوستان هم اگه اين مشکل رو داشتن و فهميدن از چيه و رفعش کردن ممنون مي شم راهنمايي کنند
    ماشين من يه صدايي از عقبش مي اومد از قاب ستون عقب بود(يه خارشو جا نزده بودند!(مونتاژ دقيق))
    از من مي شنويد براي صدا گيري به نمايندگي نديد,نه تنها درست نمي كنند يه صداي ديگه براتون اضافه مي كنند
    ...آدمي ساخته افكار خويش است...
    فردا همان خواهد شد كه امروز مي انديشيده است

زمان پیوستن
    17 Nov 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzinkhan مشاهده گفتگو
    ماشين من يه صدايي از عقبش مي اومد از قاب ستون عقب بود(يه خارشو جا نزده بودند!(مونتاژ دقيق))
    از من مي شنويد براي صدا گيري به نمايندگي نديد,نه تنها درست نمي كنند يه صداي ديگه براتون اضافه مي كنند

alsetar :برای من همچین مشکلی پیش اومده بود,یک خار تاقچه عقب در اومده بود بردم نمایندگی
    درستش کرد

زمان پیوستن
    02 Dec 2004
    شهر
    شهر باران
    اتومبيل
    مزدا Mazda3
    گوشی موبایل
    sony xperia go

پیش گزیده

ماشین من از ابتدا داشبوردش صدا میداد که یکسری بصورت اتفاقی اون قاب روی LCD رو کندم دیدم زیرش 3 تا خار هست که یکی فلزی بود و 2 تاش پلاستیکی !
    یه سری مشکلش حل شده بود الان بازم یه مقدا صدا میده فکر میکنم مربوط به خشکی داشبورد باشه
    اون صدای پیچ مانند رو هم منم میشنوم از پشت سیستم پخش ...

یه صدا از سانروف هم داشتم که فهمیدم باید لبه های چرمی و پلاستیگی سان روف رو روغنی کنم که صدا نده !

راستی یه صدای دیگه هست بد جوری میره روی اعصاب
    صدای کمر بند ایمنی ! اینو چطوری میشه حلش کرد ؟
    وقتی کمربند توی گیره هست و توی دست انداز میریم جیر جیر میکنه ( یه صدای فنری فرم هست )

زمان پیوستن
    03 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3

پیش گزیده

این جیر جیر کمربند رو من هم دارم !! اونم بصورت رندم قطع و وصل می شه !! اما در مورد تاقچه عقب باید بگم من همه چی رو بارها چک کردم هیچ خواری بیرون نبود که جا نخورده باشه و در ضمن چرا بعد از 10000 تا به صدا افتاده ؟

زمان پیوستن
    01 Mar 2005
    شهر
    شوشتر
    اتومبيل
    مزدا 3
    گوشی موبایل
    nokia 6120 classic

پیش گزیده

چقدر خوش به حال من شده که ماشینم بعد از 27000 تا هیچ صدایی نداره تقریبا میشه نتیجه گرفت که کیفیت مزدا رو به افول هست
    ............SOUL OF SPORT CAR IN ZOOM ZOOM ........

زمان پیوستن
    03 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3

پیش گزیده

دوستان عزيز !
    اول اينکه : شما هر ماشيني بخريد حتي بنز سري S باز ممکنه تو مونتاژ ، استفاده ناصحيح يا دست اندازهاي نا معقول شهرهاي ايران مشکلاتي براش پيش بياد . پس خيلي از مطالبي که در اين تاپيک عنوان مي شه نترسيد !
    دوم :
    من ديروز ماشين رو براي سرويس 10000 تا بردم گارانتي و اون ها هم طبق معمول چون مشکل حاددي نبود با يه آچار کشي و يه دياگ سر و ته قضيه رو هم آوردن و اون صداي تاقچه عقب هم اون روز ما رو ضايع کرد و از صبح تا ظهر که گارانتي بوديم در نيومد که نيومد !!!!
    به هر حال من اون خاري که دوستان گفتن رو که بعضا با جا زدنش صدا از بين رفته پيدا نکردم ، ممنون مي شم دقيق بگن اون خار که ما رو سرويس کرده کجاست !!

زمان پیوستن
    04 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 - هيونداي سوناتا
    گوشی موبایل
    Nokia 6500 Slide - SE G900

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط احمدLX مشاهده گفتگو
    چقدر خوش به حال من شده که ماشینم بعد از 27000 تا هیچ صدایی نداره تقریبا میشه نتیجه گرفت که کیفیت مزدا رو به افول هست
    اتفاقآ يكي از كارشناس هاي خود تعميرگاه مركزي نيز اين قضيه رو تآييد ميكرد.
    مي گفت ماشين هاي سري هاي اول مشكلات كمتري داشت.اما الان مشكلاتي نظير عدم دقت در مونتاژ بدنه و تزيينات داخلي و زود به صدا افتادن داشبورد و نفوذ آب به داخل صندوق عقب (اين مورد براي خودم پيش آومده) براي ماشين هاي جديد تر زياد پيش مياد.
    جاي تآسف داره كه خودرو سازي و صنعت ما روز به روز افت مي كنه.

نقل قول نوشته شده توسط pargraphic مشاهده گفتگو
    دوستان عزيز !
    اول اينکه : شما هر ماشيني بخريد حتي بنز سري S باز ممکنه تو مونتاژ ، استفاده ناصحيح يا دست اندازهاي نا معقول شهرهاي ايران مشکلاتي براش پيش بياد . پس خيلي از مطالبي که در اين تاپيک عنوان مي شه نترسيد !
    دوم :
    من ديروز ماشين رو براي سرويس 10000 تا بردم گارانتي و اون ها هم طبق معمول چون مشکل حاددي نبود با يه آچار کشي و يه دياگ سر و ته قضيه رو هم آوردن و اون صداي تاقچه عقب هم اون روز ما رو ضايع کرد و از صبح تا ظهر که گارانتي بوديم در نيومد که نيومد !!!!
    به هر حال من اون خاري که دوستان گفتن رو که بعضا با جا زدنش صدا از بين رفته پيدا نکردم ، ممنون مي شم دقيق بگن اون خار که ما رو سرويس کرده کجاست !!

دوست عزيز اون قاب روي ستون عقب كه روش نوشته Airbag .
    پشتش 4 تا خار داره اگه درآوردي مواظب باش نشكنه.
    آخرین ویرایش به وسیله drnariman : 19 February 2009 در 01:26 AM دلیل: پست پیاپی
    ...آدمي ساخته افكار خويش است...
    فردا همان خواهد شد كه امروز مي انديشيده است

زمان پیوستن
    09 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3
    گوشی موبایل
    k750

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzinkhan مشاهده گفتگو
    اتفاقآ يكي از كارشناس هاي خود تعميرگاه مركزي نيز اين قضيه رو تآييد ميكرد.
    مي گفت ماشين هاي سري هاي اول مشكلات كمتري داشت.اما الان مشكلاتي نظير عدم دقت در مونتاژ بدنه و تزيينات داخلي و زود به صدا افتادن داشبورد و نفوذ آب به داخل صندوق عقب (اين مورد براي خودم پيش آومده) براي ماشين هاي جديد تر زياد پيش مياد.
    جاي تآسف داره كه خودرو سازي و صنعت ما روز به روز افت مي كنه.
    الکی نیست که میگن اگه ماشینی در ایران مونتاژ شد فقط چند سری اولش ارزش خریدن داره
    Foad

زمان پیوستن
    09 Apr 2007
    شهر
    خیلی دور خیلی نزدیک
    اتومبيل
    bmw x5, bmw 540
    گوشی موبایل
    hTC Sensation xe

پیش گزیده

علت نفوذ اب به صندوق عقب درست بالای پلاک عقب است دقت کنین جایی که لامپ های پلاک است کاملا خالی است و کمترین درز در پشت سپر باعث نفوذ اب می شه.
    نوشته پنهان شده

صفحه 1 از 8 12345678 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند