تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 4 از 4

نام گفتگو: گل از نظر یک کاربر قدیمی

زمان پیوستن
    28 Feb 2006
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    VW Gol
    گوشی موبایل
    N95

پیش گزیده گل از نظر یک کاربر قدیمی

یکی از جالب ترین خودرو هایی که تابحال داشتم همین گل بود.وقتی باهاش رانندگی میکنم انگار پشت 320 نشستم.همین موضوع باعث شده الارقم کاستی های اون گل ماشینی دوست داشتنی باشد.
    سری اول گل رو داشتم.بعد از تصادف یک 206 تیپ 2 گرفتم و الان دوباره گل گرفتم
    سعی میکنم تمام تجربیاتم رو اینجا بیان کنم

2. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Kojack به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirvania (29 September 2010), eysun (17 January 2009), F^RH^D (17 January 2009), sdsdsd (20 January 2009), sogoli (20 January 2009)

زمان پیوستن
    23 Jun 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    VW Gol

پیش گزیده

نمیدونم چقدر درسته ، شما نظر بدین
    - استفاده از يك سيستم exhuast خوب هميشه و رو هر ماشيني يكي از مهمترين قدمهاست، لوله هاي 1.5 تا 2 اينچي حتي براي موتورهاي 2 ليتري انتخاب خوبيه (center pipe) استفاده از يه منبع مستقيم و خوب شرايط رو باز هم بهتر ميكنه و در انتها يه هدرز كه مجموعه رو تكميل ميكنه .. نميخوام وارد بحث ساخت هدرز براي اين موتور بشم ولي اگه ميخواهيد از انواع آماده استفاده كنيد، معروفترين نوع اون ماله شركت Techtonics هستش كه قيمتش هم عاليه ...
    منيفولد Audi 80 و داون پايپش هم انتخاب خوبيه ( اگه گير بياد)

- مسلما وقتي داريم از بهينه كردن Exhaust حرف مي زنيم بايد يه فكري هم به حال كاتاليست كرد، تو خارج از ايران تعويض اون با انواع high-flow پيشنهاد ميشه ولي اينجا حذف اون به صرفه تره ...

- استفاده از يه ميل سوپاپ بهتر هر كسي رو به ذوق مياره... نكته اينه كه تمام ميل سوپاپ هاي موتورهاي 8 سوپاپ VW ( حتي 2 ليتري ) قابل نصبه // صرفا بايد بدونيد كه Solid lifter ميخواهيد يا hydraulic lifter ...
    سرسيلندر فعلي گل از ليفتر هاي هيدروليك استفاده ميكنه كه كم دردسر تره و من خودم تا 278 درجشو ديدم ولي اگه ميخواهيد روي 300 درجه بريد بايد ليتفر ها رو با انواع solid تعويض كنيد // استفاده از يه cam gear قابل تنظيم هم بهتون اجازه ميده كه بازه اعمال قدرت رو كنترل كنيد، در كل اگه داريد duration رو زياد مي كنيد حتما بايد يه Adjustable Cam Gear هم بگيريد ...
    بهترين ميل سوپاپ ها رو باز هم Techtonics و Bildon Motorsport دارن ..

- رسوندن سوخت بيشتر به موتور ! ساده ترين راهش استفاده از يه Adjustable Fuel Pressure Regulator هستش كه البته براي كنترل اون استفاده از يه Air/Fuel Ratio Gauge كه به سنسور لامبدا متصل ميشه پيشنهاد ميشه ... تا اونجا كه من ميدونم هنوز رگلاتور هاي قابل تنظيم BEGI بهترين هستند ..

- فيلتر هاي هواي مخروطي با قابليت عبور هواي بالا هم تاثير گذار هستند ولي همونطور كه ميدونيد نبايد ازشون زياد انتظار داشت

- كار روي سر سيلندر هم براي خودش دنيايي داره // افزايش كمپرس به بيش از 10.8 (كه البته احتياج به سوخت خاص داره)، استفاده از سوپاپ هاي بزرگتر، پورت و پوليش، فنر سوپاپ دوبل همه كارهايي هستند كه به راحتي قابل انجامند و روي سرسيلندر توپول گل جواب خوبي ميدن..

- بحث شيرين افزايش حجم // اگه درست يادم مونده باشه افزايش حجم تا 2200 سي سي بدون دردسر انجام ميشه ( نمي خوام واردش بشم )

- بعد از همه اينها، مثل تمام موتورها دستكاري تايم ، تقويت سيستم جرقه ( همونطوري كه ميدونين، چون distributer (دلكو) داره ميشه از MSD6 به راحتي استفاده كرد)، كاهش وزن فلايويل، تايرهاي با قطر كوچكتر و ... قابل انجامه .

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sdsdsd به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

PAYAM (6 March 2011), VIGO (21 May 2012)

زمان پیوستن
    29 Aug 2005
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    پرايد
    گوشی موبایل
    Samsung Omina Lite B7300

پیش گزیده

می شه بیشتر توضیح بدید و تجربیاتتون را با ما در میان بگذارید....

زمان پیوستن
    08 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مگان 2000
    گوشی موبایل
    iphone 4S

پیش گزیده

من هم سری اولش رو داشتم مدل 84 .
    نظر دوست عزیز Kojak کاملا تائید میشه . رانندگی با گل لذت فوق العاده ای داره که من تو کمتر ماشینی دیدم . ولی دو سال پیش یه صفرش رو خریدم که انقدر بیکیفیت شده بود که مستقیم از کیلومتر 16 جاده مخصوص که تحویل گرفتم بردم گذاشتم تو نمایشگاه و بعد از یک ماه به زور و اونم زیر قیمت فروختمش .
    سپاس
    دستانی که کمک میکنند بسی مقدس تر از لب هایی هستند که دعا میکنند .
    کوروش کبیر

7. کاربر زیر از دوست گرامی amirvania به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

tiger-2000-full (2 May 2011)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد