تبليغات در پي‌هالز

صفحه 77 از 78 اولاول ... 2767707172737475767778 آخرآخر
نمایش نتایج 989 به 1,001 از 1010

نام گفتگو: مسائل مربوط به سیستم برقی تندر

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

با سلام. فیوز مربوط به ضبط صوت که تو جا فیوزی هست مربوط به سیم زرد رنگی هست که همیشه برق داره یا مربوط به سیم قرمز رنگ که با باز شدن سویچ برق دار میشه یا مربوط به هر دوتاست؟ با تشکر.

زمان پیوستن
    23 Jun 2012
    اتومبيل
    L90 Estate II Lp

پیش گزیده

یه نرم افزار برای remap کردن ecu پیدا کردم به گفته خودشون 8-10 اسب بخار به قدرت ماشین و 12 نیوتن متر به گشتاور اضافه میشه..ولی راستش چون باید اول خود اطلاعات ecu پاک شه بعد این اطلاعات رایت شه می ترسم این کار رو انجام بدم..کسی اطلاعی راجع به این مطلب داره؟

3. کاربر زیر از دوست گرامی kook.not01 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sky Net (23 December 2014)

زمان پیوستن
    23 Oct 2010
    شهر
    سنندج
    اتومبيل
    E2 SP
    گوشی موبایل
    6120

پیش گزیده

سلام
    تندر من مدل 86 ایران خودروست
    مدتیه با افت دور موتور مواجه ام دیاگ زدم که خطای "اشکال در فشار هوای منوفیلد اتصال کوتاه یا باز" رو آورد که مکانیک فوری گفت مپ سنسور رو تعویض کن و من چون گفتم تازه تعویض کردم گفت شاید منوفیلد از یه جائی هوا میکشه و قسمت پلاستیکی روی موتور رو باز کرد و اورنگی ها رو چک کرد اما مشکل حل نشد
    با توجه به خطای فوق الاشاره احتمالا مشکل از سیم کشیه
    نظر دوستان چیه؟
    پرواز را به خاطر بسپار!
    پرنده مردنی ست

5. کاربر زیر از دوست گرامی arash1386 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash1386 (4 May 2013)

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

سیم کشی از ECUتا سنسور باید چک بشه

7. کاربر زیر از دوست گرامی enginer03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    23 Oct 2010
    شهر
    سنندج
    اتومبيل
    E2 SP
    گوشی موبایل
    6120

پیش گزیده

سلام enginer03 عزیز!
    ممنون از راهنمائی هات!
    سیم کشی از مپ سنسور تا ecu چک شد مشکل از لقی سوکت مپ سنسور بود که برق کار سه تکه سیم رو لخت کرد و داخل مادگی ها قرار داد و سوکت رو با فشار جا انداخت و ماشین درست شد!!! و این همه هزینه ای که توی این چند ماه انجام داده بودم اضافی از آب در اومد (مثل تعویض مپ سنسور و استپ موتور و تمیز کردن آنژکتورها و تعویض صافی های مختلف و ...)
    فقط یه سوال:
    سوکت مپ سنسور شبیه سوکت استپ موتوره اما سوکت استپ موتور یه لاستیک آبی رنگ داره که سوکت رو محکم نگه میداره. آیا سوکت مپ سنسور هم این قسمت لاستیکی رو داره یا نه؟ مال من نداره
    پرواز را به خاطر بسپار!
    پرنده مردنی ست

9. کاربر زیر از دوست گرامی arash1386 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    23 Oct 2010
    شهر
    سنندج
    اتومبيل
    E2 SP
    گوشی موبایل
    6120

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط enginer03 مشاهده گفتگو
    سیم کشی از ECUتا سنسور باید چک بشه
    سلام enginer03 عزیز!
    ممنون از راهنمائی هات!
    سیم کشی از مپ سنسور تا ecu چک شد مشکل از لقی سوکت مپ سنسور بود که برق کار سه تکه سیم رو لخت کرد و داخل مادگی ها قرار داد و سوکت رو با فشار جا انداخت و ماشین درست شد!!! و این همه هزینه ای که توی این چند ماه انجام داده بودم اضافی از آب در اومد (مثل تعویض مپ سنسور و استپ موتور و تمیز کردن آنژکتورها و تعویض صافی های مختلف و ...)
    فقط یه سوال:
    سوکت مپ سنسور شبیه سوکت استپ موتوره اما سوکت استپ موتور یه لاستیک آبی رنگ داره که سوکت رو محکم نگه میداره. آیا سوکت مپ سنسور هم این قسمت لاستیکی رو داره یا نه؟ مال من نداره
    پرواز را به خاطر بسپار!
    پرنده مردنی ست

زمان پیوستن
    05 Dec 2014

پیش گزیده

با سلام
    دوستان وقتي كه من دزد گير نصب كردم براي برف پاكن ماشين من مشكل پيش امد در واقع وقتي كليد روي دور آهسته ميزنم برف پاكن شروع به كار مي كنه و ديگه نمي ايسته بعد از 30 ثانيه روي نقطه اي نامعلوم مي ايسه وقتي كه پمپ آب را روشن مي كنم شروع به كار مي كنه و بعد از 30 ثانيه در يك نقطه نا معلوم مي ايسته. آيا اين وضيعت براي برق ماشين مشكل ايجاد مي كنه

زمان پیوستن
    30 Oct 2012
    شهر
    ساکن شیراز
    اتومبيل
    L90 E2LP پارس خودرو
    گوشی موبایل
    Samsung C6112

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط fallahmoafi مشاهده گفتگو
    با سلام
    دوستان وقتي كه من دزد گير نصب كردم براي برف پاكن ماشين من مشكل پيش امد در واقع وقتي كليد روي دور آهسته ميزنم برف پاكن شروع به كار مي كنه و ديگه نمي ايسته بعد از 30 ثانيه روي نقطه اي نامعلوم مي ايسه وقتي كه پمپ آب را روشن مي كنم شروع به كار مي كنه و بعد از 30 ثانيه در يك نقطه نا معلوم مي ايسته. آيا اين وضيعت براي برق ماشين مشكل ايجاد مي كنه

دوست عزیز سلام

شما درزمان نصب دزدگیر ، اگر از سوکت فابریک استفاده کرده نبایستی در سیسیتم برقی خودرو شما مشکل ایجاد بشه .
    من دوسال پیش اقدام به نصب دزدگی کردم ، البته با سوکت فابریک ، تا به امروز مشکلی پیش نیومده .

در صورت استفاده از سوکت فابریک ، نیازی به قطع و وصل هیچ یک از وایرها نیست .
    روزگار به کامتان باد

زمان پیوستن
    05 Dec 2014

پیش گزیده

با سلام
    دزد گير من به گفته نصاب سوكت فابريك بود مارك آن تلماتيكس تصويري شركتي ايرانخودرو بود حالا به نظر شما براي برطرف كردن عيب چه كار بايد كرد

زمان پیوستن
    05 Dec 2014

پیش گزیده

با سلام
    دزدگير من به گفته نصاب سوكت فابريك بود مارك آن تلماتيكس تصويري شركتي ايرانخودرو بود تا برق ماشين از گارانتي خارج نشه. (البته دزد گيرش اصلا به درد نمي خوره)خود نصاب گفت كه سيمي قطع نمي شه ولي موقع نصب علاوه بر سوكت از چند سيم برق گرفت البته موقع نصب سر نصاب محكم به دسته برف پاكن برخورد كرد. ماشين را بردم نمايندگي دياگ زد و گفت كه برق دزدي داره و گفت دزدگير را كامل جدا كن بعد ببر نمايندگي شماره 1 ايرانخودرو چون اونا قطعه نداشتنن البته وقت گرفتن از نمايندگي شماره 1 خودش درد سر زيادي داره. البته اگه براي فيوز هاي ماشين يا كلا براي برق ماشين مشكلي نياد مي تونم با هاش كنار بيام به نظر دوستان راه ساده تري براي برطرف كردن عيب وجود داره

آخرین ویرایش به وسیله fallahmoafi : 24 December 2014 در 02:11 PM

زمان پیوستن
    25 Dec 2009
    شهر
    همین دور برا
    اتومبيل
    پراید و تندری در راه است
    گوشی موبایل
    N95

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط fallahmoafi مشاهده گفتگو
    با سلام
    دزدگير من به گفته نصاب سوكت فابريك بود مارك آن تلماتيكس تصويري شركتي ايرانخودرو بود تا برق ماشين از گارانتي خارج نشه. (البته دزد گيرش اصلا به درد نمي خوره)خود نصاب گفت كه سيمي قطع نمي شه ولي موقع نصب علاوه بر سوكت از چند سيم برق گرفت البته موقع نصب سر نصاب محكم به دسته برف پاكن برخورد كرد. ماشين را بردم نمايندگي دياگ زد و گفت كه برق دزدي داره و گفت دزدگير را كامل جدا كن بعد ببر نمايندگي شماره 1 ايرانخودرو چون اونا قطعه نداشتنن البته وقت گرفتن از نمايندگي شماره 1 خودش درد سر زيادي داره. البته اگه براي فيوز هاي ماشين يا كلا براي برق ماشين مشكلي نياد مي تونم با هاش كنار بيام به نظر دوستان راه ساده تري براي برطرف كردن عيب وجود داره

سلام دوستان
    باید بگم که نباید زیاد روی مسائلی مثل گارانتی واسه خودمون خراج تراشی کنیم !
    من همون سال اول دادم یه مجیکار ساده روی ماشین نصب کردن ( و تا اونجا هم که یادمه فقط سیم های استارت و شیشه بالابر ها رو قطع کرد ) هیچ مشکلی هم تا حالا در مورد سیم کشی و برق دزدی و سوختن فیوز پیش نیومده به نظر من اگه نصاب وارد باشه مشکلی در اینده پبش نماید . و یه چیز دیگه اینکه زیاد حساس نباشید

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

من موقع تحويل ماشين در نمايندگي، سال 87 دزدگير تلماتيکس برام نصب کردند (البته به زور ) . اسمش سوکت فابريک بود، ولي يک دستکاري هايي کرد طرف.
    تو اين سالها که استفاده مي کنم از ماشين هيچ مشکلي نداشتم. بجز خود دزدگير که 2-3 سال بيشتر کار نکرد. کيفيت و دوام خوبي نداره. اما مشکل شما فکر مي کنم به نصاب بر مي گرده و اگر به برق دزدي اطمينان داري، حتما اصلاحش کن. بهش عادت نکن که ضرر مي کني.

زمان پیوستن
    07 Aug 2008
    شهر
    كردستان
    اتومبيل
    e1+cp+sp
    گوشی موبایل
    nokia6220

پیش گزیده

سلام يک مدته وقتي ترمز ميگيرم چراغ مه شکن روي صفحه کيلومتر به صورت لحظه اي روشن ميشه ، دليلش چي ميتونه باشه؟
    یاد بگیریم که به چیزی که دل ندارد.. دل نبندیم!

صفحه 77 از 78 اولاول ... 2767707172737475767778 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد