تبليغات در پي‌هالز

صفحه 73 از 78 اولاول ... 236366676869707172737475767778 آخرآخر
نمایش نتایج 937 به 949 از 1010

نام گفتگو: مسائل مربوط به سیستم برقی تندر

زمان پیوستن
    30 Oct 2012
    شهر
    ساکن شیراز
    اتومبيل
    L90 E2LP پارس خودرو
    گوشی موبایل
    Samsung C6112

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط smith123 مشاهده گفتگو
    با سلام
    هفته گذشته يک دوربين دنده عقب گرفتم و خودم نصب کردم. دوربين زياد کار نکرد و خودبخود بدون اينکه ضربه بخوره يا خيس بشه از کار افتاد. برقش رو هم از فندک گرفتم نه از چراغ، که براي تعويض لاين تو اتوبان هم بتونم ازش استفاده کنم و نقطه کور رو پوشش بده. نصبش رو هم مطابق دفترچش انجام دادم که چيز خاصي نداشت. حالا برام سوال شده آيا برقي که فندک ميده با برقي که چراغ عقب ميده فرق داره؟
    سلام دوست عزیز

این دوربین که میگی ، روی سپر نصب میشه یا بالا پلاک ؟
    یه مدل دیده بودم ، جای یکی از سنسورهای دنده عقب رو سپر نصب کرده بود ، نفهمیدم فابریکه یا خودش نصب کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اگه اطلاعاتی در این خصوص داری از ما بی تجربه دریغ نکن

خوش باشی

2. کاربر زیر از دوست گرامی Ha91 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sky Net (30 October 2012)

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Ha91 مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزیز

این دوربین که میگی ، روی سپر نصب میشه یا بالا پلاک ؟
    یه مدل دیده بودم ، جای یکی از سنسورهای دنده عقب رو سپر نصب کرده بود ، نفهمیدم فابریکه یا خودش نصب کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اگه اطلاعاتی در این خصوص داری از ما بی تجربه دریغ نکن

خوش باشی
    دوست عزیز هر دو مدلش هست. رو پلاکی ها با دو تا پیچ، پیچ میشن رو پلاک و البته خود دوربین میفته بیرون و برای سرقت یک مقدار مشکل زاست . تو سپری ها دوربینشون داخل سپر میفته و یک حفره 3 سانتی هم تو سپرتون میفته که
    موقع فروش هم احتمالا دوربین رو هم باید باهاش بدین. مگه اینکه بخواین دوربین رو هم با ماشین بفروشین. خودم بالای پلاک و زیر چراغ پلاک رو سوراخ کردم (پلاک رو پایین بردم) تا در صورت نیاز به فروشش، پلاک جدید بیاد و حفره رو بپوشونه

4. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی smith123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

farshad_1988 (30 October 2012), Ha91 (31 October 2012), Sky Net (30 October 2012)

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Ha91 مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزيز

اين دوربين که ميگي ، روي سپر نصب ميشه يا بالا پلاک ؟
    يه مدل ديده بودم ، جاي يکي از سنسورهاي دنده عقب رو سپر نصب کرده بود ، نفهميدم فابريکه يا خودش نصب کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اگه اطلاعاتي در اين خصوص داري از ما بي تجربه دريغ نکن
    خوش باشي
    با سلام
    دوست عزيز هر دو مدلش هست. رو پلاکي ها با دو تا پيچ، پيچ ميشن رو پلاک و البته خود دوربين ميفته بيرون و براي سرقت يک مقدار مشکل زاست . تو سپري ها دوربينشون داخل سپر ميفته و يک حفره 3 سانتي هم تو سپرتون ميفته که
    موقع فروش احتمالا دوربين رو هم بايد باهاش بدين. خودم بالاي پلاک و زير چراغ پلاک رو سوراخ کردم (پلاک رو پايين بردم) تا در صورت نياز به فروشش، پلاک جديد بياد و حفره رو بپوشونه و درصورت نیاز دوربین رو نگهدارم

6. کاربر زیر از دوست گرامی smith123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Ha91 (31 October 2012)

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

اين مطلبم رو هم يادم رفت اضافه کنم و بهتره که رعايت کنين تا دوربين در اثر ولتاژ اضافه آسيب نبينه و اونم اضافه کردن يک آي سي 7812 به کابل برق دوربينه که معمولا نصابها انجام نميدن. (آي سي رو شخصا از پاساژ توکل تو توپخونه گرفتم)

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی smith123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Ha91 (31 October 2012), rza_bgy (31 October 2012), Sky Net (30 October 2012)

زمان پیوستن
    15 Jun 2011

پیش گزیده

دوستان صاحب نظر ایا چراغ داخل صندوق باید با فشردن دکمه مربوطه داخل صندوق خاموش بشه یا با تاخیر خاموش میشه ؟ چون من امشب امتحان کردم و دیدم با فشردن اون دکمه خاموش نمیشه و در صندوق رو هم بستم و صندلی پشت رو برداشتم و چراغ هنوز روشن بود خاموش نشده بود.مشکل از کجاست و برا رفعش باید چکار کنم؟
    دلم میخواست دنیا رنگ دیگر بود.........

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

دکمه اون با در های عقب مشترکه در ضمن با تاخیر خاموش میشه

11. کاربر زیر از دوست گرامی enginer03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hovakhshatar52 (11 November 2012)

زمان پیوستن
    19 Nov 2012

پیش گزیده

سلام . پشت سپر سمت شاگرد یک قطعه قرار داره که با سیم به یک محل وصل بوده سیم این ناحیه بر اثرسایش به تسمه دینام قطع شده کسی از دوستان اسم این قطعه را میدونه و اگه این وسیله قطع باشه چه اتفاقی برای ماشین میفته به کجا وصل میشه؟عکس اون میزارم اگه فرستاده شود

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط azad.. مشاهده گفتگو
    سلام . پشت سپر سمت شاگرد یک قطعه قرار داره که با سیم به یک محل وصل بوده سیم این ناحیه بر اثرسایش به تسمه دینام قطع شده کسی از دوستان اسم این قطعه را میدونه و اگه این وسیله قطع باشه چه اتفاقی برای ماشین میفته به کجا وصل میشه؟عکس اون میزارم اگه فرستاده شود
    دوست عزیز یک عکس بذار لطفا. احتمالا در حالت استاندارد بست داشته که خودرو سرهم کن یادش رفته بذاره و سایش پیدا کرده. اگه برق مثبت باشه میتونه در اثر اتصال با بدنه یا موتور فیوزش رو بسوزونه

زمان پیوستن
    19 Nov 2012

پیش گزیده

سلام. روش ارسال عکس را نمی دانم.
    این قطعه را از نمایندگی پرسیدم کنستر بود.
    یک سوال از چه منبعی چه خارجی چه داخلی می توان قطعات تند را با عکس مطالعه کرد؟

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    جاي خوش اب و هوايي نيست!!!
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

دوستان کامپیوتر تندر مصرف ماشین را روی میانگین مصرف حساب می کنه یا مصرفی که براش تعریف شده؟

زمان پیوستن
    28 Mar 2010
    شهر
    مشهد

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farshad_1988 مشاهده گفتگو
    دوستان کامپیوتر تندر مصرف ماشین را روی میانگین مصرف حساب می کنه یا مصرفی که براش تعریف شده؟
    میانگین مصرف

زمان پیوستن
    14 Feb 2009

پیش گزیده

با سلام
    من چراغهای عقب را عوض کردم ولی بعدا متوجه شدم نشانگر چراغهای مه شکن عقب روی صفحه نمایش روشن است بدون اینکه خود چراغ مه شکن روشن باشد
    لطفا راهنمایی کنید عیب از کجاست

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط kurdewan مشاهده گفتگو
    با سلام
    من چراغهای عقب را عوض کردم ولی بعدا متوجه شدم نشانگر چراغهای مه شکن عقب روی صفحه نمایش روشن است بدون اینکه خود چراغ مه شکن روشن باشد
    لطفا راهنمایی کنید عیب از کجاست

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    سعی کنید برای تایپ یک تاپیک رو انتخاب کنید و از طرفی هم فونت ریز تر تایپ کنید.
    برای حل شدن مشکلتون هم حتما چک کنید ببینید برق منفی چراغتون وصل باشه
    موفق باشید

19. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kian99 (1 December 2012), kurdewan (8 December 2012), smith123 (30 November 2012)

صفحه 73 از 78 اولاول ... 236366676869707172737475767778 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد