تبليغات در پي‌هالز

صفحه 72 از 78 اولاول ... 22626566676869707172737475767778 آخرآخر
نمایش نتایج 924 به 936 از 1010

نام گفتگو: مسائل مربوط به سیستم برقی تندر

زمان پیوستن
    16 Jul 2011

پیش گزیده

سلام دوستان
    چند روزیه زمانی که برق زیادی از ماشین میگیرم مثلا چراغ میگیرم ماشین امپرش رو 6 یا 8 میره وقتی با دنده 1 یا 2 حرکت میکنم ولی وقتی چراغ هارو قطع میکنم درست میشه.جدیدا سیستم هم نصب کردم و میخوام باطری 100 یا 120 امپر بزارم روش حالا نظر شما دوستان چیه ؟؟؟

زمان پیوستن
    28 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر 90
    گوشی موبایل
    galaxy s5

پیش گزیده

مشكل براي اتصال بدنست، ببر نمايندگي، درست ميكنند، اگر گفتند مشكل از از شماست و سيستم و اين حرفها بگو، مال اتصال بدنست خودتونم خوب ميدونيد، خيلي راحت درستش ميكنند. او بالا رفتن مجازيه، كه البته رو مخ آدمه، البته اگر خداي نكرده با كم شدن آب رادياتور يا روشن شدن مكرر فن همراه نباشه.

زمان پیوستن
    28 Aug 2011
    گوشی موبایل
    LG OPTIMUS L9

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammad1983 مشاهده گفتگو
    سلام
    توضيحاتش تا حدودي ربطي به اين تاپيک نداره اما ميگم تا مشکلتون حل بشه.
    دقيقا همين امروز اين مشکل براي من هم پيش اومد.
    آيا دود از زير ماشينتون بيرون نزد؟ دکمه کولر رو سريع خاموش کرديد؟
    دوست عزيز اين مشکل مربوط ميشه به فولي سر ميل لنگ که من قبلا توي تاپيک کولر لوگان در موردش توضيح داده بودم.اين دومين باري هست که براي من اتفاق افتاده
    خلاصه خدمتتون عرض کنم که فولي سر ميل لنگ در تندر از 2 بخش بيروني و دروني تشکيل شده که اين 2 از وسط بوسيله يک پلاستيک فشرده به هم متصل هستند براي اينکه در زمان روشن شدن کولر ضربات به موتور منتقلش نشه.حالا اين لاستيک بعد از مدتي خاصيتش رو از دست ميده . و ميشه همين مشکل امروز شما که باعث ميشه ديگه بخش بيروني و دروني فولي با هم ديگه نميچرخه و اون قسمت مرکزيش با نيروي موتور ميچرخد اما قسمت بيرونيش نميتونه با اون بچرخد و نيرو رو به دينام و کولر و هيدروليک منتقل کنه.چون هرز ميچرخه.وقتي عادي خراب ميشه تا زماني که کولر نگيري اين فولي توانايي داره تسمه دينام رو بچر خونه اما اگر زماني که دکمه کولر رو زدي و چراغ باطري روشن شده همين جوري ولش کني به پلاستيکي که در مرکز فولي هست کاملا فشار مياد و خراب ميشه و حتي با خاموش کردن کولر هم ديگه چراغ باطري روشن ميمونه.در اين حالت حسابي دود از زير ماشين ميزنه بيرون و بوي بدي هم مياد.
    امروز عصري فولي رو از نمايندگي به قيمت 115 تومان خريدم!!
    90/4/16 همين فولي رو به قيمت 83 خريده بودم که متاسفانه فقط 24000 هزار تا کار کرد!! با اينکه اصلي بود.
    شما هم حتما برو عوضش کن چون عمرش رو کرده و ممکنه 2 روز ديگه همون دينام رو هم حرکت نده و مجبوري با شارژ باطري؛ ماشين رو تا يه جايي برسوني.
    اون سفت شدن فرمون هم بر ميگرده به اينکه هيدروليک ماشينتون کامل کار نميکنه و اون فولي کمي کار ميکنه و کمي هرز ميگرده.
    اينم عکسش

تقريباً يک سال پيش بود که چنين مشکلي براي تندر ما هم پيش اومد در حالي که فقط 8000 کيلومتر کار کرده بود و منجر به اين شد که ماشين يک ماه توي نمايندگي بمونه.
    همون طور که گفتم از اون قضيه يک سال ميگذره اما اون ماجرا تبعاتي براي ما به همراه داشت که هرگز فراموش نخواهم کرد.
    از زماني که ماشين را وارد نمايندگي کرديم تا زماني که درست شد و تحويلش دادن يک ماه طول کشيد. علتش هم اين بود که ابتدا مدتي طول کشيد تا عيب را تشخيص بدهند و بعد هم مدتي معطل مکاتبات نمايندگي با کارشناسان رنوپارس براي تأييد عيب ماشين شديم و در نهايت هم مدتي طول کشيد تا قطعات مورد نياز به دست نمايندگي برسه که روي هم يک ماه شد.
    بعد از اينکه ماشين را تحويل گرفتيم با توجه به اين که ماشين به علتي که مربوط به کارخونه مي شد به مدت يک ماه در نمايندگي خوابيده بود لذا به اين فکر افتاديم که خسارت اين مدت را از سايپا بگيريم که طبق قانون، حق ما بود و به اصطلاح به اون "هزينه خواب" مي گفتن. به اين ترتيب مدارک لازم را تهيه کرديم و به شرکت سايپا ارسال کرديم به اين اميد که خسارتمون را بدهند. پس از يک سال که از زمان ارسال مدارک گذشت و در طول اين يک سال ما ماهي دوبار با سايپا تماس مي گرفتيم و از نتيجه بررسي پرونده سؤال مي کرديم و هربار جواب هاي سربالا ميشنيديم در نهايت گفتند که پس از درست شدن خودرو در بالاي اون برگه اي که در هنگام تحويل خودرو از نمايندگي به عنوان رسيد، امضا کرده ايد نوشته شده است که شما هيچ حقي براي مطالبه هزينه خواب نداريد. و اينجا بود که فهميديم ارزش مردم توي اين مملکت چقدره و عدالت يعني چي ....
    بعد از اون قضيه، مصرف ماشين زياد شد و ديگه هرگز در بهترين حالت کمتر از 7.2 نشد و بيشتر اوقات بين 7.4 تا 7.6 است در حالي که قبل از خراب شدن به 6.5 هم رسيده بود.
    مشکلي ديگري هم که از اون روز به بعد همراه ماشين باقي موند اين بود که هر وقت کولر روشن مي کنيم دور موتور مرتباً بالا و پايين مي شه و يه صدايي مثل صداي فوت کردن از توي موتور مياد.
    مسئله اي که الآن من را حسابي شوکه کرده اين است که اين مشکل براي دومين بار براي دوستمون mohammad 1983 رخ داده و من بسيار نگران هستم که نکنه براي ما هم دوباره پيش بياد...

اما يه سؤالي توي ذهن من وجود داره که يک سال پيش جوابي براش پيدا نکردم و فکر نمي کنم در آينده هم بتونم جوابي براش پيدا کنم . اون سؤال اين هست که چي شد که اين مشکل در خودرويي که فقط 8000 کيلومتر کار کرده بود و تنها 9 ماه از عمرش مي گذشت به وجود اومد ؟؟؟!!! واقعاً چرا ؟؟؟!!!...

زمان پیوستن
    05 Oct 2008

پیش گزیده

ببخشید این پولی همونی هست که میگن در کیت کامل تسمه تایم هست و باید عوض بشه؟

زمان پیوستن
    04 Sep 2006

پیش گزیده

دوستان کسی از Power Windows های چینی مخصوص دو درب جلو شرکت آپکو استفاده کرده؟ کیفیتشون خوبه؟ تو برق ماشین اختلالی بوجود نمیاره؟

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

خیر دوستان تو صفحات قبل گفتن اون نیست

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hajarash مشاهده گفتگو
    دوستان کسی از Power Windows های چینی مخصوص دو درب جلو شرکت آپکو استفاده کرده؟ کیفیتشون خوبه؟ تو برق ماشین اختلالی بوجود نمیاره؟
    خیر تنها مشکلی که داره اینه که نمیشه رله شیشه بالابر نصب کرد که البته شیشیه بالابر تندر به این زودیا ضعیف نمیشه که بخاد رله نصب کنی

8. کاربر زیر از دوست گرامی enginer03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hajarash (27 October 2012)

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

با سلام
    هفته گذشته يک دوربين دنده عقب گرفتم و خودم نصب کردم. دوربين زياد کار نکرد و خودبخود بدون اينکه ضربه بخوره يا خيس بشه از کار افتاد. برقش رو هم از فندک گرفتم نه از چراغ، که براي تعويض لاين تو اتوبان هم بتونم ازش استفاده کنم و نقطه کور رو پوشش بده. نصبش رو هم مطابق دفترچش انجام دادم که چيز خاصي نداشت. حالا برام سوال شده آيا برقي که فندک ميده با برقي که چراغ عقب ميده فرق داره؟

10. کاربر زیر از دوست گرامی smith123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sky Net (30 October 2012)

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    جاي خوش اب و هوايي نيست!!!
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط smith123 مشاهده گفتگو
    با سلام
    هفته گذشته يک دوربين دنده عقب گرفتم و خودم نصب کردم. دوربين زياد کار نکرد و خودبخود بدون اينکه ضربه بخوره يا خيس بشه از کار افتاد. برقش رو هم از فندک گرفتم نه از چراغ، که براي تعويض لاين تو اتوبان هم بتونم ازش استفاده کنم و نقطه کور رو پوشش بده. نصبش رو هم مطابق دفترچش انجام دادم که چيز خاصي نداشت. حالا برام سوال شده آيا برقي که فندک ميده با برقي که چراغ عقب ميده فرق داره؟
    کلا از برق فندک نباید زیاد استفاده کنید
    در صورت استفاده زیاد اختلال ایجاد می کنه در سیستم برق ماشین

12. کاربر زیر از دوست گرامی farshad_1988 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

خوب فرشاد جان به نظرت از کجا برق بگیریم براش ؟ دلیل خاصی داره نباید از فندک برق بگیریم؟

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    جاي خوش اب و هوايي نيست!!!
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

در واقع این جا فندکی تعبیه شده برای این که در یه مدت کوتاهی ازش برق کشیده بشه...
    بعضی از ماشین ها مثل همین تندر حساس هستند و از این مورد زود اسیب می بینه سیستم برقشون...ما یه 206 داشتیم که سر همین موضوع کلی خرج گذاشت روی دستمون
    همون موقع که ال90 را هم خریدیم اون تعمیرکار نمایندگی که اشنا بود گفت که فلش پلیر و...به جا فندکیش وصل نکن اصلا
    فکر می کنم باید برقش را از چراغ بگیرید....(از تزئیناتی ها سوال کنید)

15. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farshad_1988 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Sky Net (30 October 2012), smith123 (27 October 2012)

زمان پیوستن
    04 Sep 2006

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط enginer03 مشاهده گفتگو
    خیر تنها مشکلی که داره اینه که نمیشه رله شیشه بالابر نصب کرد که البته شیشیه بالابر تندر به این زودیا ضعیف نمیشه که بخاد رله نصب کنی
    رله براش لازمه؟

زمان پیوستن
    30 Oct 2012
    شهر
    ساکن شیراز
    اتومبيل
    L90 E2LP پارس خودرو
    گوشی موبایل
    Samsung C6112

پیش گزیده

سلام دوستان

نظرتون درباره POWER یا همون بالا بر خودکار شیشه های خودرو واسه L90 می خواستم بدونم ؟

معایب ؟

روزگار به کامتان باد

18. کاربر زیر از دوست گرامی Ha91 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

صفحه 72 از 78 اولاول ... 22626566676869707172737475767778 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند