تبليغات در پي‌هالز

صفحه 28 از 78 اولاول ... 1821222324252627282930313233343538 ... آخرآخر
نمایش نتایج 352 به 364 از 1010

نام گفتگو: مسائل مربوط به سیستم برقی تندر

زمان پیوستن
    02 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    به نظر شما چقدر مهمه؟
    گوشی موبایل
    Galaxy Ace

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط اینجانب مشاهده گفتگو
    اِ . . .، چه جالب! منم اول متوجه تفاوتش نشدم!
    این نمایشگر جدید هم مصرف لحظه ای سوخت رو نشان نمیده؟

نه دوست من ،متاسفانه مصرف سوخت لحظه ای را نشان نمیدهد.

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    چقدر این رنگی بهش میاد.
    یک نظر دارم اونم این که به احتمال خیلی زیاد کلیومتر عوض نشده و فقط توسط دیاگ عوض شده!
    اگر به تاپیک 206 مراحعه کنید متوحه میشید که میشه با دیاگ رنگ ال سی اون رو با رنگ نوشته هاش جا به جا کرد!
    یعنی پوزیتیو و نگاتیو بشه!
    اگر دوستان کسی به دیاگ دسترسی داره(البته دیاگ اصلی)بررسی کنه ببینه میتونه این آپشن رو توی دیاگ پیدا کنه یا خیر؟
    با تشکر

من هم با شما هم عقیده هستم آقا مهدی.این ترکیب رنگ باعث می شود در نور روز صفحه راحتتر خوانده شود.تا جایی که منم فهمیدم میتوان با دیاگ این کارو کرد.

بسپاريم بر سنگ مزارمان تاريخ نزنند؛ تا آيندگان ندانند بيعرضگانِ اين برهه از تاريخ ما بوده ايم...!
    خسرو گل
    سرخي

2. کاربر زیر از دوست گرامی mohajer_137860 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

اینجانب (19 November 2009)

زمان پیوستن
    26 May 2009
    اتومبيل
    تندر 90 ای2
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

البته این ترکیب جدید تو شب یه کمی ناخاناتر میشه.ولی از نظر ظاهری قشنگتره و یه حالت اسپرتی تری داره.

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    M3 N
    گوشی موبایل
    ,SATIO,p990 i

Question

اگه واقعا بشه این حالت صفحه رو با دیاگ عوش کرد خیلی عالی میشه.

حال مشکل اینجاست که دستگاه دیاگ اصلی از کجا بیاریم؟

بتظر منهم تو شب دیدش زیاد خوب نیست.

دوستانی که جدید ماشینشون رو تحویل گرفتن و کیلومترشون هم مدل جدید لطفا چنتا عکس در شب و روز بگیرن برای مقایسه.

09383790370

زمان پیوستن
    07 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 V9 - سمند LX سال - L90 E1 CP
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S II

پیش گزیده

من یادمه بچه که بودم تو این ساعت های کاسیو دیجیتالی، صفحه کریستالیش رو که برعکس میکردم رنگ ها همینطوری جا به جا میشد و واسم جالب بود(یعنی مشکی ها بی رنگ میشد و بی رنگ ها مشکی). از چند وقت پیش این ایده واسه تندر به ذهنم رسید اما دنبالش نرفتم. شاید با برعکس کردن صفحه کریستالی روی دیسپلی بشه این تغییر رو ایجاد کرد. در ضمن من از توجیه علمی قضیه بی خبرم و حرفم به تجربه گذشتم بر میگرده؛ لطفاً الکترونیک کارها دعوام نکنن!!!!

زمان پیوستن
    03 Dec 2008
    اتومبيل
    TONDAR90
    گوشی موبایل
    nokia E900

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    با سلام
    میتونم بدونم منظورتون از اینکه میگید میتونیم راهش بندازیم چیه؟
    شما میخواهید چه جوری این چراغ رو راه اندازی کنید؟
    کم کم داریم یک چیزایی رو میشنویم که تا حالا به گوشمون نخورده و نمیدونم قصد گوینده برای این ادعا چیه!!!!!
    دوست عزیز در تندر 90این سیستم به ترتیب به پایه34از سوکت 90پایه ECUمتصل هست وپایه 4از سوکت مشکی آمپر متصل هست اینم طریق راه اندازش بود منبع این مطلب من هم کتاب تندر90ایران هست نوشته سیامک گرشاسبی
    مشخصات فنی خودرو های روز
    http://todaycar.blogfa.com/

7. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sanam2008 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

FARZAD_1975 (21 November 2009), imanrio (20 November 2009), mmd791 (24 November 2009), xagrox (20 November 2009)

زمان پیوستن
    28 Feb 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر 90 Lp-E2 IKHO
    گوشی موبایل
    سامسونگ 900 i

پیش گزیده

با سلام. دوستان من دیاگ رنو کلیپ ورزن6/8 را دارم. تا آنجا که من ور رفتم همچین آپشنی که بتوان رنگ ال سی دی را عوض کرد ندیدم.دیو های رنگی صفحه هم تک رنگ هستند و من آن ها عوض کردم و آبی انداختم. مصرف لحظه ایی سوخت هم در ورژن های قدیمی صفحه کیلومتر رنو لوگان رومانیایی است.

9. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی DellM60 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

imanrio (21 November 2009), mmd791 (24 November 2009), taba (21 November 2009), xagrox (21 November 2009)

زمان پیوستن
    15 Mar 2007

پیش گزیده

سلام
    چند روزیه نشانگر دما با اینکه موتور گاز خورده از 4 خط کمتر میشه و بین 2 و 4 کم و زیاد میشه! یا یه مدت ثابت رو 2 خط میمونه، با اینکه دمای هوا خیلی سرد نیست.یخوره برام عجیبه! نشانگر خرابه یه سنسورهاش یه خود موتور(!)
    از دوستان کسی به این موضوع برخورد کرده؟راه حل؟علت؟...
    شـاهــــد مــرگ غــــــم انــگیز بهـارم چه کنم ***ابر دلتـــــــنـگم اگـــــر زار نـــــبـارم چه کنم
    یک به یک با مژه هایت دل من مشغول است ***میـــــله های قفـــــسم را نشــــــمارم چه کنم

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

سلام من چند وقتي هست تقريبا همچين مشكلي دارم.صبح ها وقتي ماشين كار ميكنه و 10 دقيقه ميگذرد هنوز 2 خط از آمپر روشن هست اما براي 10 ثانيه 4 تا خط ميشه اما دوباره برميگرده به حالت 2 تا خط و تا زماني كه ماشين قشنگ گرم نشه اصلا 4 تا خط كامل نميشه.به نظر خودم سنسوراش ايراد داره.
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

12. کاربر زیر از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

kian99 (21 November 2009)

زمان پیوستن
    27 Jan 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ5 مدل83-تندر LP 87
    گوشی موبایل
    LG 3D MAX

پیش گزیده

ترموستات مشکل نداره؟

زمان پیوستن
    05 Mar 2009
    گوشی موبایل
    K750

پیش گزیده

سلام
    دوستان من متوجه نكته اي در نمايشگر دما شدم

وقتي ماشين رو روشن ميشه خونه هاي نمايشگر يكي يكي بالا نميره .. بلكه دوتا دوتا ميره يعني انگار حساسيت سنسور بجاي مثلا 5 درجه 10 درجه باشه ومجبور بشه هر دفعه دو خانه 5 درجه اي رو روشن كنه (عددها مثالي بود)

دوستان ببينن براي اونها هم يكي يكي ميره يا دوتا دوتا

ياحق

15. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی شكرريز به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kian99 (24 November 2009), moje90 (24 November 2009)

زمان پیوستن
    26 May 2009
    اتومبيل
    تندر 90 ای2
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

ماله همه دو تا دو تا میره بالا.

17. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی xagrox به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (24 November 2009), kian99 (24 November 2009), moje90 (24 November 2009)

زمان پیوستن
    03 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    L90 E2+LP White
    گوشی موبایل
    Xperia

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط emad62 مشاهده گفتگو
    سلام
    چند روزیه نشانگر دما با اینکه موتور گاز خورده از 4 خط کمتر میشه و بین 2 و 4 کم و زیاد میشه! یا یه مدت ثابت رو 2 خط میمونه، با اینکه دمای هوا خیلی سرد نیست.یخوره برام عجیبه! نشانگر خرابه یه سنسورهاش یه خود موتور(!)
    از دوستان کسی به این موضوع برخورد کرده؟راه حل؟علت؟...
    با سلام

نباید این حالت اتفاق بیوفته. ببرید نمایندگی نشون بدید یا اینکه یه دیاگ بزنین شاید سنسور دمای موتور اشکالی داشته باشه. (بعیده از خوده نمایشگر باشه)

نقل قول نوشته شده توسط شكرريز مشاهده گفتگو
    سلام
    دوستان من متوجه نكته اي در نمايشگر دما شدم

وقتي ماشين رو روشن ميشه خونه هاي نمايشگر يكي يكي بالا نميره .. بلكه دوتا دوتا ميره يعني انگار حساسيت سنسور بجاي مثلا 5 درجه 10 درجه باشه ومجبور بشه هر دفعه دو خانه 5 درجه اي رو روشن كنه (عددها مثالي بود)

دوستان ببينن براي اونها هم يكي يكي ميره يا دوتا دوتا

ياحق
    با سلام

2 تا 2 تا بالا میره ولی خوشبختانه ندیدم از 4 تا به بالا چطوری میره! چون پیش نیومده که دما از حد معمول بالاتر بره و تا حالا هم ندیدم ال90 ی جوش آورده باشه...

مایکروسافت سیسکو - مشاوره، راه اندازی و نگهداری شبکه (با سیم-بیسیم) - اتخاذ سیاست های امنیت اطلاعات شبکه - آموزش دوره های تخصصی شبکه - طراحی و اجرای پروژه های ارتباطی اینترنتی، اینترانتی - تجهیزات تخصصی شبکه

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

با سلام

2 تا 2 تا بالا میره ولی خوشبختانه ندیدم از 4 تا به بالا چطوری میره! چون پیش نیومده که دما از حد معمول بالاتر بره و تا حالا هم ندیدم ال90 ی جوش آورده باشه...[/quote]

سلام دوست عزیز ماله ماشین ما فقط یکبار تا حالا دیدم که از 4 تا خط بره بالاتر که اونم 2تا رفت بالا (6تا خونه شد) و تا فن ماشین شروع به کار کرد اومد پایین و دوباره 4 تا شد موفق باشی

صفحه 28 از 78 اولاول ... 1821222324252627282930313233343538 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد