تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 78 اولاول 1234567891252 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 1009

نام گفتگو: مسائل مربوط به سیستم برقی تندر

زمان پیوستن
    26 Mar 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2LP + پرايد + ريو

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط tibo مشاهده گفتگو
    با سلام به همه دوستان، و با اجازه آقاي amir59y

من يك ماه پيش که سری به کتابفروشی های مقابل دانشگاه تهران زده بودم اين کتاب را خريدم كه مشخصات آن به قرار زير است:

"آشنایی و عیب یابی سیستم های انژکتوری و الکترونیک تندر 90 ایران"، نوشته سیامک گرشاسبی، انتشارات کوهسار، 1387، 300 صفحه، قیمت 65000 ریال.

موفق باشید.
    من قبلا نام و مشخصات اين كتاب رو تو تاپيك جامع آورده بودم.
    دقيقا همين كتابه و در انتهاي عنوان عيب يابي با دستگاه Clip رو هم داره.

2. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی reza engine به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

KAZEMLU (15 November 2008), mohammad1983 (15 November 2008), Navid_Aref (15 November 2008), taba (13 November 2008)

زمان پیوستن
    31 Oct 2007
    اتومبيل
    تندر90 E1CPSP

پیش گزیده

سلام دوستان:

آیا کسی اندازه دقیق فیلر شمع تندر را میداند؟ (من در دفترچه های راهنما پیدا نکردم، شما چطور؟)

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

اگه شمعتون eyquem باشه یعنی همون شمع فابریک0.7میلمتر میباشد

تایپیک جامع تندر/صفحه 236/پست آقای نوید عارف

5. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی 3284 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arman 321 (15 November 2008), KAZEMLU (15 November 2008), kian99 (16 November 2008), mehdizadeh04 (15 November 2008), taba (16 November 2008)

زمان پیوستن
    31 Oct 2007
    اتومبيل
    تندر90 E1CPSP

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط 3284 مشاهده گفتگو
    اگه شمعتون eyquem باشه یعنی همون شمع فابریک0.7میلمتر میباشد

تایپیک جامع تندر/صفحه 236/پست آقای نوید عارف
    سلام

متاسفانه در آن پست استاد نوید عارف اشاره ای به فاصله دهانه شمع نشده است.
    در سایت Eyquem نیز برای لوگان با موتور K4M 1.6i 16v شمع مدل RFN 58 LZ با فاصله دهانه 0.7 میلیمتر پیشنهاد می شود اما برای کلیو2 و مگان با همان نوع موتور، همان شمع ولی با دهانه 0.9 پیشنهاد میشود. بنابراین میتوان نتیجه گرفت که امکان اشتباه وجود دارد و به همین خاطر بدنبال مرجع مورد اطمینانی میگردم که این فاصله را دقیقا برای تندر 90 ذکر کرده باشد.
    ممنون میشوم اگر دوستانی که جدیدا تندرشان را تحویل گرفته اند بتوانند دهانه شمعها را اندازه گیری کرده و نتیجه را بنویسند.
    آخرین ویرایش به وسیله taba : 16 November 2008 در 03:22 PM

7. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی taba به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

3284 (16 November 2008), kian99 (16 November 2008)

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

آفا این چراغ داشبورد من اصلا کلید فشاری برای روشن و خاموش شدن نداره از شما هم همینطوره؟
    در ضمن وقتی که چراغ بزرگ ها را روشن مبکنم اون هم روشن میشه ولی از بیرون پیداست که روشنه یعنی درب داشبورد درست کیپ نمیشه ولی تایکم کیپش میکنم خاموش میشه؟

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط 3284 مشاهده گفتگو
    آفا این چراغ داشبورد من اصلا کلید فشاری برای روشن و خاموش شدن نداره از شما هم همینطوره؟
    در ضمن وقتی که چراغ بزرگ ها را روشن مبکنم اون هم روشن میشه ولی از بیرون پیداست که روشنه یعنی درب داشبورد درست کیپ نمیشه ولی تایکم کیپش میکنم خاموش میشه؟

با سلام
    شما اگه کمی دقت کنی حتما این کلید رو میبینی.
    در ضمن چراغ داشبورد با چراغ های خطر روشن و خاموش میشه نه با چراغ های بزرگ.
    به این 2تا عکس دقت کن:

با تشکر

10. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

3284 (19 November 2008), abbas123 (27 November 2008), amingzj (18 November 2008), good_rally (18 November 2008), kian99 (17 November 2008), mohammad1983 (18 November 2008), Navid_Aref (18 November 2008), Omidco (18 November 2008)

زمان پیوستن
    09 Sep 2008
    شهر
    تهران

پیش گزیده

مدتها قبل وقتي داشتم روكش صندلي مي كشيدم و پشتي صندلي عقب را برداشته بودم متوجه شدم چراغ صندوق عقب خاموش نميشه! .يا بعد از مدتي خودش خاموش ميشه يا با زدن ريموت قفل،خاموش ميشه.آيا نبايد با شاسي كه وقتي درب صندوق عقب بسته ميشود خاموش شود؟ يا اين حالت طبيعي است؟

زمان پیوستن
    02 Sep 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    رنو لوگان
    گوشی موبایل
    Lumia 930

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Omidco مشاهده گفتگو
    مدتها قبل وقتي داشتم روكش صندلي مي كشيدم و پشتي صندلي عقب را برداشته بودم متوجه شدم چراغ صندوق عقب خاموش نميشه! .يا بعد از مدتي خودش خاموش ميشه يا با زدن ريموت قفل،خاموش ميشه.آيا نبايد با شاسي كه وقتي درب صندوق عقب بسته ميشود خاموش شود؟ يا اين حالت طبيعي است؟
    دوست گرامی قبلا بارها گفته شده که چراغ صندوق تاخیری است و پس از بستن درب صندوق که باعث فشرده شدن کلید فشاری ، توسط بازوی سمت چپ (راننده) می گردد بیشتر از یک دقیقه روشن می ماند و سپس خاموش می شود.
    در صورت ایراد و تنظیم نبودن کلیدفشاری ، چراغ اخطار باز بودن درب های موجود در پانل جلو راننده به همراه چراغ سقفی روشن باقی می مانند و شما را مطلع می کنند.

کلید فشاری چراغ صندوق در عکس زیر با کادر قرمز مشخص است.

با کرونومتر زمان گرفتم دقیقا 30 ثانیه پس از فشرده شدن کلید، تاخیر تا خاموش شدن چراغ صندوق وجود دارد که بدینوسیله تصحیح می کنم.

لطفا در پست قبل ادغام شود.
    آخرین ویرایش به وسیله good_rally : 18 November 2008 در 09:15 PM

13. 10 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Navid_Aref به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abbas123 (27 November 2008), good_rally (18 November 2008), KAZEMLU (18 November 2008), keyvan-GSM (18 November 2008), kian99 (18 November 2008), mehdizadeh04 (18 November 2008), mohamad_h (23 November 2008), mohammad1983 (18 November 2008), Omidco (20 November 2008), taba (19 November 2008)

زمان پیوستن
    25 Jun 2008
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    e2 lp ایران خودرو
    گوشی موبایل
    N 73

پیش گزیده

سلام
    دوستم که از سری جدید پارس خودرو مدل LP گرفته بعلت نداشتن 1فیوز پخشش کار نمیکرد و چراغ ایموبیلایزرهم موقع خاموش بودن ماشین چشمک نمیزده ولی ماشین روشن میشد .بعد از نصب فیوز هر دو مشکل رفع شد
    حالا سوال من اینه که به نظر شما ایموبیلایزر مشکل داره یا این نرماله که ایموبیلایزر در سرویس نباشه ولی ماشین روشن بشه ؟

زمان پیوستن
    09 Sep 2008
    شهر
    تهران

Smile

نقل قول نوشته شده توسط Navid_Aref مشاهده گفتگو
    دوست گرامی ... چراغ صندوق تاخیری است و پس از بستن درب صندوق که باعث فشرده شدن کلید فشاری ،...
    با کرونومتر زمان گرفتم دقیقا 30 ثانیه پس از فشرده شدن کلید، تاخیر تا خاموش شدن چراغ صندوق وجود دارد که بدینوسیله تصحیح می کنم.
    ممنون از توجه شما :من فكر ميكنم بيشتر از 5 دقيقه طول كشيد امشب حتماً تست ميكنم.

زمان پیوستن
    14 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Pride+L90 E2 LP
    گوشی موبایل
    Nokia-Sony Ericsson-hTc

پیش گزیده

سلام دوستان
    امروز که هوا بارانی بود، صبح در حالت توقف گرمکن شیشه عقب را روشن کردم و دیدم انگار به برق ماشین فشار اومد یعنی با روشن کردن گرمکن اول کمی دور موتور نوسان میکرد و بعد برق یه خورده ضعیف میشد (نور صفحه نمایشگر هم کم میشد) ، همین اتفاق با شدت کمتر با روشن کردن چراغها هم میفتد میخواستم بدونم این طبیعیه؟ و آیا باتری مربوطه کشش این مصرف کننده ها را نداره؟ یا مهم نیست؟

و یه سوال دیگه : فن ماشین در چه درجه ای از آب یا در کدوم خط از نمایشگر آمپر آب باید روشن بشه و در کجا خاموش؟ من چک کردم وقتی فن روشن میشه خیلی سریع و کمتر از یک دقیقه خاموش میشه

ممنون

17. کاربر زیر از دوست گرامی Mr.Hossein به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

3284 (23 November 2008)

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mr.Hossein مشاهده گفتگو
    سلام دوستان
    امروز که هوا بارانی بود، صبح در حالت توقف گرمکن شیشه عقب را روشن کردم و دیدم انگار به برق ماشین فشار اومد یعنی با روشن کردن گرمکن اول کمی دور موتور نوسان میکرد و بعد برق یه خورده ضعیف میشد (نور صفحه نمایشگر هم کم میشد) ، همین اتفاق با شدت کمتر با روشن کردن چراغها هم میفتد میخواستم بدونم این طبیعیه؟ و آیا باتری مربوطه کشش این مصرف کننده ها را نداره؟ یا مهم نیست؟

و یه سوال دیگه : فن ماشین در چه درجه ای از آب یا در کدوم خط از نمایشگر آمپر آب باید روشن بشه و در کجا خاموش؟ من چک کردم وقتی فن روشن میشه خیلی سریع و کمتر از یک دقیقه خاموش میشه

ممنون
    سلام
    آقا باطري رو عوض كن خيالت راحت.مال من قبلا صفحه كيلومر ديجيتالش سو سو هاي خفيفي ميزد اما باطري عوض شد ديگه اين مشكلات اصلا نيست.
    در ضمن گرمكن شيشه عقب لوگان جزء قويترين گرمكن ها است.
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

19. کاربر زیر از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Mr.Hossein (24 November 2008)

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mr.Hossein مشاهده گفتگو
    سلام دوستان

ممنون
    نقل قول نوشته شده توسط mohammad1983 مشاهده گفتگو
    سلام
    آقا باطري رو عوض كن خيالت راحت.مال من قبلا صفحه كيلومر ديجيتالش سو سو هاي خفيفي ميزد اما باطري عوض شد ديگه اين مشكلات اصلا نيست.
    در ضمن گرمكن شيشه عقب لوگان جزء قويترين گرمكن ها است.
    از منم همینطور میشه دقیقا
    آخه نمیصرفه که به خاطر این موضوع باطری را عوض کرد

صفحه 2 از 78 اولاول 1234567891252 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند