تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 178 اولاول 123456789101353103 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 2313

نام گفتگو: مسائل مربوط به موتور و سیستم انتقال قدرت تندر

زمان پیوستن
    10 Oct 2008
    شهر
    نصف جهان
    اتومبيل
    Logan E2
    گوشی موبایل
    Motorola

پیش گزیده

با سلام.
    کسی از دوستان تا حالا شمعهای تندر شا با نوع 4 الکترود و یا سوزنی عوض کرده؟
    آیا مشگل برقی پیش نمی آید؟
    اگه نه می خواهم شمع های فابریک را با نوع 4 پلاتینه(الکترود) عوض کنم ولی از اون گرونها نیست( از آلیاژ اریدیوم و پلاتینیوم نیست)قیمت شمع ها حدود 28000 تومان است ودر بسته بندی 4 تایی بوش هست.به نظر شما اصل و آیا بهتر از فابریکشه و مشکلی پیش نمی آید؟
    تاریخ همیشه تکرار میشه !
    حواست باشه یزید زمونه نباشی

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط SeriousSam مشاهده گفتگو
    با سلام.
    کسی از دوستان تا حالا شمعهای تندر شا با نوع 4 الکترود و یا سوزنی عوض کرده؟
    آیا مشگل برقی پیش نمی آید؟
    اگه نه می خواهم شمع های فابریک را با نوع 4 پلاتینه(الکترود) عوض کنم ولی از اون گرونها نیست( از آلیاژ اریدیوم و پلاتینیوم نیست)قیمت شمع ها حدود 28000 تومان است ودر بسته بندی 4 تایی بوش هست.به نظر شما اصل و آیا بهتر از فابریکشه و مشکلی پیش نمی آید؟
    سلام
    يكي از دوستانم كه تون آپ داره به من شمع هاي DENZO ژاپن كه سوزني هم هست (ايريديوم) رو پيشنهاد كرده با كاركرد 65 هزار تا.گويا اين مدل شمع ها روي تويوتا ها هم هست.قيمت 55 هزار تومان.
    فكر ميكنم سوزني بگيري خيلي بهتره.
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده مشکلات موتور و گیربکس تندر

تاپیکهای زیاد و پراکنده ای در مورد مشکلات تندر وجود داره که باعث سختی جستجو و به هم ریختگی مطالب شده. لطفا از این به بعد، بحث های مرتبط با مشکلات موتور و گیربکس تندر رو اینجا مطرح بفرمایید.

4. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Raminium2001 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mehdizadeh04 (31 December 2008), ramin-new pride (6 April 2009), SeriousSam (31 December 2008), telecom (1 January 2009)

زمان پیوستن
    23 Feb 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2
    گوشی موبایل
    N79

پیش گزیده

با عرض سلام
    یه سوال داشتم
    من قراره تا یکی یا دوهفته دیگه ماشین رو واسه سرویس دوره ای 2000 تا ببرم .
    به نظر شما علاوه بر رو غن و فیلترهوا دیگه چه چیزی رو تعویض کنم .
    شمع ها رو هم عوض کنم یا فیتر بنزین رو چی ؟؟؟
    بعد نظرتون در مورد شمع های سوزنی چیه . تو مجله ماشین که یه نوعی رو مشخص کرده بود و ادعا کرده بود که باعث کاهش مصرف سوخت و افزایش توان موتور میشه .
    با تشکر

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط HOOSEIN 105 مشاهده گفتگو
    با عرض سلام
    یه سوال داشتم
    بعد نظرتون در مورد شمع های سوزنی چیه . تو مجله ماشین که یه نوعی رو مشخص کرده بود و ادعا کرده بود که باعث کاهش مصرف سوخت و افزایش توان موتور میشه .
    با تشکر

باسلام
    فکر میکنم یک صفر از 20000 کیلومتر جا افتاده.
    برای سرویس که خود نمایندگی همه چیز رو چک میکنه.احتمالا فیلتر بنزین رو هم باید زحمتش رو بکشن.چون واقعا بنزین های ما با کیفیته!!!
    شمع هات فکر نمیکنم نیازی به تعویض داشته باشه.
    اینایی که میکن مصرف رو کاهش میده همش تبلیغاته و هیچ کار مفیدی انجام نمیده!!!
    با تشکر

7. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

baghbanzadeh (12 May 2009), citroen (8 March 2009), HOOSEIN 105 (4 January 2009), kian99 (4 January 2009), mohammad1983 (4 January 2009)

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط HOOSEIN 105 مشاهده گفتگو
    با عرض سلام
    یه سوال داشتم
    با تشکر
    سلام
    صافي بنزين رو حتما عوض كن.
    شمع ها رو هم فكر كنم آدم سريع تر عوض كن بهتره.ظاهرا شمع هاي فابريك خود ماشين زياد گرون نيست.
    من 23 تا كار كردم احتمال رياد رو 30 تا يك دست DENZO ژاپن سوزني ميندازم به قيمت 50 تومان.60 هزار تا كار ميكنه.در ضمن ايريديم هم هست و قطعا رسانايي و جرقه زني ماشين خيلي بهتر ميشه.
    اون هايي كه تو مجله ماشين بود رو من قديما زنگ زده بودم، 4 تاش 70 تومان بود و انگار ايتاليايي بود.
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

9. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

HOOSEIN 105 (7 January 2009), kian99 (4 January 2009), mehdizadeh04 (4 January 2009)

زمان پیوستن
    21 Oct 2008

پیش گزیده

جرقه قوي تر و كاملتر يعني سوختن بهتر بنزين. اين يعني افزايش بهره وري از سوختي كه وارد موتور مي شود. از سوي ديگر به علت سوختن كاملتر بنزين يك سري گازهاي اضافه از اگزوز به صورت نسوخته حذف مي شوند كه شايد بتواند به حفاظت محيط زيست كمكي بكند گرچه بعيد به نظر مي رسد. استدلال شان اين است چون موتور پر توان تر و اصطلاحا بروتر مي شود شما نياز كمتري به معكوس دادن و پر گاز راندن داريد. پس بنا بر اين در مصرف سوخت هم به اين صورت صرفه جويي مي شود. گرچه من نود درصد با اين گفته مخالفم چون اصولا در اينجا گويا نقش گيرباكس را در كشش و شتاب و سرعت و معكوس ها ناديده گرفته اند دوستان شمع فروش ما.
    در خريدن شمع هميشه دقت داشته باشيد. بيشتر از چيزي كه باور كنيد شمع هاي تقلبي و بي كيفيت در بازار هست. هميشه مدل را مطمئن شويد. به نوع بسته بندي و نوشتن و فونت برند دقت كنيد. نمونه هاي اصل را از گوگل سرچ كنيد. با محصولي كه خريده ايد از نظر قيافه و ظاهر مطابقت دهيد. هميشه سعي كنيد از فروشگاههاي اصلي و نمايندگي ها خريد كنيد. به خاطر چند برگ سبز كه اين روزها بي نهايت بي ارزش شده، سلامت حركت خودروي خودتونو در خطر نندازيد.

11. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mafco به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

baghbanzadeh (12 May 2009), citroen (8 March 2009), HOOSEIN 105 (7 January 2009), kian99 (4 January 2009), mohammad1983 (4 January 2009), rayanreza (5 January 2009)

زمان پیوستن
    14 Apr 2005
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    Limited SD 206
    گوشی موبایل
    Galaxy Note & Omnia

پیش گزیده

سلام. از موقعه ای که ماشینم رو گرفتم وقتی که در یه سرعت ثابت به صورت ناگهانی پدال گاز رو فشار میدم ، درست زمانی که دور موتور داره بالا میره ، یه صدای ضعیف ویز (مثل اینکه سراگزوز انداخته باشی ولی خیلی ضعیفتر) از سمت راننده میاد که با بالاتر رفتن دور موتور کم میشه تا اینکه کاملا قطع میشود. می خواستم ببینم که آیا بقیه دوستان نیز تجربه شنیدن این صدا رو دارند یا نه!
    ممنونم
    OMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMID OMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMID

زمان پیوستن
    19 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید_e2 slx
    گوشی موبایل
    ان73

پیش گزیده ديسك و صفحه

با سلام خدمت دوستان.
    حالا كه اين تاپيك ايجاد شده منم يه سوالي دارم كه تاپيكي مناسبش نديدم و اون اينه كه يه 2يا 3 هفته اي هست كه توي ترافيك احساس ميكنم كلاچم يكم سفت ميشه و ماشين اگه بد كلاچ رو ول كنم خاموش ميشه دوستان ميتونن راهنماي كنن.

زمان پیوستن
    04 Jun 2008

پیش گزیده

من تقریبا 25 روزی هست که یه ال 90 ال پی تحویل گرفتم و از همون اول که دنده عقب میزدم صدا می کرد مثل وقتی که کلاچ رو خوب نگیری و یا وقتی ماشین داره حرکت میکنه دنده عقب بزنی صدا میکنه.من گفتم شاید ماشین نو هستش دنده بد جا میره ولی الان تقریبا 2000 تا کار کرده ولی هنوز هم وقت میزنم دنده عقب صدا میکنه.
    من واسه اینکه صدا نکنه اول میزنم دنده 2 بعد میزنم دنده عقب, اینجوری صدا نمی کنه نمی دونم دلیلش چیه تا حالا که وقت نکردم ببرم نمایندگی میخواستم بدونم هیچ کدوم از دوستان این مشکلو داشتن؟

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط علی محمدی مشاهده گفتگو
    من تقریبا 25 روزی هست که یه ال 90 ال پی تحویل گرفتم و از همون اول که دنده عقب میزدم صدا می کرد مثل وقتی که کلاچ رو خوب نگیری و یا وقتی ماشین داره حرکت میکنه دنده عقب بزنی صدا میکنه.من گفتم شاید ماشین نو هستش دنده بد جا میره ولی الان تقریبا 2000 تا کار کرده ولی هنوز هم وقت میزنم دنده عقب صدا میکنه.
    من واسه اینکه صدا نکنه اول میزنم دنده 2 بعد میزنم دنده عقب, اینجوری صدا نمی کنه نمی دونم دلیلش چیه تا حالا که وقت نکردم ببرم نمایندگی میخواستم بدونم هیچ کدوم از دوستان این مشکلو داشتن؟

باسلام خدمت شما دوست عزیز
    فکر نمیکنم هیچ ماشینی بتونی در حال حرکت دنده رو به دنده عقب تغییر وضعیت بدی!!!
    همه ماشینا اینطوره.
    اول ایست کامل کنید و بعدا دنده عقب رو بذارید.
    شما موقع دنده عقب گذاشتن خیلی نباید دنده را تا انتها به راست هل بدهید.
    با عجله دنده عقب نگذارید.
    کلاچ رو تا انتها فشار دهید.
    در غیر این صورت در دراز مدت به گیربکس شما فشار میاد و متحمل خسارت میشید.
    با تشکر

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

citroen (8 March 2009), اصغر رضازاده (15 October 2012), ravana (29 July 2012)

زمان پیوستن
    14 Apr 2005
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    Limited SD 206
    گوشی موبایل
    Galaxy Note & Omnia

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط علی محمدی مشاهده گفتگو
    دوست عزیز در تمام خودروها برای تعویض خوب و بدون صدای دنده عقب ماشین باید ابتدا به دنده 2 رفت و بعد به دنده عقب. شما نگران نباش چون همه ماشین ها در اکثر موارد که مستقیما دنده عقب زده می شود دچار این مشکل شما خواهند شد. پس برای جلوگیری از این صدا و خسارت گیربکس از روش ابتدا دنده 2 سپس دنده عقب استفاده کنید.
    OMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMID OMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMIDODIMOMID

18. کاربر زیر از دوست گرامی eng.oam به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

علی محمدی (16 January 2009)

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده مسائل مربوط به موتور و سیستم انتقال قدرت تندر

با توجه به مناسب نبودن وجود تاپیکهای جامع و نیاز به داشتن گفتگوهای تخصصی لطفا از این به بعد مطالب مربوط به موتور، گیربکس و کلا سیستم انتقال قدرت تندر رو در این تاپیک دنبال کنید و از ساختن تاپیکهای متفرقه پرهیز کنید.

صفحه 3 از 178 اولاول 123456789101353103 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد