تبليغات در پي‌هالز

صفحه 178 از 178 اولاول ... 78128168171172173174175176177178
نمایش نتایج 2,302 به 2,313 از 2313

نام گفتگو: مسائل مربوط به موتور و سیستم انتقال قدرت تندر

زمان پیوستن
    28 Nov 2014

پیش گزیده

با سلام و ارادت
    توي اگزوز ال90 صدا مي کند . انگار صدا خفه کنش داخل اگزوز جدا شده چطوري ميشه درستش کرد؟

زمان پیوستن
    26 Jan 2015

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط nar gol مشاهده گفتگو
    با سلام و ارادت
    توي اگزوز ال90 صدا مي کند . انگار صدا خفه کنش داخل اگزوز جدا شده چطوري ميشه درستش کرد؟
    با سلام
    احتمالا منشاء صدا بايد توري صدا خفه کن منبع اگزوزباشه يا خود منبع اگزوز ترک برداشته .به ا گزوز ساز نشون بده اگر لازم ديد عوضش کنه.

زمان پیوستن
    14 Feb 2009

پیش گزیده

باسلام خدمت دوستان
    لطفا راهنمايي کنيد.
    صبحها که ماشين را روشن ميکنم از کوچه که ميرم بالا تا 10 ثانيه در حين حرکت گاز نمي خوره و انگار ماشين داره خاموش ميشه. شمعها را عوض کردم و انژکتور را هم شستشو دادم درست نشد. چند ساعت که ماشين خاموش باشه بعد از روشن شدن اينجوري ميشه. با تشکر

زمان پیوستن
    26 Jun 2008
    شهر
    بچه شهر
    اتومبيل
    ندارم+پراید بابا
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

ماشين من زياد نوسان نداره ولي تپ تپ داره وبعضي وقتاسردنده لرزش داره و کم که توي حالت درجا بهش گاز ميدهي با تاخير گاز ميخوره، مشکلش از چي ميتونه باشه؟

زمان پیوستن
    07 Aug 2008
    شهر
    كردستان
    اتومبيل
    e1+cp+sp
    گوشی موبایل
    nokia6220

پیش گزیده

سلام من در 75000 (بعد از 8 سال)کيلومتر تسمه تايم را تعويض نمودم ولي بعد از آن مصرف بنزين رفته بالا 250 کيلومتر 25 ليتر(100 کيلومتر 10 ليتر) که 100 کيلومتر هم جاده بوده ، آيا امکان دارد تسمه تايم را درست تعويض نشده باشد در ضمن تعويض بدون ابزار مخصوص وفقط علامت گذاري کرده و تسمه را جا انداختند بار اول موتور درست کار نميکرد دوباره تسمه تايم را ميزان کردند حالا موتور ظاهرا تنظيم است ولي مصرف بالا رفته است!
    یاد بگیریم که به چیزی که دل ندارد.. دل نبندیم!

زمان پیوستن
    22 Oct 2012

پیش گزیده

کلوپ مشکلات تندر 90 در تلگرام
    https://telegram.me/joinchat/02ffb95...15882bc3239531

زمان پیوستن
    30 Sep 2015

پیش گزیده صوای تق تق از موتور.

سلام خدمت اساتید محترم.
    من 1 ال90 مدل 87 e2lp با کارکرد 110000 حدود 1 ماهه خریدم. بعد از خرید بلافاصله روغن موتور را تعویض کردم. به همراه فیلتر روغن 5 لیتر elf 10w40 تو ماشین ریخت. بعد از تعویض روغن کیت کامل تسمه تایم هم با نوع اورجینال تعویض کردم. دسته موتور بالا هم پاره شده بود که بانوع اصلی جایگزین شد. تسمه دینام هم عوض کردم. برای اطمینان از برق ماشین هم پیش1برق کارتمام کارها انجام شد که به گفته خودش هواکشی دریچه گاز هم برطرف شد.اماانگارازچسب مزدا استفاده کرده.
    بعد ازتمام این کارها وقتی ماشین رو بعداز چند ساعت روشن میکنم خصوصا صبح ها یه صدای تق تق یا لق لق مانند ازموتور شنیده میشه. این صدا ازدرپوش تسمه تایم تا پولک های میل سوپاپ به نظر پخشه. از قسمت دو گلگیرجلو هم گوش میدم صدا میاد. با گرم شدن موتور صداضعیف میشه بطوری که باید دقت کرد تافهمید.اساتید محترم کسی میتونه راهنمایی کنه چطور منبع صدا وعلت اون رو پیدا کنم؟
    1نکته دیگه اینکه 2تا از کوئل ها توسط صاحب قبلی با نوع نامرغوب تعویض شده، لازم به تعویض این دو هست.
    برای مسئله اول پیش چند مکانیک بردم اما تشخیص ندادن. یکی میگفت از انگشتی یاپولک انگشتیه. اگر راهنمایی کنین ممنون میشم.

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر e2 slx
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S5

پیش گزیده

سلام بر شما و ورودتون به جمع ال نودیها مبارک
    اولا صدای لق لق لق لق لق موتور وقتی که موتور سرده یا روغن کارکرده باشه طبیعیه. دوماً وقتی موتور روشنه انگشتتون رو روی درپوش کوئل ها بگذارید و اگر ضربه حس کردید عمر کوئل رو به پایانه. سوما دفعه بعدی که تشریف بردید تعویض روغنی بهشون بفرمایید گردگیر پلوس سمت راننده را یک چکی بکننده که یک وقت پاره نشده باشه با نزدیک به پارگی نباشه. چهارم فیلتر بنزین اگر عوض نکردید حتماعوض کنید. اگر وقتی ماشین روشنه و سیستم صوتی و چراغها و شیشه گرمکن روشنه آمپر ماشین رفت بالا نگران نباشید, مدلشه!

زمان پیوستن
    05 Sep 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    L 90
    گوشی موبایل
    Nokia 5130

پیش گزیده

سلام
    ماشین من E1 مدل 86 180هزارتا کارکرده صبح ها تو هوای سرد موقعی که ماشینو روشن میکنم دور موتور هی بالا و پایین میره وقیتی درجه آمپر دوتا میاد بالا درست میشه مشکل از کجاست ؟
    ممنون

زمان پیوستن
    09 May 2009
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    تندر

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط abbasnabizadeh مشاهده گفتگو
    سلام
    ماشين من E1 مدل 86 180هزارتا کارکرده صبح ها تو هواي سرد موقعي که ماشينو روشن ميکنم دور موتور هي بالا و پايين ميره وقيتي درجه آمپر دوتا مياد بالا درست ميشه مشکل از کجاست ؟
    ممنون
    سلام دوست عزيز دور موتور متغير معمولا ربط به استپ موتور دارد يا کثيف است يا ديگه عمرشو کرده.
    Aali47

زمان پیوستن
    13 Jan 2006

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان گرامي
    من ميخوام روغن گيربکس را بدم عوض کنند. روغني که گرفتم Tranself NFJ 75w80 هست ولي تو دفترچه نوشته Tranself TRJ 75w80. سوالي که داشتم اينه که :
    1- آيا روغني که گرفتم مناسبه و اينکه چه فرقي با روغن TRJ داره؟
    2- براي تعويض گردگير پلوس حتما بايد روغن گيربکس عوض بشه؟
    ممنون ميشم از دوستان که جواب سؤالاتم را بدهند.

زمان پیوستن
    09 May 2009
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    تندر

پیش گزیده

سلام ظاهرا فرقي ندارند(البته سندي دال بر فرق يا حتي عدم فرق پيدا نکردم). واسکازين الف قبلا با کد TRJ ساخته و وارد ميشد, الان با کد NFJ. براي تعويض گردگير پلوس حتما نبايد واسکازين عوض بشه ولي گيربکس زير ماشينه و کلي کثافت هم دور و برش. هنگام تخليه اون روغن آلوده شدنش به انواع خاک و غيره حتمي هست پس چرا عوضش نکنيم؟
    Aali47

صفحه 178 از 178 اولاول ... 78128168171172173174175176177178

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند