تبليغات در پي‌هالز

صفحه 56 از 62 اولاول ... 6464950515253545556575859606162 آخرآخر
نمایش نتایج 716 به 728 از 796

نام گفتگو: مسائل مربوط به بدنه و رنگ تندر

زمان پیوستن
    17 Oct 2011
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    E2LP

پیش گزیده

روي گوشه سپر عقب ،اون قسمت سفيد رنگ در اثر ساييدگي به ديوار، چند تا خش افتاده بنظرتون چطور درستش كنم چون لايه رنگ سفيد كنده شده و سياهي زيرش پيدا شده
    چطور ميشه ترميم كرد؟
    ممنون ميشم از راهنماييتون دوستان عزيز

زمان پیوستن
    06 Mar 2010

پیش گزیده آیا برای صافکاری و رنگ ماشین خود را به نمایندگی های ایران خودرو می برید ؟

با سلام

چند روز پیش با یک پراید که با سرعت زیاد از یک کوچه وارد خیابان شد تصادف کردم بطوری که در وگلگیر عقب سمت شاگرد صدمه زیادی دید که پس از نشان دادن به چند صاف کار گفتند باید در تعویض شده و
    گلگیر عقب صافکاری با رنگ شود حالا نمیدونم آیا به نماینگی اصلی ایران خودرو یادگار ببرم یا به صافکار بیرون بدم چون میگفتند در نمایندگی ها کوره رنگ و ابزار مخصوص دارند بهتر در می آید ولی کسان دیگری میگفتند نمایندگی ها ماشین را خراب می کنند خلاصه توی دو راهی موندم لطفا اگر که دوستان محترم تجربه ای در این مورد دارند بفرمایند و ضمنا اگر آدرس صافکار و رنگ کار درجه یک در تهران دارند لطف کرده اعلام کنند.

زمان پیوستن
    03 Jan 2012
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    L90 E2 - P. Kh
    گوشی موبایل
    Nokia E71

پیش گزیده

دوست عزیز
    در مورد صافکاری و رنگ می شود گفت یک کار هنری است. پس الزاما در نمایندگیها نمی تواند بهتر باشد.
    یک صافکاری و رنگ در خیابان سازمان آب که به فلکه دوم صادقیه می خوره می شناسم کارش عالی.
    آخرین مغازه سمت راست قبل از سه راهی. روبروی آن یک فضای سبز است و قبلا نیز یکی از عاملیتهای ایران خودرو بود می توانید به او نشان دهید

4. کاربر زیر از دوست گرامی sael90 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ali45 (5 February 2012)

زمان پیوستن
    09 Nov 2009
    شهر
    300 کیلومتر تا شیراز
    اتومبيل
    تندر 90 E2+LP
    گوشی موبایل
    Samsung I8910 Omnia HD

پیش گزیده

سلام دوستان

امروز بعد از 1 سال و اندی که از ترکوندن گلگیر عقب میگذره بلاخره وقت کردم ماشین رو سپردم به یه صافکار و نقاش ماهر , صافکار آخرش راضی شد 65 تومن بگیره و نقاش هم با رنگ و کیلر آلمانی درجه 1 راضی شده 110 تومن بگیره !! نقاش میگفت اگه بخوای رنگ ایرانی هم هست که میزنم 80 تومن ولی بهت تضمینی نمیدم که با رنگ فابریک یکی باشه ولی گفت آلمانی در حد فابریک میشه و هر کسی نمیتونه تشخیص بده که رنگ خورده, به نظرتون قیمتهاشون چه جوریه؟

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط khalil-pz مشاهده گفتگو
    سلام دوستان

امروز بعد از 1 سال و اندی که از ترکوندن گلگیر عقب میگذره بلاخره وقت کردم ماشین رو سپردم به یه صافکار و نقاش ماهر , صافکار آخرش راضی شد 65 تومن بگیره و نقاش هم با رنگ و کیلر آلمانی درجه 1 راضی شده 110 تومن بگیره !! نقاش میگفت اگه بخوای رنگ ایرانی هم هست که میزنم 80 تومن ولی بهت تضمینی نمیدم که با رنگ فابریک یکی باشه ولی گفت آلمانی در حد فابریک میشه و هر کسی نمیتونه تشخیص بده که رنگ خورده, به نظرتون قیمتهاشون چه جوریه؟

سلام بنظرم قیمت هاشون کمی بالاس ...البته بد هم نیست اگه بتونن حرفه ای کار کنن که خیلی معلوم نباشه ...اگه چند جای دیگه هم سوال کنید فکر کنم بد نباشه
    سایت آپلود عکس http://img4up.com/
    آسمان فرصت پرواز بلندی است
    قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

زمان پیوستن
    09 Nov 2009
    شهر
    300 کیلومتر تا شیراز
    اتومبيل
    تندر 90 E2+LP
    گوشی موبایل
    Samsung I8910 Omnia HD

پیش گزیده

جاهای دیگه هم سوال کردم که ارزون تر هم کار میکردن ولی به کارشون مطمئن نبودم

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط khalil-pz مشاهده گفتگو
    جاهای دیگه هم سوال کردم که ارزون تر هم کار میکردن ولی به کارشون مطمئن نبودم
    يه مطلبي هست اگه نقاش و صافكار بهت تخفيف دادن بايد بترسي، مخصوصا قبل از انجام كار، البته دليل نميشه هرچي گفتن تقديمشون كني
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

زمان پیوستن
    16 Nov 2011

پیش گزیده

سلام به دوست عزیزم.....
    داداش من جات باشم واسه صافکاری و رنگ پامو تو نمایندگی نمیذارم.....
    من 2سال پیش یه مدت طولانی شهرستان بودم و پدرم با ماشینش تصادف کرد.... از عقب تا در عقب سمت شاگرد جمع شده بود.... (یعنی کل گلگیر و سپرو دیاق و کمی در صندوق و چراغو خیلی جزئی در عقب) بابام به حساب این که تو یه نمایندگی آشنا داشت ، ناشی گری کرد و برد اونجا..... اونها هم تمام قطعات داغی رو تعویض کرده بودند.... در صورتی که وقتی من عکسشو دیدم کلی حرص خوردم بابت این که به اونصورت رنگ ماشین نرفته بود و تقریبا تمام قسمتهای داغی بدون رنگ در میومد.... تازه رنگش هم اصلا جالب در نیومده بود..........
    سر همین تعویض شدنا با مشکل ماشین رو فروختم....
    بعدا که آمارشو گرفتم گفتن نمایندگی ها چون قطعات تو دست و بالشون هست معمولا تو کار تعویضن....
    رو همین فرض من پیشنهاد میکنم اصلا پیش نمایندگیها نری...... ببر پیش صافکار ماهر که برات خوب در بیاره.... درسته صافکار خوب، خوب پول میگیره ولی ارزش داره.....
    در مورد در که گفتی داغون شده به نظرم ببین میتونی یه حرکتی کنی که تعویض نشه........
    من خودم زیاد ماشین خرید و فروش کردم..... (یه سر اگر به پارکینگ حکیمیه زده باشی میبینی اونجا خیلی سر صافکاریو رنگ به خصوص در مورد تعویض تو سر ماشین میزنن) تعویض خیلی برای ماشین ضرره.... چون وقتی در رو تعویض میکنی و در خام رو سرتاسر رنگ میکنن معمولا راحت میشه فهمید که در تعویضه.... اونوقت کسی که میاد ماشینتو بخره سر همین تعویض فکرش منحرف میشه به این که احتمالا ستون و رکاب هم خورده که این برات میشه شر.... در ضمن اگه تعویض کنی هیچ وقت اون در برات در فابریک نمیشه.... حتما به مشکل میخوری....
    حالا اگر خواستی عکس از ماشینت برام میل کن ببینم در چه حد خورده که اگه واقعا در تعویضی نیست بگم که با صبر یه جای خوب پیدا کنی یا خودم بهت معرفی کنم ....
    یا علی....
    mj.sabour@yahoo.com

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی agha javad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali45 (12 February 2012), asakcity (1 April 2012)

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

من که نه ایران خودرو و نه پارس خودرو پامو نمیزارم تازه هزینه بیشتری هم میگیرند

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی moje90 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali45 (12 February 2012), kaspi (2 March 2012)

زمان پیوستن
    06 Mar 2010

پیش گزیده

با سلام
    از دوستان عزیزی که لطف کرده و تجربیات خود را گفته اند تشکر می کنم بخصوص از آقا جواد که توضیح کاملی داده اند - در اولین فرصت عکسها را هم میگذارم.

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ali45 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kaspi (2 March 2012), moje90 (12 February 2012)

زمان پیوستن
    28 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر 90
    گوشی موبایل
    galaxy s5

پیش گزیده

سلام
    دیروز ماشین رو شستم درب صندوق عقب رو باز کردم دیدم تو صندوق روی قسمت گل گیر عقب آب جمع شده، یعنی آب اوده تو صندوق، باید چه کار کنم؟ ضمنا موکت صندوق عقب قوس پیدا کرده، من قبلا دقت نکرده بودم، بین موکت و زاپاس چیزی قرار میگیره یا نه؟ نظرتون در مورد کفی صندوق عقب چیه که بندازم؟

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mahansaman مشاهده گفتگو
    سلام
    دیروز ماشین رو شستم درب صندوق عقب رو باز کردم دیدم تو صندوق روی قسمت گل گیر عقب آب جمع شده، یعنی آب اوده تو صندوق، باید چه کار کنم؟ ضمنا موکت صندوق عقب قوس پیدا کرده، من قبلا دقت نکرده بودم، بین موکت و زاپاس چیزی قرار میگیره یا نه؟ نظرتون در مورد کفی صندوق عقب چیه که بندازم؟
    سلام ...احتمالا نشتی از ناحیه لوله های لاستیکی (همون نوارهای دور صندوق هست) احتمالا یه جاییش بازه و آب وارد میشه تا اونجایی که میشه با دست و یا چکش لاستیکی فشار بدین تا سر جاش کیپ بشه و درز نداشته باشه

زمان پیوستن
    28 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر 90
    گوشی موبایل
    galaxy s5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط moje90 مشاهده گفتگو
    سلام ...احتمالا نشتی از ناحیه لوله های لاستیکی (همون نوارهای دور صندوق هست) احتمالا یه جاییش بازه و آب وارد میشه تا اونجایی که میشه با دست و یا چکش لاستیکی فشار بدین تا سر جاش کیپ بشه و درز نداشته باشه
    نه عزیزم از اونجا نیست، از زیر گلگیر آب میره، وقتی گلگیر رو میشوری آب میره تو (

صفحه 56 از 62 اولاول ... 6464950515253545556575859606162 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد