تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 62 اولاول 123456789101353 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 795

نام گفتگو: مسائل مربوط به بدنه و رنگ تندر

زمان پیوستن
    30 Oct 2008
    شهر
    تهران

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_plus مشاهده گفتگو
    خط و خش عمقی است و یه مقدار کمی هم غر شده و رنگ از بین رفته بود من هم بردم یه سافکاری
    گفت که بدنه دو لایه است و باید از زیر شکاف بخوره بد صاف بشه گفت اگه دست نزنی بهتره و روی خط و خشها هم قلم گرفت ولی خوب اصلا تمیز نشود (یکم بهتر شد). صافکار میگفت اگه شکافته بشه باید رنگش کنی حتما به نظرتون چیکار کنم ؟؟
    از اونجایی که ماشین نو هستش واقعا میخوره تو ذوق آدم.
    سلام متاسفم بابت اين اتفاق براي من هم درست يك هفته بعد از خريد ماشين مشابه اين اتفاق افتاد و گلگير جلو سمت شاگرد كمي قر شد و مقداري از رنگش ريخت. وقتي بردم تعميرگاه ، گفتند بايد رنگ شود. من اولش نپذيرفتم اما وقتي فكر كردم ديدم ماشين صفر قر (ghor) خيلي بدتر از صفر رنگ شدس. بهمين خاطر رنگش كردم و افت قيمتش هم برام مهم نيست حالا ديگه انتخاب با خودتونه.

زمان پیوستن
    22 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر90
    گوشی موبایل
    نوكيا N97

پیش گزیده

خط و خش عمقی است و یه مقدار کمی هم غر شده و رنگ از بین رفته بود من هم بردم یه سافکاری
    گفت که بدنه دو لایه است و باید از زیر شکاف بخوره بد صاف بشه گفت اگه دست نزنی بهتره و روی خط و خشها هم قلم گرفت ولی خوب اصلا تمیز نشود (یکم بهتر شد). صافکار میگفت اگه شکافته بشه باید رنگش کنی حتما به نظرتون چیکار کنم ؟؟
    از اونجایی که ماشین نو هستش واقعا میخوره تو ذوق آدم.
    سلام من هم متاسفم برای این موردی که برات پیش اومده ولی همانطور که در پستهای قبلی هم گفتم ماشین من هم گلگیر سمت شاگرد هم رنگش ریخت و هم کمی تو رفت. معمولا صافکارها می گن رنگ نکن و فقط صافش کن اما من دیدم که این ماشین میخواد حداقل 4-5 سال دست من باشه و اینطوری فقط اعصابم رو خورد می کنه به همین خاطر رفتم رنگش کردم

زمان پیوستن
    18 Oct 2008

پیش گزیده

با تشکر از راهنمایی همه دوستان اگر یه صافکار خوب سمت غرب تهران معرفی کنید ممنون میشم.

زمان پیوستن
    06 Feb 2006

پیش گزیده

یک سوال : همانطور که می دانید سپر عقب بعضی از خودروها مانند پراید و دوو سیلو از یک دیاق آهنی هلالی شکل که زیر پوسته سپر قرار می گیرد تشکیل شده . به عبارت دیگر این دیاق آهنی از دو نقطه به دو سر شاسی عقب متصل شده و مانع از ضربه خوردن سینی ماشین در برخودهای از پشت می شود. (البته جلوی خودرو نیز همین سیستم را دارد).
    ولی در ماشینهایی مثل سمند و پژو به جای این دیاق آهنی از مواد ترکیبی یا یونولیت شکل استفاده شده است که به سینی متصل است. یعنی زیر پوسته سپر عقب یک یونولیت مستطیل شکل قرار گرفته که به سرتاسر سینی عقب و شاسی متصل است. لذا در برخودهای از عقب این یونولیت ضربه را به سینی منتقل می کند و تا حدودی باعث جمع شدن سینی می شود.
    حالا وضعیت ال 90 چطوری است؟ با توجه به شکل برش خورده آن به نظرم آمد که اصلا هیچ محافظی برای سینی ندارد. لذا در برخوردها از عقب شاید سینی به راحتی جمع شود . نظر شما چیست؟

زمان پیوستن
    14 Jun 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر90
    گوشی موبایل
    1200نوکیا

پیش گزیده

با سلام
    دوست عزیز تندر 90 هم در قسمت جلو و در قسمت عقب دارای دیاق فلزی هست

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hesam90 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

لوگان (18 February 2009), vahidpsr (19 February 2009)

زمان پیوستن
    06 Feb 2006

پیش گزیده

قسمت جلو را می دانستم که داره (آخه وقتی کاپوت را بالا میزنی از داخل مشخص میشه)
    ولی آیا دیاق عقب به دو سر شاسی متصل شده و یا سرتاسر به سینی و شاسی متصل است ؟

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

سلام
    دوستان روي رينگ آلومينيومي ماشين دوده لنت نشسته و اگر زود به زود نشوري يعضي جاها اصلا تميز نميشود.
    آيا اسپري يا ماده مخصوصي براي تميز كردن سياهي رينگ وجود دارد؟
    تشكر
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

زمان پیوستن
    06 Oct 2008

پیش گزیده

برای آلومینیوم حتما دقت کنید از چه مایعی استفاده می کنید.
    یه اسپری واسه تمیز کردن گاز یه وقتی خریدم. سطح استیل (کرومی) رو بسیار خوب تمیز می کرد ولی یه نوار آلومینیومی کنار گاز بود که چند قطره افتاد روش و رنگش رو کدر کرد و هیچ رقمه هم درست نشد. بعد که رو قوطیش رو خوندم نوشته بود از استفاده روی سطوح آلومینیومی پرهیز شود.

مطمئن نیستم ولی این اسپری های موتور شوی اتک ممکنه خوب باشه. فقط اول روی یک سطح الومینیومی امتحانش کنید

10. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی مهدي احسان به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kian99 (19 February 2009), mohammad1983 (19 February 2009), rayanreza (19 February 2009)

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط مهدي احسان مشاهده گفتگو
    برای آلومینیوم حتما دقت کنید از چه مایعی استفاده می کنید.
    یه اسپری واسه تمیز کردن گاز یه وقتی خریدم. سطح استیل (کرومی) رو بسیار خوب تمیز می کرد ولی یه نوار آلومینیومی کنار گاز بود که چند قطره افتاد روش و رنگش رو کدر کرد و هیچ رقمه هم درست نشد. بعد که رو قوطیش رو خوندم نوشته بود از استفاده روی سطوح آلومینیومی پرهیز شود.

مطمئن نیستم ولی این اسپری های موتور شوی اتک ممکنه خوب باشه. فقط اول روی یک سطح الومینیومی امتحانش کنید
    اين اسپري اتك همون اتك هاي معروف هست كه براي شستشوي منزل محصولات داره؟
    از كجا اين مدل رو ميشه تهيه كرد؟
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

12. کاربر زیر از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

sonara44 (19 February 2009)

زمان پیوستن
    06 Oct 2008

پیش گزیده

اره همون شرکته .اتفاقا دو نوع اسپری واسه ماشین زده.
    یه دونه موتور شوی هست که برای شستن داخل کاپوت ازش استفاده می شه و بسیار قوی هست. کافیه اون رو در محلهایی که بسیار کثیف شده اسپری کنید و بعد از زمانی کوتا محل مورد نظر رو با اسفنجو یا دستمال، تمیز کنید. بسیار هم کیفیت خوب دارد. من فکر میکنم این اسپری بتونه اون گرد لنتها رو از رو رینگ بزدایدو منتها بهشرط اینکه با آلومینویم سازگار باشد.

یه اسپری دیگه هم داره که واسه داشبورد و رو دری هست و اونم فوق العاده هست. قبلااز استون واسه تمیز کردن رودرهای روشن و چرمی استفاده می کردند که مقداری از رنگ رو هم با خودش می برد. ولی این اسپری واسه تمیز کردن تو دوزی (مخصوصا تو دوزیهای روشن که تو آبو هوای تهران به سرعت سیاه می شوند) بسیار کارا هست.
    من تو شهروند دیدم هست. تو فروشگاههای بزرگ میشه پیداش کرد. حتی تو خیلی از مغازه ها دیدم یکی یا هر دو رو دارند.

14. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی مهدي احسان به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mohammad1983 (19 February 2009), rayanreza (19 February 2009), sonara44 (19 February 2009)

زمان پیوستن
    30 Jun 2005
    اتومبيل
    تندر 90
    گوشی موبایل
    نوكيا N73

پیش گزیده

دوستان من كارمند شركت اتك هستم . !!
    ميتونم اطلاعات خوبي راجع به محصولات را در اختيار شما بگذارم !

در حال حاضر دو نوع پاك كننده داريم :
    1- موتور شور كه با پاشيدن روي قسمتهاي موتور بعداز 30 ثانيه ميتوانيد سطح موتور را پاك كنيد .
    2- جديدا يكنوع پاك كننده فوم براي روي داشبورت اتومبيل توليد كرديم كه در انبار موجود و بزودي به بازار عرضه خواهد شد كه بسيار جالب است . و عكسشو تا يكي دو ساعت ديگه ميگيرم برايتان ميگذارم .

خوب اينهم عكسي از محصول پاك كننده داشبورت يا داخل شوي كه بصورت كف فوم ميباشد.

ضمنا دوستان از استفاده اين محصول بر روي شيشه و سطوح استيل خودداري كنند.

آخرین ویرایش به وسیله mehdizadeh04 : 19 February 2009 در 10:45 PM دلیل: ادغام 2 پست پیاپی و ویرایش عکس

16. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sonara44 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arman 321 (20 February 2009), kian99 (20 February 2009), mohammad1983 (19 February 2009), rayanreza (21 February 2009), saeed3802 (21 February 2009)

زمان پیوستن
    01 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تيپ 5
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 & Nokia E52

پیش گزیده

در بالاي سقف ستون صندوق عقب(l90 e2 lp(pars kh يكي از دوستان قسمتي كه با موم پوشيده شده داراي يك ترك شده ايا كسي با اين مورد برخورد كرده است

زمان پیوستن
    07 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرايد و تندر90 e2lp
    گوشی موبایل
    k750

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sonara44 مشاهده گفتگو
    دوستان من كارمند شركت اتك هستم . !!
    ميتونم اطلاعات خوبي راجع به محصولات را در اختيار شما بگذارم !

در حال حاضر دو نوع پاك كننده داريم :
    1- موتور شور كه با پاشيدن روي قسمتهاي موتور بعداز 30 ثانيه ميتوانيد سطح موتور را پاك كنيد .
    2- جديدا يكنوع پاك كننده فوم براي روي داشبورت اتومبيل توليد كرديم كه در انبار موجود و بزودي به بازار عرضه خواهد شد كه بسيار جالب است . و عكسشو تا يكي دو ساعت ديگه ميگيرم برايتان ميگذارم .

خوب اينهم عكسي از محصول پاك كننده داشبورت يا داخل شوي كه بصورت كف فوم ميباشد.

ضمنا دوستان از استفاده اين محصول بر روي شيشه و سطوح استيل خودداري كنند.

سلام دوست عزيز
    ميخواستم بدونم شركت شما سايت هم داره يا نه ؟
    اگه داره آدرس سايت چيه ؟

صفحه 3 از 62 اولاول 123456789101353 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند