تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 62 اولاول 1234567891252 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 795

نام گفتگو: مسائل مربوط به بدنه و رنگ تندر

زمان پیوستن
    08 Oct 2008

پیش گزیده

ولی فکر کنم رنگش رو برده ورنگ ماشین من خاکستری هستش و اون قسمت به سفیدی میزنه. من پولیش زدم .لی نگذاشتم 1 دقیقه بمونه. پولیشم مال 2 سال پیش ممکنه خاصیتش رو از دست داده باشه. اینکه به سفیدی میزنه ممکنه با پولیش درست بشه؟
    ممنون از راهنمایی شما

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

پولیش خراب نمیشه من هم یکی دارم مال 3 سال پیشه اگه درش خوب سفت شده باشه خراب نمیشه
    اگه هم روش دله بسته یا سفت شده همون لایه ی رو را بردار از بقیه اش استفاده کن

3. کاربر زیر از دوست گرامی 3284 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hesam90 (12 February 2009)

زمان پیوستن
    30 Jun 2005
    اتومبيل
    تندر 90
    گوشی موبایل
    نوكيا N73

پیش گزیده

يكي از دوستان ميگفت نقره اي اگر خط يا خش بهش بيفته بهيچ عنوان قابل ترميم نيست .
    ميخواهم بدانم اين واقعيت داره .
    من خودم نقره اي ثبت نام كردم اما ميگويند مشكي آن بهتره اما از رنگ مشكي اصلا خوشم نمياد.

زمان پیوستن
    04 Nov 2008

پیش گزیده

سلام دوستان،
    من E1 فول نقره اي دارم، مي خواستم ببينم شما جايي رو توي غرب تهران سراغ داريد كه ماشين رو ببرم و جلو پنجره ام رو همرنگ بدنه كنم كه هم كار رنگش خوب باشه و هم با انصاف؟
    ممنون از راهنماييتون

زمان پیوستن
    02 Nov 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    تندر 90 E2+LP

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sayan1 مشاهده گفتگو
    با سلام

دیروز وقتی می خواستم از پارکینگ بیام بیرون گلگیر ماشین گیر کرد به دیوار و ... حالا روی گلگیر چندتا خش افتاده سعی کردم با پولیش درستش کنم نشد. چیکار کنم؟
    سلام، در مورد پاک کردن خش هايی که بخاطر ساييده شدن سپر (نه بدنه) و آينه های بغل با ديوار ايجاد شده آيا می توان با پاليش اقدام کرد يا اينکه سپر و قسمت های سياه رنگ بدنه نياز به واکس مخصوصی دارد؟ از دوستان اگر کسی می داند لطفاً راهنمايی کند. با تشکر.

زمان پیوستن
    30 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    405بود ... به دنبال تندر
    گوشی موبایل
    Sony ericsson S500

پیش گزیده

ببخشيد كه اين سوال رو مي پرسم : ميشه راهنمايي كنيد روش صحيح پوليش زدن چطور است؟
    ايا بايد پوليش رو بلافاصله با دستمال نرم بماليم يا اينكه بايد مدتي روي بدنه ماشين بمونه بعد شروع كنيم؟ يا هر قلق ديگه اي كه داره لطفا دوستان بفرماييد.

زمان پیوستن
    30 Oct 2008
    شهر
    تهران

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان عزيز
    ديروز متوجه يه تو رفتگي روي قسمت بالاي گلگير عقب كنار در صندوق عقب شدم. اول كمي نگران شدم اما وقتي در صندوق را باز كردم و از داخل اون قسمت را فشار دادم با كمال تعجب ديدم كه اون تو رفتگي ترميم شد. با خودم گفتم شايد اين قسمت از بدنه را به دلايلي نازكتر كار كرده باشند.
    اما امروز كه با يكي ازهمكارانم رفته بوديم كنار ماشين تا اون همكارم يه نگاهي به امكانات تندر و نيز سواري تندر بندازه (چون ميخواد براي برادرش يه تندر بخره) وقتي با انگشت شست روي گلگير جلو فشار آورد تا استحكام بدنه را چك كند با نهايت ناباوري ديديم كه در اون قسمت فرو رفتگي ايجاد شد
    منم كه كلي از استحكام بدنه تندر كلي تعريف كرده بودم خيلي ضايع شدم.
    آيا ورق بكار رفته در بدنه تندر اينقدر ضعيفه كه با فشار انگشت دست فرو بره؟

زمان پیوستن
    22 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر90
    گوشی موبایل
    نوكيا N97

پیش گزیده

سلام، در مورد پاک کردن خش هايی که بخاطر ساييده شدن سپر (نه بدنه) و آينه های بغل با ديوار ايجاد شده آيا می توان با پاليش اقدام کرد يا اينکه سپر و قسمت های سياه رنگ بدنه نياز به واکس مخصوصی دارد؟ از دوستان اگر کسی می داند لطفاً راهنمايی کند. با تشکر.
    دوست عزیز من هم روی سپرم خش افتاد ولی اکیدا به من سفارش کردن که روش پولیش نمالم چرا که خرابش می کنه ولی واکس رو نمی دونم

زمان پیوستن
    18 Oct 2008

پیش گزیده

سلام به همه دوستان

من دو روز پیش یه el cp از ایران خودرو گرفتم که واقعا از ماشین راضی هستم ولی متاسفانه دیشب هنگام بیرون اومدن از پارکینگ گلگیر عقب سمت راننده گرفت به دیوار و چنتا خط ناجور رو بدنه افتاد که رنگ بدنه هم از بین رفت. رنگ ماشین هم مشکی هستش به نظر شما بهترین راه حل چیه برای ترمیم رنگش ؟
    خداییش خیلی خورد تو حالم واقعا رختم بهم .

زمان پیوستن
    15 Jan 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    اتوبوس ، مترو
    گوشی موبایل
    w610 @ k550

پیش گزیده

دوستان ، من یه آبی رویال ( اگه اشتباه نکنم البته ) دیدم ، نپرسیدم که مال پارس هست یا ایران ، پارس هه رنگ ها رو تولید می کرد ، یا این 100% ایران خودروییه ؟

مرسی

زمان پیوستن
    11 Aug 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson K750i

پیش گزیده پوليش

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_plus مشاهده گفتگو
    سلام به همه دوستان

من دو روز پیش یه el cp از ایران خودرو گرفتم که واقعا از ماشین راضی هستم ولی متاسفانه دیشب هنگام بیرون اومدن از پارکینگ گلگیر عقب سمت راننده گرفت به دیوار و چنتا خط ناجور رو بدنه افتاد که رنگ بدنه هم از بین رفت. رنگ ماشین هم مشکی هستش به نظر شما بهترین راه حل چیه برای ترمیم رنگش ؟
    خداییش خیلی خورد تو حالم واقعا رختم بهم .

به نظر من اگر خط و خش ها عمقي نيست مي تواني از پوليش خوب و مرغوب استفاده كني
    استفاده از پوليش خوب و مرغوب مي تونه خط و خش هاي نه چندان عمقي را برطرف كند.
    به هر حال اگر تمايل داشته باشي مي تواني عكسي از محل خراش را روي سايت قرار دهي تا ميزان خسارت مشاهده و بهترين نحوه برطرف كردن آن بررسي گردد.

13. کاربر زیر از دوست گرامی ac800fr به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

اصغر رضازاده (13 February 2012)

زمان پیوستن
    14 Jun 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر90
    گوشی موبایل
    1200نوکیا

پیش گزیده

سلام
    به نظر من برای خط های عمقی روی آینه و سپر قسمت مشکی اول سنباده بزنید و بعد مقداری واکس بزنید
    آینه بغل ماشین خودم رو اینجوری درست کردم که مثل روز اول شده

در مورد نرمی بدنه گلگیر های تندر کلا نرم هست اون هم فکر میکنم بی حکمت نیست چون سپر های تندر هم خیلی نرم هست

زمان پیوستن
    18 Oct 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ac800fr مشاهده گفتگو
    به نظر من اگر خط و خش ها عمقي نيست مي تواني از پوليش خوب و مرغوب استفاده كني
    استفاده از پوليش خوب و مرغوب مي تونه خط و خش هاي نه چندان عمقي را برطرف كند.
    به هر حال اگر تمايل داشته باشي مي تواني عكسي از محل خراش را روي سايت قرار دهي تا ميزان خسارت مشاهده و بهترين نحوه برطرف كردن آن بررسي گردد.
    خط و خش عمقی است و یه مقدار کمی هم غر شده و رنگ از بین رفته بود من هم بردم یه سافکاری
    گفت که بدنه دو لایه است و باید از زیر شکاف بخوره بد صاف بشه گفت اگه دست نزنی بهتره و روی خط و خشها هم قلم گرفت ولی خوب اصلا تمیز نشود (یکم بهتر شد). صافکار میگفت اگه شکافته بشه باید رنگش کنی حتما به نظرتون چیکار کنم ؟؟
    از اونجایی که ماشین نو هستش واقعا میخوره تو ذوق آدم.

صفحه 2 از 62 اولاول 1234567891252 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد