تبليغات در پي‌هالز

صفحه 114 از 114 اولاول ... 1464104107108109110111112113114
نمایش نتایج 1,470 به 1,479 از 1479

نام گفتگو: مشکلات مربوط به سمند LX-EF7 رو اینجا مطرح کنید

زمان پیوستن
    11 Jun 2015

پیش گزیده

سلام دوستان
    20 روز پیش ef7 دوگانه مدل 90 خریدم
    قسمت بالی موتور بخش شمع و وایرروغن رجم میشد. واشر در سوپاپ و شمع و ایر هارو به همراه تسمهتایم همزمان تعویض کردم.
    اما بع یک هفته دوباره ب میزان اندکی از همونجا نشتیروغن دارم و شتابماشین کم شده و دنده 1و 2 به جای شتابگرفتن دور موتور بالا میره مشکل چیه ب نظرتون؟ممنون میشم راهنایی کنید. خیلی درگیرشم

زمان پیوستن
    11 Jul 2015

پیش گزیده

ا سلام، من یک Ef7مدل 90 دارم،دیروز بعد از شستن ماشین، روشنش کردم که متوجه شدم که کمپرسور کولر بدون اینکه کولر روشن باشد هی درگیر میشه و ول میکنه( در ضمن داخل موتور رو نشستم ) یه مدت کوتاهی که اینجوری بود خود بخود درست شد، چند ماه قبل هم یکبار این اتفاق افتاد اما رفع شد، حالا به نظر اساتید محترم مشکل از کجاست، پیگیری بشم یا بیخیالی طی کنم، ممنون میشم راهنماییم کنید.

زمان پیوستن
    28 Jun 2015

پیش گزیده

سلام به همه. من يه سمند lx ef7 مولتي پلکس مدل 90 خريدم. وقتي چراغ چشمک زن بنزين روشن شد رفتم و 30 ليتر بنزين زدم. و بعد از 198 کيلومتر رانندگي در سطح شهر با کولر دوباره چراغ چشمک زن روشن شده. صافي بنزين و شمع و واير ها رو هم عوض کردم. ميخواستم بدونم اين مقدار مصرف براي اين خودرو طبيعيه يا نه؟ اگه مشکل داره مشکلش از کجاست؟
    ممنون

زمان پیوستن
    18 May 2015

پیش گزیده

سلام،با اجازه اساتيد محترم،عزيز اگه در زمان آيدل يا همون روشن بودن موتور در حالت عادي دور موتورت نوسان نداره مشکل از واير و شمع نيست،بايد سنسور روي مانيفولد رو باز کني با سه سرنگ بنزين داخل سوراخ و کل سنسور رو بشور و بزار خشک بشه،بعد از اون هم يک بار بتيد سر باطري رو جدا کني و بزاري سر جاش،چون سوکت سنسور رو که در مياري زمان روشن کردن موتور بعد از شستن سنسور چراغ چک روشن ميشه،با اينکار خطا رو ميگيري،انشاالله که رديف بشه،اگه مورد برطرف شد که هيچ،اگه باقي بود يه سنسور دبي هوا هست که به اختصار بهش ميگن سنسور اکسيژن ولي اشتباهه چون وظيفه اين سنسور فشار هو و دبي هوا رو ميسنجه،محلشم دقيقا. زير دريجه برقي گاز هست تقريبا غ²غ° سانت پايينتر از دريچه برقي،بايد مخزن صافي هوا رو در بياري که ببينيش،يک سوکت غ³ فيش داره و غ² تا شيلنگ بهش وصله يکي از سمت زير کلگير جلو (راننده)مياد و ديگري به سمت زير موتور ميره که عمل مکش اصلي همين يکيه،خوب سوکت سنسور رو در بيار،شلنگها رو در بيار،سنسور رو با بنزين و سرنگ حسابي بشور اگه تونستي با دستگاه باد بعد از شستن خشکش کن،بعد مونتاژ کنش احتمال غ¸غ° درصد مشکلت حل ميشه.

زمان پیوستن
    18 May 2015

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sina6298 مشاهده گفتگو
    سلام به همه. من يه سمند lx ef7 مولتي پلکس مدل 90 خريدم. وقتي چراغ چشمک زن بنزين روشن شد رفتم و 30 ليتر بنزين زدم. و بعد از 198 کيلومتر رانندگي در سطح شهر با کولر دوباره چراغ چشمک زن روشن شده. صافي بنزين و شمع و واير ها رو هم عوض کردم. ميخواستم بدونم اين مقدار مصرف براي اين خودرو طبيعيه يا نه؟ اگه مشکل داره مشکلش از کجاست؟
    ممنون
    سلام،مشکلي نداره،براي منم پيش اومده،عاديه

زمان پیوستن
    11 Jul 2015

پیش گزیده

دوستان کسي نبود که جواب مشکل ماشين منو بده،مشکل کولر که در بالا گفتم

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    206SD - v8 LX 1.6 & سمند LX EF7/CNG
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط m_yoshti مشاهده گفتگو
    ا سلام، من يک Ef7مدل 90 دارم،ديروز بعد از شستن ماشين، روشنش کردم که متوجه شدم که کمپرسور کولر بدون اينکه کولر روشن باشد هي درگير ميشه و ول ميکنه( در ضمن داخل موتور رو نشستم ) يه مدت کوتاهي که اينجوري بود خود بخود درست شد، چند ماه قبل هم يکبار اين اتفاق افتاد اما رفع شد، حالا به نظر اساتيد محترم مشکل از کجاست، پيگيري بشم يا بيخيالي طي کنم، ممنون ميشم راهنماييم کنيد.
    شما چک کنيد ببيند که سيستم هوشمند ماشين بخش کولرش روي اتوماتيک هست يا دستي.
    ممکنه اتوماتيک باعث بروز اين مورد بشه. چون حتي بخاري گيري کمپرسور رو براي هواي تازه و نه سرد درگير ميکنه

زمان پیوستن
    22 Nov 2007

پیش گزیده

با سلام
    من یه سمند EF7 پایه گازسوز مدل آخر 88 دارم که تا الآن 168،000 تا کار کرده و از نظر فنی بسیار عالی و سرحال بود.
    یک ماهی میشه یک مشکلی پیدا کرده که درجا وقتی روشن میشه با گاز کار میکنه و چراغ سبز وسط آمپر هم روشنه ولی وقتی در شهر حرکت میکنیم با اینکه چراغش روشنه و نشون میده از گاز داره مصرف میکنه ولی علنا از بنزین مصرف میکنه و این مساله در دراز مدت معلوم میشه چرا که رفته رفته باک بنزین خالی میشه و باک CNG همچنان پره. ولی وقتی که تو جاده یا اتوبان حرکت میکنیم و به موتور فشار میاد از گاز مصرف میکنه. چراغ چک هم بعضی وقتا روشن میشه و بعضی وقتها خاموش.
    نمایندگی درجه یک آسیا خودرو بردم دیاگ کردن و یک روز درجا کار کرده و از CNG استفاده کرده بود گفتن درست شده ولی در عمل موقع حرکت از گاز مصرف نمیکنه (داخل شهر(
    به امداد خودرو زنگ زدم اومدن چک کردن گفتند که الآن که درجا روشنه داره از گاز مصرف میکنه ولی وقتی که چند روز رانندگی کردم باز متوجه شدم که داره از بنزین مصرف میکنه. دوباره زنگ زدم گفتند که بگذار بنزینت تموم بشه بعد بره رو گاز این کارم کردم و چراغ قرمز هم روشن شد ولی باز روی گاز نرفت.
    اولویت مصرفش برعکس شده یعنی قبلا اگر کم میاورد از بنزین استفاده میکرد ولی الآن اگه کم بیاره از گاز استفاده میکنه و اولویت اولش استفاده از بنزینه
    اولش فکر میکردم مشکل از جایگاه گاز باشه که اون رو هم عوض کردم ولی نتیجه نگرفتم.
    موقع حرکت هم با دست دکمه CNG رو میزنم تا خاموش بشه و دوباره روشن میکنم ولی باز هم فایده ای نداره.
    نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

زمان پیوستن
    11 May 2016

پیش گزیده

با سلام خدمت اعضای محترم
    من یه چند وقتی صبحها وقتی می خواهم آب رادیاتور را چک کنم به محض شل کردن در رادیاتور آب با فشار زیاد به اندازه یک لیوان بزرگ به بیرون می ریزه و وقتی در رادیاتور را کامل باز می کنم آب هیچی کم نشده است. این در حالتی است که سمند من از شب قبل تا صبح خاموش بوده و سرد می باشد. چندین مرتبه هواگیری از روی سیلندر و رادیاتور انجام داده ام ولی چند وقت یه بار دوباره این اتفاق می افتد به چند مکانیک نیز مراجعه نموده ایشان در در حل مشکل عاجزند. لطفاً مرا راهنمایی نمایید.

زمان پیوستن
    29 Nov 2014

پیش گزیده

💑م م ر س ج ع ا و ن د💑:
    سلام امروز صبح میخواستم‌ ماشین رو روشن کنم بار اول بعد از ۱ ثانیه خودش خاموش شد بار دوم خیلی لرزش داشت و خاموش کردم و بار سوم درست روشن شد. میتونید کمکم کنید ؟

صفحه 114 از 114 اولاول ... 1464104107108109110111112113114

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد