تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 81

نام گفتگو: ايربگ هاي فولكس گل

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط احسان خان مشاهده گفتگو
    ببين دوست عزيز اول اينكه متاسف شدم بابت تصادف سنگينت.

به نظر من ايربگارو شارژ كني بهتره. فرقي با تعويض نداره.

الان بي ام دبليو هم ايربگاشو شارژ ميكنن. كمري و آزرا هم همينطور.

اما يه چيزو تاكيد ميكنم كه ماشينتو خواستي بفروشي، حتماً كم و كسريهاي ماشين بخصوص ايربگ (اگر نخواي بذاري) رو به خريدار بگو. يه كار اخلاقي و وجداني هستش كه وظيفه هر آدم با وجدانيه.

همين كه سالم هستي خدارو 100 هزار مرتبه شكر كن. اين پولا مياد و ميره.

اين مطالبو كه دارم بهت ميگم در حالي هستش كه خودمون با مگان 4000 تا كاركرد، يك ماه و نيم پيش يه تصادف سنگين داشتيم كه حدود 13 ميليون خرج برداشت. اولشم عزا گرفته بوديم كه قسط ماشين هنوز تموم نشده، هزينه هاي ناشي از تصادف رو چجوري متقبل بشيم! رفته رفته با اين قضيه كنار اومديم و همين كه برادرم (راننده) تو اين تصادف، حادثه نشده بود كلي جاي شكر داشت.

باز تاكيد ميكنم هزينه ها و خسارت هاي ناشي از تصادف رو ميشه جبران كرد ولي اگر بحث جرحي باشه (خدايي ناكرده زانوي آدم خورد بشه) و يا بدتر رو، هيچ وقت نميشه جبران كرد و قيمتي روش نميشه گذاشت.
    حرفاتون رو 100% قبول دارم. در مورد ايربگها جايي رو نميشناسم كه شارژ كنه. نمايندگيها هم ميگن فقط بايد تعويض بشه.

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Warrior-- مشاهده گفتگو
    به نظر من شما همان 2.5 میلیون تومان را خرج اتومبیلتان کنید و آن را نفروشید چرا که ضرر زیادی را متحمل خواهید شد.
    ممنون دوست عزيز. ولي واقعيت اينكه چون با اين ماشين تصادف كردم يه جوري ازش دل چركين شدم از طرفي چون ايربكهاش جونم رو نجات داده خودمو مديونش ميدونم. نه دلم مياد بفروشمش و نه سوارش بشم. خيلي سخته

زمان پیوستن
    27 Nov 2004
    شهر
    همدان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S III I9300

پیش گزیده

راستي دوست عزيز شما ايربكها رو شارژ كردين يا نو شو خريدين . هزينش چند شد؟
    من ایربگ ها رو خریدم البته ماشین 206 بود و هزینه هم شد 750 800 تومنی شد
    کلن توی این ماجرا خرج من یه 3.300 شد که 1 تومان از بیمه مقصر گرفتیم و با 2.600 که به بیمه خودم فاکتور دادم آخرش خودم از حساب کردم از جیب 200 تومن دادم
    حیف که بیمه ماشین شما تموم شده

باید ببینید میخاین ماشینو درست کنید نگهش دارین یا بفروشین
    اگه قصد نگه داشتنه انجام هر هزینه ای برای اینکه ماشین به روز اول برگرده منطقی هست
    ولی اگر میخاین بفروشین زیاد مته به خشخاش نزارین
    با توجه به گفته بردارتون هم در شرایط فروش منطقی نیست اینقدر هزینه برای ایربگ کنید

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MKHSH مشاهده گفتگو
    ممنون دوست عزيز. ولي واقعيت اينكه چون با اين ماشين تصادف كردم يه جوري ازش دل چركين شدم از طرفي چون ايربكهاش جونم رو نجات داده خودمو مديونش ميدونم. نه دلم مياد بفروشمش و نه سوارش بشم. خيلي سخته
    به نظر من که در چرکین نباشید. اتفاقی است که افتاده است...
    ایربگ های نو بخرید, اتومبیل را تعمیر کنید و سوارش شوید.
    اگر یخواهید بفروشید کلـــــــــــــــی ضرر هم می کنید!

5. کاربر زیر از دوست گرامی Warrior-- به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MKHSH (22 January 2009)

زمان پیوستن
    27 Nov 2004
    شهر
    همدان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل

پیش گزیده

ماشین که تصادف کرد استغفر ا.. اگه خدا هم مثل اونو مثل روز اولش کنه باز انگ تصادفی روش هست و افتش رو میکنه
    بهتره به بهترین صافکار و نقاش بدید تا درستش کنه تا کمتر براتون دل چرکینی درست کنه
    من وقتی ماشین ماشین تصادف کرد بدجور ازش زده شدم ولی بعد نقاشی که دیدمش نظرم برگشت ماشین انگار که نه انگار. تازه ماشینم بعد یه سال 8 هزار تا فقط کار کرده بود با 1000 لیتر بنزین. کجا میتونه همچنین چیزی رو آدم پیدا کنه

7. کاربر زیر از دوست گرامی BloodReza به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MKHSH (22 January 2009)

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط BloodReza مشاهده گفتگو
    ماشین که تصادف کرد استغفر ا.. اگه خدا هم مثل اونو مثل روز اولش کنه باز انگ تصادفی روش هست و افتش رو میکنه
    بهتره به بهترین صافکار و نقاش بدید تا درستش کنه تا کمتر براتون دل چرکینی درست کنه
    من وقتی ماشین ماشین تصادف کرد بدجور ازش زده شدم ولی بعد نقاشی که دیدمش نظرم برگشت ماشین انگار که نه انگار. تازه ماشینم بعد یه سال 8 هزار تا فقط کار کرده بود با 1000 لیتر بنزین. کجا میتونه همچنین چیزی رو آدم پیدا کنه
    اگه خدا بخواد امروز نقاشي سيني و داخل تموم ميشه و موتور و گيربكس ميتونه سوار شه. فكر كنم اولين نفري هستم كه با گل چنين تصادفي داشتم چون تا حالا كسي تجربشو بيان نكرده. راستي دوست عزيز تصادف شما چند براتون تموم شد.

زمان پیوستن
    08 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    VW GOL 1.8
    گوشی موبایل
    Sony Erricson M600i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MKHSH مشاهده گفتگو
    اگه خدا بخواد امروز نقاشي سيني و داخل تموم ميشه و موتور و گيربكس ميتونه سوار شه. فكر كنم اولين نفري هستم كه با گل چنين تصادفي داشتم چون تا حالا كسي تجربشو بيان نكرده. راستي دوست عزيز تصادف شما چند براتون تموم شد.
    آقا ایشالا که سریع ماشینت بشه مثل روز اولش منتظر عکسها هستیم

10. کاربر زیر از دوست گرامی eysun به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MKHSH (27 January 2009)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

سلام
    كسي از نحوه باز شدن اير بگ اطللاع داره؟؟يعني در اثر ضربه باز ميشه؟؟يا ترمز شديد؟؟يا...

زمان پیوستن
    01 May 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    iPhone 4

پیش گزیده

ايربگ هر قسمت ماشين فقط در اثر ضربه مربوط به همان قسمت باز ميشه. (مثلاً ايبرگ هاي جلو در اثر ضربه وارده به سيني ماشين و شاسي از سمت جلو و ...)

ترمز شديدي در كار نيست
    به دوستان پيشنهاد ميكنم براي استخراج فايل هاي فشرده، در صورت ايجاد مشكل حتماً با نرم افزار 7-Zip كه Freeware هم هست امتحان كنيد.

Don't forget to push THANKS
    If You Like This Post

زمان پیوستن
    27 Nov 2004
    شهر
    همدان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل

پیش گزیده

نقاشی ماشین شد 500
    رنگ کوره ای 125
    صافکاری 580
    و کلن خرج هم شد 3.300

14. کاربر زیر از دوست گرامی BloodReza به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MKHSH (27 January 2009)

زمان پیوستن
    23 May 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    Avante Automatic-Matiz
    گوشی موبایل
    HTC Touch DiAMOND

پیش گزیده

سنسور کیسه هوا کارش این جوریه
    کلا ایربگ خودش یک کامپیوتر داره که توی اون یکی سنسور داره مال گل کنار غربیلکه مال آوانته زیر ترمز دستی هست تعجب می کنید ؟! حتما میگید چقدر باید ضربه شدید باشه تا خرابی به اونجا برسه و ایربگ باز بشه ولی جالبه بدونید با سرعت 60 تا هم ایربگ باز میشه
    برای باز شدن ایربگ نبیاد ضربه تا اونجا برسه ساختمان این سنسور خیلی جاله یک ریل هست که جلوش یک ساچمه قرار داره و تهش یک کلید مانند وجود داره این ساچمه توی این ریل قرار داره و جاش محکمه زمانی که شما شدید ترمز می کنید اگه به طور ناگهانی شتاب کند شونده شما تغییر کنه و یا در حین کم شدن سرعت ماشین ضربه بخوره این ساچمه پرت میشه و ته ریل و دکمه رو فشار می ده و ایربگ باز می شه ! به همین سادگی !
    البته این ساختمان سنسور ایربگ آوانته بود از گل هم بیاد همین جوری باشه

زمان پیوستن
    27 Nov 2004
    شهر
    همدان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل

پیش گزیده

البته شرح حال باز شدن ایربگ من متفاوت از چیزی هست که شما گفتید
    من با 20 30 تا سرعت در حال رانندگی بودم که در اثر ضربه یی که یه ماشین از پشت به من زد ماشین به سمت جوب منحرف شد و پس از برخورد شدید چرخ ها با جوب و پل آهنی و کمی هم تماس سینی ایربگ ها باز شدن!
    کلن فکر میکنم هر وقت مقدار ضربه و شدتش اونقدر باشه که حس گر های سنسور به اون آستانه تحریک برسن ایربگ دستور باز شدنش رو میده

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

نميشه كاري كرد كه وقتي سرنشين نيست ايربگ سرنشين باز نشه؟ يا اصلاً براي رانندگي داخل شهر باز نشه؟ تو كدوم ماشين يه همچنين امكاني هست؟ تا جائيكه ميدونم براي هيچكدوم از ماشينهاي فولكس امكان غير فعال سازي ايربگها وجود نداره چون خلاف قانون آلمان هستش

صفحه 2 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد