تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 7 1234567 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 81

نام گفتگو: ايربگ هاي فولكس گل

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده ايربگ هاي فولكس گل

بعد از تصادف شديد سنسور ضربه واقع در پشت غربيلك فرمان فولكس گل فوراً از طريق ECU دستور انفجار چاشني و باز شدن كيسه هاي هواي سمت راننده و سرنشين جلو را صادر و در زمان كمتر از يكصدم ثانيه ايربگها توسط دودي زرد رنگ باد كرده و از برخورد سر و صورت راننده به غربيلك فرمان و شيشه جلوگيري ميكنند.
    اما بعد از باز شدن كيسه هاي هوا دو احساس متضاد به راننده دست مي دهد:
    1- احساس شادي و تولد دوباره بخاطر زنده ماندن و مديون بودن به كيسه هاي هوا
    2- احساس ناراحتي بخاطر مقابله با يك هزينه 2.5 ميليون توماني براي خريد و نصب كيسه هاي هواي جديد.
    بنده در برزخ بين شادي و غمگيني گير كرده و از دوستان با تجربه يك سوال دارم:

بعد از باز شدن كيسه هاي هوا چه كار كنيم؟

آيا با 400 هزار تومان شارژ كنم يا 2.5 ميليون تومان صرف خريد و نصب كيسه هاي نو كنم؟
    موقع فروش خودرو با كيسه هوا بفروشم يا بدون كيسه هوا؟ كدام به صرفه هست؟

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

آيا مي توان به ايربگهاي شارژ شده اطمينان داشت كه زماني دوباره فعال شوند. در اينصورت هزينه شارژ جفت كيسه هوا 400 هزار تومن است. درپوش كيسه سمت سرنشين 35000 تومن است ولي درپوش روي غربيلك فرمان با آرم فولكس را نميتوان خريد چون يا بايد كل غربيلك فاقد كيسه را با 450000 تومن خريد يا 2.5 ميليون تومن براي جفت كيسه با درپوش هزينه كرد. لطفا راهنمائيم كنيد.

زمان پیوستن
    27 Nov 2004
    شهر
    همدان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S III I9300

پیش گزیده

اگر ماشین اینقدر خسارت دیده که خرج زیادی برداشته و دیده از چشمتون افتاده همینطوری بدید بره چون با توجه به اینکه ماشین ایربگاش باز شده از جلو صدمه زیادی دیده 2.5 ایرگ و بعلاوه خرید قطعات بدنه و سایر لوازم که هم گرون هستن و هم شیاد خریدش خیلی طول بکشه و نایاب باشن
    اگر میخاین ماشین رو تعمیر کنید ارزش داره اینهمه خرج کنید از جمله 2.5

4. کاربر زیر از دوست گرامی BloodReza به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MKHSH (4 January 2009)

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط BloodReza مشاهده گفتگو
    اگر ماشین اینقدر خسارت دیده که خرج زیادی برداشته و دیده از چشمتون افتاده همینطوری بدید بره چون با توجه به اینکه ماشین ایربگاش باز شده از جلو صدمه زیادی دیده 2.5 ایرگ و بعلاوه خرید قطعات بدنه و سایر لوازم که هم گرون هستن و هم شیاد خریدش خیلی طول بکشه و نایاب باشن
    اگر میخاین ماشین رو تعمیر کنید ارزش داره اینهمه خرج کنید از جمله 2.5
    قبول دارم ولي فكر نكنم آدم منصفي تو اين زمونه پيدا بشه و با قيمت عادلانه ماشينو همينجوري بخره. ضمنا كل هزينه بدون ايربكها 2.5 تومنه و غير قابل قبوله كه ايربگها به تنهايي 50 درصد هزينه رو بخودش اختصاص بده.

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

دوستي بنام Comnet تجربه بازشدن ايربكها رو داشت. دوست عزيز شما با ايربگهاي باز شده چكار كرديد؟ ماشينو فروختيد؟ چطوري؟

زمان پیوستن
    27 Nov 2004
    شهر
    همدان
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S III I9300

پیش گزیده

قبول دارم ولي فكر نكنم آدم منصفي تو اين زمونه پيدا بشه و با قيمت عادلانه ماشينو همينجوري بخره. ضمنا كل هزينه بدون ايربكها 2.5 تومنه و غير قابل قبوله كه ايربگها به تنهايي 50 درصد هزينه رو بخودش اختصاص بده.
    یعنی خرج شما کلن میشه 5 تومن ؟ درسته
    توی تصادف مقصر بودین یا نه ؟ وضعیت بیمه چجووریاس؟

این مشکل گرونی ایربگ هم بر میگرده به اینکه خوب این موارد برای این ماشین کم پیش اومده ضمنن هنوز قطعات گل کم هست و همچنین گرون
    من خودم در جریان تصادف که داشتم و ایربگ ها باز شد 2 هفته لنگ کمربند بودم و مجبور شدم از یه نمایندگی 230 بخرم در حالی که قیمت اصلیش میشد 210 حالا چه برسه به این گل

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط BloodReza مشاهده گفتگو
    یعنی خرج شما کلن میشه 5 تومن ؟ درسته
    توی تصادف مقصر بودین یا نه ؟ وضعیت بیمه چجووریاس؟

این مشکل گرونی ایربگ هم بر میگرده به اینکه خوب این موارد برای این ماشین کم پیش اومده ضمنن هنوز قطعات گل کم هست و همچنین گرون
    من خودم در جریان تصادف که داشتم و ایربگ ها باز شد 2 هفته لنگ کمربند بودم و مجبور شدم از یه نمایندگی 230 بخرم در حالی که قیمت اصلیش میشد 210 حالا چه برسه به این گل
    بله تو تاريكي مطلق شب در جاده اصلي با تمام سرعت و بدون ترمز به پشت يه پرايد زدم كه 4 دقيقه قبل از تصادف من به پشت يه پيكان زده بود و در وسط جاده بدون هيچگونه علائم و چراغ چشمك زن ايستاده بود. ضربه من بقدري بود كه پرايده چند ملغ زده و رو سقف افتاد. كارشناسان رسمي دادگستري گفتند اگر يك دقيقه ديرتر ميزدي درصد تقصير 50 50 بود چون طبق قانون در زمان كمتر از 5 دقيقه طرف نميتونه علائم هشدار يا مثلث خطر بذاره و به خو نمياد كه فلاشر بزنه ولي چون فاصله زماني كمتر از 5 دقيقه بوده منو 100 درصد مقصر دونستند. متاسفانه ماشين خودم چهار سال بيمه بدنه بود كه 10 روز قبل از تصادف مهلتش تموم شده بود.

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

راستي دوست عزيز شما ايربكها رو شارژ كردين يا نو شو خريدين . هزينش چند شد؟

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

دوستان يه نوع غربيلك فرمان گل تو بازار هست كه فاقد ايربك هست (تو خالي نيست). قيمتش 450 تومنه. به نظرتون اگه از اين غربيلك فرمون استفاده كنم و ماشينو بفروشم گناهه؟

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MKHSH مشاهده گفتگو
    دوستان يه نوع غربيلك فرمان گل تو بازار هست كه فاقد ايربك هست (تو خالي نيست). قيمتش 450 تومنه. به نظرتون اگه از اين غربيلك فرمون استفاده كنم و ماشينو بفروشم گناهه؟
    مگه نگفتي لوازمو خريدي داري ميخوابوني ماشينو تعميرگاه؟؟

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MKHSH مشاهده گفتگو
    به نظر من شما همان 2.5 میلیون تومان را خرج اتومبیلتان کنید و آن را نفروشید چرا که ضرر زیادی را متحمل خواهید شد.

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط F^RH^D مشاهده گفتگو
    مگه نگفتي لوازمو خريدي داري ميخوابوني ماشينو تعميرگاه؟؟
    همه لوازم رو خريدم بجز دو تا ايربگها. هنوز دو دلم. چون برادرم ميگه اگه بخري و رو ماشين بندازي ماشينت فوقش 12.5 فروش ميره ولي بدون ايربگش رو ميتوني 11.5 تومن بفروشي اينجوري هم توان خريد مشتري ميره بالا و زود فروش ميره هم 1.5 ميليون تو جيبم ميمونه.
    ضمناً صافكاره قطعات رو سوار كرده كاپوت و گلگيرها و ... و چون همشون سياه رنگند ماشينم دو رنگ شده جلوش سياه و عقبش بژ. نقاشها 600 تومن ميخوان و ميگن تركيب رنگ بژ متاليك واقعاً مصيبته.
    آخرین ویرایش به وسیله MKHSH : 20 January 2009 در 09:14 AM

زمان پیوستن
    01 May 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    iPhone 4

پیش گزیده

ببين دوست عزيز اول اينكه متاسف شدم بابت تصادف سنگينت.

به نظر من ايربگارو شارژ كني بهتره. فرقي با تعويض نداره.

الان بي ام دبليو هم ايربگاشو شارژ ميكنن. كمري و آزرا هم همينطور.

اما يه چيزو تاكيد ميكنم كه ماشينتو خواستي بفروشي، حتماً كم و كسريهاي ماشين بخصوص ايربگ (اگر نخواي بذاري) رو به خريدار بگو. يه كار اخلاقي و وجداني هستش كه وظيفه هر آدم با وجدانيه.

همين كه سالم هستي خدارو 100 هزار مرتبه شكر كن. اين پولا مياد و ميره.

اين مطالبو كه دارم بهت ميگم در حالي هستش كه خودمون با مگان 4000 تا كاركرد، يك ماه و نيم پيش يه تصادف سنگين داشتيم كه حدود 13 ميليون خرج برداشت. اولشم عزا گرفته بوديم كه قسط ماشين هنوز تموم نشده، هزينه هاي ناشي از تصادف رو چجوري متقبل بشيم! رفته رفته با اين قضيه كنار اومديم و همين كه برادرم (راننده) تو اين تصادف، حادثه نشده بود كلي جاي شكر داشت.

باز تاكيد ميكنم هزينه ها و خسارت هاي ناشي از تصادف رو ميشه جبران كرد ولي اگر بحث جرحي باشه (خدايي ناكرده زانوي آدم خورد بشه) و يا بدتر رو، هيچ وقت نميشه جبران كرد و قيمتي روش نميشه گذاشت.
    به دوستان پيشنهاد ميكنم براي استخراج فايل هاي فشرده، در صورت ايجاد مشكل حتماً با نرم افزار 7-Zip كه Freeware هم هست امتحان كنيد.

Don't forget to push THANKS
    If You Like This Post

15. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی احسان خان به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

eCom2001 (6 February 2009), Gold eagle (6 January 2010), james_hetfiel (7 February 2009), mahdyshr (22 January 2009), mh.attari (18 April 2009), MKHSH (20 January 2009), omidh81 (20 January 2009), pouya_yz (20 January 2009), yankee (3 March 2009)

صفحه 1 از 7 1234567 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد