تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 37

نام گفتگو: راهنمای گل سواران جدید

زمان پیوستن
    20 Nov 2008
    اتومبيل
    206A-Nissan Maxima
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

چقدر گرون شده این گل!
    ماشالله مسئولین خجالت هم نمی کشن!!!
    فکر کنم 2سال دیگه به 40 تومن هم برسه!!

زمان پیوستن
    05 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    kia pride-VW gol

پیش گزیده

من تازه رفتم نمایندگی واسه گارانتی 5000 تا
    گل هنوز موجوده
    سفید 17400000
    رنگی 17600000
    تحویل فوری
    رو دستشون باد کرده.کسی نمیخره.قیمتش مدام میاد پایین
    من 6 ماه پیش خریدم 17800000 سفید!!!!

3. کاربر زیر از دوست گرامی niceman_1st به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amirvania (28 July 2011)

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MEGANE 1600
    گوشی موبایل
    Iphone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط niceman_1st مشاهده گفتگو
    من تازه رفتم نمایندگی واسه گارانتی 5000 تا
    گل هنوز موجوده
    سفید 17400000
    رنگی 17600000
    تحویل فوری
    رو دستشون باد کرده.کسی نمیخره.قیمتش مدام میاد پایین
    من 6 ماه پیش خریدم 17800000 سفید!!!!
    این دیگه از اون حرفا بودها!!!!!!
    شما رفتی نمایندگی اون همه لیفان و اوانته و ورنا رو ندیدی؟!!!فقط گل هارا رو دیدی؟!!
    آخرین ویرایش به وسیله babak_n70 : 2 March 2010 در 10:41 PM
    سیب دوست دارم

زمان پیوستن
    05 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    kia pride-VW gol

پیش گزیده

[quote=babak_n70;798525]این دیگه از اون حرفا بودها!!!!!!
    شما رفتی نمایندگی اون همه لیفان و اوانته و ورنا رو ندیدی؟!!!فقط گل هارا رو دیدی؟!![/quo

فدات بشم من از اون حرفا !!!!!! نبود.
    اولا که بحث فولکسه
    دوما گیرم اونا هم مونده باشه رو دستشون مگه من گفتم نمونده!!! ولی گل هم زیاد مونده
    الان 6 ماهه که میخوان این سری آخر رو رد کنن نتونستن
    دوست گرامی چرا این قدر تعصب؟؟؟؟؟؟؟
    هم من گل دارم هم شما
    باید قبول کنیم این ماشین مطلقا توی بازار فروش خوب جواب نداد
    استقبال خوبی نشد که 1001 دلیل داشت.یعنی شما می خوای بگی gol موفق بود!!!
    حتی نما یندگی هم میگه مسئولین bamcoناراضی بودن
    حالا باز بگو از اون حرفا زدی!!!!!

6. کاربر زیر از دوست گرامی niceman_1st به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

PAYAM (27 July 2011)

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MEGANE 1600
    گوشی موبایل
    Iphone 4

پیش گزیده

اخه شما یه جوری میگی هرکی ندونه خیال میکنه گل یه مشگل بدی داره و هیچکی نمیخره.در صورتی که هممون میدونیم که اینطور نیست .تعصب کجا بود!!؟؟؟اینکه من نظرم رو این ماشینه میشه تعصب؟!!!!خب من از این ماشین خوشم میاد چه ربطی به تعصب داره؟!!!چرا هرکی که روی چیزی نظری داره که مخالف نظرتونه,فوری یه بر چسب متعصب میچسبونید رو پیشونیش!!!
    .ایرانی جماعت رو نافشو با ماشین پژو فرانسوی پیوند زدن و اوصولا هرچه که ایران فرقون بزنه ایرانی میره میخره.در صورتیکه تمام ماشین های المانی تو این مملکت خرید دار خاص دارن چون هزینه ی تمام شده برای یک برند المانی خیلی بیشتر از بقیه ماشینا در میاد.به قول معروف تو این مملکت ملت میرن با پولشون ماشین ور میدارن نه با سلیقشون.!!!
    آخرین ویرایش به وسیله babak_n70 : 6 March 2010 در 02:50 PM
    سیب دوست دارم

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی babak_n70 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

james_hetfiel (10 May 2010), sogoli (8 March 2010)

زمان پیوستن
    23 Nov 2005
    اتومبيل
    VW Gol
    گوشی موبایل
    Qtek S200 & Nokia 7070

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط babak_n70 مشاهده گفتگو
    اخه شما یه جوری میگی هرکی ندونه خیال میکنه گل یه مشگل بدی داره و هیچکی نمیخره.در صورتی که هممون میدونیم که اینطور نیست .تعصب کجا بود!!؟؟؟اینکه من نظرم رو این ماشینه میشه تعصب؟!!!!خب من از این ماشین خوشم میاد چه ربطی به تعصب داره؟!!!چرا هرکی که روی چیزی نظری داره که مخالف نظرتونه,فوری یه بر چسب متعصب میچسبونید رو پیشونیش!!!
    .ایرانی جماعت رو نافشو با ماشین پژو فرانسوی پیوند زدن و اوصولا هرچه که ایران فرقون بزنه ایرانی میره میخره.در صورتیکه تمام ماشین های المانی تو این مملکت خرید دار خاص دارن چون هزینه ی تمام شده برای یک برند المانی خیلی بیشتر از بقیه ماشینا در میاد.به قول معروف تو این مملکت ملت میرن با پولشون ماشین ور میدارن نه با سلیقشون.!!!
    گل یک ماشین برزیلی هست نه آلمانی و فقط تحت لیسانس vw با کیفیتی در خور اون مناطق ساخته میشه. ولی جالبش اینه که بسیار شبیه مدل پولو ی آلمانی هستش...
    عکسی از پولو:

جدا یکی از بزرگترین ایرادات صندوق عقب گل اینه که اون دستگیره هه رو نداره...

تازه حساب بفرمایید این ماشین برزیلیه زبان بسته افتاد دسته خط تولید ایرانی های زرنگ...! موتور مسخرش با اون لرزش هایی که به اتاق وارد میکنه و هزینه های نسبتا بالا و کمبود مکانیک و قطعات در شهرهای غیر از تهران از مهمترین عواملی بوده که از این ماشین استقبال نشده...
    May 17 2059 چه زود دیر میشود...
    There is a narrow line between love and hate

10. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Javid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

niceman_1st (7 March 2010), nojex (6 March 2010), PAYAM (27 July 2011)

زمان پیوستن
    05 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    kia pride-VW gol

پیش گزیده

جاوید جان منم باهات موافقم
    من کی گفتم گل بده یا پژو خوبه!!!!!
    باا جان من میگم از گل استقبال نشده و سری آخرم باد کرده رو دستشون همین.من کی گفتم مشکل اساسی داره آخه برادر من!!!!!
    انصافم خوب چیزیه
    من که از خدامه همه گل بخرن به جا فرقون فرانسوی ولی علت های زیادی داره که نمی خرن
    1. گرونه
    2.قیافش همه پسند نیست
    3.قطعات قیمتش غیر واقع
    4.خدمات بعد از فروش تو همه جای ایران نداره
    5.یه سری ایرادات داره که تو ذوق میزنه اولش مثل لرزش زیاد موتور و.....
    حالا باز بگین من می خوام برچسب بزنم.من این ایراد ها رو میدونستم و خریدم چون نیازای من و حس لذت از رانندگی رو تو من ارضا می کرد

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MEGANE 1600
    گوشی موبایل
    Iphone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط niceman_1st مشاهده گفتگو
    جاوید جان منم باهات موافقم
    من کی گفتم گل بده یا پژو خوبه!!!!!
    باا جان من میگم از گل استقبال نشده و سری آخرم باد کرده رو دستشون همین.من کی گفتم مشکل اساسی داره آخه برادر من!!!!!
    انصافم خوب چیزیه
    من که از خدامه همه گل بخرن به جا فرقون فرانسوی ولی علت های زیادی داره که نمی خرن
    1. گرونه
    2.قیافش همه پسند نیست
    3.قطعات قیمتش غیر واقع
    4.خدمات بعد از فروش تو همه جای ایران نداره
    5.یه سری ایرادات داره که تو ذوق میزنه اولش مثل لرزش زیاد موتور و.....
    حالا باز بگین من می خوام برچسب بزنم.من این ایراد ها رو میدونستم و خریدم چون نیازای من و حس لذت از رانندگی رو تو من ارضا می کرد
    حق با شماست دوست عزیز.شاید من زیادی تند رفتم ولی مطلقا نوشته های قبلیم رو مبنی بر تعصب ندون. منم مثل شما از بیشتر مشکلاتش خبر داشتم ولی باز رفتم سراغش چون احساس کردم بعد از شش سال 206 سواری دیگه وقتشه که تغییری بدم.و در این بازار کم انتخاب ماشینهای زیر بیست تومن گل رو انتخاب کردم تا حداقل وقتی باهاش رانندگی میکنم احساس متفاوت بودن توی بزرگراهای پر از پژوی این شهر رو احساس کنم!!و با برند فولکس(هر چند بقول دستمون جاوید برزیلی و جهان سومی)احساسی بهتر از یک ایرانی قشر متوسط ایران خودرو سوار داشته باشم.منم میدونم با خرید این ماشین یکسری از مزایای 206 رو از دست دادم ولی بر این باورم که گاهی ارضای غریزه ی تنوع طلبی هزینه هایی هم در بر داره که باید پرداخت.
    پ.ن:خودمونیما این پولوی المانی خیلی خوشگل تر از گل ماست ,جاوید خان!!!
    سیب دوست دارم

13. کاربر زیر از دوست گرامی babak_n70 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

niceman_1st (8 March 2010)

زمان پیوستن
    25 Apr 2004
    شهر
    بهشت برین ...
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    Samsung GALAXY S

پیش گزیده

سلام
    یه واقعیت هست : باتوجه به عدم وجود بازار رقابتی و حضور شرکتهای صرفا مونتاژ کننده اونم با پایینترین کیفیت ،نباید انتظار یک انتخاب درست از طرف مردم باشیم. لذا این ایراداتی که با گل وارد هست تا حدودی به دلایلی هست که در بالا بدان اشاره کردم.
    اینکه دوستان گفتند گرونه ، چرا گرونه ؟ چون کم تولید میشه و کلا بصورت ckd وارد میشه و منطقیه که گرونه باشه.اگر 206 هم به همین صورت تولید میشد،206 هم گرون میشد
    چرا قیمت قطعاتش بالاست ،چون کیفیت قطعاتش بالاست و چینی یا ایرانی نیست .شما هم اگر سراغ قطعات اصلی 206 برید قطعا گرون هستند
    خدمات پس از فروشش تو همه جای ایران نیست.به نظر من نسبت به میزان تولیدگل اتفاقا مناسب هست.به نظر شما برای تولید این مقدار از گل باید تو تمام شهرستانها نمایندگی می زدند؟

درمجموع این ایرادات با کمی دقت قابل توجیه هست . اگر بخواهیم از همین منظر به محصولات ایران خودرو و سایپا نگاه کنیم قطعا ایرادات انها نیز بسیار بیشتر از گل میشد.

در مجموع از اینکه سوار ماشینی میشوم که به سلامت و ایمنی راننده وسرنشان ان اهمیت داده، بسیار خوشحالم

15. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sogoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

babak_n70 (8 March 2010), Innovation (8 March 2010)

زمان پیوستن
    05 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    kia pride-VW gol

پیش گزیده

ببین دوست گلم این که یه ماشین مثل گل قطعاتش گرونه خیلی عوامل داره که شما یکیشو گفتی که درسته. ولی این ماشین داره تو برزیل تولید میشه که ازون تر باشه هم خودش هم قطعاتش.حالا این که بم خودرو نتونسته تولید رو بالا ببره آیا مشکل ماست؟؟؟؟؟؟؟
    قطعات اصل 206 هم گرونه اما نه اینقدر.گرون و کم یابه.تازه خدا تصادف نیاره واسه کسی.....
    کیفیت هم خوبه اما نه اونقدر که میگن.تو قطعات مصرفی منم شنیدم خوبه اما توی سایر قطهات واقعا معمولیه.در حد سایر خودروها یه کم بالاتر.
    من ترمز در سمت رانندم بعد 5000 تا عوض شد.
    خدمات در شهرستانها هم رابطه مستقیم با تولید داره که شما اشاره کردید.ولی باز گناه ما چیه که باید واسه یه سفر تنو بدنمون بلرزه.

زمان پیوستن
    08 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مگان 2000
    گوشی موبایل
    iphone 4S

پیش گزیده

سلام
    گل يه سري معايب و يه سري محاسن داره مثل همه ماشيناي ديگه .
    محاسن :
    1- تعدادش کمه و يه جورايي ماشين تو چشمه . مثل 206 نيست که تو هر پارکينگي 4 تا توشه
    2- لذت رانندگي خاصي داره که منحصر به خودشه
    3- ترمزاش با اينکه ABS نداره ولي خيلي عالي و کاملا قابل اطمينانه
    4- صنلياي جلوش خيلي راحت و استاندارده
    5- فرمون خيلي نرمي داره

معايب :
    1- موتورش 8 سوپاپه و عليرغم اينکه 1800 سي سي هستش قدرت موتورش به نسبت کمه ( 99/5 اسب بخار )
    2- به خاطر دسته موتور هاي ضعيفي که داره لرزشش مخصوصا در حالت کارکرد در جا خيلي زياده ( واقعا حال آدمو ميگيره )
    3- نماي جانبيش خيلي قديميه ( بر عکس عقب ماشين که واقعا زيباست )
    4- مصرف سوختش به خاطر تکنولوژي قديمي موتورش به نسبت بالاست .
    5- فروشش خيلي سخته ( من صفرش رو که ميخواستم بفروشم حدودا 1/5 ماه تو نمايشگاه بود آخرش هم زير قيمت دادم )
    سپاس  
    دستانی که کمک میکنند بسی مقدس تر از لب هایی هستند که دعا میکنند .
    کوروش کبیر

18. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amirvania به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs206 (25 July 2011), Innovation (29 March 2010), james_hetfiel (10 May 2010), PAYAM (27 July 2011)

زمان پیوستن
    25 Jul 2011

پیش گزیده

اقا یه گل هست 14200 میگن ترو تمییز 40000 تا کار کرده سفید لاستیک ها نو 205 ارزش داره بخرم؟ یه نظر بدین لطفا

زمان پیوستن
    08 Feb 2007
    شهر
    karaj
    اتومبيل
    VW Gol 1.8
    گوشی موبایل
    iphone 3GS

پیش گزیده

چه مدلی؟ من یه 86 سفید با 60 تا کارکرد دارم فوق العاده تمیز میدم 13 ،برای فروش هست ، دیگه خودت مقایسه کن

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد