تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 37

نام گفتگو: راهنمای گل سواران جدید

زمان پیوستن
    16 Nov 2008

Question راهنمای گل سواران جدید

سلام
    نیما هستم
    من گلمو حدود 15 روز دیگه تحویل می گیرم
    اطلاعات این تالار که دوستان عزیز زحمتشو کشیده بودند خیلی به انتخاب من کمک کرد
    و لازمه از همشون تشکر کنم
    دوست دارم تو این قسمت دوستانی که تجربه و اطلاعات بیشتری در مورد گل دارند
    مطالبی رو ذکر کنند که لازمه گل سواران جدید مثل من بدونند تا در آینده به مشکلات کمتری بر بخورند ... از زمان تحوبل گرفتن ، آب بندی ، و ...
    از همتون متشکرم ...

زمان پیوستن
    16 Nov 2008

Smile

این هم دشت اول که یکی از دوستان تو همین تالار نوشته بود ...
    چند توصيه براي مالكان فولكس گل :
    1- قبل از اينكه باك كاملاً خالي شود سوختگيري كنيد تا پمپ بنزين به صدا نيافتد. پمپ بنزين فولكس نسبت به خودروهاي ديگر حساس است.
    2- در حالت نور بالا خودرو را خاموش و ترك نكنيد چونكه پلاتينهاي دسته راهنماي فولكس (گل و بورا و ...) خيلي چفت و امكان اتصال و سوختن دسته راهنما وجود دارد.
    3- آب پاش شيشه عقب، پشت درب صندوق عقب در بالا و وسط درب لاستيك خرطومي دارد. بهتر است آنرا باز و از شل بودن شيلنك آب مطمئن شويد. چون به مرور زمان بعد از باز و بسته شدن مكرر درب صندوق عقب، شيلنك كشيده شده و پاره مي شود كه در اين صورت اگر شيلنك به داخل سقف فرار كند درآوردن آن خيلي مشكل و گاهي غير ممكن است. اگر شل نباشد مي توانيد خودتان ببريد و يك تكه شيلنك نرم (شيلنك بنزين) به آن اضافه كنيد تا با باز شدن درب صندوق عقب كشيده و پاره نشود.
    4- پيچ اتصال كمربند به بدنه را با آچار 17 باز و پشت آن فوم قرار دهيد تا با مرور زمان در اثر برخورد فلز انتهايي به پلاستيك بدنه صدا اذيتتان نكند.
    5- بعد از 50000 كاركرد حتماً تسمه تايم را عوض كنيد تا صدمه مالي نبينيد. البته تسمه تايم فولكس تقلبي ندارد و نگران نباشيد.
    6- اگر قصد خريد فولكس داريد يادتان باشد دزدگير نصب نكنيد. چون خود فولكس مجهز به سيستم دزدگير و هشدار دهنده پيشرفته اي است (ايمبلايزر پيشرفته با سويچ ويژه).
    7- اگر طالب نرمي زيادتر از فولكس گل هستيد مي توانيد از سايز رينگ و تاير فابريك استفاده كنيد ( همان طرح آلمان). رينگ و لاستيك روي فولكستان 60/185-R14 هستند كه مي توانيد با استاندارد 70/175-R13 عوض كنيد. من خودم رينگ اسپورت 13 انداختم با نرمترين لاستيك (فالكن ژاپن 70/185 ) با ديواره 13 سانت. لاستيك پهن با ديواره كوتاه موجب كوبش و افزايش صدا مي گردد.( قبلاً 60/205-R14) انداخته بودم.
    8- ستونهاي دربهاي فولكس گل همرنگ بدنه است و همين امر موجب شده برخي ها 206 را زيباتر از فولكس گل تصور كنند. براي زيباتر شدن چهره فولكستان مي توانيد پايه هاي كنار پنجره ها را شبرنگ سياه بزنيد. من خودم اينكارو كردم چهره ماشين خيلي زيباتر مي شه.
    9- اگر توانستيد روي شيشه صندوق عقب بال يا سايه بان فابريك بزنيد. قيمتش 65 هزار تومان است كه مي توانيد از موسسه IFM بخريد.
    10- اگر شيشه عقب را دودي فتوكروميك كنيد خيلي زيباتر خواهد شد.
    11- اگر لامپ كوچك چراخهاي جلو را ليزري آبي كنيد شبها محشر خواهد بود.
    12- فولكس گل براي يك سيستم خوب بهترين فضا را دارد.
    آخرین ویرایش به وسیله nima_ba_maram : 2 January 2009 در 09:18 PM دلیل: اندازه فونت

3. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی nima_ba_maram به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amingzj (2 January 2009), hdmm (1 January 2010), kave1 (23 October 2011)

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i , MEGAN 2.0
    گوشی موبایل
    8800 Carbon

پیش گزیده

شما چه جوری و از کجا گرفتی؟
    نقدی؟

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    VW GOL 1.8 ( تیپ 6 صفر میفروشم البته)
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

بال فابریک برزیلی با رنگ 160000 تومن
    ترجیحا برق ماشین رو دست اینایی که سیستم میبندن ندین چون دوستان من تجربه خوبی از این قضیه ندارن

زیبایی یه ماشین به همرنگ بودن ستون با بدنه نیست ، زیبایی یک مسئله کاملا نسبیه! نمیشه با شبرنگ و ... نظر کسی رو عوض کرد!!!

زمان پیوستن
    16 Nov 2008

پیش گزیده

من 20 آذر ماه رفتم نمایندگی رسمی فروش فولکس تو شربعتی آدرس و شماره تماس نمایندگی ها تو سایت کرمان خودرو هست اون موقع 17100000 یک ماهه البته یک ماه کاری ثبت نام کردم رنگش هم قهوه ای انتخاب کردم

زمان پیوستن
    16 Nov 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط amingzj مشاهده گفتگو
    شما چه جوری و از کجا گرفتی؟
    نقدی؟
    من 20 آذر ماه رفتم نمایندگی رسمی فروش فولکس تو شربعتی آدرس و شماره تماس نمایندگی ها تو سایت کرمان خودرو هست اون موقع 17100000 یک ماهه البته یک ماه کاری ثبت نام کردم رنگش هم قهوه ای انتخاب کردم

8. کاربر زیر از دوست گرامی nima_ba_maram به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amingzj (7 January 2009)

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط nima_ba_maram مشاهده گفتگو

WooooooooW!
    قهوه ای واقعا رنگ قشنگی است!
    ولی گران نخریدید؟
    17.1 میلیون تومان زیاد نبود؟
    الان فکر کنم در بازار آزاد گل حدود 16.5 خرید و فروش شود اینطور نیست؟

زمان پیوستن
    24 Apr 2008
    شهر
    TABRIZ
    اتومبيل
    VW-GOL
    گوشی موبایل
    NOKIA

پیش گزیده

دوستان مواظب باشيد با گل تصادف شديد نداشته باشيد چون تمام قطعات رو تهيه و نصب ميكنيد ولي اگر مثل من ايربك هاتون باز بشه هم ميخنديد و هم گريه ميكنيد. ميخنديد چون جونتون رو دوباره بدست آورده ايد و احساس ميكنيد دوباره متولد شديد و گريه مي كنيد چون براي خريد و نصبش 2.5 ميليون تومان پياده ميشين.

11. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MKHSH به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

F^RH^D (5 January 2009), hdmm (1 January 2010), mehdi pride (13 January 2009), pouya_yz (13 January 2009)

زمان پیوستن
    16 Nov 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Warrior-- مشاهده گفتگو
    WooooooooW!
    قهوه ای واقعا رنگ قشنگی است!
    ولی گران نخریدید؟
    17.1 میلیون تومان زیاد نبود؟
    الان فکر کنم در بازار آزاد گل حدود 16.5 خرید و فروش شود اینطور نیست؟
    خبر دارم که الان قیمت اومدپایین ولی اونموقع قیمت همین بود فکر نمی کردم پایین ییاد اینقدر البته مهم نیست حالا که دیگه پول تو حساب شرکت کاریش نمیشه کرد
    راستی اگه پبشنهاد خاصی برام دارین که بعد از تحویل انجام بدم استقبال میکنم مخصوصا در مورد رینگو لاستیک و تو دوزی و ... پدرم هم لاستیک فروشه هرچی بخوام میتونم پیدا کنم ...
    احتمالا هم رایگانه با اقساط 20 ساله

زمان پیوستن
    18 May 2009
    اتومبيل
    گل
    گوشی موبایل
    SONY ERICSSON K850 I

پیش گزیده

سلام به همه گل سواران
    اگه رنگ روی سپرهای ماشین در حال ریختن هست و از گارانتی ماشین باقی مانده با تماس با دفتر مرکزی میتونید بدون پرداخت هزینه سپرهای ماشین رنگ کنید.

14. کاربر زیر از دوست گرامی amir_dede به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

F^RH^D (19 May 2009)

زمان پیوستن
    18 May 2009
    اتومبيل
    گل
    گوشی موبایل
    SONY ERICSSON K850 I

پیش گزیده

قیمت کنونی گل تحویل فوری مدل 1388
    مشکی: 18.500.000تومان
    سفید:18.200.000تومان

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir_dede به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

F^RH^D (19 May 2009), hdmm (1 January 2010)

زمان پیوستن
    21 Dec 2009

پیش گزیده

من چند روزي که يه گل مدل 86 خيلي تميز خريدم مشکلي که باهاش دارم اينه که وقتي موتور گرمه و بعبارتي تازه تازه خاموش شده وقتي مجددا ميخواهم از ماشين استفاده کنم با استارت اول روشن نميشه و بايد چند لحظه صبر کنم و دوباره استارت زدن رو شروع کنم ... کسي ميدونه چرا ؟ درحالي که بقيه ماشين ها اينجوري نيستند .!!!

زمان پیوستن
    05 Nov 2005

پیش گزیده

منتظر میشد چراغ سوئیچ خاموش بشه ؟! البتهکلا گل یه خورده دیر تر از باقی ماشین ها روشن میشه (البته با تک استارت). طبیعیه .
    موشهای سیاه!
    www.blackmice.com

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند