تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 23 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 298

نام گفتگو: قيمت، محل و نحوه تهيه قطعات يدكي و مصرفي ريو

زمان پیوستن
    29 Jul 2005
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    Rio-Pars
    گوشی موبایل
    Omnia I900

Lightbulb قيمت، محل و نحوه تهيه قطعات يدكي و مصرفي ريو

با سلام خدمت تمامي دوستان پي هالزي ريو سوار
    تقاضا دارم كساني كه تا حالا لوازم يدكي چه از نوع مصرفي و چه از انواع ديگر رو براي ريو تهيه كردند در صورت رضايت از كيفيت و قيمت جنس خريداري شده محل و قيمت جنس رو اعلام كنند تا يكسري مثل من دنبال 1 تسمه تايم اصلي و يه جفت لنت اينقدر آواره كوچه بازار نشوند با تشكر
    در تصاویر حكاكی شده بر سنگهای تخت جمشید هیچكس عصبانی نیست. هیچكس سوار بر اسب نیست. هیچكس را در حال تعظیم نمیبینید. هیچكس سر افكنده و شكست خورده نیست .هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست و هیچ تصویر خشنی در آن وجود ندارد . از افتخارهاي ایرانیان این است كه هیچگاه برده داری در ایران مرسوم نبوده است در بین صدها پیكره تراشیده شده بر سنگهای تخت جمشید حتی یك تصویر برهنه و عریان وجود ندارد

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی reza_s29 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

haj_amir (28 November 2011), speedy (28 December 2008)

زمان پیوستن
    29 Jul 2005
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    Rio-Pars
    گوشی موبایل
    Omnia I900

پیش گزیده

سلام دوباره - من امروز براي خريد تسمه تايم كه متاسفانه نقطه ضعف ريو هست و در صورت پاره شدن خسارت مالي سنگيني رو تحميل ميكنه رفتم خيابان ملت
    تسمه تايم رو از 14 هزار تومان(كره اي متفرقه) بهم قيمت دادن تا 36 هزار تومان (با مارك كيا موتور) و همچنين يك مدل با مارك كيا و با يك برچسب سفيد كه حكم تاييديه شركت سايپا كه متاسفانه موجود نبود و 42 هزار تومان قيمت داشت
    در مورد لنت هم از 16 (متفرقه كره اي )تا 36 تومان كيا موتور بدون بر چسب سايپا حالا با توجه به اينكه لنتهاي من در زمان گارانتي با مدل برچسبدار سايپا عوض شدن و حدودا 17 هزار كيلومر هم براحتي كار كردند ميخوام بدونم الان كه سايپا رو گير نميارم اگه از همين كيا متورها بندازم مشكلي پيش نمي ياد جنسشون قلابي نيست
    كسي تا حالا براي ماشينش لنت و تسمه تايم خريده؟؟؟مهمتر از همه تسمه تايم هست
    در ضمن كسي ميدونه اجرت تعويض تسمه تايم دقيقا چقدره؟؟؟
    در تصاویر حكاكی شده بر سنگهای تخت جمشید هیچكس عصبانی نیست. هیچكس سوار بر اسب نیست. هیچكس را در حال تعظیم نمیبینید. هیچكس سر افكنده و شكست خورده نیست .هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست و هیچ تصویر خشنی در آن وجود ندارد . از افتخارهاي ایرانیان این است كه هیچگاه برده داری در ایران مرسوم نبوده است در بین صدها پیكره تراشیده شده بر سنگهای تخت جمشید حتی یك تصویر برهنه و عریان وجود ندارد

زمان پیوستن
    10 Jun 2008
    اتومبيل
    ریو

پیش گزیده

لنت فابریک کیا رو از نمایندگی قیمت گرفتم گفت 35 تومن!

زمان پیوستن
    29 Jun 2008
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    w960i

پیش گزیده

من هم معتقدم اول از همه سراغ نمايندگي بريد بهتره .
    ماشين شما چند تا كاركرده كه حالا ميخواهيد تسمه تايم عوض كنيد ؟
    من شنيدم تسمه تايم كه كارخونه مي اندازه بي كيفيته و بايد بعد از حداكثر 40000 عوض كني درسته ؟
    آخرین ویرایش به وسیله rezadokoo : 28 December 2008 در 09:52 AM

6. کاربر زیر از دوست گرامی rezadokoo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

reza_s29 (29 December 2008)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط reza_s29 مشاهده گفتگو
    سلام دوباره - من امروز براي خريد تسمه تايم كه متاسفانه نقطه ضعف ريو هست و در صورت پاره شدن خسارت مالي سنگيني رو تحميل ميكنه رفتم خيابان ملت
    تسمه تايم رو از 14 هزار تومان(كره اي متفرقه) بهم قيمت دادن تا 36 هزار تومان (با مارك كيا موتور) و همچنين يك مدل با مارك كيا و با يك برچسب سفيد كه حكم تاييديه شركت سايپا كه متاسفانه موجود نبود و 42 هزار تومان قيمت داشت
    در مورد لنت هم از 16 (متفرقه كره اي )تا 36 تومان كيا موتور بدون بر چسب سايپا حالا با توجه به اينكه لنتهاي من در زمان گارانتي با مدل برچسبدار سايپا عوض شدن و حدودا 17 هزار كيلومر هم براحتي كار كردند ميخوام بدونم الان كه سايپا رو گير نميارم اگه از همين كيا متورها بندازم مشكلي پيش نمي ياد جنسشون قلابي نيست
    كسي تا حالا براي ماشينش لنت و تسمه تايم خريده؟؟؟مهمتر از همه تسمه تايم هست
    در ضمن كسي ميدونه اجرت تعويض تسمه تايم دقيقا چقدره؟؟؟
    سلام دوست عزیز.
    لنتهای شرکتی باید تا 45000 کیلومتر حتی با فشار زیاد بهت جواب بده که باز هم لنتها یک چهارم تا نزدیک نصف گوشت داره.شما چطور به این سرعت عوض کردید؟
    لنتها همونطور که خودتون هم گفتید با مارک اصلی کیا(حتی اگر برای ریو SF ) هم نوشته بود بگیرید که اصلی خودش هست.قیمتش هم دوستان من که گرفته بودند حول و حوش 35 بوده البته من اصفهان هستم و دوستان از حافظ قطعات اصفهان گرفته بودند.
    البته اگر عزیزان اصفهانی آدرسهای مراکز فروش لوازم اصلی ریو رو خواستند بگن تا باشون بزارم.

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

لنت خصوصا با وضع خیابونها و ترافیک تهران، بهتره قبل از 30000 عوض بشه. حتما هم از بهترین های بازار تهیه کنید چون ترمز ریو یک مقدار ضعیفه و تا جایی که میشه باید مراقب بود و از جنس اصل استفاده کرد.

9. کاربر زیر از دوست گرامی Raminium2001 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

reza_s29 (29 December 2008)

زمان پیوستن
    29 Jul 2005
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    Rio-Pars
    گوشی موبایل
    Omnia I900

پیش گزیده

سلام از همه ممنونم لنت رو خریدم 35 هزار تومان ولی از خ ملت چون نمایندگی اصلیش رو تموم کرده بود تسمه تایم رو هم تو پک کیا گرفتم که مارکشم با همونی که رو ماشین بود مطابقت داشت BANDO

زمان پیوستن
    11 Jun 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Kia Rio/Veracruz
    گوشی موبایل
    HTC Incredible S

پیش گزیده

از دوستانه شیرازی کسی نمد فابریک برا ریو خریده؟

زمان پیوستن
    29 Jun 2008
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    w960i

پیش گزیده

من از نمايندگي هاشمي نژاد پرسيدم گفت سايپا بخشنامه كرده ممنوعه چون باعث آتش سوزي ميشه .لطفا اگه توي شيراز يه جائي پيدا كردي كه هم با انصاف باشه هم لوازم فابريك داشته باشه منو هم خبر كن ممنون ميشم

زمان پیوستن
    11 Jun 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Kia Rio/Veracruz
    گوشی موبایل
    HTC Incredible S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط rezadokoo مشاهده گفتگو
    من از نمايندگي هاشمي نژاد پرسيدم گفت سايپا بخشنامه كرده ممنوعه چون باعث آتش سوزي ميشه .لطفا اگه توي شيراز يه جائي پيدا كردي كه هم با انصاف باشه هم لوازم فابريك داشته باشه منو هم خبر كن ممنون ميشم
    رضا جان
    اسفندیاری که نماینده سایپا یدکه تقریبا تمام قطعات ریو رو داره آدرسشم 4 راه ریشمکه
    ولی اون هم نمد رو نداشت
    من یه جا دیگه هم دیدم داره اما فابریک نبود و نگرفتم

14. کاربر زیر از دوست گرامی ?!...sia به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

rezadokoo (1 January 2009)

زمان پیوستن
    29 Jun 2008
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    w960i

پیش گزیده

اين فروشگاه خوبه ولي گرون فروشه گل پخش كن اصلي من از نمايندگي هاشمي نژاد گرفتم 20 اين ميگفت 30

يه فروشگاه ديگه هم هست نرسيده به سه را آبياري فروشگاه كره يدك هم خوبه (با عرض معذرت از مديران كه آدرس دادم)

16. کاربر زیر از دوست گرامی rezadokoo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

?!...sia (1 January 2009)

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

از دوستان کسی قیمت بلبرینگ چرخ رو داره؟
    من از چرخ جلو سمت شاگرد زمانی که سرعتم به 50 و بالاتر میرسه یک صدایی میاد که به هرکی گفتم گفته از بلبرینگ حالا میخواستم ببینم قیمت این قطعه + دستمزد چقدر میشه؟ آیا ارزش داره بخاطر اون باز علاف نمایندگی بشم یا نه بهتره ببرم بیرون که هم بالاسرشون باشم و ببینم چکار میکنند هم زودتر ماشین رو تحویل بگیرم؟
    ممنون میشم دوستانی که در این مورد تجربه یا اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند
    یکی از کسانی که مشکل را بهاش در میان گذاشتم میگفت که حداقل هزینه اش 50 هزار تومن
    آیا واقعا همین حدود یا طرف خالی بسته؟

زمان پیوستن
    10 Jun 2008
    اتومبيل
    ریو

پیش گزیده

دیروز ماشینو بردم برای بازدید چرخها و همچنین لنت. بعد از بررسی لنت ، معلوم شد هنوز به نصف هم نرسیده!
    ماشین هم 31هزار تا کارکرده. فقط بلبرینگ یکی از چرخها کمی صدا میده که باید تعویض کنم.

19. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Z@man به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (4 January 2009), hosseinabd (5 January 2009)

صفحه 1 از 23 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد