تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 60

نام گفتگو: مباحث مربوط به خرید سایر حیوانات و وسایل مربوطه(غیر از سگ و پرنده)

زمان پیوستن
    10 Jul 2008
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    405 و پیکان وانت
    گوشی موبایل
    نوکیاn96

پیش گزیده مباحث مربوط به خرید سایر حیوانات و وسایل مربوطه(غیر از سگ و پرنده)

دوستان عزیز مباحث مربوط به خرید حیوانات و تجهیزات لازم در این رابطه رو در همین تاپیک مطرح کنید
    آخرین ویرایش به وسیله moh@mm@d reza : 6 March 2009 در 01:08 AM
    هر چی امضا میذارم حذف میشه، پس از خیرش گذشتم

زمان پیوستن
    25 Sep 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    iphone 4

پیش گزیده

دوستانی که مایل هستن سنجاب داشته باشن و یا همستر حتما با کلبه پرنده دهکده تماس بگیرن یه سنجاب که توله هم هست و خیلی با مزس برای فروش آورده چون سنش کمه میشه دستیش کرد پیشنهاد می کنم قبل از اینکه تشریف ببرید تماس بگیرید که تموم نکرده باشن

زمان پیوستن
    27 Jan 2005
    شهر
    زیرزمین
    اتومبيل
    kIA RIO
    گوشی موبایل
    7070 Prism

پیش گزیده

سلام دوستان چند هفته پیش رفتم مولوی یه دوری بزنم ببینم چه خبره آخه فکر میردم اونجا هر جور حیونی پیدا میشه نگو برادرانمون جمع کردنشون میخواستم سوال کنم الان جایی تو تهران هست که مرکز خرید و فروش حیوانات خانگی باشه؟از چند نفر پرسیدم گفتن روزهای تعتیل میدان هرندی نرسیده به میدان شوش جمع میشن؟این درسته یا جای دیگه هستن؟
    LOVE IS A NAME
    FXXX IS A GAME
    FORGET THE NAME
    PLAY THE GAME !

زمان پیوستن
    06 Dec 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    P990

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط tabeta_03 مشاهده گفتگو
    سلام دوستان چند هفته پيش رفتم مولوي يه دوري بزنم ببينم چه خبره آخه فکر ميردم اونجا هر جور حيوني پيدا ميشه نگو برادرانمون جمع کردنشون ميخواستم سوال کنم الان جايي تو تهران هست که مرکز خريد و فروش حيوانات خانگي باشه؟از چند نفر پرسيدم گفتن روزهاي تعتيل ميدان هرندي نرسيده به ميدان شوش جمع ميشن؟اين درسته يا جاي ديگه هستن؟
    سلام
    جايي مثل مولوي ديگه نيست . گاهي دست فروشا ميان دروازه غار. شما چه حيووني ميخواي بخري؟

زمان پیوستن
    27 Jan 2005
    شهر
    زیرزمین
    اتومبيل
    kIA RIO
    گوشی موبایل
    7070 Prism

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط HAMED-MI مشاهده گفتگو
    سلام
    جايي مثل مولوي ديگه نيست . گاهي دست فروشا ميان دروازه غار. شما چه حيووني ميخواي بخري؟
    یه سنجاب ماده میخوام البته نمیدونم سنجاب جفت بهتره یا تنها الان یه نر دارم.یه سک با نمک ارزون و کوچولو هم اگه گیر بیارم.
    LOVE IS A NAME
    FXXX IS A GAME
    FORGET THE NAME
    PLAY THE GAME !

زمان پیوستن
    07 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    p1i

پیش گزیده

یه سنجاب ماده میخوام البته نمیدونم سنجاب جفت بهتره یا تنها الان یه نر دارم.یه سک با نمک ارزون و کوچولو هم اگه گیر بیارم.

دوست عزیز برای سنجاب به همینجا که مهربانو جان گفتن مراجعه کنید پدر من پزشک هست البته پزشک انسانها سنجاب اگه از جای نامطمئن گرفته شه و گاز بگیره امراض زیادی از جمله هری رو منتقل می کنه آقای عتیقه چی در کلبه دهکده تماس بگیرید حتما تخفیف بهتون می دن
    0912-3583105

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

الان دیگه جایی به متنوعی مولوی نیست که بخوای بری دنبال اون چیزی که تو ذهنته بگردی!! مجبور میشی که چیزی رو که می بینی بخری! یا اینکه یه جا شانسی اون چیزی رو که می خوای بیاره یا داشته باشه.

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Hyosung GT250R & Pulsar 220 & پارس ELX
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

سلام .
    کسی میدونه قیمت میمون چقدر هست ؟
    یک میمون دیدم خیلی خوشکل بود . رنگش تو مایه سفید مایل به قهوه ای ( جو گندمی ولی سفید میزنه بیشتر ) بود . خیلی هم عاقل بود . بچه بود ( نمی دونم چند سالش بود ) ولی مثل این پیرها نبود که بشینه و دست بذاره رو دست و نگات کنه . خلاصه یک جوریا دل می ببرد و با مزه بود . گفت 300 تومان . حالا می خواستم بدونم کسی قیمت داره ؟ کسی تاحالا میمون داشته ؟ تو نگهداریش یکم ترس دارم . آخه نمی خوام تو قفس باشه . میشه تعلیمش داد ؟ انقدر قشنگ و با معنی نگاه می کرد و سرش مینداخت پایین که آدم خوشش میومد . بعد یواشکی زیر چشی نگاه میکرد .
    خريد از كليه سايت هاي خارجي توسط Visa Card براي شما با كمترين قيمت

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farzad_Sh_2020 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

-[منوچهر]- (7 February 2009), sazami (4 April 2010)

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzad_Sh_2020 مشاهده گفتگو
    سلام .
    کسی میدونه قیمت میمون چقدر هست ؟
    یک میمون دیدم خیلی خوشکل بود . رنگش تو مایه سفید مایل به قهوه ای ( جو گندمی ولی سفید میزنه بیشتر ) بود . خیلی هم عاقل بود . بچه بود ( نمی دونم چند سالش بود ) ولی مثل این پیرها نبود که بشینه و دست بذاره رو دست و نگات کنه . خلاصه یک جوریا دل می ببرد و با مزه بود . گفت 300 تومان . حالا می خواستم بدونم کسی قیمت داره ؟ کسی تاحالا میمون داشته ؟ تو نگهداریش یکم ترس دارم . آخه نمی خوام تو قفس باشه . میشه تعلیمش داد ؟ انقدر قشنگ و با معنی نگاه می کرد و سرش مینداخت پایین که آدم خوشش میومد . بعد یواشکی زیر چشی نگاه میکرد .
    سلام. قیمتش که خیلی خوبه. فقط سن و میزان سلامتی اش خیلی مهمه. نگهداریش هم بستگی به شرایط شما و محل زندگیتون داره. هر کسی نمی تونه از میمون نگهداری کنه ولی اگه بتونی واقعاً ازش نمی تونی دل بکنی. فوق العاده است

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Hyosung GT250R & Pulsar 220 & پارس ELX
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

رفتم مغازه که بپرسم مشخصات کاملش را که گفت فروختمش . خیلی ناز بود گفت همون روز فروختم . الان 2 تا کوچیک داشت که زشت بودن و صورتشون چروک بود . اصلاً قشنگ نبودن . میگفت دوتاش 100 تومان . واقعاً اوون نسبت به اینا 300 می ارزید .
    خريد از كليه سايت هاي خارجي توسط Visa Card براي شما با كمترين قيمت

زمان پیوستن
    30 Jan 2009

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzad_Sh_2020 مشاهده گفتگو
    رفتم مغازه که بپرسم مشخصات کاملش را که گفت فروختمش . خیلی ناز بود گفت همون روز فروختم . الان 2 تا کوچیک داشت که زشت بودن و صورتشون چروک بود . اصلاً قشنگ نبودن . میگفت دوتاش 100 تومان . واقعاً اوون نسبت به اینا 300 می ارزید .

به نظر من یکی از بچه هارو میخریدی میمون وقتی بچست یکم صورتش چروکه ولی وقتی بزرگ شد بهتر میشه تازه حیوون از کوچیکی سریع تر با صاحبش اخت میشه ولی کلا" سر و صدای زیادی داره.
    ((حلقه بر در میزنیم ما که خود فی نفسه چون حلقه بر دریم))
    اینجا کلیک کن

13. کاربر زیر از دوست گرامی hamid_fars به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amir_foad (8 February 2009)

زمان پیوستن
    09 Apr 2006

پیش گزیده

بچه ها گربه پرشین کسی سراغ نداره؟ من تو سایت ها چرخیدم ولی قیمتا خیلی بالاست

زمان پیوستن
    07 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    p1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vooroojak80 مشاهده گفتگو
    بچه ها گربه پرشین کسی سراغ نداره؟ من تو سایت ها چرخیدم ولی قیمتا خیلی بالاست

بودجتون چقدره؟

16. کاربر زیر از دوست گرامی shahrzad20 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amir_foad (26 February 2009)

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند